Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ziimeejums
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Taison
image
Mans Pirmais ziimeejums kas man lika pieveersties anime... Protams ir daudzas nepilniibas... Luudzu noraadiet dazas kljuudas kuras nevajadzeetu pieljaut naakamajos darbos...
Erik4xp
Kautkas ar ar kreklu nav kārtībā, viņš izskatās resns, bet bikses puslīdz labi iznāķušas... Tas krekls tik tiešām pēc ģeometriskas figūras izskatās un arrr rokām nav kautkas, tas būtu pats galvenais... smile.gif
Tjen
Man liekas tef japariet uz chibuku artu ... vienk tas izkatas vairak pec chibi arta huh.gif
Sushi
Ehh, vēl jo projām nesaprotu, kāpēc tik daudziem otakiešiem māksla sākas tieši ar DBZ... huh.gif
Un, jā- chibi tev padosies ļoti labi. smile.gif
Taison
njaaa... A kas iisti ir Chibi??? (Esmu tikai iesaaceejs)
sipps
QUOTE(Taison @ Feb 28 2006, 19:14)
njaaa... A kas iisti ir Chibi??? (Esmu tikai iesaaceejs)
*



ja tu kaut ko nesaproti vai nezini un gribi tiešam to uzzināt griezies pie kāda no grupas Jounin kas šajā forumā pilda modu pienākumus aizsuti viņiem PM un viņi tev palīdzēs ( varbūt)


ka ar izmanto so kas palīdzes tev daudzas neskaidrībās
edg
Visdriizaak, ja shis cilveeks tev arii atbildees, tad negribiigi iemaaciis lietot shaadas divas lietas:
http://www.google.lv
http://en.wikipedia.org/

Abas var izmantot, lai mekleetu skaidrojumus vaardiem. Tajaa skaitaa "chibi".
Taison
Sheit kkas mazliet jaunaaks...
image
Tjen
Jau daudz labak smile.gif
Bet jo projam lidzinas pec chibuka kam ir loti labi izimetas detaljas laugh.gif
ieej kautkur piem ... hmmm ---> SHEIT <---
un paskaties ka zimejas normala izmera charinji smile.gif
Un ari varesi uzinat kas ir chibi man liekas ka tur tada sadalja ari ira wink.gif
LeoR
Hmm, pedeejais ir labaaks kaa pirmais, un tomeer kaajas ir par iisu, zimee garaakus kaatus un buus ok smile.gif
One winged angel
Jaa, peedeejais ir labaaks, bet tu tikai turpini, man ir viens paziistamais, kursh ziimeeja TIESHI taapat kaa tu, nu gandriiz vienaadi, taads pats stils, viss taaads pats, bet tagad vinjsh ilgi ziimeejot on skatoties kaa to dara citi, ziimee tik forshi, ka pat dazhas animes izskataas suudiigi saliidzinaajumaa ar vinja artu.. Ja vinjsh ziimee kaadas animes personaazhu, tad tas izskataas var teikt kaa screenshots, bet ko es te vinju lielu, galvenais nepadodies un ieluukojies citu user galerijaas, es jau nesaku, ka tagad tu ziimee baigi suudiigi, es pats liidziigi ziimeeju, bet tu vari labaak!!!! Un neklausies tos chibi fanaatus, centies ziimeet normaljukus taalaak, veelaak sanaaks aizvien labaak un labaak biggrin.gif
iscariot
nu ja, pirmais ir pat anatomiski galiigi skiibi, otrais jau labak...
Taison
Shiten kkas no chibi. Vismaz centos kaut ko tamliidziigu uzzimet... dry.gif
image
Marekso
Kopumā visi darbi ir normāli! smile.gif Man patīk!
Taison
Sheit mans jaunaakai darbs...
image
Ar ēnošanu noslinkoju... dry.gif
Arts
Ak jēziņ viņš izskatās pēc vardes!!*sob* sad.gif Uzzīmē labāku un ar ēnām itkā ir ok!
Taison
Centiishos kaa speeshu!!! dry.gif
Taison
huuuuuuuh... beidzot pa ilgiem laikiem sanjeemos un uzziimeeju vienu darbinju... biggrin.gif
Skice:
image
Un iistais:
image
Pasham prieks par paveikto biggrin.gif ...
Kritiku luudzu...
Kirara
Man taa shkjiet, ka tev nevajadzeetu ziimeet peec DBZ.
Erik4xp
Nesaprotu - visiem riebjas DragonballZ...
Man patīk, bet apvienot Prince of Persia ar DBZ hmmmmmm...
ēnojums kolosāls un skice arī sakarīga. laugh.gif
Tik ļoti daudz ģeometrisku figūru un mati izskatās nedabiski, ieročiem nav ne vainas.
Tev sāk izdoties. biggrin.gif
GALVENAIS KA PAŠAM PRIEKS! ph34r.gif
Nez man zobeni un DBZ neiet kopā... huh.gif
Taison
biggrin.gif prieks ka neesmu vieniigais kam patiik dragon ball biggrin.gif
Ar matiem naakam reiz pacentiishos taa vairaak...
Pasham baigi patiik shitas... laugh.gif
Keydan
Go Taison! smile.gif
Labi izdevas! Ir mazas kudias... Bet viss ir normali.
Kikumi
Šis čars man atgādina Chrono Trigger. Labs, īstenībā. Pacenties acis mazliet precīzāk uzzīmēt un visu mazliet ne tik ģeometrisku... wink.gif
Pakkun
pat man patiik, ir progress! kljuudas jau uzskaitiitas, taapec centies un skaties pats happy.gif
kaitou-lala
man arii patiik DBZ, bet saakumam iesaku labaak uzziimeet vieglaakus charus, jo dbz ir daudzi mazi knifi kurus ir pagruutaak uzzimeet! tongue.gif hm...pameegini uzziimeet lielaakus charus....man saakumaa bija taa ka noziimeeju un no taa iemaaciijos proporcijas, iesaku arii! laugh.gif

