Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FullMetal Alchemist Manga
Anime forum > Anime > Manga
bladez
Kurš no jums ir lasijis šito?? Es pats tikai biški, bet iepatikās. Mangā daudzkas ĻOTI, ĻOTI atšķirās no Anime sērijām.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Pats interesnatākais ir tas, ka Winrijas vecākus nenogalināja Mustangs, bet Scars.

Vienā no interesantākajām epizdoēm (47tajā) Ed's nezinot ka Winrija ir blakus, Scaram jautāja par Rockbelliem. Winrya izdzirdējusi, ka vainīgais ir Skars, paņem no ielas policista ieroci (līdzīgs deaglam), un nomērķē uz Scaru. Bet viņa newar izšaut, un tā arī neizšāva.

Žēl......Būtu daudz interesantāk, ja Winrya tomēr izšautu un smagi ievainotu Scaru, un tad meklētu visu laiku atriebību. Tas būtu daudz foršāk....Kā jūs domājat???
Ayumi
QUOTE(bladez @ Feb 9 2006, 11:55)
Kurš no jums ir lasijis šito?? Es pats tikai biški, bet iepatikās. Mangā daudzkas ĻOTI, ĻOTI atšķirās no Anime sērijām. Pats interesnatākais ir tas, ka Winrijas vecākus nenogalināja Mustangs, bet Scars.

Vienā no interesantākajām epizdoēm (47tajā) Ed's nezinot ka Winrija ir blakus, Scaram jautāja par Rockbelliem. Winrya izdzirdējusi, ka vainīgais ir Skars, paņem no ielas policista ieroci (līdzīgs deaglam), un nomērķē uz Scaru. Bet viņa newar izšaut, un tā arī neizšāva.

Žēl......Būtu daudz interesantāk, ja Winrya tomēr izšautu un smagi ievainotu Scaru, un tad meklētu visu laiku atriebību. Tas būtu daudz foršāk....Kā jūs domājat???
*


Varēji tu to tā nespoilerot dry.gif Man tas visu intresantumu nolaupīja. mad.gif
Anywaiz, kāds zin kur mangu vispār novilkt?
ETM
Varbuut tas ir baigais jaunums, bet forumaa darbojas
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
spoileru kodi!
Ghoul
QUOTE(Ayumi @ Feb 9 2006, 16:18)
Varēji tu to tā nespoilerot dry.gif Man tas visu intresantumu nolaupīja. mad.gif 
Anywaiz, kāds zin kur mangu vispār novilkt?
*


lol vinjsh jau neko nespoiloja, bet tu kopeejot vinja tekstu visiem devi iespeeju izlasiit visu vinja postu, taadeejaadi visu izspoilojot tongue.gif lol
ETM
vinja kvoteejums, ja kas, ir origjinaalais posts, kuram peec tam tikai tika pielikts spoilera tegs. Ja uzskati ka esi pietiekoshi gudrs, lai brauku virsuu citiem, tad padomaa veel.
Ghoul
saku ko redzu, redzeeju, ka viss bija aizklaats ar to spoil hujnju, so savaldies dzekinj, lai cik kruts es nebuutu ( lol ), neesmu gaishregjis or smthn like that... tongue.gif
bladez
Es tikai uzklausīju padomu un izpildīju. Anyway šeit ir aizgājis offtopiks. Tākā, ja jums naw ko teikt sakarā ar šo Mangu, tad klusējiet.

Neviens tiešām naw lasījis???

Ja kas tad mangu var atrast http://groups.msn.com/FullMetalAlchemist/f...emistmanga.msnw [Angļu valodā].
Ghoul
esmu lasiijis, patika, pat ljoti, skaista grafika, interesanti joki, teikshu, ka patika pat vairaak nekaa seriaals, so iesaku lasiit sho mangu smile.gif
+Chibi+
Nu, ja jums tas vēl nav zināms, tad 20-o sēriju vidū, sākot ar Wrath parādīšanos, FMA animē sākas absolūti cita sižetiskā līnija. So better check out the manga. happy.gif
Ayumi
ehh, visur kur atrodu mangu, vinja ir uzreiz skataama, nevis direct download vai torentos. tas man baigi besii. vai kaads zin kur torentus vai direct download var novilkt?
bladez
QUOTE(Ghoul @ Feb 9 2006, 19:07)
esmu lasiijis, patika, pat ljoti, skaista grafika, interesanti joki, teikshu, ka patika pat vairaak nekaa seriaals, so iesaku lasiit sho mangu smile.gif
*




