Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Žanri
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
bladez
Nu ko??? Man personīgi pirmajā vietā ierindojas Love-Romance. Vara teikt ko gribat, bet......
protams, ka Comedy ir 2# vietā.
Un pēc tam man nāk Action's.
Nuin
Man patīk kad vairāki žanri ir vienā animē, piemēram: Trigun action, comedy.

Nobalsoju par comedy, tomēr no horror un action arī neatteikšos. Ak un vēl dementia tā labi uzdod pa smadzenēm ^^
Ayumi
Action. XDD
Es nevaru iztikt bez vismaz 1 kautiņa kādā animes epā. (tieši tādēļ Ashiteru ze Baby arī izvilku līdz 3 epai. pārāk kawaii priekš manis) kā arī nevaru iztikt bez kautiņu spēlēm. Protams, ka man vajag arī Romance. Manprāt vislabākais anime sakrustojums ir Action + Romance. Ehh, ar horror it tā- ja ir kāda patiesi laba. Hellsings vispār arī skaitās horror, tad tādas man arī patīk.
Comedy- tas arī neatpaliek. Labi izņirkties un nogāsties no krēsla...tā is svētlaime biggrin.gif
X_Kamui
rolleyes.gif Man baaaaaiiiigi patiik Fantasy un Mistery kopaa ka xxHOLIC ^^

kaa ari Comedy, Ecchi un Shoujo Ai kopaa ari super hihihi^^

nu un Action, Adventure ar labi......
Sērfijs
Varbūt es vienkārši akls esmu, bet es neredzu drama.
Bet vispār esmu viens no tiem, kam patīk vairāku žanru sajaukums, viena lieta, ko reti skatos ir tīrs action.
No polā piedāvātajām iespējām, tīrā veidā es akceptēju horror un comedy.
Kagome
vairaak skatos action un comedy, bet nobalsoju par action. ik pa laikam paskatos romance animes, bet horror kaut kaa peedeejaa laikaa neskatos.... wink.gif
labaak tomeer dodu priekshroku krustojums action + comedy + romance
biggrin.gif
Yume
man kautkā labi par maz tur to žanru. Rekur standarta iedalījums, un tur starp citu arī nav viss.

Action
Adventure
Cars
Comedy
Dementia
Demons
Detective
Drama
Ecchi
Fantasy
Game
Hentai
Historical
Horror
Kids
Magic
Martial Arts
Mecha
Music
Mystery
Parody
Romance
Samurai
School
SciFi
Shoujo
Shoujo Ai
Shounen
Shounen Ai
Space
Sports
Super Power
Vampires
Yaoi
Yuri
X_Kamui
QUOTE(Yume @ Feb 17 2006, 23:36)
man kautkā labi par maz tur to žanru. 

Vovo tapeec es ari neparko nebalsoju,
gaidu kad pola paraadisies mans miljakais zanrs....^^
Nuin
Kas tas par super power? Nekur nebiju sastapis. O_O
X_Kamui
QUOTE(Nuin @ Feb 17 2006, 23:43)
Kas tas par super power? Nekur nebiju sastapis. O_O

X vai Dragon Ball tur visi ir super pow^^
jurc
Hmm.. pat īsti nezinu par ko balsot. Tur trūkst tāda žanra kā - drāma, par to arī balsotu!
Un kur ir Hentai, un tik daudz aprunātie Yuri un Yaoi?
Lija
Nyaaa.. Sieva-sama!!! tu pilniigi lasi atkal manas domas!! tiesi taa - YAOI!! njaa tongue.gif
Yume
QUOTE(Lija @ Feb 17 2006, 23:59)
Nyaaa.. Sieva-sama!!! tu pilniigi lasi atkal manas domas!!
*


Sama-sieva. biggrin.gif
bet nu man tiktiešām nebija par ko blasot.
sipps
tad varbut sito dzesam ara un liekam to ko Yume piedeva??? lai ir no ka izveleties?
Shaisuke
Fantasy, pavisam noteikti.

