Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Standarta tikshanaas vieta
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
lastguru
Katru sestdienu 14.00 liidz kaadiem 20.00 vai pat veelaak ir piedaavaajums visiem kam gribaas padzert teeju un satikties ar citiem otakieshiem, naakt uz teejas namu "Jukatan", Stabu 27 (Teerbatas un Stabu ielu stuuris).
sipps
bet katru otrudienu, ceturdienu var padzert alu ar otakiesiem "RUNCI" SAKOT NO PL 19.30.
xikes
Whoohoo ...mosh es pat ar kaadaa sestdienaa tur paraados.. heh smile.gif
Laba ideja..
Aven
mmmmmmmm...teeja, buus jaaatnaak..he he
Lija
varbuut tas buus nedaudz nekorekti tacju iesaku padomaat arii par to cik daudz var naakt uz Jukatanu (veelams nemt veeraa arii ka saimniece ir labs cilveeks un nenormaals bars kas ierodaas un vienkarsi piebljaustaas bezjeegaa nav vajadziigi)
taadeelj lai nebuutu lieki paarpratumi un viss pareejais tad veelams naakt tikai tiem kas ir saistiiti ar Kaigan un taa projektiem(vai arii cilveeki kam ir jauna svaigas idejas) - sestdienas nenormaals cilveeku daudzums nemaz neveicina leemumu pienjemsanu
kaa arii es neveeleetos lai man buutu peectam gruuti veel kadu reizi atgriezties Jukaanaa...
paareejiem kam gribas tikai paskatiities uz otkiesiem un patuseeties taisisim otaku tusus vai uz Runci luuudzu...^^
Taka
Ir vēl viena nianse, kuru ļoooooti ieteiktu likt aiz auss - samniece, lai cik arī laba būdama, ilgi necietīs ka nāks milzums tautas, kura tikai sēdēs un neņems absolūti neko. Tā kā iesaku, ne tikai sēdēt un čalot, bet arī ēst, visu vakaru nosēdēt pie 1 alus glāzes neskaitās.
Church
QUOTE(Taka @ Jan 8 2006, 20:09)
Ir vēl viena nianse, kuru ļoooooti ieteiktu likt aiz auss - samniece, lai cik arī laba būdama, ilgi necietīs ka nāks milzums tautas, kura tikai sēdēs un neņems absolūti neko. Tā kā iesaku, ne tikai sēdēt un čalot, bet arī ēst, visu vakaru nosēdēt pie 1 alus glāzes neskaitās.
*


eheem. imho bik jauc mineeto jukatanu ar runci ;>
ok, biju jukatanaa tik vienreiz .. ir tikai teeja (daudz/dazhaadas)/kafija, un paaris stiprie sliktaa izveelee. + gandriiz nekaada fooda. teejas naminjsh kaa ne kaa. runcii savukaart alus tiek pasuutiits daudz un dikti .. kaa nekaa mazaak oficioza, vairaak vienkaarshi paziistamas tautas paseedeeshana atpuutai .. runas/zole/striidi pie alus kausiem/nikotiina. kaa jau krogaa. ;>
[edit]
pietam runcii driizaak ir baarmenji/oficianti, ne saimniece ;>
Lija
QUOTE(Taka @ Jan 8 2006, 20:09)
Ir vēl viena nianse, kuru ļoooooti ieteiktu likt aiz auss - samniece, lai cik arī laba būdama, ilgi necietīs ka nāks milzums tautas, kura tikai sēdēs un neņems absolūti neko. Tā kā iesaku, ne tikai sēdēt un čalot, bet arī ēst, visu vakaru nosēdēt pie 1 alus glāzes neskaitās.
*


hehe... eediena tur nav... ja neskaita saldumus... kur nu veel alus... tas kaanekaa ir teejas klubs... so tauta NO ALKO NO FOOD!! padomaajiet par to... just tee
bet saimniece ir laba... so me ruupeesies par to lai nebuutu nekadu excesu sajaa jomaa... es pateisaam negribu ka tur savaacaas tauta, kas vienkaarsi piedrazo, pievazaa, nobljaustaas un beigu iznaakums ir taads - nekaads...
+Chibi+
Hey, nav tā, ka ierobežots tautas daudzums. Lai nāk jebkurš, vai tad tā nebija the original idea? Es domāju, ka saimniece mūs neienīdīs, jo tējas mēs dzeram daudz un dikti. Un viņu absolūti netraucēja mūsu skaļā uzvešanās, tā viņa pati teica. Dunno. Maybe i am wrong.
Church
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 9 2006, 01:05)
Hey, nav tā, ka ierobežots tautas daudzums. Lai nāk jebkurš, vai tad tā nebija the original idea? Es domāju, ka saimniece mūs neienīdīs, jo tējas mēs dzeram daudz un dikti. Un viņu absolūti netraucēja mūsu skaļā uzvešanās, tā viņa pati teica. Dunno. Maybe i am wrong.
*


