Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final Fantasy
Anime forum > Anime > Requests
Nirvana
Neesmu drosha, vai shis ir iisti anime, bet man ir gandriiz vienalga. Gribu redzeet un viss. Ja kaaadam ir Final Fantasy VII Advent Children (filma), ljoti ljoti luudzu izlikt to k-kur uz www.sendspace.com, www.slil.ru, www.filefactory.com utt utml.
bubu
Torrents neder: http://www.gotwoot.net/torrents.php ?
Nirvana
Diemzheel, torrents neder.
Rusell the carrotstork
Brīnums, ka kāds vēl nav redzējis. Es jau drīz zināšu angliskos subtitrus no glavas. UN man ar torrenti neder.

Pasūti tak ībejā vai kautkur. ;st;
Nirvana
Naudas nav. Citaadi nebuutu luugusi.
Righorn
Nav PIĶIS NAV DĒLAS!!!!
tas ir galvenais dziives likums!!!
Nirvana
Ir gan "deela" arii bez "pikja". Tikai vajag maaceet. Jo es galu galaa tak dabuju to final fantasy. Ja kaadam vajag...
hargh
Ja ir mdsl internets tad no ftp.trubaz.com var vinu dabut.
Righorn
Diemzeel PIĶI tu jau izteereeji!!! JO !!!LAIKS IR NAUDA!!!
Nirvana
Man laiks nav nauda. Man par manu laiku neviens nemaksaa. Un neba jau taa, ka es seedeetu pie velkamaa aparaata un pati vilktu ff no neta. Es sho vnk iesleedzu un tikai nieciigu 3 dienu laikaa shis ielaadeejaas. Ar anglju subtitriem pat.

Ontopic: noskatiijos, un nezheeliigi gribu redzeet visu ieprieksheejo, saakot ar otro FF. Buutu ljoti pateiciiga, ja kaads vareetu man iedot pirmajaa postaa mineetajaa veidaa (nevis torrenta veidaa) kaadu no ieprieksheejiem Beidzamaas Fantaazijas gabaliem.
Andromens
Like see what? Vairāk filmu par FF tēmu nav ja neskaita The Spirits Within huh.gif
Nirvana
Nu tad to arii veelos redzeet. Atkal.
Namejs
dabuu sew revconnect...nowilku ar aatrumu 700 kbps
xikes
Heh.. tikai lai saprastu kaaadi notikumi risinaajushies pirms Advent Children, naaksies izspeeleet speeli FF7. Taa sniedz pilniigu story.
Spirits Within gandriiz pilniigi nekaadi story zinaa nav saistiits ar FF7AC.
One winged angel
QUOTE(xikes @ Mar 9 2006, 00:08)
Heh.. tikai lai saprastu kaaadi notikumi risinaajushies pirms Advent Children, naaksies izspeeleet speeli FF7. Taa sniedz pilniigu story.
Spirits Within gandriiz pilniigi nekaadi story zinaa nav saistiits ar FF7AC.
*



Gandriiz nekas??? VISPAAR NEKAS!!!!! cits ff, cita pasaule... Juu speelee speeli
Pakkun
es esu noskatiijies vienu final fantasy, kura nav gluzhi anime, bet lieliskas kvalitaates 3D veidojums. (par zilajaam dveeseleem un orandzhajiem phantomiem) Vai mees runaajam par to pashu??? tongue.gif
One winged angel
QUOTE(Pakkun @ Mar 9 2006, 22:36)
es esu noskatiijies vienu final fantasy, kura nav gluzhi anime, bet lieliskas kvalitaates 3D veidojums. (par zilajaam dveeseleem un orandzhajiem phantomiem) Vai mees runaajam par to pashu???  tongue.gif
*



Tas ir Spirits Within, ja esi vismaz izgaajis FF7, tad der noskatiities arii par varonjiem, slimiibu, atkal apvienoshanos, kautkaada debesu izdzimuma galvu (Jenovas, kas kaa mees visi zinaam tomeer nav cetra, ber gan kkaads shits no debesiim) tb FF7 AC
Kikyou
QUOTE(One winged angel @ Mar 9 2006, 22:43)
(Jenovas, kas kaa mees visi zinaam tomeer nav cetra, ber gan kkaads shits no debesiim)
*



ĀAA! Spoilotājs! *sit OWA ar Buster Sword pa galvu*
Nē nu ok, es spēli esmu izgājusi, bet tik un tā - ĀAA! SPOILOTĀJS! *sit OWA ar Buster Sword pa galvu*

Starp citu, pēc kura FF ir Spirits Within taisīts? o.o
Sērfijs
QUOTE(Kikyou @ Mar 11 2006, 19:14)

Starp citu, pēc kura FF ir Spirits Within taisīts? o.o
*


Spirits Within ir atsevišķa filma. Ar kādu no FF sērijas spēlēm tai ir tikpat liels sakars kā katrai FF daļai vienai ar otru (protams ir pāris nelabi izņēmumi, bet tas tā).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.