Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jaunas ''How to draw manga'' graamatas!
Anime forum > Anime > Art > Tutorials
Pages: 1, 2
Tsukino
taaks, ppl, nu atkal Jaanja Rozes graamatniicaas varam redzeet ''How to Draw Manga'' graamatas! citas shoreiz, ir How to draw Boys tad, How to draw creatures, How to Draw girls un laikam peedeejais bij, How to draw mech, dunno. shittaas ir mazaas graamatinjas pa 0.99, ir arii lielaa, kuraa visas apkopotas, pa 3.99 [daargaak nekaa pa mazaas peerkot, ne?] un veel viena Liela, TOTAALIEM iesaaceejiem!

Un tagad - uz izkjershanu! laugh.gif
Janus
Ja man rit nebus slinkums iet uz veikalu pirksu. tongue.gif
baseboalbatboy
QUOTE(Janus @ Jan 27 2006, 14:29)
Ja man rit nebus slinkums iet uz veikalu pirksu.  tongue.gif
*



JA nebuus slinkums blink.gif es kaut nakts viduu nestos tongue.gif(deelj labas graamatas protams wink.gif )

Beidzot shkjiet ka Latvia bik kko anime fanu labaa izdara smile.gif
(ja neskaita W.I.T.C.H. dry.gif )
Tsukino
QUOTE(baseboalbatboy @ Jan 27 2006, 18:03)
QUOTE(Janus @ Jan 27 2006, 14:29)
Ja man rit nebus slinkums iet uz veikalu pirksu.  tongue.gif
*



JA nebuus slinkums blink.gif es kaut nakts viduu nestos tongue.gif(deelj labas graamatas protams wink.gif )

Beidzot shkjiet ka Latvia bik kko anime fanu labaa izdara smile.gif
(ja neskaita W.I.T.C.H. dry.gif )
*


nju nakts viduu man liekas nebuus valjaa.... laugh.gif
bubu
Jaunas? Es tās tur jau decembra sākumā redzēju...
sandzi
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bus jajiet jaiegadajas jauna literatura biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
X_Kamui
lol How to draw manga graamatas.... ^^
vajadzees šodien aiziet un paskatiities, vai tur ir kkas man noderiigs ,))))))
Ayumi
Taa kaa ieprieksheejie izdevumi man diezko ziimeeshanaa nepaliidzeeja(tikei paraadija tos ziimeeshanas pamatus) ceru ka shie jau stuuree aukstak par iesaaceeja liimeni.
Vai kads jau ir nopircis shiis gramatas? ja jaa, tad pasakiet vai vispaar ir veerts, jo iepriekshejas man vilshanos sagaadaaja.
Isabel Carmin fon Edelhain
Šodien bija iespeja iemest aci tajās grāmatās un varu teikt tikai vienu... nav vērts tērēties. Marvel/disneja krustojums ar anime elementiem.
Aven
Nu nezinu, es nopirku to pa 3.99 man patika saturs..ljooti..protams taa pa 9.75 arii laba un pat daaudz labaaka par sho bet tiem kuriem ir paarkaapushi newbie levelu vareetu shiis graamatas nodereet tongue.gif
davio
Shajaa graamataa ir daudz dazhaadu charu bildes un to kaa tos ziimeet, bet tikpatkaa necik tutorialu par atseviskjaam detaljaam (sejas izteiksmes, mati, acis, dreebes) vieniigais kas mani paarsteidza ir tutorials par to kaa ziimeet ragus un citaadus spicumus laugh.gif
Aven
Nu loti daudz acu,hendu,matu tur nav bet tomeer ir kaadi 8 veidi acu, 10 veidu frizuuru,4 veidi emociju un kaajas un rokas!
Pinky
kaads negrib iemest kaadu bildi, kaa vinjas izskataas ?
Aven
Mans jau fochee! buus peec 10 min!
P.s.
Aaaa, un ko tieshi gribeetu redzeet no taas graamatas?
[UPD]
Taakaa neviens neteica ko grib redzeet es ielikshu no visa pa druskai!
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Aven
image
image
image
Es zinu mans rullee! tongue.gif
P.s
nepieveersiet uzmaniibu maniem pirkstiem bildees laugh.gif
Pinky
es gribeeju redzeet, kaa to graamatu vaaki izskataas blush.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Pirma fotografija jau ar ir vāks gramatai pa 3.99.
Kikumi
Ehh, aplūkoju šīs grāmatas un secināju, ka nav vērts (vienīgi grāmata "How to draw girls" bija kaut cik animeiska). Lielākoties viss izskatījās pēc Disneja, Marvel un anime krustojuma. Pēc manām domām, ja grib patiešām iemācīties pareizi zīmēt mangu, tad jādabon kāda pamācību grāmatiņa no īsta japāņu mākslinieka. Bet tās jau atkal ir tikai manas domas... ph34r.gif
Suu
es piekriitu Kikumi apskatoties kas tu ir iekshaa man vairs negribas pirkt.
Pinky
man pirmo bildi neraada ph34r.gif
Ayumi
Ja reiz disneja un animes krustojums, es varu saderet ka graamatu autori ir amerikaani. Njaa, man arii gribas kaadu KARTIIGU how to draw manga... dry.gif
un negribas laist uz Japaanu, vai tajaas interneta iepirkshanaas lapaas pirkt...
Ghoul
QUOTE(baseboalbatboy @ Jan 27 2006, 18:03)
QUOTE(Janus @ Jan 27 2006, 14:29)
Ja man rit nebus slinkums iet uz veikalu pirksu.  tongue.gif
*




