Help - Search - Members - Calendar
Full Version: last.fm
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
GM
Okz - tā kā Sigfa pavisam oficiāli ir vīrieša dzimumloceklis šī vārda rupjākajā nozīmē un nedara to manā vietā, tad atļaušos nu es pats iepazīstināt jūs, otakieši, ar tādu jauku padarīšanu kā last.fm.

Tā kā liela daļa sejieniešu ir pieraduši brīvo laiku aizpildīt ar visādām muļķībām (piemēram, anime, blogošana, zīmēšana, lasīšana, programmēšana, filmu skatīšanās utt. utvljp.), tad noteikti starp šiem absolūti bezjēdzīgajiem hobijiem ir arī tāda lieta kā mūzikas klausīšanās. Un es pieņemu, ka mūziku jūs klausāties nevis uz veca gramafona, vai vectēva leijerkastes, bet gan uz datora un pie tam vēl ar kaut kādu nebūt media player'i. Attiecīgi last.fm saits ir tieši tā vieta, kur varat lielīties ar savu lielisko muzikālo gaumi citiem, veidojot ne tikai perosnīgos čārtus, bet arī čārtus visai otaku.lv grupai, tādējādi redzot, kādas muļķības klausās pārējie jums līdzīgi domājošie indivīdi.

Lai pievienotos šim brīnumam ir jādara sekojošas lietas:

1. Jādodas uz http://www.last.fm
2. Jāreģistrējas un jānovelk plug-in's savam skaņu atskaņojošajam softam (tiek atbalstīti visi populārākie - foobar, winamp, windows media player, iTunes), kas turpmāk katru dziesmu, ko klausāties nosūtīs uz serveri, apkopos topus, izanalizēs un vēl piedāvās jums līdzīgus māksliniekus, ko turpat var arī noklausīties ar iebūvēto radio. Pēc tam plug-in's vienkārši jāaktivizē jūsu iemīļotajā atskaņotājā. Gatavais profils ar laiku izskatīsies kaut kā līdzīgi šim: http://www.last.fm/user/GameMasterLV/.
3. Jāielien http://www.last.fm/group/otaku.lv un jāizrāda vēlme pievienoties grupai, nospiežot attiecīgo podziņu. Pēc tam, kad es pārvarēšu slinkumu un jūs apstiprināšu, sāksiet ar savu mūziku veidot grupas topu (pirms tam gan tur vismaz 15 locekļi jāsavāc).

Tas ir izdevīgi jo:
1. Ļauj klusībā paņirgāties par paziņas švako muzikālo gaumi.
2. Ļauj, nākamreiz paziņu satiekot, paņirgāties par viņa švako muzikālo gaumi, iespļaujot šo faktu viņam sejā.
3. Ļauj paņirgāties par paziņu gaumi, kad esat kopā ar citiem paziņām.
4. Un, ja nu ļoti vajag, visai uzskatāmi ļauj kategorizēt čārtos savu mūziku un caur lapas datubāzi meklēt jaunus izpildītājus. Jāatceras vien, ka, lai dziemas tiktu pievienota, tai jābūt pareizi noformētam 'tagam', proti - jābūt minētam izpildītājam, dziesma snosaukumam un albūmam.
5. Iespēja ļauties melomānu priekiem pilnīgi legāli klausoties mūziku par brīvu, izmantojot last.fm milzu datubāzi un iebūvēto radio.

Un, jā, šī ir aģitācija!
Sigfa
Tu, kaa vienmeer, paaraak daudz runaa.
Tiem, kurus uztrauc bandwidth aarpraatiiga pateereeshana, shis plugins uz lapu nosuuta aptuveni 7 variabljus, ja kompoziicija skaneejusi ilgaak par 60 sekundeem. Tas ir apmeeram 300 baiti informaacijas, un pat ar gprs nozheelojamo piesleegumu shaads skaitlis ir smiekliigs uz kopeejaa fona. Ar sho gribu pateikt, ka plugins nekaadi neietekmee datora/interneta aatrdarbiibu.
edg
Cik, GameMaster, tev maksaa par sho reklaamu?
GM
QUOTE
Cik, GameMaster, tev maksaa par sho reklaamu?


Stipendiju un alu.
Church
a varbuut taakaa liidz shim vienkaarshi klausiities to ko veelies no iepirktaas muuzikas interneta p2p veikalaa, un pofig jebkuri meegjinaajumi legalizeet/standartizeet/reguleet/asdf? ;>
GM
QUOTE
a varbuut taakaa liidz shim vienkaarshi klausiities to ko veelies no iepirktaas muuzikas interneta p2p veikalaa, un pofig jebkuri meegjinaajumi legalizeet/standartizeet/reguleet/asdf? ;>


Esi kaut ko diži pārpratis - šis nav mēģiājums neko legalizēt, vienkārši informēt par kārtējās bezjēdzīgās nodarbes (šajā gadījumā animē vietā - mūzikas čartu veidošanas) eksistenci. Neviens neliedz caur datubāzi atrastās grupas nelietīgi novilkt p2p tīklos un klausīties uz vella paraušanu.
Taka
Ō jē, izrādās kūlie pacani radio klausās datorā nevis resīverā vai auto!
Steigšos uz šo lapu, citādi jutīšos kā totāls lūzeris, jo klausīties radio ārpus datora ir neforši, Yo!
ETM
Ermm... protams, ka dators tiek izmantots ekskluziivi darba un maaciibu vajadziibaam un nekaadus mp3 uz vinja nevienbs normaals cilveeks neklausaas, ne? Un izlasiit postu un saprast ka taa prosta ir datubaaze kas apkopo dziesmas kas tiek speeleetas uz konkreetaa pleijera arii neviens normaals cilveeks nespej droshi vien. Tas tak ir suuda projekts,kas vaac statistiku par to ko cilveeks klausaas un viss. Nulabi ne viss, vish to statistiku arii apkopo un analizee, un arii pasviezh kaadu reklaamu, bet nu tev tak pat tanii lapaa nav jaalien.
aigarius
I'm in. Vēl 6 cilvēkus vajag lai būtu 15. Es laikam topā ievirzīšu Madonnu un Naruto OSTa autoru 増田俊郎 vai arī Bleach OSTa autoru 鷺巣詩郎. biggrin.gif
harpy
eslaikam i smilms, bet es piereghistreejos laugh.gif
tas vai es kautko tur atcereeshos dariit ir cita lieta, bet panjirgaaties pa citiem man vienmeer ir paticis laugh.gif
GM
QUOTE
Tas tak ir suuda projekts,kas vaac statistiku par to ko cilveeks klausaas un viss.


