Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Death Note
Anime forum > Anime > Manga
+Chibi+
Jāatzīst, ka biju giadījusi no šīs mangas daudz mazāk. Neesmu gan vēl pārāk tālu, ap 25 chapteru, bet jāsaka, ka atrauties ir pagrūti. Jo tur viss ir tik... sapiņķerēts. So.. wierd. Bet nu glavenā fīča ir ļoti interesanta. Puika atrod shinigami nomestu Death Note - notebook, kurā viņš var ieraxtīt jebkura cilvēka vāŗdu, un tas minūtes laikā nomirs. Iespējams specifēt nāves cēloni. Ja netiek specifēts, subjekts mirst no sirdstriekas. Minūtes laikā. Nu, un puika sāk masveidā galinā noziedzniekus, un viņu sāk vajāt kā mass murderer. Utt. utml.

sidenote: žēl mangakas, zīmēt to shinigami vai katrā lapā noteikti bija pagrūti. fascinējošs tēls.
Gutts
Ja lieliska manga si ir. Divi geniji censas viens otru atrast nezinot ne vardu ne izskatu un nogalinat. Viens ar death note kura vajag ierakstit vardu domajot pa personu nogalinamo, otrs slepenas organizacijas vaditajs par kuru nav nekadi dati atrodami pasaule. Masveida prata speles un citu cilveku izmantosana savos nolokos viniem to pat neapzinajoties.

1. dala bija lieliska 2. dala man liekas jau sliktaka bet tomer ir verta katra jauna captera. Kriminalo mangu necienitajiem sita varetu but viena no tam kas varetu patikt, vismaz man ta ir.
X_Kamui
^^ Viena no 3 manam favorite mangaam... man baigi patika...
nezinu ko piebilst jau patektam augstaak....^^ bet nu tiešam laba manga!!!!

Mani ta aizraava gandriiz no paša saakuma.... rolleyes.gif
+Chibi+
mmm....... man nepatīk, kad nav L. Nevis tāpēc, ka man būtu L fetish or smth, vienkārši bez viņa nav tik liela spreidze sižetā, Kira var tik vienkārši rīkoties, bet kad L ir tieši blakus, ķēdes attālumā - lūk tad ir interesanti skatīties, kā viņi cenšas viens otru pārtrumpot.
Maija
To mangu var kaut kur internetā dabūt???
sipps
protams tāpēc jau tika izveidot ftp serveis uz kura likt visādus komiksus un citas aizraujošas lietiņas

ftp://anime.spynet.lv/Ftp/Anime_manga/
CirvjaKaac
Scheise! Tiku līdz 58 chapteram. Tā taču nedrīkst darīt! Death Note bez "L" tas ir tāpat kā "Batman" bez paša Sikspārņonkuļa, un tagad "L" vietā šie iebāž k-kādu balinātu muļķi a la "L". Šī manga ir sevi izsmēlusi... Žēl! mellow.gif
sipps
QUOTE(CirvjaKaac @ Mar 2 2006, 16:36)
Scheise! Tiku līdz 58 chapteram. Tā taču nedrīkst darīt! Death Note bez "L" tas ir tāpat kā "Batman" bez paša Sikspārņonkuļa, un tagad "L" vietā šie iebāž k-kādu balinātu muļķi a la "L". Šī manga ir sevi izsmēlusi... Žēl!  mellow.gif
*




bet tu turpini lasit prieksa vel daudzi parstigumi. un bus labi
CirvjaKaac
QUOTE(sipps @ Mar 2 2006, 16:38)
QUOTE(CirvjaKaac @ Mar 2 2006, 16:36)
Scheise! Tiku līdz 58 chapteram. Tā taču nedrīkst darīt! Death Note bez "L" tas ir tāpat kā "Batman" bez paša Sikspārņonkuļa, un tagad "L" vietā šie iebāž k-kādu balinātu muļķi a la "L". Šī manga ir sevi izsmēlusi... Žēl!  mellow.gif
*




