Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Otaku Pirts
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Shaisuke
Vakardienas tusaa saakaam plaanot jau naakamo pasaakumu. Ideja ir to riikot vienaa pirtii Kjengaragaa. Taa ir lieliska pirts divos staavos ar palielu baseinu, trenazieru zaali, diskozaali, divaam biljarda zaaleem, trim vai chetraam (neatceros) aizsleedzamaam istabaam kuraas ir lielas gultas (izrubiities buus kur) utt. Vaardu sakot, taa pirts ir visiistaakais labirints, vnk kolosaala.

Maksaa vinja 10 lati stundaa. Bet tas tieshaam ir taa veerts. Vieniigaa probleema ir cilveeku skaita ierobezojums - 50 cilveeki, ja pareizi atceros.

Pirts ir jaarunaa jau labu laiku ieprieksh jo vinja ir ljoti aiznjemta.

Un veel kas. Ssis pasakums tiks izplaanots labaak, ne taa kaa pedejais, jo man nebij ne laika ne veleshanas.

Well?

UPD: Pieteikties caur PM.
UPD 2 : Jauninjajiem pieteikshanaas sisteema taada pati kaa pagajushaa tusaa. Ar galvotaaju.
UPD 3 : Tuss paarcelts uz 11; 12. Februaari. Pirts jau ir sarunaata.
UPD 4 : Pirts izmaksas 2,50Ls no cilveeka par pirti + celjsh. Paartika liidz jaanjem pashiem.

Pieteikushies :

Adar
aigarius (harpy)
aivvv
AKIRA
Gramozeks
Inx
Naktspukjiite
Neko
Sepultura
Shaisuke (Nadiina, Emiils)
Shoune
soirvakt
Tigra2
Tomoko
Trakais Cars
TroTiLS (Nataalija)
Zuzix

~BN~
aivvv
luudzu paarcelt par vienu nedeellu taalaak
Sērfijs
Priekš tādas uberpirts nav drusku par lētu? Es zinu pirtis, kuras (spriežot pēc nosauktajām ekstrām) ir DAUDZ mazākas, bet maksā dārgāk.
edg
Manupraat, ljoti labs datums. Cilveeki buus tikko piebeigushi savas sesijas un gribees labi atpuusties. Taapat ljoti patiikami, ka tas notiek nedeeljas nogalee... Nedomaaju, ka ir kaads labaaks datums. Netieceeji buus maz.
Domaaju, ka vajadzeetu katram pateikt, par cik lielu summu vinjsh ir gatavs piedaliities. Bet tikai tad, ja tieshaam maksaas to summu un brauks. Un nevis piespamot sho topiku ar postiem, bet rakstiit PM Shaisukei. Bet nedariet to, pirms Shaisuke pati nav apstiprinaajusi sho ideju!

Ak, jaa - vai tuss plaanots no vakara liidz riitam vai no dienas vidus liidz naakoshaas dienas vidum? Tie ir 150Ls vai 250Ls...
Shaisuke
Nu jaa, viss atkariigs no taa cik cilveeki buus gatavi maksaat. Ideja laba, lai suuta PM. Un es domaaju ka nedeelju pirms tam sastadiishu sarakstu no tiem kas brauc. "varbuut tikshu" netiks njemti veeraa.

~BN~
aivvv
edg es piennemu ka tu nebuusi tajos datumso taja apirtii jo tu svineesi manu vaardadienu teiksim taapeec iesaku paarcelt par nedeellu
edg
QUOTE(aivvv @ Dec 30 2005, 21:53)
edg es piennemu ka tu nebuusi tajos datumso taja apirtii jo tu svineesi manu vaardadienu teiksim taapeec iesaku paarcelt par nedeellu
*


Aaa! Shaisuke, esi ar mieru nedeelju veelaak?
GM
Alkohols un biljards? Pie tam vienuviet? I'm in at any given time.
Shaisuke
QUOTE(edg @ Dec 30 2005, 22:53)
QUOTE(aivvv @ Dec 30 2005, 21:53)
edg es piennemu ka tu nebuusi tajos datumso taja apirtii jo tu svineesi manu vaardadienu teiksim taapeec iesaku paarcelt par nedeellu
*


Aaa! Shaisuke, esi ar mieru nedeelju veelaak?
*



Done...

