Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tātad
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Psycholog
image
Kas ir par īsu/resnu/garu/tievu ? blink.gif
(Nu pāris lietas vispar jau pats pamanīju, bet nu laikam vajadzīgs arī jūsu viedoklis.) unsure.gif
davio
Kas nav taa? Hmm nu labi vinjai ar peedaam nav kautkas riktiigi, augshstilbs manupraat par resnu, un man taa izskataas ka vinjai ir kupris, bet varbuut tikai manas iedomas laugh.gif
Rufucis
Nu ta ,pec propurcijam jau labs smile.gif Ieliec vēel kautko.
Namejs
hmmm....seja par apalju...wai winjai ir salauzts mugurkauls??? eeemmm...un for god sake kaapeec kruutis taa nokaraajaas? biggrin.gif
jurc
sieviete - slieka! biggrin.gif

nē nē.. tur kaut kas nav īsti kārtībā. Domāju ka pats autors pats zina kas.
Jackal
Seja, mati tīri labi uzzīmēti, rokai ar nav ne vainas, taču rumpis ir kaut kā galīgi nepareizs (izskatās pēc haltūras mad.gif )! Iesaku apbruņoties ar dzēseni, pacietību un tutoriāliem un uzzīmēt kā nākas ar visām ēnām un pareizajām ķermeņa kontūrām!

P.S. Ja mangas tutoriāls nespēj tev palīdzēt, tad backup variants ir pierunāt savu draudzeni papozēt wink.gif !
Psycholog
QUOTE(JurCHiX @ Feb 11 2006, 21:19)
nē nē.. tur kaut kas nav īsti kārtībā. Domāju ka pats autors pats zina kas.
*


Nu...tagad, kad esmu izspiedis kritiku no malu malaam, zinu, kas tur ir nepareizi smile.gif Galvenaa probleema laikam bija ka vietaam paarcentos aizdomaajoties ne tajaa virzienaa (un vietaam nedacentos atkal)

QUOTE(Jackal)
rokai ar nav ne vainas


Kāds mans paziņa teica, ka roka esot pārāk īsa blink.gif

Ar to muguru ir tā, ka es centos kautko tu takā uztaisīt, lai tā būtu nedaudz iegriezta uz sānu (vai kā lai to pasaka pareizāk), bet nu nesanāca parreizais efekts...

Augshstilbs par resnu...

Ar seju viss ir kārtībā, man reizēm patīk apaljas sejas smile.gif (ja nebūs slinkums, varbūt vēlāk kautkad iepostēšu vecāku darbu, kur ir redzama tikai viena apalja seja)

Nu kopumā pateicos visiem par kritiku smile.gif
Ella
seja ok, bet ķermenis.... iskatās ka šķērsgriezumā, tip vien puse nogriezta nost un kkur pazaudēta....
Psycholog
QUOTE(Delicatty @ Feb 12 2006, 14:41)
seja ok, bet ķermenis.... iskatās ka šķērsgriezumā, tip vien puse nogriezta nost un kkur pazaudēta....
*


Jo nav nedz kraasots, nedz eenots, manupraat...vismaz man taa liekas...hmh...
Aven
Rokas itkaa ieu no kakla,nevis pleciem...vismaz man taa shkjiet
rebel
ljoti nedabiski pie rumpja piestiprinaatas rokas un kruutis. nav pareizi,nav labi. sanaak,ka vinjai ir kupriitis un gan rokas,gan kruutis piestiprinaatas kkur pie..kakla? un pameegjini vinju uziimeet ar plaushaam,jo shobriid izskataas,ka tas kruushukurvis ir tukshs...un tad veel potiites. kkaadas paaraak iisas un resnas.

o.O oj,baigi kritiski sanaaca..shis ziimeejums vispaar izskataas taac drusku pavirshs.
Karamele
Nē nu pirmā tai meičai kkas nava kārtībā ar augumu...liekas ka kāds būtu viņai kādas pārdesmit reizes belzis ar beisbola nūju ohmy.gif un krūtis kaut kā nokarājas...taču man patīk kā sanākusši matis un acis. wink.gif
Kikumi
Seja man šķiet tāda apaļa un ķermenis garš kā čūskai. Mugura un krūts kaut kā durās acīs... Pēdas jocīgas... Patrenējies vēl mazliet un būs labi! happy.gif
Psycholog
image
Ātrs fanarts (nee, es nefanoju par FMA, es vienkārši biju nolēmis uztaisīt kautkādu fanartu savu zīmēšanas skillu pasišanai uz augšu)
Nerakstiet, ka bilde ir kā sastingusi - biju domājis likt klāt arī rokas (tipa ka gatavojas taisīt to transmutāciju), bet nu...ņēmu vērā palielinājumu un to metāla roku un secināju, ka tas būs nedaudz virs mana līmeņa un galu galā es tikai darbu pilnībā sagandēšu... unsure.gif

