Help - Search - Members - Calendar
Full Version: maacos
Anime forum > Anime > Fan fiction
Pinky
kaadu laicinju atpakalj draugiem.lv portaalaa svaa dienasgraamataa uzrakstiiju triologiju, nezinu, sakiet kko...

Staasts iz ikdienas, bet ne taads...

sauc mani Terija. shobriid esmu 17 gadus jauna. dziivoju turiigi gjimenee, tas nav mans nopelns bet manu vecaaku, diemzheel. zheel man ir par to, ka straadaa vinji abi 12 stundas dienaa, kas noziimee, ka vinjiem neatliek laiks man. lai gan, briividenaas vinji, praktiski, neliekas par mani ne zinjas. vecaaki - man vinji nav vajadziigi. skolaa neesmu iipashi populaara, neizceljos ar iipashaam zinaashanaam krievu valodaa vai aritmeetikaa. draugu man ar gandriiz nav, iznjemot Stefaaniju, kas man ir kaa maasa, paldies vinjai par to. zeeni, ti ar maniim nerunaa, dazhreiz pat izsmej. taa mees vienu dienu ar Stefu, taa es vinju parasti saucu, izdomaajaam aiziet uz interneta kafejniicu. nekad nebiju tur bijusi. Stefa teica, ka taa ir laba vieta, lai iepaziitos ar jauniem cilveekiem, varbuut pat ko vairaak. shii iestaade atradaas paaris metrus no muusu skolas. cilveeks ,kas tur straadaaja, administrators, bija diezgan biedeejoshs. es ljaavu Stefaanijai nokaatrot visu, kas bija jaanokaarto, lai tiku pie datora. telpa bija diezgan iespaidiiga - kraasaina, daudz gaismas objektu. galdi bija sakaartoi, paraleeli viens otram. pirmais iespaids bija labs. noseedaamies pie mums paredzeetajiem datoriem. es apjuku, nezinaaju, ko lai tagad dara, lai gan man pashai maajaas ir dators un internets, es nepratu kaa ar to riikoties, jo kursh gan man to maaciis ? vecaaki ir aiznjemti darbaa un braalja vai maasas man nav. Stefaanija piekjeeraas pie mana datora un sareguleeja kaut ko, nezinu ko. uz ekraana bija atveeries logs, kurs prasiija man ievadiit "niku". nesapratu, kas ir "niks" un kas taa par lapu. Stefa teica, ka tas esot "chats", vieta, kur cilveeki var runaat. "niks" esot taads kaa interneta segvaards. peekshnji viss kluva nedaudz skaidraaks. seedeeju un nevareeju izdomaat, kaadu niku lai raksta. ieshaavas praataa viens skaists vaards, tas bija arii manas miiljaakaas dziedaataajas vaards - Monika. nospiezhot pogu "ok", tiku iekshaa, taa sauktajaa, chataa. vai, kur daudz cilveeku tur bija un ar tik dazhaadiem segvaardiem. *ding*, izleca uz ekraana logs, kuraa kaads nezinaams cilveeks man teica "chau". es, buudama pieklaajiiga, abildeeju ar to pashu. niks shai personai bija "Andris". es noskarku. zeens un ar maniim runaa. man shis chats saaka iet pie sirds. mees taa draudziigi parunaajaam, man bija jautri, vinjam bija jautri. bet tad vinjam bija jaaiet prom, kam par iemeslu kalpoja maaciibas. mazliet noskumu, jo domaaju, ka vairs nevareeshu parunaat ar Andri. bet, kad mees ar Stefu peec paaris dienaam atnaacaam uz i-net kafejniicu, chataa atkal bija Andris. laimes sajuuta izskreeja man cauri. runaajaam, laiks skreeja veeja spaarniem. Andris ierosinaaja, ka mums vajag satikties. es nezinaaju, ko lai atbild, jo domaaju, ka vinsh, ieraugot mani, vairs negribees ar ar maniim runaat... diezgan sarezgjiita situaacija. pateicu - labi, varam satikties, jaacer, ka veelaak to nenozheeloshu. norunaajaam, ka satiksiemies pie jaunuzceltaa lielveikala svechu ielaa. pierakstiijaam viens otra mobilaa telefona numurus un atvadiijaamies.pienaaca taa diena, kad mums bija jaasatiekas. sapuceejos, gaaju, bet galvaa shaudiijaas visaadas diivainas domas. nonaakusi pie veikala, es skatiijos apkaart, bet nevareeju saskatiit nevienu zeenu, kas vareetu liidzinaaties Andrim, domaas biju izteelojusies, kaa vinsh vareetu izskatiities. pie veikala staaveeja tikai kaada meitene. nekas, pagaidiishu, varbuut vinsh kaveejaas. hmm, jau