Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Awatari....
Anime forum > Anime > Resources
Zakitzzz
Plzzzz ieliekiet te bildiites, kas der par awatiem....
Un wispaar- kur juus to wisu kjerat? huh.gif
davio
Avataru nav probleema atrast tik ieraksti kaada pershonaazhu searchaa un panjem smukaako bildi.
Bilzhu mekleeshanai es lietoju:
www.altavista.com
www.google.lv
Sushi
Vai vnk izgriez no bildiites, kas tev ljoti patiik galveno varoni vai kkaa taa...
Es parasti vnk mekleeju google.
Kaede
iesaku ieiet adresee www.webavatar.gameguru.ru... smile.gif
davio
Man kautkaapeec taa adrese neiet unsure.gif
anishuara
vai arii www.avatarhell.com no kurienes naak visi maniavateri.... happy.gif
edg
Man ir patiess prieks, ka cilveeki nevis gruuzh iekshaa kaudzeem visas savas bildes, ko vien var atrast, bet staasta, kur un kaa atrast. Jo saakt avatarus spamot buutu kaut kaads murgs. Liels paldies!
silk
http://www.daydreamgraphics.com

Tur ir ljoti daudz dazhaadu avataru, tikai, ja parezi atceros, vajadzees pieregistreeties smile.gif
anishuara
QUOTE
Man ir patiess prieks, ka cilveeki nevis gruuzh iekshaa kaudzeem visas savas bildes, ko vien var atrast, bet staasta, kur un kaa atrast. Jo saakt avatarus spamot buutu kaut kaads murgs. Liels paldies!


liels luudzu... nezinaaju ka tuesi tik juutiiga persoona laugh.gif .... tik tieshaam muusu admini ir tik laimiigi ka netaisam kaarteejo spamu... happy.gif

un lai shis nebuutu taads tad ielikshuvel vienu saiti kur tik tieshaam ir SUPER avateri....

www.anime-kun.net

harpy
vissakariigaak tomeer i pasha sataistiit sef avataru nevis kautkur izrakt.
Naf nemaz tik gruuti!Pagraiza bildiiti piekraaso bikinjaas un viss un izskataas personiskaak un pilniigi noteikti zinaams, ka nevienam citam taada naf...nu bet tas taa gaumes jautaajums.
X_Kamui
lool vajaga vienkarši ieslegt google un uzrakstiit anime avatars ,))))
un buus kaudze avataru....

avatars

Blackout
vai tad tas google paraada arii animaacijas? blink.gif
edg
QUOTE(Tsukama @ Jan 5 2006, 19:43)
vai tad tas google paraada arii animaacijas? blink.gif
*


Vajadzeetu taa buut. Animeetos gifus google atrod, tomeer tajaa mazajaa bildee, ko raada kaa paraugu, taa nekustaas.
baseboalbatboy
QUOTE(Tsukama @ Jan 5 2006, 17:43)
vai tad tas google paraada arii animaacijas? blink.gif
*



Jajaa tikai tam charam ko tu meklee galaa ieraksti gif ....tad vajadzeetu aiziet...
Tigra2
www.inuyasha-no-kokoro.com/dl-avatars.php
tur var atrast smukinjus avatarus
deleted-ray
es gan domāju, ka vislabākie avatari ir pasha taisītie, vismaz oriģināli smile.gif
Tsukino
lol. animegalleries.net pie katras bildes augshaa var klikot ''make avatar'' izveelies un uzztaisi....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.