Bet nu kautkā tur trūkst...hmh.. blink.gif
LeoR
Nezinu kas tev tur truukst, bet taa auss tada funny izskataas un pie matiem vareeji nedaudz vairaak piestradaat, bet savaadaak, pateikt var kas tas taads ir, liidziigs arii ir tad jau ir OK smile.gif
Psycholog
Neliels uzmetums - rezultāts manam vakardienas fanartam....
image
Roku savienojums nesanaaca :|
Un nee - pleci un viduklis nav par resnu...es vienkaarshi to manteli uztaisiiju nedaduz par biezu happy.gif

Ja vēl ko pamanāt, ziņojiet. unsure.gif
anishuara
ar taam kaajaam nav kautkas kaartiibaa... wink.gif vai arii ar kaajstarpi... huh.gif
Namejs
hmmm....rokas izskataas kaa nogrieztas
Psycholog
QUOTE(anishuara @ Feb 14 2006, 19:42)
ar taam kaajaam nav kautkas kaartiibaa...  wink.gif  vai arii ar kaajstarpi...  huh.gif
*


Ar kaajstarpi..par platu uztaisiiju smile.gif tikai peec tava komenta pamaniiju, tapec neizlaboju...

Un vispar...izskatas, ka arii zodes nedaudz novirzīts ir sanācis unsure.gif
Arts
Pēc kāda fanarta tas uztaisīts??Kājstarpe baigi platā...un pieri augstāku uztaisi,jo galva izskatās pieplacināta.Bet apģērbs ir baigi smukais,nav ko teikt. smile.gif
Psycholog
QUOTE(Arts @ Feb 15 2006, 12:23)
Pēc kāda fanarta tas uztaisīts??Kājstarpe baigi platā...un pieri augstāku uztaisi,jo galva izskatās pieplacināta.Bet apģērbs ir baigi smukais,nav ko teikt. smile.gif
*


O, vot, naakoshreiz pameegjinaashu pieri taisiit nedaudz plataaku...pateicos smile.gif

Peec ieprieksheeja posta FMA fanarta
Righorn
tas ie sievishķīgs vecis vai vīrišķīga vecene??? Laikam kaut kas pa vidu....

Ja vecis tad tu jau cerams zini ka vecim nav kruutis un ir kaut kas starp kaajaam tongue.gif

Ja vecene tad nodzees seju(vieniigi ja vinja nav kaada negliita kultuuriste), kakls pa resnu un seja nav sievishkjiiga.. un tie musinji....(saprotu ka domaatas ir dreebju ieloces bet...) bet...

voj bet tas jau fanaarts, a varbuut arii tas 4ars ta arii izskataas(neticaas galiigi..)
Psycholog
Nav tas fanarts...tas ir peecrezultaats fanartam tb meegjinaaju atcereeties to, ko biju iemaaciijies taisot fanartu...hmh
Nu ir, ir sieviete...nu nezinu...veel kaadam liekas, ka kakls par resnu ? :O_o: Seja, manupraat, gan ir pitiekoshi sievishkjiiga...vai varbuut es maldos? Ja veel kaads uzskata taapat kaa Righorn, tad zinjojiet.
Righorn
tava "vecene" un mans "Ordinary puika" izskataas naaviigi liidziigi, image tur jau arii saku vecenei ir ve4a ģīmis
QUOTE(Psycholog @ Feb 15 2006, 19:08)
frizuuru un tev vairs nebuutu shaubu, ka taa ir sieviete smile.gif
*


tur piekriitu galvenais kas nosaka dzimumu ir acis, kakls un mati!(protams , ja vien vinja nav kaada negliita kultuuriste)[PASTAAV ARII IZNJEEMUMI]
Psycholog
QUOTE(Righorn @ Feb 15 2006, 19:05)
tava "vecene" un mans "Ordinary puika" izskataas naaviigi liidziigi, image tur jau arii saku vecenei ir ve4a ģīmis
*


