Help - Search - Members - Calendar
Full Version: the ultimate solution?
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
lastguru
es te taa pamekleeju mazliet ko skoleeni dara, ar ko nodarbojas visaados "beernu un jaunieshu centros", un atklaaju kaudzi ar vietaam kur tie ziimee... tieshi tas ko jums te visiem bija vajadziigs - milzums daudz skoleenu kas visu briivo laiku ziimee kko (paarsvaraa, visaadas bezjeedziibas). tad es nejaushi uzduros uz shaada briinuma: http://www.tjn.lv/images/pulcini/animacija...dija/index.html ... taa, varbuut tajaa pulcinjaa grib atnaakt bars ar otakieshiem un to paarveidot par latvijas anime studiju? kaut vai taapeec ka atshkjiriibaa no mums visiem, vinji speej reaali kaut ko arii izdariit, nevis tikai bljaut par to ka truukst ziimeetaaju. wink.gif . Plashaaka info par to iestaadi ir atrodama sheit: http://www.tjn.lv/ . vai interesee?
Sigfa
Es ceru, ka tas bija sarkasms. Tas tachu bija sarkasms? Tu taas iisfilminjas paskatiijies? Piedod, bet kas par animi sanaaks ar 4 fps?
jurc
Comon Sigfa, nolaidies beidzot no mākoņiem. Tu domā, ka Jūs visi ņemsiet un uzreiz uzzīmēsiet 25min garu kvalitatīvu anime sēriju? Nemūžam! Labākajā gadījumā varētu uztaisīt līdzīgi Tooi Sekai, bet tas jau būs sasniegums.
Īstenībā, cik ilgi jūs jau te visi ņemās? Visi tikai lielie kūdītāji, bet tas arī viss, izskatās, ir tikai tukša mutes plātīšana. Piedodiet, bet tā ir.
lastguru ieteiktais variants tiešām nav slikts, vismaz viņi kautko dara un ir redzams, sākumam, tīri labs rezultāts
lastguru
Sigfa, tas nav sarkasms. 4fps ir labaak kaa 0 fps kaa ir tagad. pie tam, vienai tipiskaa seriaalinja epizodei, aiziet tik ap simtu-pusotru ziimeejumu, nav vis tik nereaali, neviens visas 25fps neziimee ar roku, datorgrafikas laikmetaa...
svekris
normali , vismaz jauna paudze ir, tagad taisa 4fts 9gadinos (3klase , tad pat gramtuy +100 lpp neavr palasit) , pec 10 gadiem bus latvian anime festivalās ar tur ntajiem... seriāliem ,tagd vaijag tikai lai tiek sīkie rubī! image
Psycholog
QUOTE(JurCHiX @ Feb 13 2006, 00:14)
Īstenībā, cik ilgi jūs jau te visi ņemās? Visi tikai lielie kūdītāji, bet tas arī viss, izskatās, ir tikai tukša mutes plātīšana. Piedodiet, bet tā ir.
*


Tipiski latvieshiem..taa vienmeer ir bijis un vienmeer buus...tik kad uudens saak smelties mutee, tad tikai saak kautko dariit...bet nu no animes nekaads uudens mutee nesaaks smelties, taka ilgi veel smile.gif shii apspriestaa naakoshaa paaudze manupraat veeljoprojaam paliks kaa taadi kuudiitaaji vien...varbuut peec paaudzees 3 kautkas aizies happy.gif
minta
nevar uztaisiit komandu kas tieshaam sho visu realizee ja visi kas piedalaas nedziivo vismaz vienaa pilseetaa... un ziimeeshana prasa lielus ieguldiijumus - gan laika gan naudas zinjaa... nedriikst arii buut viens ziimeetaajs... vajadziigi vairaaki... a cik gara taa multene iisti buus?
un par to valodu... to vajadzetu ierunaat latviski, jo ja ierunaas citaa valodaa tad buus ar akcentiem....
minta
es biju aizgaajusi uz to tehnisko jaunrades namu annas ielaa... anime pulcinja skolotaaju nesagaidiiju kaut arii stundu nogaidiiju... agraak tur ir gaajis mans braalis un cik es sapratu tad vinjiem nava skanera... vinji bildes fotografee un tad iebaazh kompii, kur visu samontee kopaa... par montaazhu veel kkas ir jaamaksaa... + tur ir ljoti shaurs... tur ir tikai divi galdi pie kuriem var ziimeet... iespeejams var arii uztaisiit tresho... un ja tieshaam kaads veelas veidot tad ir vajadziiga kaada plashaaka vieta, jo ziimeetaaju savaa valjaa atstaat nedriikst... saziimees veel to ko nevaig... taatad tajaa pulcinjaa neko tik lielu kaa 20 min garu multeni nevarees vis izveidot... bet kad es tur biju tur bija viens labs ziimeetaajs un vinjsh taisiija daudz labaaku multeniiti nekaa taas kuras var apskatiit tajaa maajaslapaa.... taas kuras ir maajaslapaa taas noteikti ir taisiijushi kkaadi siikie...
lilion
Ja jau visi šeit ir tādi optimisti varbūt pamēģiniet paši uztaisīt savu anime pulciņu. Kurā paši darbojaties un to arī vadat. Es laprāt tāduapmeklētu


P.S. es laikam tur biju uz vienu nodarbību kad vēl tas bija zīmēšanas pulciņš(totālākais sviests)
minta
es zinu daudzus cilveekus kuri arii labpraat apmekleetu kko taadu, bet diemzheel nava... sad.gif
un es neko taadu nespeetu uzmeistarot
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.