uz aci piemetot muusu bijusho daudzumu tajaa telpaa (~8-9?) vareetu palielinaat tik knapi 1.5X. ja vairaak - tad tik arii augsheejos pusstaavos / pie letes .. vai seedeeshana uz griidas/spilveniem. bet tad atkal spraukshanaas garaam baram .. nnn, paarpildiits - no fun. + ja plaanotas izvirtiibas kaa galdspeeles / veel viss kas, tas prasa papildus table estate.
ReD_FoXy
Jautaajums - kas shodien buus jukatanaa? man ir tik garlaiciigi ka sadomaaju ka jaaiziet. gribu zinaat ar ko reekjinaaties kas tur buus un kas nee... rolleyes.gif
Zuzix
Domājams ka skaļais pokemonu bars, Kaigan Valde un Go spēlētāji tongue.gif
Labāk uzzwani kādam ar ko gribētu tikties un pajautā
aivvv
es laikam buus wink.gif
Aven
QUOTE
es laikam buus wink.gif

Kapee nebiji?

Shiisdienas +/-
+palielinaju levelu GO
+dzeeru teeju mmm..
+iepazinos ar RedFoxy un citiem

-mani megjinaaja noznjaugt
-man atnjeema zaabaku
-par mani njirgaajaas Ha-sans ar savu lielo skilu Go
ReD_FoXy
QUOTE(Aven @ Feb 12 2006, 00:58)

+iepazinos ar RedFoxy un citiem

*


and that's importaint? XDD

jaa es vispaar sapratu kas ir go shodien. bija taa veerts... tagad es arii pseelees ja mani izaicinaas happy.gif bij okey... a kkas veel beigaas atnaaca? O_o
Aven
pozitiiva ir ikviena laba cilveeka iepaziishana!
tur vislaik cilveek turpu shurpu rapoja.. biggrin.gif
Es tevi izaicinu biggrin.gif nu uz training machu vismaz noteikti tongue.gif
Shaisuke
Ammm, man taac jaut... shonedeelj Jukatanaa kaads vispaar bus?

~BN~
Aven
Jaa...
ES!!
biggrin.gif
davio
Jā laikam jau es ar atnākšu. Tad redzēs wink.gif
Faplo
Whah es nospraudis ideju šonedēļ tur parādīties... dry.gif jāsaņem drosme un jatiek vien ir ( Kautkādīgi ar karti rokās nokļūšu ) . Es ceru tur ieraudzīt Go spēlētājus... cik sapratu viņi tur katru nedēļu apgrozās? smile.gif mjā nu ja Go playeru nebūs...
ETM
Shonedeelj ir tuss Lietuvaa. Aciimredzami, ka dazhs tur noteikti nebuus.
Hikaru
Manis gan drošvien šo sestdien nekur nebūs.
X_Kamui
Bus atkariigs no noskaņojuma...... tb iešu vai nee wink.gif
Kaoru-chan
Shinya iespeejams ka nebuus jo vinja nejuutas paaraak labi , bet es gan buushu jo man tur patiik jauka atmosfeera un interisanti cilveeki:D
Spectre
Karoche neko nezinu nepideros ne pie vienas grupas ja riitdien man buus speeks atvilkties tad ieradiishos neredzu iemeslu likt kautkadu grups resstriction, kaa tur 4 or piektaja posta tika rakstiits tongue.gif
Church
hrm. luugums citaas reizees bik mieriigaak uzvesties. nedaudz garaam liekas, ja ik pusminuuti riibiens pa koka griidaam. man ta ar austinjaam uz galvas mazsvariigi .. bet negribeetos, lai shejienieshu bara reputaacija nokriitaas dzilji miinusos saimnieces aciis.
Lija
Cik es saprotu peec Church peedeejaa posta, tad Jukatanaa atkal aardiijaas?? dry.gif
ljoti ljoti slikti... man driiz vispaar paaries veelme uz turieni iet, jo buus vienkarshi kauns raadiities saimniecei aciis... dry.gif
edg
Varbuut tikliidz, kad kaads saak aardiities, lai kursh tas buutu - vienalga vai edg, vai lastguru, vajag pieiet pie taa cilveeka un paluugt aiziet. Un nevis "es taa vairaak nedariishu", bet tieshaam tam cilveekam ir tikai 2 izveeles iespeejas:
1. jaaaiziet
2. vai arii jaaiet saimniecei atvainoties aciis par skalju uzvediibu.
Tikliidz kaads cilveeks gribees tikai nosoliities turpmaak klusi uzvesties (un mees peec pieredzes zinaam, ka shaadi soliijumi paaraak reti ir reaali), vinjsh izgaazh visu Jukatanas pasaakumu.
anti
ja palasa komentārus, tad sāk šķist, ka ideja publiskot šo pasākumu nav bijusi no tām labākajām.
Ayumi
QUOTE(anti @ Feb 19 2006, 20:46)
ja palasa komentārus, tad sāk šķist, ka ideja publiskot šo pasākumu nav bijusi no tām labākajām.
*