bet tu turpini lasit prieksa vel daudzi parstigumi. un bus labi
*



"L"tur būs? No kapa izrāpās? Vai šis highlander's izrādījās?
sipps
QUOTE(sipps @ Mar 2 2006, 16:38)
QUOTE(CirvjaKaac @ Mar 2 2006, 16:36)
Scheise! Tiku līdz 58 chapteram. Tā taču nedrīkst darīt! Death Note bez "L" tas ir tāpat kā "Batman" bez paša Sikspārņonkuļa, un tagad "L" vietā šie iebāž k-kādu balinātu muļķi a la "L". Šī manga ir sevi izsmēlusi... Žēl!  mellow.gif
*




bet tu turpini lasit prieksa vel daudzi parstigumi. un bus labi
*



nevaru teikt citādi tas būs spoilers pacietību mans nepacietīgais lasītāj,pacietība ir tas kas tev būtu nepieciešams,ka arī vēlme viņu izlaist viss maz tik tālu cik ir iztulkota
Tigra2
manas atsauksmes par death note ir ļoti pozitīvas, nesen izlasīju 95 chapteru un jāsaka viss ir 10 reizes sapiņķerētāks par 25 chaptera sapiņķerētības pakāpi. bet jebkurā gadījumā nevar atrauties. Tik žēl ka L novāca, bij reti interesants chars.
CirvjaKaac
Man niere stāsta (un gribās ticēt), ka "L" ir živ, and er wird return i den ļauno Kira ubitj! Dumaju, das REM un L kooperated und faked their smertj! Was think Jūs?
Sērfijs
QUOTE(CirvjaKaac @ Mar 2 2006, 17:58)
Man niere stāsta (un gribās ticēt), ka "L" ir živ, and er wird return i den ļauno Kira ubitj!   Dumaju, das REM un L kooperated und faked their smertj! Was think Jūs?
*


Šis varētu būt diezgan debīls sižetisks pavērsiens, kaut gan iespēja, ka tāds būs manuprāt pastāv.
anti
QUOTE(CirvjaKaac @ Mar 2 2006, 18:58)
Man niere stāsta (un gribās ticēt), ka "L" ir živ, and er wird return i den ļauno Kira ubitj!  Dumaju, das REM un L kooperated und faked their smertj! Was think Jūs?
*



nu Rems (drīzāk gan Rema :) nu nekādīgi nevarēja nofeikot savu nāvi, Watari taču tik tiešām viņa novāca. un pēc viņas nāves palika viņas Death Note pāri. protams, arī tā var būt neīsta, piemēram, L viņai to bija iedevis, bet nu - maz, MAZ ticams.

un piekrītu tam, ka tas nudien būtu debīls sižeta pavērsiens. ziepju opera sanāktu.
protams, man arī ir žēl, ka L vairs nav, bet nu.. labāk ka nav, nekā ja viņa atgriešanās sabojā visu mangas stilu :)
Lija
neviens NEREDZEEJA kaa nomira Rema... tur bija tikai smilshu chupinja... un Ratio pienjeema ka Rema ir mirusi!! tacju to neviens neredzeeja.. so var buut arii ka vinja ir dziiva!! wink.gif
anti
QUOTE(Lija @ Mar 3 2006, 00:45)
neviens NEREDZEEJA kaa nomira Rema... tur bija tikai smilshu chupinja... un Ratio pienjeema ka Rema ir mirusi!! tacju to neviens neredzeeja.. so var buut arii ka vinja ir dziiva!!  ;)
*


arī taisnība. bet kā tad ar viņas deathnoti? īsto taču viņa tur nebūtu atstājusi mētājamies..


upd.

hmm.. starp citu. no viena foruma:
QUOTE
A lot of people were thinking that the mangakas might introduce the Death Eraser that appeared in the original, one-shot story from summer '03, but I think that'd be a bit too easy. And anyway, because Raito has Rem's Death Note, he can see what L's real name was because it should be written in there, right? So I think... this might be it for L. :(


tikai interesanti, ka mums neparāda Remas deathnoti. domāju, ka daudziem būtu interesējis L īstais vārds. tā ka varbūt nudien jāsāk domāt, ka L ir dzīvs un savu nāvi tikai notēlojis..?