paagaajushas 15 minuutes, bet no Andra ne zinjas. apjuku. noleemu pazvaniit vinjam. zvanu... idzidru, ka man blakaam saak zvaniit kaads telefons, pagriezhos un redzu, ka telefons zvana tai meitenei, kas ieprieksh jau tur staaveeja. biju shokeeta, Andris iisteniibaa bija... mitene. nezinaaju, ko lai dara. piegaaju vinjai klaat, jautaaju, vai tas tiesa, ka mees abi runaajaam chataa ? vinja, ar smaidu uz luupaam, atbildeeja - jaa ! vinja mani pakjeera aiz rokas un abas iegaajaam veikalaa, preciizaak, kafejniicaa. seedeejaam, teerzeejaam. meiteni sauca Tereeza. spriezhot peec dreebeem, vinja bija no turiigas gjimenes. neizpluudiishu siikumos, par ko mees tur runaajaam. vinja ierosinaaja, ka vajadzeetu satikties veel, es mazliet padomaaju un atteicu - varam meegjinaat. vinja mani uzaicnaaja ciemos pie seviim.un atkal jau bija tas briidis, kad mums bija jaasatiekaas. ak dievs, vinja dziivoja tik lielaa maajaa ar tik briiniskjiigu daarzu, laimiigaa. prieku man sagaadaaja shuupoles, kas atradaas pagalmaa. gaajaam iekshaa maajaa. dega kamiins, skaneeja mieriiga muuzika. un taa mees saakaam paarrunaat dziivi visos siikumos. pulkstens jau bija devinji vakaraa, maate piekodinaaja, lai tad esmu maajaas. izdomaaju shoreiz nepaklausiit, ceru, ka mani par to nesodiis. izgaajaam maajas pagalmaa, lai pashuupotos. debesis bija noklaatas ar zvaigzneem. kaarteejo reizi mees aizraavaamies ar sarunaam. saakaam runaat par miilestiibu - man ne visai tuvu teemu... par briinumu, man tomeer bija savs viedoklis shajaa sarunaa. viss bija labi, liidz Tereeze pateica teikumu, kuru es, laikam, nekad neaizmirsiishu - tu man patiic... es nosakru un reizee arii nobijis. Tereeze pieceelaas no shuupoleem un leenaam naaca man klaat. man nebija kur mukt, es sastingu. vinjas jau atradaas pavisasm tuvu... es sajutu vinju pieskaramies savaam luupaam - es uz briidi biju debesiis. vinjas luupas, maigaas luupas - taas mani apbuura. es nevareeju pretoties. neaizmirstams mirklis...ejot maajaas, es domaaju par to, kas tikko bija noticis, bet nevareeju rast tam izskaidrojumu. atnaakusi maajaas, es aizgaaju guleet, par briinumu, aizmigu ljoti aatri. naakoshajaa riitaa es zvaniiju Tereezei, bet vinja neceela telefonu, varbuut kaada nelaime notikusi ? skreeju pie vinjas uz maajaam. zvanu pie vaartinjiem... vinja atveera durvis, paldies dievam, viss bija kaartiibaa. es jautaaju:"kaapeec tu necel telefonu, es uztraucos". bet vinja atbildeeja:"nezvani man, nenaac uz shejieni, aizmirsti to, kas notika vakar...". durvis aizcirsdama manaa acu priekshaa, vinja iegaaja atpakalj lielajaa maajaa.tas bija kaa duncis muguraa... nekad neviens veel nebija mani taa saapinaajis, kaa Tereeze. kas man atlika ? dziive, peekshnji, raadiijaas citaas kraasaas. es uz briidi jutos miileeta, veelama, gaidiita. pat vecaaki man nerada taadas izjuutas... kur iet, ko dariit, es nezinu. es paarliidu paari Tereezas maajas zhogam, nekad nebiju liidusi paari zhogiem, sajutos kaa noziedziniece. es gribeeju sajust to pashu, ko vakar - siltumu. es pieskreeju pie shuupoleem un ieseedos tajaas, bet siltumu nesajutu. asaras saskreeja man aciis... laikam es paaraak skalji raundaaju, jo pie maajas loga pienaaca kaads tumshs teels. papeetot to tuvaak, es sapratu, ka taa ir Tereeze. peec mirklja vinja jau bija maajas pagalmaa. vinja, raudaadama un elsdama, skreeja pie maniim. vinja mani apskaava... un atkal taa sajuuta, neaprakstaami, kaut juus to vareetu sajust... skatiidamaas man aciis, vinja teica, ka bija apjukusi, jo neko taadu nebija dariijusi un domaaja, ka citi vinju nesapratiis. lai gan es nebiju vinju redzeejusi tikai paaris stundas, man pietruuka vinjas glaastu.mees palikaam kopaa... neviens muus vairaak neizskjirs.