Beidzot shkjiet ka Latvia bik kko anime fanu labaa izdara smile.gif

*


nu neteikshu, jaanja rozes graamatniicaas vienmeer bijis stuffs kuru citaas graamatniicaas nedabuut, piemeeram dazaadas fantasy graamatas ( piem. forgotten realms ).

mjaa, bet vai ta to visu nevar netaa dabuut? lol nafig liekus 99 sant. teereet...
Pinky
man, piem., ir vieglaak maaciities no taustaama materiaala...
X_Kamui
QUOTE(Ghoul @ Jan 29 2006, 16:57)
mjā, bet vai ta to visu nevar netā dabūt? lol nafig liekus 99 sant. teereet...

lol tas tiesa var tak noka4āt..... laugh.gif

Mde, es gaaju, gaaju lidz tam veikalam un aizgaaju........ uz citu veikalu pec saldumiem xDDDDD
Nevajag man tas graamatas^^ man pietiek ar savaam zinaašanaam par mangas zimeešanu laugh.gif
Pinky
jaa, saldumi ir veertiigaaki par graamataam ph34r.gif
Ayumi
QUOTE(Pinky @ Jan 29 2006, 23:51)
jaa, saldumi ir veertiigaaki par graamataam  ph34r.gif
*


(ja tās ir tādas mangas grāmatas, ko mums piedāvā, tad )
Ja arī pirkšu tās grāmatas, tad tikei how to draw girl's. (žēl ka nav- how to draw ecchi) Bet jāpiekrīt vien ir ghoul, par to ka netā novilkt ir labāk...
Pinky
QUOTE(Ayumi @ Jan 29 2006, 23:08)

(žēl ka nav- how to draw ecchi)



piekriitu, bet gaj jau kkur Japaanaa ir happy.gif
fantasyforever
sad.gif who can help me ?! I can see your picture but I can't understand what you say hix hix
Aven
We're speaking Latvian, thats why you cannot understand! tongue.gif
Lucy
blink.gif Bet tad iznaak ka normaaalas "How to draw manga" graamatas wispaar naw Latvijaa? Un ko man tad darii lai es iemaaciitos labi ziimeet, jo kad es censhos uzziimeet kaadu Mangu man nekas nesanaak.. Varbuut tikai druscinj liidziiga ir.. unsure.gif sad.gif
Pinky
ir normaalas graamatas, tikai jaaprot mekleet. fishka taada, ka katraa J. Rozes graamatniicaa ir savaadaakas mangas graamatas. izstaigaas visas graamatniicas - dabuusi, ko gribeesi ! smile.gif

paaris bildes ar vineu diezgan labu graamatu.

image
image
image
image
image

p.s. Lucy, forsh avatars !
Lucy
Izskataas ka shii ir ljoti laba graamata... Pa cik tu winju iisti pirki? A juus nezinaat wai citaas graamatniicaas arii war nopirkt "How to draw manga"? rolleyes.gif