~BN~
Saki Hanajima
tā rupji rēķinot, ja ņemam pirti uz 7/8stundām un tiešām arī savācam tos 50cilvēkus, TIKAI PAR PIRTI būs jāmaksā +/- 1,50Ls
so, manuprāt pat ļoti jauki! es labprāt piedalos! smile.gif
Zuzix
Ja wiss tiešām notiek 4.,5. Februaarii, tad es ar lielāko prieku piesakos happy.gif domājams ka nekas nemainīsies līdz tam brīdim un tiešām tikšu
nekodzuki
jap... noteikti būtu forši smile.gif !!! un ja būs pirts... tad lūdzu vismaz divas vietas rezervēt!!! biggrin.gif
edg
Nerakstiet "es buushu" postus! Ja buusiet, tad suutiet PM Shaisukei, noraadot, cik esat gatavi maksaat par pasaakumu! "Varbuut buushu" netiek njemts veeraa!
Janus
Ta man viens jautajums KURA DATUMA jus te prasat lai parcel bet kad ta tas notiks. dry.gif
Aven
4,5 februaarii
Shaisuke
QUOTE(Janus @ Jan 1 2006, 23:59)
Ta man viens jautajums KURA DATUMA jus te prasat lai parcel bet kad ta tas notiks.  dry.gif
*




Ja tu buutu izlasiijis visu no saakuma tad varbuut neuzbaastos mums ar bezjeedziigiem postiem kaa shis.

~BN~
aigarius
QUOTE(Shaisuke @ Jan 2 2006, 01:26)
QUOTE(Janus @ Jan 1 2006, 23:59)
Ta man viens jautajums KURA DATUMA jus te prasat lai parcel bet kad ta tas notiks.  dry.gif
*


Ja tu buutu izlasiijis visu no saakuma tad varbuut neuzbaastos mums ar bezjeedziigiem postiem kaa shis.
*



Jautājums bija tīri vietā, jo topikā notika datuma apspriešana un neviens autoritatīvi nepateica, kad tad viss notiek. Tieši tādam iemeslam arī vajag šados threados rediģēt pirmo postu kā tikai detaļas kļūst skaidrākas - lai jebkurš cilvēks varētu uzzināt visu par pasākumu izlasot tikai primo postu. Nu un tā kā tas posts ir tavs, tad tev arī tā organizēšanas un pirmā posta labošanas atbildība. smile.gif
Shaisuke
Tieshi taa. Un pirmajaa postaa info par datumu ir!

~BN~
lastguru
probleema tikai taada, ka peec taa posta ir luugums paarcelt pa nedeelju uz priekshu, bet nekur nav rakstiits ka tavs posts TIKA modificeets. labaak nevis labo, bet nodzeesh nepareizu info un raksti klaat posta beigaas, ar pieziimi UPD, kas ir updeitots un kad tas ir dariits
AKIRA
probl. nava!!!
...nee bet es domaaju ka shaisukei vaicetu katram vienkaarsi izsuutiit ielugumu (dziedosho un dejojosho telegrammu)...
shish! kas gribees sapratiis kas neasapratiis paarlasiis... heh...
...nemaciet nabaga meiteni kaa pareizi postot utt! looks kinda stupid!

...kautgan varbut es vienk neesu pedants....
aivvv
aaaaaaaaaa vai te kaads tusi ir kaadreiz riikojis vispaar ko ???? huh.gif ph34r.gif ohmy.gif

kaadi pz kas par mullkkiibaam lai visi piesakaas sseit viens no modiem teiksim tas pats edg iecceko kas piesakaas un ieraksta pirmajaa postaa taadejaadi visi redz kas buus un arii passi sapratiisim kas un kaa

luuk uzmetiissu jujms ko ierakstiit pirmajaa postaa ....


Peedeejaa tusaa saakaam plaanot jau naakamo pasaakumu. Ideja ir to riikot vienaa pirtii Kjengaragaa. Taa ir lieliska pirts divos staavos ar palielu baseinu, trenazieru zaali, diskozaali, divaam biljarda zaaleem, trim vai chetraam (neatceros) aizsleedzamaam istabaam kuraas ir lielas gultas (izrubiities buus kur) utt. Vaardu sakot, taa pirts ir visiistaakais labirints, vnk kolosaala.