lab beigshu kritizeet wink.gif
Taison
Heh... shite veel vienc darbinsh... [taisiits prieksh maaxlenes]
image
Karamele
hmm..interesanti....pamēģini uzzīmēt kko mīļāku...
Kirara
Mjaa.. varbuut pameegjini uztaisiit kaut ko preteeju taviem darbiem. Kaut kaadu mazu miilju meiteniiti?
Pakkun
ak dies ku briesmiigs biggrin.gif kaa no lineage2 devil's isle izkaapis tongue.gif
Taison
Shite veel viena skiciite... biggrin.gif
image
enjoy the ride! biggrin.gif
Pinky
es nesaprotu, kaa var patikt kaut kas tik truls un debiils kaa dbz ? peedeejaa skice ir ok. rolleyes.gif
Kirara
Taa jau labi tev sanaak saliidzinor ar pirmajiem darbiem.
Taison
huuh... ievietoshu vienu darbinju... Ir taac pavecs... [tapeec baigi saburziijies] dry.gif bet nu panjeemu un restaureeju shito... tas ka tur iekraasoju tas nu taa. nebija taa domaats... unsure.gif
image
Miligs suniitis ne? laugh.gif tongue.gif
Keydan
Hm... Viņam ir tikai 3 pirksti un nav liela pirksta (ka viņš tures cilveka rikļus?)! Un ari kads pakara lielu siera kumosu uz debesis!!!
Taison
nu lab jaatziist nav nekaads lielais skaistulis biggrin.gif
un tas pa to "siera gabalu" es nemaaku meenesi uzzimeet!!! sad.gif
Keydan
Lels aplis!!! Nevajag zimet kratorus! Bet iznaca normali.
Taison
Veelviens darbinsh!!! biggrin.gif
image
Izmeegjinaaju Chibi... Visu ziimeju Paint bez skiciites uz papiira. Tas ir domaats Zoro no One Piece. smile.gif Ceru jums patiks wink.gif
Tigra2
mati vinjam kruti un acis arii krutas...izskatās smukinji.
Tā tik turpināt!! happy.gif
Pakkun
hmmm.. kaklu nevajadzeeja bish tievaaku? teiksim uz pusi? smile.gif
Taison
UZ pusi?? blink.gif hmm.. neesmu meegjinaajis... kaut gan vinsh tur izskataas taac neierasti paliels... labi njemshu veeraa wink.gif
Keydan
Yas tacu ir cibi! Tievak nevar but. Ideja ar koka zobeni - laba!
Taison
Pameegjinaaju uzzimeet Meitenes[elfa] sejinju biggrin.gif sanaaca normaali manupraat... Tas ir nenopietns 5min darbs...
image
taisits ar melnaa pildspalva + akvarelj ziimulji
[bildes qvalitaate gan pieklibo... huh.gif ]
Keydan
Meitenes sejas zimet tu proti, tagad pameiģini visu ķermini.
P.S.
Ir maaaaaza problema ar linijam!
Erik4xp
Atceros ka Dragonball sērijās bija viens tād ļaunais varonis [laikam hmose piu piu].
Vismaz tādi mati viņam bija kā tam chibi tipiņam... laugh.gif
Kikyou
Tīri okei, vienīgais, acu baltumi nav, pēc kucentiņa izskatās. :3
Taison
Jaunaakais darbs... laugh.gif
Photoshopaa veel taa iisti nemaaku straadaat huh.gif tapeec izkraasoju ar akvarelj ziimuljiem biggrin.gif
image
Doma taada ka tas ir Buu no DBZ absorbeejis Brolly smile.gif
Erik4xp
He he tik tiešām... laugh.gif
Miky
Labas kurpes laugh.gif
Keydan
Vajag stradat pie torsa un rokam.
Tigra2
aaaw... vinjsh ir tik sexy...
bet ja godiigi, tak reeciigs.
izskataas taads uhu hu huu ... taads bezsmadzenjains... miiljsh >.<
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.