Jāprasa- kurš pirmais publicēja topicu par Jukatan. Cik atceros, arī Tsukino bija kautkāds topics par Jukatan.
Nu man vispār arī apnika, esmu jau teikusi- nedaudz jau var, bet ne pārmērīgi. Vai doma nebija ja Jukatana ir mierīgās pasēdēšanas vieta? (vainīgi traki tīņi @__@ )
QUOTE
Varbuut tikliidz, kad kaads saak aardiities, lai kursh tas buutu - vienalga vai edg, vai lastguru, vajag pieiet pie taa cilveeka un paluugt aiziet. Un nevis "es taa vairaak nedariishu", bet tieshaam tam cilveekam ir tikai 2 izveeles iespeejas:
1. jaaaiziet
2. vai arii jaaiet saimniecei atvainoties aciis par skalju uzvediibu.
Tikliidz kaads cilveeks gribees tikai nosoliities turpmaak klusi uzvesties (un mees peec pieredzes zinaam, ka shaadi soliijumi paaraak reti ir reaali), vinjsh izgaazh visu Jukatanas pasaakumu.

Tā ir sasodīti laba doma. Es būšu pirmā kas saka- Es uzvedīšos klusi. W00t, edg, pieraksti to kautkur, lai neaizmirstās wink.gif
B variants šai trakošanai varētu būt tējas iedarbība XDD (īpaši baltās biggrin.gif )
Aven
Nu tik traki jau nebija, church bik paarspiilee jo nezin kaa bija ieprieksheejaas reizees(saliidzinot ar taam bij aljooooti mieriigi)
Shinya
Nuu so sestdien bij visnotalj maz cilveeku, daudzi Lietuvaa, i GO nebija, tapeec tika brists peec kaartiim laugh.gif Bet ar teeja tika pasuutiita, taa kaa diezin vai vinji tur var suudzeeties...ar troksnis iipashi nemaz nebij tongue.gif
ETM
nav taa ka tur nav jaabuut troksnim. tur ir jaabuut klusumam. un tas, ka tika pasuutiita teeja neko nenoziimee, tas ir pashsaprotami un nedod "privileegjijas" paarkaapt pieklaajiibas normas.
sipps
nu nesakt telot ka nu vecakie tur ir loti piklajigi un klusi briziem visu to bardaku rada nevis mazie pokemoni, kuriem tas tiek piedods jo vini vienkarsi vel ir berni, bet gan parejie priziem uzvedas sklak neka vesals bars pokemonu kopa. jus tur tusesieties tik ilgi kamer vienkarsi vienu dienu jus tur palugs aiziet prom pa visam un netaisist tur pasedesanas. un tad ju bus vienalga kas tur skali uzvedas un kurs ne
edg
Sipps, kuri tad bija tie vecaakie? Edg, ETM, yaoi trio un veel visaadi bija Kaunjaa, taapeec troksni Jukatanaa mums sacelt buutu problemaatiski.
Lija
QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 16:57)
, yaoi trio
*


ne pirmo reizi redzu so vaardu savienojumu!!! taa tagad taada "klichka"? huh.gif
edg
QUOTE(Lija @ Feb 20 2006, 17:30)
QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 16:57)
, yaoi trio
*


ne pirmo reizi redzu so vaardu savienojumu!!! taa tagad taada "klichka"? huh.gif
*


