Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fantasy
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Kikumi
Es jau ilgi domāju kāpēc te nav neviena fantasy topika.
Ideju jūs sapratāt, tāpēc tālāk neko īpašu neskaidrošu! wink.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Kikumi
Vēl viens.

user posted image
Kikumi
user posted image

user posted image
Yume
Eeee.. taadas man arii
Te buus kautkas no manis. happy.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Kikumi
*lol* Man tādas arī... Būsim kaut kā vienādi domājušas... biggrin.gif

user posted image

user posted image
Yume
Noup, nebuusim, taas visas ir no viena zipa, nezinu vai tu laadeeji zipu, vai pa bildei, bet tas viss brinums naak no Anime Art mapiites. happy.gif

Bet shis vairs nee... tongue.gif
user posted image
Kikumi
Tad jau tiešām nedomājām vienādi, jo man tāda zipa nav...

user posted image

user posted image
Yume
Nabaga, nabaga elfs... Njaa pa mezhu ar taadaam ausiim vinjai nav lemts skriet briivi.
tihiro
Diezagn skaisti, ja nem veeraa ka man loti patiik Fantasy stils biggrin.gif
tihiro
Nav jau anime, bet tomeer pa teemu. biggrin.gif
Kikumi
Anime fairy

user posted image

Anime mermaid

user posted image
xikes
blink.gif blink.gif
woow...
blink.gif blink.gif
Kikumi
user posted image

user posted image
Yume
O-o.. te jau mitologija...
Nu te buus dazhi screenshoti no Loddosa...happy.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Kikumi
user posted image

user posted image
Kikumi
user posted image

Pārāk liels fails, bet kaut kā aizgāja. Celestial Exploring, The Zodiac...
Yume
Kikumi, man tava peedeejaa, vai pirmspeedeejaa bildiite atgaadinaaja vienu no Saimaden.. tam arii taadi spaarnveidiigie no galvas aug.. tongue.gif un arii zalgani.
user posted image
Kikumi
@Yume: Nav ne jausmas par to ausaini tajā bilde (ko iepostēju es)... dry.gif
Te būs vēl kaut kas īsteniem fantasy cienītājiem! smile.gif

user posted image
Yume
nezinu, par to peedeejo bildiiti, man vinja ir par romantisku... kautkaa paarspiileeti.. bet nu ko lai dara... neesmu laikam iistens cieniitaajs.
Man kautkas taads te tuvaaks.. Nu, ja nevar pamaniit ka tas ir fantasy, kas ir pilniigi iespeejams.. vinsh atrodaas Togenkio.. un pats ir.. hmm.. a kas vinsh ir es neatceros.. cilveeks shkit nebija...

user posted image
Kikumi
user posted image

Ja kāds zin šīs spēles žanru un vispār, kas tā par spēli, tad zin arī, ka tas nav nekas romantisks... tongue.gif
Lija
pievērsiet uzmanību pūķa mutei... laugh.gif
Kikumi
user posted image
Viena no manām mīļākajām bildēm... wub.gif
Yuki
*sigh* Ashuuuuura... wub.gif
Yume
user posted image
Spectre
user posted image
tihiro
Man ir taads jautaajums, es zinu ka ir arii Fantasy graamatas ne tikai gleznas, nu vot, bet probleema ir taa ka graamatas ir tikai krievu valodaa varbuut kaads zina vai ir arii latviesu versijaas paartulkotas gramaatas... un ja ir tad kur taadas dabuut smile.gif
Yume
tihiro, Tolkins ir tulkots, Roulinga ir tulkota.. es jau nezinu ko tu lasi, pastaigaa pa graamatniicaam, pameklee... tur vinjas ir daudz un dikti, daargas.. jaa.. bet vinjas tur ir...
Es pat originaal valodaa dazzhreiz atrodu.. happy.gif
Spectre
user posted imageuser posted image
Yume
Nu, man vienmeer likaas ka Lain ir Sci-Fi un tas nebuut nav tas pats kas Fantasy...
user posted image
tihiro
QUOTE (Yume @ Jun 2 2004, 04:04 PM)
tihiro, Tolkins ir tulkots, Roulinga ir tulkota.. es jau nezinu ko tu lasi, pastaigaa pa graamatniicaam, pameklee... tur vinjas ir daudz un dikti, daargas.. jaa.. bet vinjas tur ir...
Es pat originaal valodaa dazzhreiz atrodu.. happy.gif