P.S. Tnx Pinky.. tew arii..
Sushi
Zinu, ka Alfas J.R. grāmatnīcā ir grāmata ''Manga secrets'' kkā tā... itkā viss tas pats! Bet tur jau tā problēma- izskatās pēc Disney un Anime krustojuma.. Lii ir šāda grāmata!! smile.gif
Njā... Pinky, kur šitādu rāvi???
Lucy
Es nesaprotu kaapee paardodas graamatas " How to draw manga" , ja tajaas ir Disney un Anime krustojums? mees tach gribam iemaaciities ziimeet mangu newis taisiit Disney muultenes... dry.gif wacko.gif


P.S. Ziimeet mangu un warbuut pat saakt weidot Anime muultenes!! unsure.gif
Pinky
nu, to es pirku uz kr. barona un elizabetes ielas stuura esoshajaa J. Rozes graamatniicaa !
Isabel Carmin fon Edelhain
Redzeta šita ir. Izskatijās krietni labaka par to kas bija iepriekš. Ja atmina neviļ bij laikam ap 12ls.
Kikumi
Tā čikse uz tās grāmatas vāka ir nozīmēta! laugh.gif Bet tas tā... Šī izskatās cerīgāka par iepriekšējām. Būs jāaizčāpo uz grāmatnīcu un jāapskatās, ko šī grāmata piedāvā. Un vēl par tādu cenu... Tad tur tiešām jābūt kaut kam labam.
Alexiel aka Organic Angel
Cool, I have this book's German edition. It is not worth 12 Ls. I have spend on it 5 euro, because I have missed another better one. But if there is not anything else, the book is better then the rest offered in the shops in Riga.
Pinky
@ Riga it costs 13Ls ! capish.
Keydan
If I see one, I buy one!
Actualy I downloaded 2-3 books about how to draw manga, but non of them satisfied my needs! Yah, try drawing manga on your knees while siting on a small chair near the PC!!!
Pinky
i agree, its pretty difficult to learn to draw by looking at a pc monitor. i myself prefer books, too ! smile.gif
Kazuki
pilniigi iespeejams, ka es kko esmu palaidusi garaam un atkaartojos, ja taa tad sorry. unsure.gif pirms laba laicinja iznaaca lielaa mangas graamata latvieshu valodaa. isteniibaa ir visai inchiigi apstiities. tur paraadiit kaa ziimee meitenes, monstrus, samurajus, dazhaadu muuzikas zhanru paarstaavjus utt, utjp. graamataa ir 377 lpp. un maksaa vinja Ls 10.44

IPB Image
Kazuki
ow yeah.. aizmirsu pateikt.... paprasi tikai kur to graamatu var dabuut karamelei. es savu dabuuju jelgavaa un riigaa iisti nezinu kuraa graamatniicaa sho graamatu var dabuut.
Arts
Rozes grāmatnīcā vai V&R.
Eh ja man būtu vairāk naudas.....371 lpp.
Tas nav baigi dārgi,salīdzinot cik maksā citas un citu mangas grāmatu nav nava. rolleyes.gif
Shumins
QUOTE(Arts @ Jan 14 2007, 18:31) *

Rozes grāmatnīcā vai V&R.
Eh ja man būtu vairāk naudas.....371 lpp.
Tas nav baigi dārgi,salīdzinot cik maksā citas un citu mangas grāmatu nav nava. rolleyes.gif


Es gan nopirkshu kaut vai neziimeeju nekaa dry.gif
Vareetu buut interesanta lasaamviela...
BTW tajaa graamataa ir vienkaarsha plika ziimeeshana, vai arii savs lasaams offtopic, kad kaadreiz ko ziimeejaa taa - muusdienu tendences, citas interesantas lietas par un ap Mangu?
Kazuki
QUOTE(Shumins @ Jan 14 2007, 19:57) *

BTW tajaa graamataa ir vienkaarsha plika ziimeeshana, vai arii savs lasaams offtopic, kad kaadreiz ko ziimeejaa taa - muusdienu tendences, citas interesantas lietas par un ap Mangu?



