Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chaos Legion
Anime forum > Anime > Games
Spectre
Taa buutu viena no taada tipa Anime speeliiteem esu lasijis par veel vienu liidziigu iisteniibaa cik bija teikts veel labaaku bet par to veelaak, jo to es nevaru atrast, lai varetu spriest.

user posted image
Seven_of_zero
Spēlīte tā neko. 1 pret 9999999999 monstriem. Kādu laiku spēlēju bet tad apnika.
Grafika un cīņu skati ir forši.
Spectre
Es vinu izgaaju nu taa ir iisteniibaa, vieniigaa speeliite ko esu izgaaji spa pagaajusho gadu biggrin.gif
Iisteniibaa Anime gaamju pirmsaakumus atceros uz PS1 Vagrant Story bija taada.
Man veel joprojaam cd ir un kad loti sagribaas tad lietojot EPSX emulaatoru var uzraut uz PC.
TheBadEdd
Man ar bij doma paspeeleet... ph34r.gif
Spectre
Kakamaka, tad kapeec bija tiakai doma paspeeleet ??? Man ir aizdomas ka taa doma ir jaaiisteno biggrin.gif
TheBadEdd
Vienkaarsi man nav PS2 bet tikai PC... un demo uz taa bija nevisai eerts, ja tu saproti...
Seven_of_zero
Man ir tās spēles PC variants 1 CD !
xikes
Nu jaa .. taa speele jau ir arii iznaakusi PC versijaa...
Nu taa jau tiiri neko.. izgaaju easy variantaa... njaa.. monstri tur patieshaam daudz... iists hack 'n slash... lai gan uz beigaam jau saak apnikt aiz katra stuura uzbruukoshaas monstru miriaades... imho paaraak mazs akcents uz story...
Bet taa jau labs.. iesaku paspeeleet deel grafiskaa izpildiijuma vien...
Spectre
Heh, laikam jau Latvijaa tik tieshaam taa informaacija izplataas leeniigi, ja pac neko nemeklee. Sha speliite PC versija jau biija paraadiijusies pagaajshgad. Cik atceros uz kokiem veel bija lapas tobriid. biggrin.gif Tiesa, tad vina bija 2CD versijaa.
Rags
Vienkarsi 1cd versija ir kartejais piratu izgraizijums... happy.gif
TheBadEdd
QUOTE (Rags @ Jun 4 2004, 04:41 PM)
Vienkarsi 1cd versija ir kartejais piratu izgraizijums... happy.gif

Jawohl, pie tam maneejaa variantaa vinji tajaa 1 diskaa iebaaza gan anglju gan krievu versijas... smile.gif
Seven_of_zero
neko daudz izgraizīta nebija, un man uz diska ir tikai angļu versija.
Spectre
Iisteniibaa vina nav izgraiziita necik pa to 1 CD, kaa vini panaak to samazinaashanu nezinu. Katraa zinaa te paaaris meeneshus atpakal lasiju, kaa no 80 GB cieto var paarlikt uz kaadiem 200GB, bet smagi saruuk aatrdarbiiba. Ja veel piedevaam kompinsh ir vecs nu, nu tad labaak to nevaig dariit.
xikes
Nu nez.. shkiet ka kaut kas tomeer nonemts tur ir.. Kaut kur lasiiju, ka ja iziet visu easy variantaa, tad var apskatiit paaris video jap val, bet neko taadu gan es nedabuuju...
Guest
hmmmm njaa es ar neko taadu nedabuju bija 1 final movie un tas arii viss ......
Jaffa
xikes es ar sso speeliiti esmu izgaajis uz easy liimenna cereej uka vareesssu ar to smuko meiteni paspeeleet rolleyes.gif bet nekaa jaaiziet veel uz normal protams ja izgaaju uz easy nekaa vairaa karii negribeejaas un geimu atstaaju...... unsure.gif bet grafiks un vadiiba ir tiiri taa neko
xikes
Njaa es saaku iet easy, peec tam, kad biju ticis liidz stage8 (laikam) uzzinaaju, ka ar to meiteni var speeleet tikai tad, kad iziets normal variantaa....
Nu tad saaku iet normal.. eh.. gruuti gaaja.. tiku liidz stage7 bossam un tur arii peec neskaitaamiem meeginaajumiem es paliku... negribu pat iedomaaties, kaa man vajadzeetu tajaa reziimaa iet stage8 utt..
Tad nu es noleemu, ka izieshu es vinu vismaz easy variantaaa.. nu vimaz savaakshu visus tos Thanatos chipus un papriecaashos par sho ultimatiivi neuzvaramo legionu.. nu taa arii es izdariiju.. smile.gif Lai gan savaakt visus tos gabalus arii nebija iipasi viegli.. bet.. tas bija to veerts... smile.gif peedeejais boss nenotureejaas ilgaak par 10min... biggrin.gif
Njaa.. varbuut veel kaadreiz pieseediishos un meeginaashu tikt galaa arii ar normal variantu...
jurc
mmm... pameklējot screenshotus ta tik atcerējos ka šo arī esmu spēlējis... Tik toreiz paņēmu Normal, un bik ātri apnika, ka nevarēju tālāk tikt... Būs laikam jāuzliek vēlreiz un uz easy jāpamēģina...
Bik piebesī ka tik daudz monstru visur... Pārsvarā viss laiks paiet kaujoties... Bet tas ir to vērts.. biggrin.gif
windhover
Šito es spēlēju pēdējās dienas un izgāju sākumā normal līmenī ar Sieg, pec tam ar Arci'u hard līmeni.. Tā ir baigā gaļa.. Un ejot ar Arci'u, parādīja tikai beigu filmiņu, toties klaviatūras pogu "F"(šaušanas poga) es atspaidījos mēms..
swordsman
es gan nevaru tikt taalaak par 4 liimenii tur bija 4 vai 5 taas cirzakas jaapieveic nee gan jau vareetu iziet bet negribaas vairs speeleet
X_Kamui
rolleyes.gif Man gan neapnik sist monstru kauzez uz Normal mmmm......
es tagada speleju laikam lidz 4 tiku un viņu nepabeidzu (vakar) laika nebija.......
Ghoul
Nu es teikshu taa ir viena neizdevusies devil may cry plagjiaateeshana neizdomaato speeli veeleejushies nomaskeet ar stiliigiem gothic fiichaam kas arii izdevaas un sapelniija kaudzi naudas...... shinii speelee neguusti kaifu no ciinjaam kaadu tu guusti speeleejot DMC..... lai nu kaa speelet noteikti var stoliigs un pievilciigs shis aparaac tikun taa palik ( ja neskaita grafiku......)..................... laugh.gif
Jaladin
Cik zeel, ka neesi to speeli speeleejis un vienkaarshi citee kaut ko ko izlasiiji zurnaalaa vai netaa..... rolleyes.gif
(BTW Jaffa negribu buut piekasiigs, bet speelei ir grafika(grafiks-saraksts)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.