Turpinaajums #2

atkal jau zvana tas pulkstenis. vai, es jau kaveeju skolu, laikam buus jaapasteidzas. labi, ka maate ir uztaisiijusi brokastis - vismaz kaads labums no vinjas. kad jau tikko grasiijos iet aaraa pa durviim, atskaneeja zvans pie taam pashaam durviim. atveru durvis - Tereeza ! mees ejam kopaa uz skolu, kaa nekaa esam kopaa... zheel, ka nemaacamies vienaa klasee, bet tas ir arii labi, jo tad mees viena otrai ljoti aatri apniktu.ir pagaajis gads, kopsh esam kopaa. tik daudz kas labs ir noticis pa sho laiki, par to pat vareetu uzrakstiit graamatu. apskaavaamies, kaa mees to daraam katru riitu, un gaajaam uz skolu, pa celjam apeedot saldeejumu. ir vasara. skola ir tik nomaacosha... noseedeet visu dienu skolaa ir deizgan liels izaicinaajums, bet man tas izdodas. pie skolas durviim mees parasti paskjiramies, jo katrai no mums ir jaaiet uz citu klasi. bez Tereezes es juutos ievainojama. lielaakaa dalja no klasesbiedriem nesaprot, ka ir iespeejams miileet arii meiteni... bet taa nu tas ir. nerunaashu par skolotaajiem, jo tie mani vienkaarshi ieniist par to, kas es esmu, un kaada es esmu. ar Tereezi ir tas pats. bet kopaa mees juutamies droshi, un nekas nevar muus satriekt.sporta stunda... kaa es to necieshu. skolotaaja ir vienkaarshi briesmiiga, kaa vinja pret maniim izturaas ? kaa pret kaut kaadu zveeru, necliveeku. visas uzdotaas sporta normas es izpildu ar izciliibu, bet vnija vienmeer atrod kaadu iemeslu, lai panjirgaatos par mani klaes biedru priekshaa. es juutu, ka vairaak to neiztureeshu... gjeerbtuvees meitenes mani aizvaino, jo domaa, ka es kaut kaadaa viedaa uzmaacos vinjaam, mulkjes.praktiski visa diena ir sabojaata, bet prieku man sniedz atkal satikshanaas ar Tereezi, kurai skolaa iet tik pat smagi kaa man...taa vienu dienu, ejot maajaas no skolas, mees izleemaam aiziet un kino. tobiid kino gaaja filma, kura mums bija jaaredz - "pazudis sapnjos". filma ir par miilestiibu... labi, ka es zinu, kas taa taada ir ! skatoties filmu, mees ar Tereezi pat apraudaajaamies, filma bija tik emocionaala. sapratu, ka es bez Tereezes dziivot nevareetu, vinja ir mans atbalsta punkts lielajaa pasaulee. pulkstenis jau bija astonji vakaraa - gaajaam maajaas. kaa parasti, paskiiraamies pie lielaa ozola, kas atrodas blakus parkam. naakoshais riits. labi, ka ir sestdiena - vareeshu kaut kur aiziet ar Tereezi. o, man zvana telefons, kas gan tur vareetu buut ? Tereezes mamma ? *iet saruna* ak nee, Tereeze pagaajusho nakt ir pieakuta un aplaupiita. NEE, NEE, NEE - tas nevar buut, mana Tereeze... asaras saaka liit paar maniem vaigiem, es kritu zemee un sklaji