Ja jau tu esi gatavs ziedot laiku tādiem sūda projektiem kā neskaitāmās animes, tad šim jau nu tev nevajadzētu kļūt par problēmu...
Aven
Me asking 1 question: nu es gribeeju chibtu ostus paklasiities (daaa...) nu vit atradu, a kad palaidu ta man saka ka "not enough content to play" bet tur ir 2 songi.. WTF??
Sigfa
Divas kompoziicijas ir par maz.
Aven
a es varu palielinaat to skatiu? kaa? happy.gif
Sigfa
pieliec savam radio veel dziesmas ._O
ReD_FoXy
QUOTE(GameMaster @ Jan 16 2006, 23:59)
...tā kā Sigfa pavisam oficiāli ir vīrieša dzimumloceklis šī vārda rupjākajā nozīmē... 
*


shis teikums vien man lika tikt pie taas programmas XDDDD
vispaar jau noderiiga lietinja...
harpy
QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 17 2006, 20:00)
..
vispaar jau noderiiga lietinja...
*



noderiiga, gan naf pasham jaasamet dziesmas plejerii laugh.gif
ReD_FoXy
QUOTE(harpy @ Jan 18 2006, 02:08)
noderiiga, gan naf pasham jaasamet dziesmas plejerii laugh.gif
*


par citu slinkumu neatbildu XD man samest taas dziesmas nav probleema... 1 min darbs...

iedomaajies ka tas trenee roku - un aidaa... ja tev nepatiik neviens tak nespiezh XDDD
harpy
nju bet es taksh saka, ka shams i noderiigs smile.gif laugh.gif
un manam piem uz cietaa naf tik daudz vietas lai visa dziesmas tureetu uz vinja, man shamaas visaa smalas pa diskiem meetaajaas, taaka amnaaa gadienaa tas tieshama i noderiigi laugh.gif
ReD_FoXy
QUOTE(harpy @ Jan 18 2006, 20:49)
nju bet es taksh saka, ka shams i noderiigs smile.gif laugh.gif
un manam piem uz cietaa naf tik daudz vietas lai visa dziesmas tureetu uz vinja, man shamaas visaa smalas pa diskiem meetaajaas, taaka amnaaa gadienaa tas tieshama i noderiigi laugh.gif
*


tad slikti pateikts teikums. kr4 es paarpratu sorre... noderiiga gan naf... viegli paarprast... XD un the poke spoke is killing me...

galu galaa kas shito ir taisiijis? XD
ETM
es protam saprotu, ka ir baisi forshi te taa chatot, bet nu ir tads siikums: otaku.lv grupai veel vienu memberu vajag lai mees vareetu paskatiities ko lielaakaa dalja klausaas uhn nokonstateetu ka tas nav madonna (nu ne lielaakaa dalja), taa kaa kaads vareetu piejoinot arii. tik tieshaam interesants pasaakums. noderiigs ar ir...
sipps
nu re gads ir pagajis vai maz kads vel seko lidzi tam ko kas klausas?
anti
Es nemaz nezināju, ka šitāda grupa ir, lai gan last.fm ielūru ik pa laikam jau no 2005. gada.
GM, perdeli, apstiprini manu pievienošanu grupai, jō.
sipps
QUOTE(anti @ Feb 28 2007, 23:53) *

Es nemaz nezināju, ka šitāda grupa ir, lai gan last.fm ielūru ik pa laikam jau no 2005. gada.
GM, perdeli, apstiprini manu pievienošanu grupai, jō.


Nelamaies, Antikrist esi tu uznemta superigaja lastfm grupa, taka neciksti
anti
Super.

Buč buč
ETM
nu ko, tagad atkal jaasaak pieraadiit ka otaku klausaas excrementory grindfuckers.
GM
QUOTE
GM, perdeli, apstiprini manu pievienošanu grupai, jō.


U make me cry sad.gif
anti
Spirtotas asariņas?
GM
QUOTE
Spirtotas asariņas?


Tīru etanolu...
Taka
bioetanolu! Heh tad jau var tās pārdot smile.gif Biodegviela ninče modē...
Pakkun
QUOTE(ETM @ Mar 1 2007, 17:49) *

nu ko, tagad atkal jaasaak pieraadiit ka otaku klausaas excrementory grindfuckers.

tas attiektos uz mani.. biggrin.gif
lastguru
QUOTE(ETM @ Mar 1 2007, 17:49) *

nu ko, tagad atkal jaasaak pieraadiit ka otaku klausaas excrementory grindfuckers.

klausaas gan... tikai dazhi taadi, kaa es, ir krietnu laicinju regjistreeti tajaa lapaa (ar atpaziistamu niku), bet nepievienojas otaku grupai biggrin.gif:D:D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.