[COLOR=purple] dry.gif это классика,понятно,а Перумов?Ziini taady?
Yume
Perumovs, Lukjaninko, Belanins.... tie tulkoti nav....
Bet ir tulkots latviski Asprins. Tas arii ljoti labs autors....
Kikumi
Aizgāja jau par grāmatām, bet nekas! happy.gif
Kima
Kikumi big thanx, pateicoties tew atklaaju jaunu un ljoti forshu maakslinieku! biggrin.gif

and kaut kas no maniim
Kikumi
O, za4peedinja, tu par Yukirin? Labs mākslinieks, labs! happy.gif
Te arī kaut kas no manis:

user posted image


Kima
Nea Kikumi, Kagaya!Man baigi iepatikaas! smile.gif
aya-angel
Nevaru nepielikt savu roku arii $im topikam smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Kikumi
Kagaya ir vienkārši burvīga... smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
zenofex
http://www.kagayastudio.com
Visu cienju, es nezinu ar ko tas ir taisiits, bet detalizaacija un izdoma un daile she ir taados augstumos ka elpa aizraujas... Shis links muuzham buus manos favoriitos!
Kikumi
Zenofex, paldies par linku! wub.gif
kaarleens
QUOTE (tihiro @ Jun 2 2004, 12:02 PM)
Man ir taads jautaajums, es zinu ka ir arii Fantasy graamatas ne tikai gleznas, nu vot, bet probleema ir taa ka graamatas ir tikai krievu valodaa varbuut kaads zina vai ir arii latviesu versijaas paartulkotas gramaatas... un ja ir tad kur taadas dabuut smile.gif

ir ar kaut kas latviski iztulkots poters un gredzenu pavelnieks bija ar veel dazhi neatceros nosaukumus bet ko lai saka milaja moja u4emsa chitatj po ruski ilje anglijski.Pravila volshebnika man miiljaakais laikam fantasy seriaals graamataas 1 daljas vispaa super sutku kau kur lasiiju =)
QUOTE
Wizard's First Rule
Chapter 36, Page #397
" People are stupid"
http://www.aldebaran.ru/zfan/good/good.shtml
Lukjanenko vienkaarshi rulz nekas driiz juus visi redzeesiet no4noj dozor buus filma un seriaalu pa tv raadiis =) lai gan es neticu ka tik labu graamatu var ekranizeet
nu un shitas ljoti sirdij tuvs seriaals autoram ir vispaa veelviens fantasy detektiiv seriaals bet chernij otrjad vinju paarspeej http://www.shout.net/~bburgner/covers.html
vispaa man krieviski ir ljoti daudz graamatas paaris simti laikam buus ehh kaadas probleemas vinjas sagaadaa kad jaapaarvaacaas =)
Guest_ZeaLot
Ugh... Tas KagayaStudio rulēēē. Vienīgā problēma, ka galīgi ne man vajadzīgajā izšķirtspējā tie visi attēli (1024x800). Vai ir arī vēl kaut kur pieejamas varbūt šīs pašas bildes, tikai 1024 izmērā? smile.gif
Kikumi
QUOTE (Guest_ZeaLot @ Jun 30 2004, 04:26 AM)
Ugh... Tas KagayaStudio rulēēē. Vienīgā problēma, ka galīgi ne man vajadzīgajā izšķirtspējā tie visi attēli (1024x800). Vai ir arī vēl kaut kur pieejamas varbūt šīs pašas bildes, tikai 1024 izmērā?

Pameklē šieit: Celestial Exploring. Vajadzētu būt 1600 x 1200 izmērā.
ZeaLot
Kikumi, bucha wub.gif smile.gif Paldies.
Kima
Nju taa me shodien atkal uzdarbojas tongue.gif , nju bet taa ka braucu prom... sleep.gif
Kima
...
Kima
...
Kima
un peedeejaa... biggrin.gif
Kikumi
Hah, man arī kaut kas jāieliek! biggrin.gif

user posted image

user posted image
Kima
...
Kikumi
wub.gif

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.