raudaaju. Tereezes mamma man pateica, ka Tereeze ir ieveitota vieteejaa slimniicaa. steidzos uz veikalu nopirkt pukjes. slimniicas - taas man uzdzen shermuljus. Tereeze atradaas otraas nodaljas treshajaa palaataa. otraa nodalja bija domaata tiem slimniekiem, kas ir guvushi smagus miesas bojaajumus... jaacer, ka viss ar manu miiljoto buus kaartiibaa. pieklauveeju pie durviim un gaaju iekshaa. Tereeze guleeja, piesleegta pie elpinaashanas aparaata. man atkal aciis saskreeja asaras... piegaaju vinjai klaat, bet vinja guleeja. pa durviim ienaaca medmaasa, teerpta baltaa halaataa. vinja man paveestiija, ka Tereeze esot iislaiciigaa komaa. komaa, es pajautaaju. un vinja atbildeeja apstiprinoshi. kaapeec tam bija jaanotiek tieshi ar Tereezi... ? maasinja man pastaastiija veel paaris siikumus. teica, ka Tereezei vajagot mieru, tas noziimeeja, ka es, pagaidaam, nedriikstu naakt vinju apraudziit. gaaaju maajaas.jau pagaajusi nedeelja, bet Tereeze veel atrodas komaa. shis laiks man ir bijis ljoti smags... esmu vientulja. ceturtdiena. esmu skolaa, seezhu kjiimijas stundaa. man saak zvaniit telefons, pacelju. klausules otraa galaa atrodas medmaasa, kas man saka, ka Tereeze ir modusies no komas. cik es biju laimiiga ! neko nedomaadama, izskreeju no klases un taisnaa celjaa devos uz slimiicu. jaa, Tereeze ir pamodusies, shii doma mani nepameta. kad atrados pie palaatas durviim, sirds man sitaas ljoti strauji. ieraudziidama, ka Tereezes acis ir valjaa, es atkal saaku raudaat... skreeju vinjai klaat, skuupstiiju vinju uz vaigiem. "kas tu esi, un kaapeec tu mani aiztiec ?" teica Tereeze. ko ? tas nevar buut... es izskreeju no palaatas un devos mekleet medmaasu, lai uzzinaatu, kas notiek. medmaasa teica, ka Tereezei ir atminas zudums. dziive, laikam, nevareeja kljut veel sliktaaka... nee, es tam negribeeju teiceet. devos atpakalj pie Tereezes, varbuut vinja mani atcereesies. tomeer nee, vinja neko neatcereejaas - neko no taa, ko kopaa esam paardziivojushas... sirds man dega kaa uguniis. un jau atkal mesmaasa mani suutiija maajaas. kaapeec taa ? kaapeec viss shis nevar beigties ? kaapeec mees nevaram mieriigi dziivot kaa agraak ? kaapeec...


#3 nobeigums !

dienasgraamata.

jau pagaajis kaads laiks, kopsh Tereeze ir slimniicaa, dakteris teica, ka vinja driiz vareetu saakt kaut ko atcereeties, tas, kaut vai nedaudz, bet iepriecina. man vinjas ljoti pietruukst, bet es turos cik varu, labi, ka maate mani moraali atbalsta. skolaa iet gruuti... vecaas probleemas - beerni var buut tik skarbi. izskataas peec engeljiem, bet iisteniibaa ir tiirie velneeni. shodien pietiks rakstiit.