Es juus taa saucu pirms pasaakuma (jums aiz muguras smile.gif), kaa arii braucot no Kaunjas maajupceljaa, shkjiet, taa izmetu. Man taa vieglaak, nekaa nosaukt visus juusu vaardus. Ja nepatiik, izdomaashu ko citu.
sipps
QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 16:57)
Sipps, kuri tad bija tie vecaakie? Edg, ETM, yaoi trio un veel visaadi bija Kaunjaa, taapeec troksni Jukatanaa mums sacelt buutu problemaatiski.
*



es nerunaju par pedejo reiz kad jus bijat prom, bet par traci ko jus pasi radat un uzvelat visu vainu pokemoniem. paseadi mala un pavero ka neviensd nav bez greka. un galu gala pasr ko seit ir diskusija? par troksnosanu jukatana? vai ari par atiecibu nosakidrosanu kuri tur vr troksnot un kuri ne? tas jau sak klut bezjedzigi vieni apvaini trus par nemiera celsanu, bet praktiskas jegas nav. varbut beidzat te dzit bezjedzigas sarunas?? jo galu gala ir kads vispar aprunajies ar saimnieci un noskidrojis vinas viedokli? varbut vinai patik ka mazi berneli leka pa trepem un dauzas, leka apkart?? kads to ir noskaidrojis??
ETM
es nekad neesmu vainojis pokemonus un ljoti labi apzinos ka mees pashi nevaaji bljaustaamies. tieshi tapeec otaku tusus jukatanaa NEVAJAG riikot. Atrodiet kaadu vietu kur var bljaustiities!
edg
Sipps, probleemu nevar risinaat, pasakot, ka visi ir vainiigi. Tad katrs atsevishkji nomierinaasies, jo uzskatiis, ka pie vainas ir paareejie. To var risinaat tikai liekot katram pasham saprast, ka vinjsh bija pie vainas. Taa kaa "lielie" bija Kaunjaa, tad ir ceriiba, ka "mazie" sapratiis, ka vinji nav gluzhi baltas pienenju kuucinjas.
Un, nee, mees nenoveelaam visu vainu uz "pokemoniem". Mees apzinaajaamies arii savu vainu, bet izskatiijaas, ka taa sauktie "pokemoni" neapzinaajaas.
Prakstiskaa jeega, ko mees gribam panaakt, ir, lai katrs apzinaas, ka ir pie vainas un njem visu atbildiibu uz sevi. Nevis tikai edg, kuram jau ir kauns tur veelreiz raadiities, vai Lija, kura shaadu domu apomaa, bet arii tiem, kas peec shaada pasaakuma pasaka "Bija baigi jautri! Ieshu naakamreiz atkal!"
Un par saimnieces viedokli tu brauc graavii. Ja vinja gribeetu bljaurus, tad tajaa vietaa buutu krogs nevis teejas naminjsh.
sipps
QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 17:43)
Ja vinja gribeetu bljaurus, tad tajaa vietaa buutu krogs nevis teejas naminjsh.
*




fori ka tu esi cilveks kurm piemit telepatiskas spejas nojaust par ko doma cilveks nemaz ar vinu neaprunajoties. ka TU VISPAR VARI SPRIEST PAT TO KO CILVEKI DOMA UN KAPEC TU ESI TIK PARLIECINATS KA VINA IR VIENISPRAT AR TEVI SAJUA JAUTAJUMA?? nezliecies tik pargudrs bet aizej aprunjies kas un ka ar saimnieci un tad izsaki savus parmetumus parejiem par troksnosanu. es domaju ka ta butu vipareizak, nevis gvelzt seit sazin ko??
ETM
Tas ir teejas naminjs, tajaa nav pienjemts trokshnjot, bet gan uzvesties klusu.