Maksaa vinja 10 lati stundaa. Bet tas tieshaam ir taa veerts. Vieniigaa probleema ir cilveeku skaita ierobezojums - 50 cilveeki, ja pareizi atceros. Domaajams iireesim 8-10 stundas.

Pirts ir jaarunaa jau labu laiku ieprieksh jo vinja ir ljoti aiznjemta. Jautaajums tikai, kad, lai es varetu jau laicigi sarunat? Piesakam to uz 4/5 feruaari.

LUUDZU VISUS SSAJAA PAVEDIENAA PIETEIKTIES



un taalaak mods pieraksta niku lai redz kas jau pieteikussies

es piesakos un piesaku trako caru un soirvakt
edg
Nee!

Pieteikties Shaisuke caur PM! Un tas, vai tiks uztureets saraksts ar tiem, kas pieteikushies, ir Shaisukes zinjaa.
Shaisuke
Piesakaas caur PM!!!!!!!!!

~BN~
aivvv
laugh.gif nu tad ssaisuke ieraksti pati kas ir pieteikussies un es vienalga uzskatu ka emsu pieteicies mad.gif

noobi tusinnos... tongue.gif biggrin.gif
+Chibi+
Kāpēc nevarētu taisīt tajā pirtī uz Pērnavas ielas? Tuvak kā nekā.
ReD_FoXy
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 4 2006, 03:24)
Kāpēc nevarētu taisīt tajā pirtī uz Pērnavas ielas? Tuvak kā nekā.
*


Arii. To pirti zinu. Laba.

Un veel ir variants viena pirts kas ir aiz Alfas. Tur ir leeti un divas pirtis. tobish maaja sadaliita divaas daljaas un katraa ir pirts. Viens no varinatiem ir nesen remonteets. Kosmeetiskais remonts uztaisiits. Tur ir patiikami eerti un pirts arii ir (kas ir svariigaakais) Par cenaam paintereseeshos bet bija kkur 10 ls stundaa ja nekljuudos. Tikai tur nav gluzhi kur nolikties. Ir jau bet mazaak kaa puisei. Jaatusee visu nakti vai jaabrauc maajaas. Telpas lielas un pirts laba. Ja gribam varam tikt tur arii pie eediena pie reizes laugh.gif Paintereseeshos ja shis variants juus interesee. Bet nez kad tur buus briivs.
Lija
Pirts Peernavas ielaa ir laba! iemeeginaats ir pamatiigi *khem khem* ...tur ir arii pietiekosi liela zaale (nav ljoti liela tacju otakiesiem buutu jaapietiek) kur var DVD uzlikt kaut ko paskatiities... dod liidz septinjiem no riita... ja veelas var tiities aatraak prom...XD
Shaisuke
Pasaakums 11.,12. februaarii. Pirts jau ir sarunaata.

~BN~
ETM
heh, 11., 12. februaaris arii jau ir sarunaats. man prieks ka visu noskaidro laiciigi. Jajau tika nolemts datums, tad kaapeec nekas netika dariits (ilgi). Dazhs varbuut paarceela kaadus plaanus uz naakosho nedeellju un tagad negrasaas tos celt atkal atpakalj.
Shaisuke
Taadeelj ka es pati nevaru 4., 5. datumaa...Un dariits tika. Pirts bij sarunaata uz to datumu, bet pa cik es netieku, tad 4.,5 tur svinees cita kompaanija. Ja kads nevelas ierasties vai netiek, neviens vinju nespiez... Sori ETM.

~BN~
Inx
censored, desmitajā es taisījos svinēt savu vārdadienu... jāsāk būs kaut kas štukot...
aigarius
So, vai ir kas specifiskāks zināms par šo pasākumu? Mazāk kā 2 nedēļas palikušas. Vajadzētu noskaidrot kur un cikos satiekas, ko ņemt līdzi, kam, cik un kad maksāt ...
gramozeks
viens mazs jautaajums... unsure.gif uz cik ilgu laiku mees iireesim Pirti??? happy.gif ???
varbuut mums buus jaapaņem vairaak nekaa 2(ar kapejkaam)latu un paartikas naudu. nu piemeeram kaads 10Ls- Aaaaa...? huh.gif
lastguru
tehnisku iemeslu deelj, pasaakums atceljas. varbuut martaa buus kaut-kaads pirts pasaakums, tad jau redzees...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.