anyway, intereses pēc sameklēju un izlasīju citātā pieminēto one-shot mangu; pirms tam par tādu kaut kā nebija gadījies dzirdēt.

image

un Death Eraser:
image
+Chibi+
ok, ja ir tā, ka Rem mira, jo nogalināja cilvēku, kuru tā nedrīxeja, tad pa kuru laiku viņa paspēja novākt arī L? Nu, ja ir tā loģiski, tad mirst tieši tad, kad nogalina neatļauto - Watari bija tas, kurš nomira pirmais. Tad jau sanāk, ka var pus pasaules vārdus saraxtīt, un tikai td otdatj konjiki.
anti
QUOTE(+Chibi+ @ Mar 3 2006, 23:36)
ok, ja ir tā, ka Rem mira, jo nogalināja cilvēku, kuru tā nedrīxeja, tad pa kuru laiku viņa paspēja novākt arī L? Nu, ja ir tā loģiski, tad mirst tieši tad, kad nogalina neatļauto - Watari bija tas, kurš nomira pirmais. Tad jau sanāk, ka var pus pasaules vārdus saraxtīt, un tikai td otdatj konjiki.
*



par šito es arī iedomājos. es nezinu, iespējams, ka viņa mums tāda baigi fiksā :)
bet nu vispār tā L nāve sāk izskatīties tāda gaužām nepārliecinoša.

tikai ko tad viņš dara visus tos gadus kamēr Kira plosās pa pasauli? sēž maliņā un grauž saldumus? hard to believe.
Lija
QUOTE(anti @ Mar 3 2006, 23:50)

tikai ko tad viņš dara visus tos gadus kamēr Kira plosās pa pasauli? sēž maliņā un grauž saldumus? hard to believe.
*



nju to ka vinjs grauzj saldumus ir 100%... tacju es pielauju iespeeju ka vinjs vienkarshi noveero ne tikai Kiru (jo vinja provokacija ar savu naavi saadaa veidaa ljaava pilniibaa noskaidrot ka Kira ir Ratio), bet arii abus mazuliishus, kas ciinaas par L mantojumu...
Lija
Tikko lasiiju 103.zipu... woah woah woah....
patieshaam graujoshi - vismaz kaut kas notiek...
visu cienju Near...
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
vismaz beidzot kaads var tikt tuvaak Ratio... no saakuma patieshaam likaas ka Nears mirs... tacju pat kad ierakstiija vinja iisto vaardu notebookaa un par feik notebookiem es jau neko neteikshu... un Ratio seja... aargh..

ljoti ljoti vajaga vairaak... gribu 104. zipu...
Lija
lapi ja jau es sheit raxtu tikai viena pati ... (nju luuuuuudzu vai tieshaam neviens nelasa taalaak)
beidzot ir iznaacis 104.zips!!!
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
vai tieshaam Ratio ir sajucis prataa?? vai arii vinjaa kaads iemiesojies??
CirvjaKaac
Kur var dabūt jaunākos chapterus? Tālāk par 100. nevaru atrast dry.gif
Lija
QUOTE(CirvjaKaac @ Apr 12 2006, 19:50)
Kur var dabūt jaunākos chapterus? Tālāk par 100. nevaru atrast  dry.gif
*


aaa a man Livejournalaa ir viens Death Note comunity kur posto jaunaakos un tad veel veelaak kaut ka patulko.. ja vajaga tad pie manis uz PM... cool.gif
upd:
tiem kas veel nav redzejushi shajaa saitaa var paskatiities Death Note filmas trakeriiti - http://wwws.warnerbros.co.jp/deathnote/
(jaaspiezj uz televiizora un peec tam jaaiesleedz televiizors... lol)
Lija
gomen gomen par dubultpostiem....
kliist sirdi plososhas baumas ka driiz (ar 107 chapteri) beigsies arii viss Death note...
L redzeet nespiid...
pa galam visas muusu fantaazijas uz gaisaaku naakotni un L atdzimshanu...
(ja nu peedeejos divos chapteros kaut kas neparadaas peeksnji)
*snif snif snif*
_____________________
Update:
106.chapteris mani shokee un gribu izdauziit kaadu logu...
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Ratio nedriikst mirt... nee nee nee... ne par ko.. vinjam ir jaadziivo...

