Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Great Teacher Onizuka!
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2
keitaro
tikko sāku šito gabalu skatīties. baigi iepatikās! ļoti iedvesmojoša, liek pārdomāt daudzas aktuālas lietas (skolās valdošā kārtība. skolotāju-skolnieku, skolotāju-skolotāju attiecības). tiem kas nav redzējuši - noteikti iesaku redzēt!
user posted image
user posted image
edg
Piebilstu, ka nenoskatiities GTO ir kauns un negods, jo tas ir vienkaarshi "must see" gabals!

Nevienu citu anime skatoties es neesmu jutos tik ljoti atkariigs (shis vaards ir piemeerots - izpauzhas visas atkariibas paziimes) no turpinaashanas skatiities.

Un humors vienkaarshi gjeniaals...
Roze
Ahh GTO bija pirmaas manas maniakaalaas otaku paziimes - 43 epizodes - 17h no vietas. Taadaa zinjaa varbuut ir pat jaapriecaajas ka piemeram Naruto vai One Piece iznaak +- tikai reizi nedeeljaa.

Starp citu jau ir dabuujami 3 DVD (Vol 1,2,3)
kaarleens
Roze ajee vot shito noteikti gribu =)
GTO ir veel joprojaam mans miiljaakais seriaals un es domaaju ar paliks
kaarleens
noskatiijos seriaalu GTO live action he he uzsveru vaardu seriaals nevis anime nu ko bija great saturs savaadaaks beigaas varbuut pat labaaks kaa animee iisteniiibaa viss bija super man shausmiigi patikaas wink.gif
QUOTE
While Toru Fujisawa’s manga was a moderate success, the Japanese GTO craze started with the twelve-episode live action series that debuted on Japanese television in 1998. In fact, it is claimed that the final episode of the series was the most watched show in Japan’s television history! It was only after the popularity of the GTO live action series that the anime was created- quite an unusual path for Japanese entertainment.

he he redz izraadaas animi peec shitaa tik uztaisiija
nu ko lai saku must seen lieta es dodu 10 bales varbuut pat 10 xxxx
seriaalu var ievilkt te http://japan-tv.afraid.org:6969
imageimage
imageimage
Rune
Cik seerijas ir Live action, tikpat cik anime? Man arii izdevaas vienreiz 1 seeriju dabuut, bet bez subiem.
kaarleens
12 pamat epas
1 special
1 mowie
reaali rulz rolleyes.gif
Sigfa
kaarleen, tas links nestraadaa {o.O}
kaarleens
QUOTE (Sigfa @ Jul 5 2004, 11:45 PM)
kaarleen, tas links nestraadaa {o.O}

nezinu man straadaa blink.gif
Sigfa
ah! ok. laikam iislaiciigi nokaaries bija, vai kas taads.
Sigfa
nu ko, beidzot noskatijos gan serialu gan filmu un visumaa man patika, tikai uz beigaam jau paliek pliekani...
deleted-ray
Šitā anime riktīgi laba bija. Jancīga, pamācoša un emocionāli pacilājoša happy.gif Must see
GunMetaL
emocionāli pacilājoša un kā vel teacher banzai!
Kagome
jaa, anime tieshaam bija laba, vareeja kaartiigi izsmieties. daleeji arii pamaacosha. patika tas, ka katraa seerijaa kaut kas jauns, nevis taa kaa naruto, viens notikum velkas kaadas 5 seerijas. sho animi ir veerts skatiities.
Chufanzo
Es briinos kaa tik veelu pamaniiju, ka beidzot var izteikties arii par GTO. Sveicieni zenofexam jo vinsh laikam veel joprojaam nav atradis laiku lai noskatiitos shito super gabalu, kaut gan vinju 2 cilveeki visu laiku kuuda biggrin.gif
Naktspukjiite
Sāku animi skatīties - noskatījos kādas padsmit epas un tad jau apnika.
Daži cilvēki man centās paskaidrot, ka tā ir "īsta veču anime", tieši tādēļ man nepielec tās "burvība" un piespieda vēl dažas noskatīties. Vienalga neredzēju tur neko īpašu un pametu to pusratā.
not_alone
GTO-tas tik ir kaut kas...wuuu..viens no vislabākajiem anime series EVER!!!!
wub.gif
Church
QUOTE(not_alone @ Oct 2 2005, 13:45)
GTO-tas tik ir kaut kas...wuuu..viens no vislabākajiem anime series EVER!!!!
wub.gif
*


