Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Antique Cafe
Anime forum > Òihonbunka . 日本文化 > Mûzika
Pages: 1, 2
Shaisuke
Nju taa... Kaarteejaa jrock grupinja.. smile.gif

Speelee vinji diezgan savaadu muuziku. Like cheerful punk/rock/something ^^ Ljoti energjiski puishi.... Un Damn kawaii arii

Manupraat vinju labaakaas dziesmas Hisokyo, Candyholic, merrymaking un Ese Urnai...... No pedejas tad ari sakas mana aizraushanaas... ^^

Check 'em out.

image
image
image
image

~BN~
Shinya
Esmu tik bisku vinus paklausiijusies, bet man patiik, labi visnotal loti patiik laugh.gif , jaaamin jau ar ka vini bij ljoti jauni...laikam tie bij AnCafe par kuriem bij sii pieziime, vai es jaucu ko? bij kaut kas ap 17 gadiem tongue.gif
Jaa un tev pilniiga taisniiba par to damn kawaii laugh.gif cool.gif Iipashi..nu vnk pasties uz to blondo Bou, nez, neteiksim ka ne super piemiliga maza meiteniite no vina sanaaktu, bet nu vnk kas uber super kruts laugh.gif
Shaisuke
image

Bou ir kkas liidziigs Manas miniatuurai versijai...

par vinju vecumu es nez. Zinu tikai to ka grupa izveidojaas nesen. tikai 2003. gadaa

~BN~
Shinya
nea....vinam ir kas daudz savaadaaks stilaa...tas ir tik sitajaa bildeee...vinam ir daudz daudz vairaak uz decora vai tml...un Manai bij taads..hmmmm, nopietns imidzs, Bou turpretii ir kas uber jautrs taa teikt laugh.gif
anishuara
tavaa pirmajaa postaa taas bildes ir liidziigas Miyavi.... huh.gif laugh.gif betkopumaa nav slikti, paklausijos,patika..... cool.gif
-kumori-
QUOTE(anishuara @ Mar 3 2006, 11:48)
tavaa pirmajaa postaa taas bildes ir liidziigas Miyavi....  huh.gif  laugh.gif   betkopumaa nav slikti, paklausijos,patika.....  cool.gif
*


Loti laba salidzinashana... X_X
Neviens nelidzinas Miyavi... Viniem sejas izskatas parak miljas, meitenigas. Maybe tapec, ka vini ir pavisam jauni, bet Miyavi ir jau 24 un vinam jau grumbas uz sejas radas XD ...
Dzirdejusi grupu neesmu. Nevaru atrast normalu vietu, kur varetu savu miljo muziku dabut. Dzivoju tikai ar radio, bet taja ari nav visas grupas. *sad* Es esmu lasijusi kaut kur, kaut ko raxtitu par to grupu, bet vairak neatminos kur... *ghm*

EDIT: Pasaule ir pret mani zheliga!!! Dabuju torrentu... Tagad tikai jagaida, kad kads seed paradisies, vai jacer uz savu draugu labsirdibu, ka vini man palidzes.
Shinya
ja gribeeji vnk dzirdeet loti laba vieta kur redzeer visus klipus ir Youtube viniem ir visi j-rock klipi, var online noskatiities...
Miyavi jau ir grumbas??hrr tas no taas nezeeliigaas "spakteles daudzuma" un 24 jau nemaz nav vecs...
Bet AnCafe ir piemiiliigs j-rock skaneejums ar savu "odzinju" , kaa jau vairumam j-rock grupaam cool.gif
Ghoul
OWMAIGAAAAD, tas tak nav sapraatiigi, taads shits. manas acis, manas ausis... NOOOOOOOOOOOOOOO... aaaaa ... saap... asinis.... liiist.... pa aciim.... un .... ausiim...... jaasleedz.... aaraa...... aaaahhhhhhhhh......... *dead*!
Shoune
*unlock*....*load*....*Aim*.... AHHHH...MY EYESSS....I CANT SHOOT... AHHH....*dead..*
Shinya
Ehhhhh...netrenneetie cilveeki, j-rock ir prieksh mums, "izredzeetajiem" laugh.gif par gaumi nestriidas, ko var dariit ka mums seit daziem patiik kas TIIIK piemiiliigs laugh.gif
Ghoul
nabaga izredzeetie, jums noteikti saap sad.gif

jap par gaumi nestriidas, par to iereec ^^
Kaoru-chan
he he Shinyai taisniiba vinji ir iipashi piemiiliigi =3 so kawaii makes you vanna hug them.....


un merrymaking buut viens iipashi piemiiliigs klipinjsh (itsewishkji ka tas blondais Bou tur ar taam divaam astiiteem leekaa .....just so adorable)
Shinya
QUOTE(Kaoru-chan @ Mar 4 2006, 17:25)

un merrymaking buut viens iipashi piemiiliigs klipinjsh (itsewishkji ka tas blondais Bou tur ar taam divaam astiiteem leekaa .....just so adorable)