teikshu kaa ir... sevishkji daudz informatiivaa materiaala tajaa graamataa nav. tikai vispaarzinaamas lietas. pashaa saakumaa ir vienu lapaspusi garsh ievads, kur rakstiits kas vispaar ir manga. graamataa ir 7 nodaljas: meitenes,fantaazija, monstri, zinaatniskaa fantastika, muuzika, samuraji un digitaalie mangas ziimeejumi.
katraaa nodaljaa ir paraadiits kaa ziimee vairaakus ziimeejumus, piemeeram ieksh sadaljas zinaatniskaa fantastika apakshaa iet : deemoons, bionikas meitene, kibermiilulis, androiids uut.. pie katra no iem ir vienu rindkopu garsh apraksts ar skaidrojumu. manaa skatiijumaa visveertiigaakaa ir peedeejaa nodalja, kuraa paskaidrots, kaa ar photoshopu apstraadaat savas skices.



kahi
es redzēju, laikam šo pašu miilziigo grāmatu zvaigznē abc kr. valdemāra ielā (lieli rozā burti MANGA), tikai, ja nemaldos, tā maxāja desmit ls. precīzi (varbūt tomēr maldos). tā arī stāvēju kādas desmit minūtes no vietas un šķirstīju. dažiem paraugiem tur pakrapīgs skats, jo izskatījās kā ar biezu zīmuli zīmēts - nebija smuki, tomēr no šitā var mācīties. kkādas pamatlietas tur ir.
Bitter_me
QUOTE(kahi @ Jan 25 2007, 13:00) *

es redzēju, laikam šo pašu miilziigo grāmatu zvaigznē abc kr. valdemāra ielā (lieli rozā burti MANGA), tikai, ja nemaldos, tā maxāja desmit ls. precīzi (varbūt tomēr maldos). tā arī stāvēju kādas desmit minūtes no vietas un šķirstīju. dažiem paraugiem tur pakrapīgs skats, jo izskatījās kā ar biezu zīmuli zīmēts - nebija smuki, tomēr no šitā var mācīties. kkādas pamatlietas tur ir.

Es pilniibaa piekriitu, savaa fanaatismaa es to graamatu iegaadaajos, jo lieli burti viegli piesaista uzmaniibu, kad aizstiepu maajaas biju biku viilusies, jo tur praktiski patiesaam ir tikai kkaadi siikumi. Buutiibaa, tur nav paraadiits, kaa iemaaciities ziimeet, bet uzreiz jau ir gatavi teeli.. Tas varbuut ir noderiigi kkaadaam idejaam, bet noteikti ne - ''Ziimee kaa profesionaalis". Driizaak jau noziimee no profesionaalja. Iesaku padomaat vai ir veerts maksaat to naudu... biggrin.gif
Kazuki
QUOTE(Bitter_me @ Jan 25 2007, 21:23) *

Es pilniibaa piekriitu, savaa fanaatismaa es to graamatu iegaadaajos, jo lieli burti viegli piesaista uzmaniibu, kad aizstiepu maajaas biju biku viilusies, jo tur praktiski patiesaam ir tikai kkaadi siikumi. Buutiibaa, tur nav paraadiits, kaa iemaaciities ziimeet, bet uzreiz jau ir gatavi teeli.. Tas varbuut ir noderiigi kkaadaam idejaam, bet noteikti ne - ''Ziimee kaa profesionaalis". Driizaak jau noziimee no profesionaalja. Iesaku padomaat vai ir veerts maksaat to naudu... biggrin.gif


traki tev izgaaja... shitaa "iegraabties". nu es tev varu ieteikt turpmaakai zinaashanai pashkjirstiit graamatai arii pa vidu kaadas paaris lapas un paarliecinaaties kaartiigi, ko tu peerc. ja godiigi, pirmo reizi sastopos ar cilveeku, kas peerk graamatu skatoties tikai uz vaaka. laugh.gif

un jaa... jau vairraakkaart forumaa ir izskaneejusi doma, ka "noziimeet no profesionaalja" prieksh iesaaceejiem nav nemaz tik peljama lieta wink.gif
Nerine
es ar to lielo mangu nopirku. Tukumā maksāja tieši 9.99. happy.gif es nez... daži jau ir normāli un pat labi, bet citi man liek apdomāt, vai darīju labi, ka pirku.Ai, ja godīgi, nenožēloju. Diezgan smuki interesanti zīmējumi. vismaz roku trenēt var. priekš manis ir ok. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.