Nu, es teiktu ka Seriālam un Mangai ir savu - un +.
Piemēram, skatoties seriālu, jokus un citas lietas varēja parādīt kustībā, tāpēc ir labāk (it īpaši, kad Edu nosauc par super-ultra-mega-mazu).
Bet atkal sižets ir mainīts un tas seriālam ir mīnuss.
Ghoul
tas ir anime vieniigais + kustiiba ( nu veel skanja un taadas lietas ), manga to paarspeej:P kaa arii melnbalti ziimeejumi ir baudaamaaki smile.gif

to Ayumi sheit
Tomoko
Mangu lasu, lasu, bet taa arii netieku taalaak par 1. nodalju! tongue.gif Nju lab, man taa manga baigi patiik.. man drausmiigi patika tas, kad Als teica - He's thinking to do something evil.. biggrin.gif
Ehh.. es jau arii taada evil esmu.. aplipinaaju draudzeni ar FMA.. atnaak pie manis maajaas, un jau sleedz iekshaa manu datoru (vai pareizaak sakot, mana teeta) un jau skataas FMA.. rolleyes.gif
svekris
tiesam butu loti jau ki , ja mkads IEDodtu vietu kur vispar vietu kur var nokachat alchemistu , es uzdūros 1rmajām 4 sērijām(ares), bet talak netieku. image
Psycholog
DC++ dry.gif
tostermaize
hmm 1 zzurnaalu/graamatu/vienalg kas tas ir izlasiju 4 vai 5 charapterus, bet
1.šajā linkā nepatīk ka lasīšanas laikā bieži ''ņosprāgst'' sad.gif
2.Šeit šausmīgi neērti pārslēgt lapuses tongue.gif

vi nav kāds links kas ko apvienotu?
Tomoko
Wiiii! Es jau 3. Chapteru izlasiju no 1. volumes! rolleyes.gif
Anyhow, mans viltiigais plaans "Brauciens uz poliju" - taakaa businjaa nebuus civilizaacijas (tikai teljljuks kursh uz kaseteem iet, bet kursh tad animes gribees skatiities dry.gif ) taadeelj izprinteeju mangu! Daargi sanaak, 2.ch par 2.50 izprinteeju, bet Mangas vaardaa to var izdariit! rolleyes.gif
Btw, kaads nezin kaadu vietu centraa, kur printee uz 3sant (nu, zemaak par 5sant) ? Es zinaaju vienu vietu, bet diemzjeel ir aizklapeeta taa kaa..
Gutts
QUOTE(tostermaize @ Apr 9 2006, 13:31)
vi nav kāds links kas ko apvienotu?
*


Links jau sis nebus, bet FMA 1-12 vol var dabut musu pasu DC++ huba vismaz no 3 useriem, noteikti jau vairak, bet esmu piekeris tikai divus, kas personogi iegust neparak legalus failus no manis.

Huba adrese, kam negribas meklet foruma kso.lv:2412
tostermaize
hmm līdz 15 vol it kā ilasiju (57 charapterus) zem kādiem vārdiem iekš DC++ iesakat turpinājumu mekl't izmeeģnāju Fullmetal Alchemist Manga FMA manga un vel pāris kombinācijas bet neko neatradu
edit atradu googlē http://mei.kuroi-hoshi.org/manga_jap.html sankaak ka 58 charapters iznaak 12 aprīlī un cik ilgu laiku vajag lai kāds pārtūlkotu?
Dzonis
QUOTE(tostermaize @ Apr 22 2006, 10:16)
hmm līdz 15 vol it kā ilasiju (57 charapterus) zem kādiem vārdiem iekš DC++ iesakat turpinājumu mekl't izmeeģnāju Fullmetal Alchemist Manga FMA manga un vel pāris kombinācijas bet neko neatradu
edit atradu googlē http://mei.kuroi-hoshi.org/manga_jap.html sankaak ka 58 charapters iznaak 12 aprīlī un cik ilgu laiku vajag lai kāds pārtūlkotu?
*



mangas tulkojums bija pieejams jau 16.datumā. un vispār iekš būkmārkim iesaku ievietot atsauci uz Baka-Updates, ja manga interesee.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.