---------------------------------

atkal pie staasta.

"Terij, mosties, jau ir ir riits !" "uztaisi, brokastis, maaminj, es negribu nokaveet skolu.""sauliit, shodien ir sestdiena, par kaadu skolu tu runaa ?"kaads mierinaajums - nebuus jaaiet uz to nolaadeeto iestaadi, kuraa es taa pat neko noderiigu neieguustu, tikai ienaidniekus. saulaina diena shodien ! buus vien jaaiziet pastaigaat, maajaas taa pat nebuus ko dariit, un maatei paliidzeet mazgaat velju arii negribaas. uzliku sunim kaklasiksnu un abi devaamies aaraa. vai es biju aizmirsusi pastaastiit, ka mani ir suns ? avainojos. mazinsh, bruuns, iisspalvains taksis vaardaa Kendo - miilja radiiba, vienmeer ir blakaam, kad juutos vientulja. aizgaajaam meesa ar kendo uz parku. cik man bija jautri. neshaubos, ka Kendo arii jutaas tik pat labi. man shaadas pastaigas ar suni naak tikai par labu, jo paaraak daudz laika pavadu maajaas, kopsh Tereeze ir sliniicaa. naakot maajaas, satiku bijusho klasesbiedreni. aarpraac, kaa vinja ir mainiiijusies - iista daama ! kursh gan vareetu iedomaaties, ka maza, apaljiiga meitene vareetu izaugt par apburoshu jaunkundzi ? apmainiijaamies telefona numuriem un gaajaam katra uz savu pusi - es maajaas, vinja uz veikalu. Kendo saaka nervozeet, laikam bija izslaapis, es vinju saprotu -jebkursh peec taadas skraidiishanas buutu izslaapis, pat mazais, zhiperiigais Kendo ! atnaakot maajaas, es uz galda atradu ziimiiti, kuraa bija rakstiits:"Terij, aizbraucu uz veikalu, buushu, apmeeram, peec 2 stundaam !" jauki, esmu maajaas viena, kas var buut veel jautraak... ja sheit buutu Tereeze, tad buutu pavisam cita lieta. izgaaju daaraa un nonjeemu izmazgaato velju. vai, baltie palagi bija kljuvushi iesaarti, mammai tas nepatiks, bet man tie liekas smiekliigi. ienesu maajaas, noliku maatei uz gultas un gaaju skatiities televizoru. "Tereez, tu atkal guli ?""kas, ko ?"maate jau atnaakusi atpakalj, jaa, laikam es biju iemigusi pie televizora, bet taa nav mana vaina, ka tur raada tik neinteresantus raidiijumus. vientuliiba. nepagaaja ne 15 minuutes, kad jau atkal es guleeju...