*



Jaa tie klipi kur Bou leekaa ar divaam astiiteem ir vieni no most cutest laugh.gif
lastguru
QUOTE(Ghoul @ Mar 4 2006, 08:29)
nabaga izredzeetie, jums noteikti saap sad.gif

jap par gaumi nestriidas, par to iereec ^^
*


SUD, luudzu iznes savus komentus par to, cik tev ir lieliska gaume un ka viss paareejais kas nav tavaa gaumee ir neklausaams un ausiim kaitiigs, aarpus foruma, un lai es te vairaak striidus par to kam kas nepatiik neredzetu! ja nav ko topika kontribjutot, neraksti! Uz paareejiem kas grib pastriideeties par gaumi, tas arii attiecas.
Pakkun
taa... tuul novilkshu shito miikstumu happy.gif un tad izteikshu savu "objektiivo" viedokli. Pagaidaam es riktiigi piekriitu Shaisuke, lai vai es tos cilveekus nepaziistu, bet nu TAA izteikties par j-rock....@$&*&(()*&*)+&%#!..... wAAAAAAhm! *sashkjaida galdu siikaas drumslaas* mad.gif
-kumori-
QUOTE(Shinya @ Mar 3 2006, 17:19)
ja gribeeji vnk dzirdeet loti laba vieta kur redzeer visus klipus ir Youtube viniem ir visi j-rock klipi, var online noskatiities...
Miyavi jau ir grumbas??hrr tas no taas nezeeliigaas "spakteles daudzuma" un 24 jau nemaz nav vecs...
Bet AnCafe ir piemiiliigs j-rock skaneejums ar savu "odzinju" , kaa jau vairumam j-rock grupaam  cool.gif
*


Youtube jau ir zinams ilgu laiku, tur ari visus feinos klipus skatos, bet man pashai ari gribas kadu klipinju sev kompi.
Tas bija tikai tads salidzinajums saistiba ar mazajiem AnCafe, nav janjem nopietni. happy.gif
Bet vairumam j-rock grupu nav tas odzinjas. Puse no dziesmam dazham grupam skan visas vienadas sleep.gif

Par gaumi nestridas, bet to var apspriest. To vismaz es daru, kad mes parunajam par miljakajam grupam un stiliem.
Shinya
Nuu, jaa dazaam grupaam varbuut ar nav odzinjas (nu kaa kursh ko kuraa grupaa saskata dry.gif )....bet nu taam kam ir, parasti ir ar klipi kur paprieceet acis tongue.gif ...tad paliksim pie taa, ka AnCafe laikam jau ir kas specifisks, kas liek daziem no mums to klausiities tongue.gif
-kumori-
Kr4... Es esmu tagad vairakkarteji paklausijusies sho apburosho puishu grupu. [par to blondini vel joprojam neesmu parliecinata]... Un sapratu, ka vini ir SUPER!!! XD Loti patik clips Wagamama Koushinkyoku... Dziesma ir loti jautra un clips piedod to roziniti. [*lol* biggrin.gif ] Grupas dalibniekus pec vardiem nezinu un nav laika ari macities, jaklausas muzika, bet man loti patik solists [man ir vajiba uz pirsiem lupas-un vinam to ir veseli 2!!, vismaz lupu rajona].
Shaisuke
Lielaakajai daljai jrockeru ir piirsi luupaa. XD

Solists Miku ir vnk dieviigs. Man pashai tomeer vairaak patiik Kanon (bass)...

Wagamama Koushinkyouku ir kas ideaals. Nespeeju vien beigt to klipu skatiities.. happy.gif Taadi jautrie puikas... waaaaaaaaaa

~BN~
-kumori-
QUOTE(Shaisuke @ Mar 7 2006, 18:55)
Lielaakajai daljai jrockeru ir piirsi luupaa. XD

Solists Miku ir vnk dieviigs. Man pashai tomeer vairaak patiik Kanon (bass)...

~BN~

*



Taisniba... Bet vareja but vairak... Btw, nez kapec j-rock sievietem nav nekur pirsu? Nevienai nav!! Vai Japana meitenem ir aizliegts caurumoties? XD

THX!!! Tagad vismaz es zinu, ka solistu sauc. Tagad tikai atliek uzzinat kurs ir Bou, Teruki un Kanon...