anti
Offtopiks:
savādi, ka tu Raito visu laiku sauc par Ratio :]
un vispār - pareizāk jau ir Light, nevis Raito.
Lija
QUOTE(anti @ Apr 24 2006, 02:30)
Offtopiks:
savādi, ka tu Raito visu laiku sauc par Ratio :]
un vispār - pareizāk jau ir Light, nevis Raito.
*


turpinaajums oftopikam.. laugh.gif
he he he.. man vienkaarshi ir ieseedies vards..(zinu ka nepareizi, tacju nevaru atrast.. lol)
ja godiigi tad man pashai variaak patiik shii vaarda japanizeetaa izruna Ra-i-to-
(tas pats jau sanaak ja tulko Lihto)... Lights ir tomeer bikuciit par amerikaanisku... rolleyes.gif
CirvjaKaac
Whhoooaa! F*ckin' sweet! 106. chapteris vienārši spārda - feins fināls.
Puisim normāli širmis aizvēries, par to patiess prieks - tā arī šim vajag! tongue.gif
Cik ta var dzenāt...
Lija
107.čapa tulkojums.... beigas tiešām(cik saprot manas vājās smadzenītes vēl laikam būs viens čaps)... un pēdējie vaardi..
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Ryuk: There's neither heaven nor hell. Whatever you've done when you were alive, once you're dead, you'll end up in the same place. Death is equal.

Light: Uwaaah, I don't want to die!! I don't want to die~!
SFX (heart?): thump
Light: S-šit...

Human will eventually but surely die. Nothing awaits you after your death.

Next issue: Completed.

Preview: Kira case is solved. What happened to the world afterwards!?


peec visa nevar nemīlēt Ryuku...
protams gribās lai viss vēl turpinātos... un Raito apslaktētu vēl kādus paaris tūkstošus cilvēciņu *khem* *khem* tas ir, iznaaktu veel kadas paris graamatas... nemaz nerunasu par L naavi... *snif*
tacju shoreiz gribeshu laikam piekrist tiem viedokljiem par to vai gadiijumaa Death note nebija paatraukt pie 54 un uz prieksu chapa... uzreiz peec L naaves...

updt... piedodiet nevareeju novaldiities un te neielikt
Love potion for L from Snape
Uchiha Itachi
Njaa diezgan izcils manga! Tiku lidz vietai kur Raito iebaz cietumaa. Zeel ka par sito nav anime bet es esmu dzirdejis ka mosh taisis RAM filmu (Real Action Movie)
Lija
QUOTE(Uchiha Itachi @ May 4 2006, 17:47)
Njaa diezgan izcils manga! Tiku lidz vietai kur Raito iebaz cietumaa. Zeel ka par sito nav anime bet es esmu dzirdejis ka mosh taisis RAM filmu (Real Action Movie)
*


filma jau tiek taisiita un pirmaa dalja jau iznaak juunijaa sogad.. otraa dalja buus oktobrii
plus tagad tiek ziimeeta arii anime (peec jaunaakajaam zinjaam) taa ka ilgi nav jaagaida.. ph34r.gif
Unreachable
Izskatās, ka tomēr būs arī 108. nodaļa. 107tais tā arī skaidri nepasaka, vai stāsts ir beidzies un vadoties pēc dažiem tulkojumiem, noslēgums tiek solīts nākamnedēļ.
Lust
QUOTE
ok, ja ir tā, ka Rem mira, jo nogalināja cilvēku, kuru tā nedrīxeja, tad pa kuru laiku viņa paspēja novākt arī L? Nu, ja ir tā loģiski, tad mirst tieši tad, kad nogalina neatļauto - Watari bija tas, kurš nomira pirmais. Tad jau sanāk, ka var pus pasaules vārdus saraxtīt, un tikai td otdatj konjiki.