naakoshais riits -->

telefona zvans ! miegaina, neko nesaprasdama, es paceelu telefonu. domaaju, ka zvaniis klasesbiedrene, bet nee - zvana maate. teicaas, ka shodien darbaa aizvietos draudzeni, kura slimiibas deelj netiek. man nekas nav pretii, ja mammucis kaadam paliidz - tas ir tikai apsveicami ! nu ko, atkal esmu palikusi divataa ar Kendo. vakardienas pastaiga bija tik jautra, ka man gribaas to atkaartot arii shodien. izskataas, ka Kendo nav iebildumu pret to. raitaa solii devaamies uz parku. cik daudz cilveeku ! nezinaaju, ka sheit apgrozaas tik liela publika. starp daudzajiem atpuutniekiem saskatiiju dazhas klasesbiedrenes - ne taas labaakaas. vinjas pamaniija mani, negribeedama kaarteejo striidu, skreeju prom. nezinu, kaapeec es taa dariiju, bet fakts ir tas, ka pa celjam es nokritu un sasitu kaaju. saap ! devos uz traumpunktu, kursh atrodas slimniicaa, kur gulj Tereeze, lai man dezinficee bruuci un uzliek plaaksteri. pieseejusi Kendo pie kaada koka, devos iekshaa lielajaa, sarkanajaa, no kjiegeljiem buuveetajaa eekaa. au, saap ! bet tas ir obligaati, jo es negribu, lai bruucee tiek infekcija, tas buutu simtiem reizhu saapiigaak. paldies tam, nezin kam, kursh izgudrojis dezinfekcijas liidzekljus. vai mani iet apraudziit Tereezi ? sirds mani spiezh to dariit, bet vai ir veerts ? dakteris nav man zvaniijis, taa tad nekaada progress nav. nee, es vienkaarshi nevaru neaiziet ! kaa parasti pieklauveeju pie palaatas durviim un gaaju iekshaa. sajutu speeciigu cigareshu smaku - pie vainas ir maasinja, kura uzmana Tereezi - vinjai ir kaare uz cigareteem. es, buudama parasta meitene, zinu, ka cigaretes ir ljoti kaitiigas veseliibai. bet shii maasinja... laikam vinja no veseliiga dziives veida neko nesaprot. ieshu suudzeeties ! Tereeze guleeja, bet es gribeeju dzirdeet vinjas balsi. satveeru vinjas roku. vinja pamodaas."labriit, Terij !"KO ? vinja mani atceraas, tas noziimee... viss ir kaartiibaa ! beidzot vinja ir atpakalj. kaarteejo reizi es nespeeju savaldiit asaras. es apskaavu vinju, skuupstiiju vinjas baalo seju. es jutos labi... bet kaapeec man par to nebija zinjojis dakteris ? uz mirkli atstaaju Tereezi vinu un devos pie uzraugoshaa aarsta. "dakteriit, kaapeec juus man neeesat zvaniijis > tereeze ir atguvusi atminju !""piedodiet, jaunkundz, es pazaudeeju juusu numuru..."jaa, dakteri muusdienaas ir kljuvushi diezgan aizmaarshiigi. pasuudzeejos par maasinju, teicu, la vinju nomaina kaada cita. dakteris teica, ka Tereezei sheit veel jaapagulj nedeelja un vinja driikstees iet maajaas. ar smaidu uz luupaam devos maajaas !

peec nedeeljas !

satraukums. shodien Tereezi laidiis maajaas no slimniicas. ko taadu lai vinjai aiznes, kas vareetu vinju iepriecinaat ? panjemshu liidzi Kendo - vinsh noteikti liks vinjai pasmieties. tereeze jau mani gaidiija pie slimniicas izejas. cik neaprakstaams mirklis bija muusu atkal satikshanaas. aigaajaam uz to parku, kur es vedu Kendo. nopirkaam zemenju sladeejumu, kas garsoja vienkaarshi lieliski, un apseedaamies zaljajaa zaaliitee. ilgi noseedeejaam parkaa, runaajot par visu, kas bija noticis. ja nebuutu saacis liit lietus, mees parkaa buutu palikushas liidz veelai naktij, jo mums bija tik daduz par ko runaat. mums nebija lietussargu ! izmirkushas liidz papeezhiem, beidzot paarnaacaam maajaas, manaas maajaas. maate bija darbaa, ideaali - mees vareejaam palikt divvientuliibaa un daiit visu, ko sirds veeleejaas. paarvilkushas slapjaas dreebes, mees atguulaamies gultaa un veerojaam meenesi, kas shonakt bija pilns. sadevaamies rokaas un apsoliijaam, ka nekad vairs neshkjirsimies un paliksim kopaa, lai tur kas ! vinjas glaasti... skuupsti. es jutos miileeta, visa pasaule peekshnji raadiijaas citaas kraasaas. es sapratu, ka Tereeze ir mans liktens. es juutu, ka mums priekshaa staav aizraujosha un skaista dziive !

sanjo, beerni ! smile.gif
Niks
Vienkārši izcili, tev ir talants!
P.S. Taču būtu vēl izcilāk, ja darbs būtu ar diakritiskajām zīmēm.
Pinky
es zinu, srry... vnk mani taas ziimes padara traku, rakstot ar ziimeem, es rakstu 3 reizes leenaak. sad.gif
Niks
Man no sākuma arī bija grūti rakstīt ar diakritiskajām zīmēm, bet tagad nekādu problēmu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.