Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vaig vai nevaig?
Anime forum > Kaigan > Jaunumi
baseboalbatboy
sleep.gif Buut vai nebuut, taads ir jautaajums. sleep.gif
sleep.gif Vaijag kartes vai nee sleep.gif
Cilveeki ilgi un baigi diskuteeja par taam karteem bet diemzheel nekur taalaak netika.Takaa jaasaak domaat vaig taas kartes vai nee?
UN veel japadomaaa kur vinjas vareetu pielietot.Um ja vajadzees tad akal probleema karshu dizains. (man pasham saakas briivlaqik un pa naakosho nedeelju sevi paraustiishu)Par karshu pielietoshanu man doma taada ka,ja buutu kkaads mangu vai suveniiru tirdzinjsh(ja ta to var nosaukt)tad cilveek kas nopeerk kko vareetu kraat taka Bonusa punktus(nu takaa lielveikalos).Bet latvija nav piebaasta pilna ar mangaam suveniiriem utt.Taatad vai maz veerts?Kad balsojiet labaak kaartiigi padomaajiet un iekomenteejiet kko.(noderiigu dry.gif )
Psycholog
Pilniigi nekaadas jeegas no taa, manupraat, nav...
jurc
es ceru ka "otaku beidru" vieta bija domāts "kaigan beidriem"? Ja jā, ta izlabo.

Tās kartes varbūt var kalpot kā pašapliecināšanās ka esi tajā klubā, bet nu citu jēgu tam neredzu.
X_Kamui
lol to otaku biedru ir 1.5k pa daudz sanaaks to kar6u wink.gif


A un es balsoju par - Man vienalga variantu.........
Aven
Bajag vajag !!!
*netiishaam nospiedu nullvote, ceru ka kaads admins sho kljuudu izlabos tongue.gif
Sigfa
galiigi debiils un nevajadziigs polls. Kaada jeega prasiit visiem otaku apmekleetaajiem? tas ir jaaprasa tiem, kas ir kaigan biedri biedri, nevis tiem kam ar kaigan nav nekaada vai ir ljoti maz sakara.
davio
tieshi taa es ar taa domaaju! Vai tad visiem otaku foruma useriem taisamies daliit kartinjas?
Church
vispaar, ja nepamaniiji, threads itkaa iraid Kaigan sadaljaa ..
baseboalbatboy
dry.gif unsure.gif sad.gif Biju domaajis Kaigan biedriem bet diemzheel uzrakstiiju Otaku... unsure.gif kauns,kauns,kauns(man)Tomeer vai tad kaigan nav nekaa kopiiga ar otaku... huh.gif cereeju ka cilveeki bus sapratushi manu domu(kaigan biedriem) un postojushi kko sakariigu nevis atkaartot ieprieksheejaa cilveeka teikto...(laikam tas apstiprina ka domaaju savaadaak)

Tad jau vispaar sanaak ka nevienam taas kartes nevaig... blink.gif

P.S.
Kaa lai nomaina jautaajumu(spiedu uz edit bet navar)
Sigfa
QUOTE(Church @ Feb 19 2006, 12:58)
vispaar, ja nepamaniiji, threads itkaa iraid Kaigan sadaljaa ..
*



tas veel neko nemaina, jautaajums ir vai otaku biedriem vajag kartinjas. Un besides, shitaadus jautaajumus vajag apsriest kaigan valdei. Ja biedrs negrib kartinju, vinjam taa nav jaapeerk, ja grib, uz priekshu- sagatave ir, atliek tikai parakstiities i vsjo. Galiigi beztolciigs polls.
lastguru
Paldies, Sigfa! tieshi taa!

QUOTE(Sigfa @ Feb 20 2006, 19:26)
Un besides, shitaadus jautaajumus vajag apsriest kaigan valdei.

kura ir pateikusi, ka kartinjas vajag.

man liekas ka sheit veidojas situaacija kad tiem kam nav vajadziigs klubs, nevajag arii kartinjas, bet tie tik un taa spiezh uz balsoshanas.

P.S. pielaboju polla jautaajumu.
Janus
Vai nav poh... ja pasaka ka vajag tatad vajag !!!
Iestasieties darba un ko tur prieksnieks teiks vajag kartinjas lai jus pazitu musu citi kolegji >.> Un ko jus dirs.... ka nevajag ne tak >.<
+Chibi+
wow, gadu vecs polls. Wow. Kas mums tur bija valdē? Es, laikam, ne?
ETM
kad iisti buus biedru kartes gatavas? es jau sen gaidu ar nepacietiibu.
Sigfa
Klau, kad BEIDZOT būs biedru kartes? Sāk rasties sajūta, ka no šī projekta nebija pat tik daudz jēgas, cik glīta biedra karte makā (dusmīgs).
anti
Kaigan maz vēl eksistē, ka tu par kartēm tā uztraucies?

P.S. Necroposting OMG!
Sigfa
definē "eksistēt". pēc papīriem, pieņemu, nekur nav pazudis, bet aktivitātes jau laikam nav bijušas gadus četrus?
anti
Nav ne jausmas, tādēļ arī vaicāju, vai šams maz eksistē.
Kas tur bija atbildīgie? Tiem arī tās biedrukartes prasi smile.gif
zenofex
Nu ja godīgi tad man šķiet ka Kaigan apakšforums is safe to delete.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.