/me nods ;>
bet liela dalja humora un ecchi momenti protams ir orienteeti uz males ;>
Ramiel
shis ir a must seer IMHO, noteikti jaanoskataas, viens no ,vai pat smiekliigaakais anime ko kadreiz esmu redzeejis biggrin.gif


Onizuka FTW s^_^V

Tas seriaals ar iistiem cilveekiem liekas arii ir normaals, pirmo seeriju noskatiijos, bet to purn Onizuku protams ir gruuti atteelot ^^
Church
QUOTE(Ramiel @ Oct 4 2005, 14:41)
...
Tas seriaals ar iistiem cilveekiem liekas arii ir normaals, pirmo seeriju noskatiijos, bet to purn Onizuku protams ir gruuti atteelot ^^
*


domaats LA seriaals? .. cik esu skatiijies, man taa iisti nau neviens no LA seriaaliem paticis :/
not_alone
nju un,ka tas ir priekss males?tas,ka esmu sieviessu dzimtes,nenoziimee,ka man nevar patikt GTO vai tas pats hentai rolleyes.gif
edg
QUOTE(Church @ Oct 4 2005, 21:36)
QUOTE(Ramiel @ Oct 4 2005, 14:41)
...
Tas seriaals ar iistiem cilveekiem liekas arii ir normaals, pirmo seeriju noskatiijos, bet to purn Onizuku protams ir gruuti atteelot ^^
*


domaats LA seriaals? .. cik esu skatiijies, man taa iisti nau neviens no LA seriaaliem paticis :/
*


Shitam LA man patika. Garlaiciigi tikai tas, ka visu story jau zin. Iesaku labaak GTO Movie - tur nebuus story 1:1 kaa anime. Neesmu gan lasiijis mangu. Varbuut tas taisiits peec kaada gabala no manga, kas neparaadaas anime...
Church
QUOTE(edg @ Oct 4 2005, 22:18)
Shitam LA man patika. Garlaiciigi tikai tas, ka visu story jau zin. Iesaku labaak GTO Movie - tur nebuus story 1:1 kaa anime. Neesmu gan lasiijis mangu. Varbuut tas taisiits peec kaada gabala no manga, kas neparaadaas anime...
*


arii gto movie redzeets. arii nepatika.
kaarleens
LA beigas man patika labaak nekaa anime special un mowie ar nau nekaadas vainas ^^
Church
QUOTE(kaarleens @ Oct 5 2005, 08:54)
LA beigas man patika labaak nekaa anime special un mowie ar nau nekaadas vainas ^^
*


neko nesaku par sizhetu. tas exagerated teelojums sabojaaja visu iespaidu :/
Fausts
Baisi labs anime blink.gif Omu uzlabos 100%!!!
edg
QUOTE(Church @ Oct 5 2005, 16:44)
QUOTE(kaarleens @ Oct 5 2005, 08:54)
LA beigas man patika labaak nekaa anime special un mowie ar nau nekaadas vainas ^^
*


neko nesaku par sizhetu. tas exagerated teelojums sabojaaja visu iespaidu :/
*


Japaanji tachu nemaak teelot. Pierodi! (ar retiem iznjeemumiem)
Ramiel
jaa tas, gan. cik esmu skatiijies, ne sevishki labi vinji atteelo :<

1 laps bija Jinkama-san no Densha ^^
K@fs
Labākā anime kādu es esmu redzējis rolleyes.gif
Church
QUOTE(K@fs @ Oct 24 2005, 16:12)
Labākā anime kādu es esmu redzējis  rolleyes.gif
*


ne starp sliktaakajaam. gan gadaas noveerot ka meitenju auditorija veertee sho shovu daudz sliktaak ;>
Spike
Et anime ne odno iz lucsih polube. No odno iz smesnih eto da =]
edg
QUOTE(Spike @ Oct 25 2005, 08:21)
Et anime ne odno iz lucsih polube. No odno iz smesnih eto da =]
*


