Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NG flash.
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Arts
Ekur links http://Newgrounds Anime smile.gif Kurš jums patika vislabāk?

Art sadalja is bildeem. Shis ir offtopic. Warn nelieku, bet iegaumeet vajadzeetu. edg.
Sushi
Hahaa! Newgrounds ir riktiigaa adresiite! Ljoti daudzus klipinjus esmu redzeejusi! biggrin.gif Konkreeti labaako uz doto momentu nepateikshu!
Blackout
Newgrounds - vienu popup'u un banneru perversaa lapa -.- bet klipi tur gan forshi ^^"
sandzi
newgrounds ir laba lapa bet tu vairak perversu clipu ir es labak ieteiktu youtube.com
Arts
Ja negribat perversus klipus neskatieties. dry.gif Iečekojiet Far East flashus!!Man ļoti patīk klipiņi There She is!! un 2. daļa.Tīri japānisks!!
Niks
QUOTE(Tsukama @ Jan 28 2006, 11:32)
Newgrounds - vienu popup'u un banneru perversaa lapa -.- bet klipi tur gan forshi ^^"
*

Lieto normālu brauzeri, nevis klibo ēzeli, un viss būs kulē!
P.S. Kā jums patīk XIN?
Blackout
QUOTE(Niks)
Lieto normālu brauzeri, nevis klibo ēzeli, un viss būs kulē!


Ar brauzeri ir viss ok! Bet banneri gan tur ir perversi sleep.gif' Un tas nav atkariigs no brauzera
Niks
Nezinu, es nekādus popup`us vispār neredzēju, bet banneriem vai nu nepievērsu uzmanību, vai visticamāk Adblock jamos vienkārši paņēma priekšā.
Rusell the carrotstork
NG ir mana homepage jau kādu pus gadu. smile.gif Kādreis nodarbojos ar flašu pieņemšanu un mešnu aŗā. bet tagad skatos tikai tos kuri izlikti pirmajā lapā, vai arī kurus emsu iesācis sērijās skatīties.

Un flashi tur ir ļoti dažādi. Arī anime sadaļā. Jāskatās pēc autora.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.