Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kojiro Shishido's Kagami no Genon
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Church
http://datorrents.com/torrents-details.asp...unt.asp&id=6443
paaris plagjiateeti citaati:
QUOTE
A nice, extremely chill indie-animated short. 2D character animation and 3D-gfx effects.
Anipages Daily says:
"Kojiro Shishido's Kagami no Genon (Mirror's Fundamental Tone) shows great sensitivity towards the delicate gradations of light and shadow in the natural world, with a matching delicate soundtrack by Shishido himself."
http://www.pelleas.net/aniTOP/index.php?p=...1&c=1&tb=1&pb=1

Domaaju, ka shams iisgabals var patikt tiem, who enjoyed She and Her Cat by Shinkai Makoto. Tikai bez vaardiem. Meditatiiva noskanja only.
Likaas interesanti arii citi mineetie rakstaa studentu darbu apraksti ..
harpy
Tieshaam jauks anime, lai arii shii man laikam vismazaak patiik no visiem Makoto darhbiem....
Shai anime noteikti var pievienot arii Tooi Sekai(Other Worlds)(grafikas zinjaa gan shii atpaliek no paareejaam)un Egao(Smile) by Shinkai Makoto smile.gif Nju labi tur var pievienot arii abus paareejos Makoto Shinkai darbus...
Bija veel Studio 4°C musikas video ar liidziigu noskanju, tik nosaukums piemirsaas..
Church
QUOTE(harpy @ Jan 31 2006, 02:08)
Tieshaam jauks anime, lai arii shii man laikam vismazaak patiik no visiem Makoto darhbiem....
...

shii nav makoto's. she and her cat tika kaa raksturojosh piemeers mineets. aatri paarskrienot ar aciim mineetaa urlja tekstam, shams i studenta darbs kaadam ta tur pasaacienam.
harpy
QUOTE(Church @ Jan 31 2006, 07:29)
QUOTE(harpy @ Jan 31 2006, 02:08)
Tieshaam jauks anime, lai arii shii man laikam vismazaak patiik no visiem Makoto darhbiem....
...

shii nav makoto's. she and her cat tika kaa raksturojosh piemeers mineets. aatri paarskrienot ar aciim mineetaa urlja tekstam, shams i studenta darbs kaadam ta tur pasaacienam.
*



Aha, es to a pamaniiju, bet bija slinkums labot uzrakstiito laugh.gif
Sorry, pa paarteikshanos smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.