~BN~
Righorn
Ja būtu bijis ecchi tad balsotu par to, bet tā kā tur tā nav, nobalsoju par love-romance...
Žēl, ka nav vairāk balsu, vēl būtu gribējis nobalsot par fantasy un action arī.. sad.gif
Kaede
Līdz šim tās, kuras esmu redzējusi, skatījos Love-Romance un Fantasy. Citas man laikam nepatīk īpaši, un nekad tā nav patikušas.
Church
ljoti nepilniigs zhanru saraksts. un nepieljauj atziimeet vairaakus / kombinaacijas.
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=genre
Winry
Nu man mīļākais žanrs ir Drama, bez piejaukumiem!Bet no dotajiem Comedy un tad
Viegls Horrors!....Es arī piekrītu Sipps, ka jāliek ir Yumes saraksts!Lielāka Izvēlē un Iespējas! biggrin.gif
deleted-ray
Es laikam priekšroku dodu mechai tongue.gif Taču žēl, ka nevar izvēlēties kombinācijas :/
Church
ah. un imho galvenais lai anime ir interesanta/saistosha per se. no matter genre. ir redzeeti labi gabali visos zhanros. piesaistiit/prefereet konkreetu? nnaw. no otras puses - miiljaakaas animes polls buutu veel bezjeedziigaaks, ljoti lielaa skaita peec. arii, daudz noskatoties, miiljaakie gabali parasti ir paaris desmiti vismaz.
Hikaru
Laikam jau... Love-Romance. Un dažādas žanru kombinācijas, kur ir iekļauts Love-Romance. Tāpēc man patīk Inuyasha... Gundam Seed, kaut te vairāk drāma, bet mazliet Love-Romance ir..... u.c
Ghoul
action, bet vispaar taa vairaak uz detektiivu pusi velk.
Blackout
bleh, no shitiem neko nevar izveeleeties, tachu njemu fantasy... ;>
Sword
Ir jau pamaz to zanru. Un vajag lai var izveleties vairak zanru neka tikai vienu
Butiba ja skatas Anime tad jau patik daudz zanri bet tas atkal atkarigs no pasa Anime huh.gif sleep.gif happy.gif
bladez
Bet es SPECIĀLI ieliku tik maz žanrus. Šie ir visvairāk sastopamākie. Un pie tam, izvēlēties tikai vienu žanru....nu piem: Kas jums vislabāk patika visās anime kopā. Piem: FMA jums tieši patika labāk Comedy, Action, vai kas cits??? Savādāk tas jau nedūtu nekāds polls. Visi būtu sabalsojuši vienādi un visiem balsojumiem būtu vienāds skatis, par cik balsotu visi par visu.
-kumori-
100% Horror... Bet patik ari Action. Vismaz tur kaut kas notiek, jo man romances galigi nesaista. X_X Man patik viss ar gotisma piedevu.
Church
QUOTE(bladez @ Feb 18 2006, 12:28)
Bet es SPECIĀLI ieliku tik maz žanrus. Šie ir visvairāk sastopamākie.
...
*


atljauj nepiekrist. eg. horror nau nemaz tik izplatiits animee. un piemeeram saliidzinaajumaa ar nemineetu zhanru - sci-fi, domaaju attieciiba horror animju ir 1:50 ;P
harpy
hmz miiljaakie:
Horror
Mystery
Historical
Dementia
SciFi
em shad tad Drama

Vislabaak ja tas viss i kopaa smile.gif


piekriitu Church, horror saliidzinajaumaa i visiem citiem ir tik neizplatiits, ka nu tik.
Deadly Frozen
Fantasy, Romance, Drama, Mystery, Yaoi, Vampires, Horror, Demons, Detective - tie tā kā būtu man tīkamākie.
Tomoko
I just love Comedy/Romance, School un saldajaa Fantasy happy.gif .. der arii kaads action.. happy.gif Atvainojiet par debiilaako jautaajumu uz zemeslodes, kaads jebkad ir pastaaveejis, bet... kas ir Mecha? Atvainojiet, bet es tieshaam nezinu...
Ayumi
QUOTE(Tomoko @ Feb 25 2006, 00:44)
I just love Comedy/Romance, School un saldajaa Fantasy  happy.gif .. der arii kaads action.. happy.gif Atvainojiet par debiilaako jautaajumu uz zemeslodes, kaads jebkad ir pastaaveejis, bet... kas ir Mecha? Atvainojiet, bet es tieshaam nezinu...
*


Mecha= roboti utt.
Yumes sarakstā ir tāda lieta kā - Demons. JEAH. Velviens no maniem mīļajiem žandriem. Ehh, drāma jau arī ir ok, tā kārtīgi ''pasnuffot'' jau man arī patīk XD
One winged angel
HENTAI, Fantasy, Action, Detektiivi, Horror, ja demons un Vampires atsevishkji tad arii tie, arii patiik Game anime...
Sushi
Ehh.. man patīk Mistery & Comedy... tādi mistēriski, ar labu humoriņu un labu artu!!!
Hikaru
Anime žanrs sasniedzis reālo pasauli. Dementia faniem: https://www.mail.com/int/scitech/health/523...8-stage-hero1-9 ph34r.gif
Hikaru
Es visu laiku nevarēju saprast kas ir "angst". Atvēru Network Connections, izrādās: Address Network Gateway Server un... Transport protocol?
wIZARD
Visam, kas man patīk var piespraust Action un Adventure birkas, izņemot hentai un atsevišķiem klasikas šedevriem, kas izceļas uz pārējo tā paša žanra darbu fona, peimēram Toradora! un Bakuman.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.