Luudzu nerunaat valodaa, kas taadiem analfabeetiem, kaa man, nav saprotama.
Krieviski runaajoshiem labs forums ir sheit: http://anime.lv/forum/index.php
Church
QUOTE(edg @ Oct 25 2005, 09:13)
Luudzu nerunaat valodaa, kas taadiem analfabeetiem, kaa man, nav saprotama.
Krieviski runaajoshiem labs forums ir sheit: http://anime.lv/forum/index.php
*


atbilstoshi foruma 1.ajai rulei, - ja cilveeks nesienaas prasot raxtiit/replajot vinjam ru/eng, tikmeer viss i ok? jeb es kljuudos, un vienkaarshi piesienos nespeejot iztureet puuristus/maksimaalistus/siikumainus? ;P
edg
QUOTE(Church @ Oct 25 2005, 11:31)
QUOTE(edg @ Oct 25 2005, 09:13)
Luudzu nerunaat valodaa, kas taadiem analfabeetiem, kaa man, nav saprotama.
Krieviski runaajoshiem labs forums ir sheit: http://anime.lv/forum/index.php
*


atbilstoshi foruma 1.ajai rulei, - ja cilveeks nesienaas prasot raxtiit/replajot vinjam ru/eng, tikmeer viss i ok? jeb es kljuudos, un vienkaarshi piesienos nespeejot iztureet puuristus/maksimaalistus/siikumainus? ;P
*


Jaa, jaa, es luudzu piedoshanu, atvainoshanu u.t.t. Nebiju izlasiijis liidz galam to noteikumu.
Faplo
Jap GTO anime tiessaam laba anime pat ja nem veraa ka taa ir old school. Un man jautaajums tas Serials ir ar liidzigu sizetu vai ari tur galiigi savadaak?
Church
QUOTE(Faplo @ Oct 25 2005, 12:45)
Jap GTO anime tiessaam laba anime pat ja nem veraa ka taa ir old school. Un man jautaajums tas Serials ir ar liidzigu sizetu vai ari tur galiigi savadaak?
*


zem seriaala domaats live action seriaals? ar liidziigu sizhetu, bet daudz reizhu mazaaku baudaamiibu. atshkjiriibaa no animes, reti live-action j-drama showi ir baudaami/piecieshami imho.
P.S.
diivaini dzirdeet ka GTO ir oldskuul ;> bik pierastaak vecaas 60.o-70.o gadu mechas, ranmu, urusei yatsuru utml uzskatiit par taadu .. GTO i ljoti pat jauna ;>
kaarleens
QUOTE(Church @ Oct 25 2005, 12:53)
QUOTE(Faplo @ Oct 25 2005, 12:45)
Jap GTO anime tiessaam laba anime pat ja nem veraa ka taa ir old school. Un man jautaajums tas Serials ir ar liidzigu sizetu vai ari tur galiigi savadaak?
*


zem seriaala domaats live action seriaals? ar liidziigu sizhetu, bet daudz reizhu mazaaku baudaamiibu. atshkjiriibaa no animes, reti live-action j-drama showi ir baudaami/piecieshami imho.
P.S.
diivaini dzirdeet ka GTO ir oldskuul ;> bik pierastaak vecaas 60.o-70.o gadu mechas, ranmu, urusei yatsuru utml uzskatiit par taadu .. GTO i ljoti pat jauna ;>
*


Par live action atljaushos nepiekrist, piemeeram man ljoti patika nebesiija ne Onizukas aktierspeele ne sizhets. Kaa jau daudzreiz izteicos nobeigums saturiskaa zinjaa man labaak patika nekaa animee. Domaaju kam ljoti patika anime drosho var arii skatiities live actionu.
pinksakura
noskatījos 1 epu un laikam turpināšu skatīties laba anime happy.gif biggrin.gif
Chufanzo
Man vieniigais suurums sirdii, ka kaarteejo reizi endings nebija labs - nebeidzamais aplis - izdariija visu vienaa skolaa un devaas tik uz naakamo un taa visu laiku, vareeja uztaisiit endingu, kur vinsh piemeeram aprecas ar to skolotaaj chiksi, buutu daudz reaalaak...
kaarleens
QUOTE(Chufanzo @ Oct 28 2005, 21:57)
Man vieniigais suurums sirdii, ka kaarteejo reizi endings nebija labs - nebeidzamais aplis - izdariija visu vienaa skolaa un devaas tik uz naakamo un taa visu laiku, vareeja uztaisiit endingu, kur vinsh piemeeram aprecas ar to skolotaaj chiksi, buutu daudz reaalaak...
*


