Help - Search - Members - Calendar
Full Version: paranoia 10 etc...
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
skabais
sorry - shitas biskum sanaks ta ka offtopiks, bet nu...

nokacaju ar bittorent 10 ep. - tacu spelejot failu - playeris aizveras.
ja atver no jauna un parlec kaut kur uz prieksu - aiz ta briza, kad nobeidzas - tad atkal kadu bridi spele - lidz atkal aizveras
:(((((

domaju, ka vaina bus faila - defragmenteju disku un kacaju failu no jauna - tas pats :((

sitadu gluku esmu noverojis vairakkart pedeja laika - pedejai Gantz epizodei un vel daziem failiem.

jocigakais tas, ka vienlaicigi citi faili, kas kacajas - bez jebkadam problemam - tatad vaina nevaretu but ieks torrenta settingiem vai kacasanas procesa

varbut kadam ir kas lidzigs gadijies ar so vai citam epizodem?
gaidisu jebkadus ieteikumus
Sigfa
gadiijies ir, bet tikai ar win. media pleijeri, kas attieciigi ir peediigais meesls... pameegjini VideoLAN pleijeri. visu lasa vnk perfekti. Vieniigi es vinju maajaslapu neatceros...

UPDT: nu, es iisti nezinu vai tas attachments ir kaartiibaa, bet var jau meegjinaat tongue.gif tas ir instalaacijas fails.
Hideki
Kautko liidziigu esmu redzeejis arii Cristal playerim. Vinsh izmato savu avi spliteri, taapeec biezhi raada to, ar ko mediapleieris nogaazhas vai arii (dazhreiz) gljuko liidziigaa veidaa uz itkaa normaaliem failiem.
Ar kaadu kodeku kodeeti tie faili ?
ShinChan
QUOTE (skabais @ Jun 7 2004, 08:15 PM)
sorry - shitas biskum sanaks ta ka offtopiks, bet nu...

nokacaju ar bittorent 10 ep. - tacu spelejot failu - playeris aizveras.
ja atver no jauna un parlec kaut kur uz prieksu - aiz ta briza, kad nobeidzas - tad atkal kadu bridi spele - lidz atkal aizveras
sad.gif((((


man kaut kas liidziigs, novilku GantZ ep. 8 un Samurai Champloo ep. 2. un neviens pleijers atskaitot VLC negrib speeleet, plus veel ja megjinu failus staipiit, ierubiijas windows explorer probleemlogs un bljauj par eroriem (bet paarvietot tomeer atljauj), citaadi nav nekaadas vainas. Pasjlaik arii velku Paranojai 10 ep. un visticamaak ar to buus tas pats.
Spectre
hmmm interesanti, interesanti naaksies pameginaat novilkt kaadu no taam anime, manaa praksee nekas taads nav gadijies, kautgan esu vilcis un skatijies ........... daudz
Batou
man ir bijushi baigie joki ar dc++ vilktu KVN gabalu (Juurmala 2003), kad peec noteiktas vietas vlc atsakaas turpinaat. novilku pa jaunu no cita keksa - tas pats.
Hideki
Citos forumos arii bija suudziibas par taadaam probleemaam, tur bija ieteikts uzlikt pashu jaunaako Xvid kodeku, un skatiituies ar vinju, nevis ar divx (unchekot generic mpeg 4 divx-sam). Jaunaakais Xvid pilniibaa suporteejot visus divx, taa ka varot arii uninstaleet.
skabais
ar VLC spelejas ka nakas - tacu man ta isti neiet pie sirds salidzinot ar "MPlayer classic"

esmu iemilojis MPlayer Classic:
loti mazs (1,3mb)
neprasa instalaciju ("pliks" exe fails)
lidz sim spelejis pilnigi visu
"na letu" viegli pieklut visiem settingiem/filtriem, kas attiecas uz konkreti spelejamo failu.

ceru, ka ta ir kodeku problema - un tas pedejais xvid to atrisinas - nezinaju, ka iznakusi jauna versija - vel paris nedelas atpakal decembra versija bija pedeja - ta ari man sobrid uzinstaleta

ShinChan
Uzplurinaaju kodeku un nu varu vinjas palaist ar savu iemiiljoto BSplayer, bet erorus joprojaam met laukaa.
skabais
es ari uzliku (Koepi's Xvid 1.0.1).
pilniba nevienu ep neskatijos, tacu pa fiksam "parlekajot" izskatijas ok
jaskatas ka bus turpmak - iespejams, ka pie vainas kautkadi konflikti starp kodekiem/filtriem - ja nekas nelidzes bus pa tiro visi janoinstale un tad jasak likt pa vienam atpakal, kamer tiks nokerts vainigais ;)
Spectre
Nekaadaa gadiijumaa nedriikst mikseet kopaa kodekpakus, tipa nimo codec pack vai k-lite kodeck pack, kaut vai nu tos savaa starpaa savaadaak toch ir aamen....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.