Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Gutts
Redzkur viena romance anime kura katru dienu nesastapsi noteikti.
Tas notikumi risinas slimnica starp puisi ar hepatitu un meiteni kura laikam mirs.
Vardu sakot druma romance anime kura nav daudz ko ceret uz fanservice paslaik.

During the winter, Yuichi was hospitalized due to hepatitis. Randomly he would try to escape from the hospital but would get beat up by the nurse. One day, he happened to meet Rika, a girl of his age, in the next building. He was fascinated by her beauty, but she was very selfish girl. Although she led him by the nose, he began to be attracted by her. However, when Rika told him about her illness, he knew why she acted so selfish; she didn't have long to live.

http://www.mrpc.us/fansub.htm zem nosaukuma Hantsuki
LeoR
"Vardu sakot druma romance anime kura nav daudz ko ceret uz fanservice paslaik."

Diezgan negantaa medmaasa, kas dzili sirdii ir labs cilveeks biggrin.gif un veel dazhi personaazhi (piemeerm vecuks, kas noliekot karoti, atstaaja puisim mantojumaa lasaamvielu veeliem vaakariem) paruupeejaas par smiekliigiem momentiem un ne tikai vini, arii galvenajiem varonjiem sanaak dazhas tiiri uzjautrinoshas epizodes, taapeec es domaaju, ka shii nu nebuus tik loti druumaa romance, lai arii beigas vareetu buut skumiigas.

Bet ja taa vispaariigi, tad domaaju, ka visaa visumaa vareetu buut skataams serials.
Teeli liekas tiiri sakariigi un interesanti un lai arii sizhets nav nekas jauns, liekas ka nebuus jaagarlaikojas skatoties. Vismaz pirmaa epizode man patika.
Un ja veel njem veeraa faktu, ka ir tikai 6 epizodes, tad nepavisam nav zeheel riskeet skatiities sho. rolleyes.gif
Kaede
Noskatījos. Tur gan bijsa rakstīts, ka tā ir drāma un man jau ļoti likās, ka tā meitene, Rika, beigās tomēr nomirs, kaut kā tā dikti likās, bet īstenībā beigās tur bija parādīts, ka viņi ir precējušies, tad jau meitene atlaba, vai ne?! Tad kāpēc drāma? Saistībā ar to, kas notika pirms tam?!
Sižets man tā- jau krietni dzirdēti un diezgan banāli, bet tomēr pati multene patika. Ir skatāma. rolleyes.gif
LeoR
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Domaaju, ka pilniibaa Rika nevareeja atlabt.
"Rika doesnt have a chance for full recovery. No mater What sacrifices youll make you will lose everything sooner or later."

Viniem vienkaarshi ir dots laiks, ko pavadiit kopaa, kas nav paraak iss un reizee arii garsh.
"-Can i stay by your side for a long, long time?
-Its not that long,...
-I know
-...but its not short either"

Vai tad ja ir draama, tad obligaati kaadam ir uzreiz jaanomirst? smile.gif

Kaede
QUOTE(LeoR @ Mar 1 2006, 20:09)

Vai tad ja ir draama, tad obligaati kaadam ir  uzreiz jaanomirst? smile.gif
*



Nu nē jau, bet man kaut kā vnk saistījās ar to visu. rolleyes.gif Man likās, ka viņa animes beigās nomirs. Nu dikti likās.
harpy
QUOTE(Natsuki @ Mar 2 2006, 20:21)
QUOTE(LeoR @ Mar 1 2006, 20:09)

Vai tad ja ir draama, tad obligaati kaadam ir  uzreiz jaanomirst? smile.gif
*



Nu nē jau, bet man kaut kā vnk saistījās ar to visu. rolleyes.gif Man likās, ka viņa animes beigās nomirs. Nu dikti likās.
*



Tur nebija ko liktie - vinja nomirs, tas gan anime naf atteelots( darn, zheel), bet uz to viss vilka, vieniigaa nelaime, ka vinji to visu pasakaumu uz paaraak prieciigas nots beidza un dazhi, kas nesekoja teiktajam liidzi varbuut ar palaida garaam, ka skukjis nomirs peec daazhiem meenshiem....
kaa man i piegriezushaas sliktaas beigas ko visi pamanaas zveidot tik optimistiskas un skaistas(laimiigas) gez, pamatiigi viilos shinii anime sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.