Acis ir pilniigi dazhaadas un manupraat ar to pietiek...
Anime ziimeeshanas stils nekad nav bijis tik detalizeets, lai vienmeer tikai peec sejas vien varetu 100% apgalvot, vai tas ir viirietis vai sieviete...man liekas, man atliktu tikai pamainiit frizuuru un tev vairs nebuutu shaubu, ka taa ir sieviete smile.gif
Erik4xp
biggrin.gif Es izsmējos lasot tos komentārus...
tongue.gif Lielākā problēma noteikti ir kājas un pievērs uzmanību roku zīmēšanai vairāk, jo tas vēlkas no aizmugures visiem pārējiem skiliem, ja grib strauji attīstīties. blink.gif Nu vismaz man tā ir. Kad skicēju paiet 5 min līdz uzzīmēju visu izņemot pašas plukstas, kā arī kājas. Un tad viss ievelkas uz pusstundu.
Ayumi
padoms visiem jaunajiem zīmētājiem - kad zīmējiet, velciet līnijas viegli un turiet pareizi zīmuli. Vairums no mums (kā redzu) to varētu arī nezināt. Pati to atklāju tik vakar. Visu laiku līdz šim esmu zīmējusi ar biezām stiprām līnijām.
Psycholog, turpini zīmēt smile.gif (kāds atbalsts XD )
Psycholog
QUOTE(Ayumi @ Mar 3 2006, 23:23)
padoms visiem jaunajiem zīmētājiem - kad zīmējiet, velciet līnijas viegli un turiet pareizi zīmuli. Vairums no mums (kā redzu) to varētu arī nezināt.  Pati to atklāju tik vakar. Visu laiku līdz šim esmu zīmējusi ar biezām stiprām līnijām.
Psycholog, turpini zīmēt  smile.gif  (kāds atbalsts XD )
*


A kaa tur iisti ir ar to pareizo ziimulja tureeshanu? biggrin.gif Man skolaa kaadreiz kautko maaciija...nezinu, esmu vairaakas reizes meegjinaajis "pareizi" turot ziimuli kautko uzvilkt, bet kautkaa man nesanaaca iipashi labi smile.gif

Ziimeet nav laika :|
Erik4xp
QUOTE
padoms visiem jaunajiem zīmētājiem - kad zīmējiet, velciet līnijas viegli un turiet pareizi zīmuli. Vairums no mums (kā redzu) to varētu arī nezināt. Pati to atklāju tik vakar. Visu laiku līdz šim esmu zīmējusi ar biezām stiprām līnijām.
Psycholog, turpini zīmēt  (kāds atbalsts XD )


Es zīmējumu sāku ar gandrīz neredzamu skici, tādas var veidot ļoti ātri (3-6 min), un pēc tam vaidojas īstais darbs pie detaļām.... Piemēram šāda ir ātrā skice image

Kā pareizi zīmulis jātur arī ir ļoti svarīgi, es nezinu kā ir oficiāli "pareizi", bet es turu starp īkšķi un rādītāj pirkstu un atbalstu ar vidējo pirkstu tā lai zīmuļa otrs gals rāda man pāri labjam plecam, nevis uz priekšu kā esmu redzējis... laugh.gif
[Lūdzu nekomentējiet šo skici, jo tāpat tas ir tikai piemērs manam teiktajam]
Arts
Te mums veidojas kautkas gorrilai līdzīgs,vai pirmatnējais cilvēks,pēc pieres formas spriežot.Rokas izskatās kā pieliktas klāt.Un pilna roka bez plaukstas ir divas galvas.Kājas apmēram ir četras galvas.Un rumpis divas galvas.Un viss atkarīgs no galvas... wink.gif
Pakkun
QUOTE(Erik4xp @ Mar 3 2006, 21:16)
biggrin.gif  Es izsmējos lasot tos komentārus...
tongue.gif Lielākā problēma noteikti ir kājas un pievērs uzmanību roku zīmēšanai vairāk, jo tas vēlkas no aizmugures visiem pārējiem skiliem, ja grib strauji attīstīties.  blink.gif  Nu vismaz man tā ir. Kad skicēju paiet 5 min līdz uzzīmēju visu izņemot pašas plukstas, kā arī kājas. Un tad viss ievelkas uz pusstundu.
*



lol, a man plaukstas labi sanaak, jau 4 klasee iemaaciijos, Ūsinju ziimeejot laugh.gif

p.s. Psiholog, pie sejas VAJAG piestraadaat! taa lai izskataas kaardinosha vai vismaz miilja. Ljoti ceru , ka tev taada, kaadu uzziimeeji, neliekas taada. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.