Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Beidru uzņemšanas kārtība
Anime forum > Kaigan > Par Kaigan
lastguru
Šodien tikai pieņemti šādi noteikumi: http://otaku.lv/index.php?showtopic=2144&v...indpost&p=71851

Īsi tos vaētu pārstāstīt šādi:

1. lai iestāties, jāaizpilda anketa:

QUOTE
1. Pilnais vārds
2. Uzvārds
3. Vārds, ar kuru gribat parādīties publiskajos sarakstos*
4. Personas kods
5. Dzīvesvietas adrese, pasta indekss
6. Kontakttelefons
7. e-pasta adrese (ja ir)

* ieteicams - vārds, ar kuru Jūs esat piereģistrēts ieksh otaku.lv, ja tāds ir; ja negribat lai Jūsu vārds būtu pieejams publiskajos sarakstos, ierakstiet šeit "N/A"; Valdei ir tiesības īpašajos gadījumos izmantot Jūsu īsto vārdu publiskajos sarakstos, ja šeit nav speciāli norādīts "N/A"


2. Anketa jāatsūta man vai arī uz e-pasta adresi Kaigan-Valde@googlegroups.com

3. 18 gadus sasniegušiem, jāsamaksā no sava konta iestāšanas maksa - 1Ls uz biedrības kontu Hansabankā LV21HABA0551012191278, norādot (obligāti!) kā pārskaitījuma iemeslu "Iestāšanas maksa".

4. Nepilngadīgiem biedru kandidātiem, jāsaņem vecāku vai aizbildņa atļauja iestāties biedrībā. Par šādu atļauju uzskata iestāšanas maksas (tas pats 1Ls) pārskaitījumu uz biedrības kontu Hansabankā LV21HABA0551012191278 no vecāka vai aizbildņa konta, kuram kā pārskaitījuma iemesls (obligāti!) norādīts "Atļauja X iestāties Kaigan biedrībā un iestāšanas maksa par viņu" (kur X ir biedra kandidāta pilnais vārds un uzvārds).

5. Papildus biedra anketai, personai kas pārskaitīja iestāšanas maksu par nepilngadīgo biedra kandidātu, ir jāaizpilda un jāpieliek klāt biedra anketai sekojošā forma:
QUOTE
1. Pilnais vārds
2. Uzvārds
3. Kontakttelefons
4. e-pasta adrese (ja ir)

Piezīme: šī informācija nebūs pieejama publiski, un ir vajadzīga tikai lai apstiprinātu Jūsu aizbildniecībā esošās personas iestāšanas pieteikumu "Kaigan" biedrībā.

darknight
QUOTE(lastguru @ Jan 28 2006, 23:28)
7. e-pasta adrese (ja ir)


A ja nav?Church
QUOTE(darknight @ Apr 5 2006, 15:56)
QUOTE(lastguru @ Jan 28 2006, 23:28)
7. e-pasta adrese (ja ir)

A ja nav?
*


pilns internets ar dazhaadiem freemail resursiem, kur to vien vajag, kaa pieregjistreejoties izmatojot browseri.
darknight
Kā tur īsti ir ar tām biedra kartēm?
+Chibi+
Mmm.. Vai nu bez manis Kaigan nekur neiet, vai nu jūs ejat, bet visnotaļ nemanāmi, t.i. in secret, lai es nezinātu, ka jūs savā attīstībā jau sen esat pārspējuši ne tikai Kampai, bet arī visus Austrumeriopas anime clubs kopā.....


Kas ta ir ar tā kartēm?
zeloco
kaa ar tiem, kas bija starp tiem padsmit Kaigan dibinaataajiem? tie veel skaitaas biedri vai veel jaapiesakaas?
lastguru
dibinaataaji skaitaas biedri, protams. Tikai, zeloco, man truuks informaacijas par tevi... atsuuti luudzu kas truukst. par dazhiem citiem biedriem arii infas drusku pietruukst...
pelite
KAS IR KAIGAN?
edg
QUOTE(pelite @ Jun 11 2006, 22:23)
KAS IR KAIGAN?
*


http://otaku.lv/index.php?showtopic=2140
sipps
nu ju kads laiciņš pagajis tomer par vareno KAIGAN organizaciju tā arī nekas nav dzirdēts,nav ne solīto pasakumu, ne ar JAPANAS kūltūras polularižēšanas LATVIJĀ. KA TAD TĀ?
Lija
QUOTE(sipps @ Aug 16 2006, 16:54) *

nu ju kads laiciņš pagajis tomer par vareno KAIGAN organizaciju tā arī nekas nav dzirdēts,nav ne solīto pasakumu, ne ar JAPANAS kūltūras polularižēšanas LATVIJĀ. KA TAD TĀ?

vienkaarshi darbojas "PAZEMES" struktuura, kuras darbiiba ir tik nenormaali slepena, ka tas visiem nav jaazina, jo var rasties nelabveelji (nosauksim vinjus taa) kuri var izbojaat visu, un tas buutu LJOTI LJOTI SLIKTI... so labaak patureet visu slepeniibaa, un tad kad buus tad arii buus (tas nekas ka tas viss var aiznjemt kaadus gadus piecdesmit vai vairaak) za to uz to laiku tieshi (iespeejams) radiisies arii finansiaalie liidzeklji... cool.gif
Kenchi
gribetos zinat vai tas KAIGAN vel pastav? smile.gif
Sērfijs
Gribētos zināt vai tas Kaigan kādreiz ir pāstāvējis?

edit:

Šķiet, ka es jau vismaz 2 gadus gaidu biedru karti, gribētos jautāt, kur tā ir?
GM
QUOTE
Gribētos zināt vai tas Kaigan kādreiz ir pāstāvējis?


Kaigan, gluži kā World Peace; 10 centimetru penis, kuru kompensē tehnika; "Tu esi skaista meitiņ - tavi klasesbiedri vienķarši nespēj tevi novērtēt!" un citi tamlīdzīgi koncepti ir kārtējais mīts, ar kuru anestezēt savus trūkumus.

Šajā gadījumā - anti-sociāliem frīkiem izveidot savu klubiņu, kura ietvaros pārģerbties par iemīļoto multeņu varoņiem un nodoties tālākam eskeipismam, nebaidoties no apkārtējās pasaules nievām.

Kā jau visi mīti, tas ir eksistējis tikai fantāzijās un līdz realizācijai tā arī nav nonācis. Tas ir kalpojis par savdabīgu lietussarga terminu, ar kura izveidošanās neizbēgamību nākotnē viedie lūzeri ir mierinājuši jaunākos lūzerus, stāstot bŗinišķīgus stāstus par "biedru kartēm", "kopīgiem pasakumiem", "atzinību vislatvijas nevalstisko organizāciju mērogā".

Tādi, lūk, pīrāgi.

GM, PsyD.
Tenma
beidru uzņemšanas kārtība. vai varbūt tomēr bedru? mēģina iztēloties, kā tiek uzņemtas bedres...
risalje
Kas īsti ir kaaigan?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2022 Invision Power Services, Inc.