No ieprieksheejaa izriet, ka jaapieraada nevis tas ka bljaustiities nedriikst, bet gan tas ka bljaustiishanaas ir pienjemama, tapeec uzskatu ka vajadzeetu suutiit aprunaaties ar saimnieci nevis tos kuri paarmet par trokshnjoshanu, bet gan tos kas uzskata ka trokshnjot varbuut arii var.
ShinChan
Man kā cilvēkam no malas lasot šos komentārus aizvien mazāk rodas vēlme tikt asociētam ar lv otaku sabiedrību un arī apmeklēt konrēto iestādījumu, kad tur atrodas minētie īpatņi.
lastguru
es vinjai paaris reizes uzprasiiju, vai vinjai netraucee troksnis. vinja teica "nee". un vinja man pedaavaaja pat shaadu variantu nedeelju pirms doshanaas lietuvaa: ja gadiijumaa mums negarsho teejas, taa vietaa lai taas pirktu mees vnk varam samaksaat pa telpaam - 5Ls/stundaa - ja mums nav kur satikties. no taa visa es varu secinaat ka vinjai ir vienalga, lai tik uznjeemums nes peljnju... btw, es nedomaaju ka vinjai ir ljoti daudz apmekleetaaju parasti sestdienaas, so...

BET protams, tas nav iemesls uzvesties neeetiski un nepiemeeroti tai iestaadei kur atrodamies.
aigarius
Pie lastguru posta maz ko būtu vēl piebilst, bet nu lai pilnībā noņemtu jebkādas pretenzijas pret trokšņošanu izdarām tā: mums jau ir NERV. Ja kādam kādā konkrētajā gadījumā šķiet, ka troksnis ir pārāk liels (vai ir kādi citi kārtības pārkāpumi), tad tas sūdzās tuvākajam NERVam. Ar vai bez sūdzības NERVam ir tiesības (pēc saviem uzskatiem): 1. palūgt trokšņotāju iznākt telpas vidū, griežoties uz saimnieci skaļi pateikt "noisu gomenasai" un paklanīties. 2. izteikt publisku "fui" forumā ar sekām, ko izlemj foruma administrācija.
Tam vajadzetu noņemt jebkādas esošās pretenzijas un nodrošināt iespēju sainiecei izteikt jebkādas pretenzijas, ja tādas parādās. Ok?
edg
Nu, ja taa to lietu pagriezh... tad es neveelos tur vairs atgriezties. Es eju uz teejas naminju ar domu, ka tur buus teejas naminja atmosfeera. Un gan jau neesmu vieniigais. Ja to paarveersh par bljaustiishanaas vietu, tad labaak eju uz Runci.
Atkal sanaak, ka esmu vienkaarshi egoists, kas veelas tikai kaa pasham labaak patiik. Man tikai likaas pashsaprotami, ka citi arii ir taados uzskatos par teejas naminju kaa es. Bet laikam jau nee.
Sipps tev izraadiijaas taisniiba, vari pieskaitiit savam kontam cepumu. Manas domas par teejas naminjiem bija aplamas.
lastguru
kaadi tu to lietu gribi padriezt? ja tu gribi teejas naminja atmosfeeru, tev neviens neliedz to tur uztureet. man arii patiik klusas vietinjas, bet diemzheel liidz ar tautu naak arii troxnis. es izteicos tikai par to ko es noskaidroju no samnieces; aigarius piedaavaaja uzvediibas kontroleeshanas sheemu. kas tev nepatiik, man nav skaidrs.
edg
Nekaadi vairs nedomaaju to griezt. Kaa jau teici - ar tautu naak troksnis. Es varu gribeet klusumu, bet tikliidz buus kaut viens cilveeks, kas labaak bljaustiisies, tad buus troksnis. Man nav tiesiibu pieprasiit tur klusumu, ja naminja iipashniecei troksnis netraucee. Varbuut esmu akls vai noguris, bet neredzu, par kaadiem nopelniem mans viedoklis gribeet klusumu ir labaaks par viedokli gribeet bljaustiities.
lastguru
par kaadiem nopelniem? klusumaa labaak domaajas un go speeleejas varbuut? viens mans draugs teica ka tur vairs neatgrieziisies peec viena apmekleejuma delej trokshnja.
Sērfijs
Tur jau ir tā lieta - troksnis. Saimniecei patīk vai nē, bet tas ir tējasnamiņš un tējasnamā, kā mums visiem zināms, ir pieņemts klusums.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.