noskaties Live Actionu wink.gif
Winry
Tikko noskatījos līdz galam! smile.gif aaaaaa....tāds krutais animeshņiks, vnk ideāls(must seen gabals)pavisam noteikti! laugh.gif Šajā seriālā nevar nesmieties, pat pēdējā sērija ir rēciga, kaut arī vairums animem beigas ir nopietnas!Pat vēlreiz gribas noskatīties!awww...sougoi.....10 ar plusiem(+++)/10 biggrin.gif biggrin.gif
Church
novelc arii mangu. vismaz 2 mazaas mangas par onizukas beerniibu - Bad Company && Shounan Jun'ai Gumi. imho pat veel reeciigaakas nekaa GTO itself ;>
Winry
okay, tā arī izdarīšu, pagaidām tapat diezkā nav ar animju skatīšanos! biggrin.gif
Lust
A kur to Live-Action var dabuut?
Winry
Live action var dabūt mininova.org searchā ir jāuzraksta Gokusen live action un tur būs 2 sezonas!Diez nezinu vai būs angļu subi, bet var palūrēt, par subiem nezinu! biggrin.gif
kaarleens
QUOTE(Winry @ Jun 27 2006, 17:00)
Live action var dabūt mininova.org searchā ir jāuzraksta Gokusen live action un tur būs 2 sezonas!Diez nezinu vai būs angļu subi, bet var palūrēt, par subiem nezinu! biggrin.gif
*


pag pag kaads sakars Gokusen Live Action ar Great Teacher Onizuka Live Action sheit var novilkt dvd rip ar hard subiem http://jtv-tracker.clubbed.org/index.php?searchname=gto Winry kaut arii showi ir liidziigi saturiski, tomeer taas ir divas pilniigi atshkjiriigas lietas pirms atbildi cilveekiem iedziljinies par ko vinsh vispaar jautaa cool.gif
Winry
gomen sajaucu, viss saputrojaas, es zinaaju par ko iet runa, betuzrakstiiju nepareizi....sorry! rolleyes.gif
Lust
Live action'aa tieshaam beigas labaakas nekaa Anime.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Bet kapeec vinsh nepalika Seirin Academy un devaas uz citu skolu?
bladez
Jaa, jaapiekriit, ka GTO ir iisteniibaa GJA - Greates Japanese Animation!!!! 11 ar plusu!!!!
Shii ir anime, kuru var noskatiities tikai vienreiz, jo tikai pirmajaa reizee ir super iespaids, kas paliks atminjaa uz visu muuzhu!!! Shito animi vajadzees uzlikt paskatiities saviem mazbeerniem biggrin.gif biggrin.gif heh !!!!

Bet par beigaam runaajot, atceraties peedeejos vaardus ko Mrs. Chairwoman teica tai skolotaajai!!! Beigas atliek vien piedomaat pasham smile.gif !!!
AngelApo
IPB Image

Oriģinālais nosaukums: GTO
Angļu nosaukums: Great Teacher Onizuka
Latviešu nosaukums: Lieliskais Skolotājs Onizuka


Valsts: Japāna IPB Image
Žanrs: Komēdija, Romantika, Drāma, Skola


Студия:
Studio Pierrot
Režisors: Abe Noriyuki, Ishido Hiroyuki
Scenārijs: Sogo Masashi, Suga Yoshiyuki
Komponists: Homma Yusuke


Apraksts:
Eykiti Onizuka, 22 gadus vecs, garš blonds vīrietis ar auskaru viņa ausī, melnā josta karatē, bijušais līderis motociklistu bandai, sapņo kļūt par ... Nē, ne vadītājs Yakuza klana. Un ne multimiljonārs, nevis premjerministra Japānā. Tēmejiet augstāk: Onizuka nolēma kļūt skolotājs!
Protams, tas nav viegli: ne visi amatpersonas izglītības sistēmā gatavi rīkoties atbilstoši viņa mācīšanas metodēm, daudzi uzkata ka viņa zinašanas nav diezko plašas. Turklāt viņš saņem visgrūtāko klasi visā skolā.... varbūt pat visā pasaulē.Tapēc viņš jau ir Lieliskākais skolotājs.


Komentārs:

Es uzskatu ka ši anime ir viena no lieliskākajām anime kuru esmu skatijis. Pietam ir vel filma balstīta uz šo anime. IPB Image


Skrīni:
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.