Viņa ierakstīja vārdus un tad tie abi nomira pēc 40 sekundēm , bet kad nomira pirmais viņa atdeva galus.

Tā es domāju
anti
QUOTE
ANIME NEWS: Death Note Anime Announced
Posted 04/30/06 by Sarah

Big news here! Details are scarce at the moment, but the Death Note manga will be adapted into an anime. ANS states that it may arrive in Japan as soon as this autumn. Plus, a special tribute album is going to come out in June, with a Death Note video game following in the winter.

Also heres another interesting tidbit!

5-8-06 (8:08AM EDT)---- Ishin To Write Death Note - XXXholic Novels
Popular Japanese author Nishio Ishin (Kubikiri Saikuru, Kimi to boku no kowareta sekai, Kubishime Syndrome) will be writing novelizations of Death Note and XXXholic. What's interesting is the almost synchronized nature of these projects and advertisements. The theme is "Novelize restoration and Nishio Restoration". Both are due for release in Japan on August 1st, 2006 for 1,300 Yen.


no http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=104668
CirvjaKaac
blink.gif Jupii!!! Tagad tikai jānodzīvo līdz tam laikam...
ShinChan
QUOTE(anti @ Jun 6 2006, 16:02)
BIG NEWS!!!
*


Vai tad kāds par to vēl šaubījās?! Dzelzs jākaļ kamēr karsta..
Ginta
nu es ar' salīdzinoši nessen pabeidzu lasīt..
ir jau diezgan labi.. (man ne-sevišķi patika kad uz skatuves parādijās near un mello..)
es gan būtu gribējusi lai Light-kun būtu skaistāka nāve.. dry.gif -viņam visvairāk jutu līdz (kā izskatās laikam esmu tāda vienīgā) ..bet arī viņš bij' tikai cilvēks un neko labāku jau laikam nevarēja sagaidīt..

QUOTE

QUOTE
ok, ja ir tā, ka Rem mira, jo nogalināja cilvēku, kuru tā nedrīxeja, tad pa kuru laiku viņa paspēja novākt arī L? Nu, ja ir tā loģiski, tad mirst tieši tad, kad nogalina neatļauto - Watari bija tas, kurš nomira pirmais. Tad jau sanāk, ka var pus pasaules vārdus saraxtīt, un tikai td otdatj konjiki.

Viņa ierakstīja vārdus un tad tie abi nomira pēc 40 sekundēm , bet kad nomira pirmais viņa atdeva galus.

..amm.. ja es pareizi atceros - shinigami nemira, kad nogalināja neatļauto cilvēku, bet gan kādu, kura dēļ tiktu izglābts kāds cits (kāds cits tādā veidā varētu palikt dzīvs).. Watari nāve neviena mūža ilgumu nepagarinātu.. toties L gan.

p.s. nu ja.. tagad visi varam gaidīt video versiju.. happy.gif
kaarleens
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...me&aid=4563
Nu peec Anidb anime iznaak nakoshmeenes nu ceram un gaidam smile.gif
Ragana
Animi noteikti pacentīšos novilkt, bet kur var atrast mangu?
Church
box's DN torrent
Lawleit
Jaaaa. Peec manaam domaam Death Note ir gandriz izcila manga. Tachu tizlais albinis Near mani izbesija ne mazak kaa Mello. Mello ir dzeks? Vins totali izskataas pec Misa.

L vaards:
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Ir taads pats kaa mans nikneims

Tikai japanu versija var redzeet kopigu L, Near un Mello vardiem: Ero(L), Nero (near),Mero(mello) citadi anglu versija vardi nav pat attali lidzigi.
Janimaru-kun
kjipa 108 ir peedeejaa manga "Death NOte", ja?

Beigas jau labas, man bik creepy palika biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.