Tikai man mazliet skumji, ka loti maz bildes no viniem ir atrodamas. [vismaz no oficiala saita vareju paris nochiept]

EDIT: Jau noskaidrots... *lol*
anishuara
Man gan patiik tas ar melniem matiem, un arii ar piirsu luupaa... Nju vienkaarshi addorable!!! happy.gif Nevaru vien sevi savaldiit kad klausos klipu Wagamama Koushinkyouku taa arii gribaas saakt leekaat... laugh.gif
-kumori-
QUOTE(anishuara @ Mar 7 2006, 19:31)
Man gan patiik tas ar melniem matiem, un arii ar piirsu luupaa... Nju vienkaarshi addorable!!! happy.gif Nevaru vien sevi savaldiit kad klausos klipu Wagamama Koushinkyouku  taa arii gribaas saakt leekaat...  laugh.gif
*



imagevina vards ir Kanon.
Protams, vins ari ir smuks, ka jau ieprieksh Anjka mineju. "man ir vajiba uz puishiem ar pirsingu uz lupam". Tas tapec izskaidro manu Miyavi apsestibu. Man ari Bou patik. Tie blondie mati vinam vnk *kawaii* izskatas. Vienigais, kas mani ne ipashi saista ir Teruki. Vins izskatas briesmigi normals, maybe tapec sezh aiz bungam.
P.S. Es tikko sapratu, ka man LOTI patik "Donald Duck no magical adventure". Nekas, ka taja dziesma ipashi daudz melodijas nav, bet vienalga skan forshi...
anishuara
Aga vinsh ir smux uz nebeedu paklausijos arii dazhas citas dziesmas, un domaaju ka kluustu atkariiga. kaut vai tagad atklaaju 2 citas gruppas Kagerou un Gazette... laugh.gif laugh.gif happy.gif Vinji arii ir kawaii....
Shaisuke
QUOTE(MIMI @ Mar 7 2006, 18:05)
Taisniba... Bet vareja but vairak... Btw, nez kapec j-rock sievietem nav nekur pirsu? Nevienai nav!! Vai Japana meitenem ir aizliegts caurumoties? XD


*



Roflmao... paraadi man kaut vienu j-rock sievieti... (Kana neskaitaas)

J.rockaa sievieshu nau XD

Man bunguviirs Teruki vismazaak patiik... Bet taa puisiishmeiteniite Bou ir dievigs...

~BN~
-kumori-
QUOTE(Shaisuke @ Mar 7 2006, 20:29)
Roflmao... paraadi man kaut vienu j-rock sievieti... (Kana neskaitaas)

J.rockaa sievieshu nau XD

Un Teruki ir bunguviirs.. biggrin.gif Bou ir tas blondais puisiishmeiteniite <3'

~BN~

*



Taaaksh... Aikawa Nanase ir j-rock dziedataja!!! Es pati biju parsteigta, bet vina skaitas j-rock, ka ari MARIA [grupa, kas pec manam domam ir viens liels bars aptrakojushos meitenu], D.A.I., High and Mighty Color, the brilliant green un citas visai pazistamas grupas. Kuras NAV visual kei protams, bet tomer skaitas j-rock.

Par tiem grupas dalibniekiem pati jau pieshavos. Atlika tikai paskatities bilzhu nosaukumus, kurus es tur saglabaju.
Shaisuke
Taas tevis nosauktaas grupas nau j-rock vaarda cieniigas, taadeelj neskaitaas.

biggrin.gif

image

~BN~
-kumori-
QUOTE(Shaisuke @ Mar 7 2006, 20:56)
Taas tevis nosauktaas grupas nau j-rock vaarda cieniigas, taadeelj neskaitaas.

~BN~

*



To tu pasaki tiem nabaga Japaniem, kuri to UZSKATA par j-rock... Es jau zinaju, ka tu ierobezhojies tikai uz vienu visual kei un tada tipa muziku. Bet... rocks paliek rocks, vai nu tas ir tava stila vai nav. happy.gif

Wagamama wo iu no mo ii janai datte mada o-ko-sama nan dakara...
(isn't it okay for me to be selfish? after all i'm still a kid)
[AnCafe-Wagamama Koushinkyouku]
Shaisuke
Omgroflmao...

Wrong.

Es neesmu aprobezojusies ar Visual Kei. Un ko tu maz zini par to kas ir manaa stilaa vai nav..

Bet anyway, es neesmu te lai stridetos ar tadam ka tu.

Lai nebutu offtopic :

image

Btw, Shinya, kur tu izlasiiji par sho puishu vecumu?? Info par An cafe ir diezgan pagruuti atrast.

~BN~
-kumori-
QUOTE(Shaisuke @ Mar 8 2006, 15:19)
Omgroflmao...
Wrong.
Es neesmu aprobezojusies ar Visual Kei. Un ko tu maz zini par to kas ir manaa stilaa vai nav..
Bet anyway, es neesmu te lai stridetos ar tadam ka tu.

~BN~

*


Oh please, darguminj, nemaz negrasijos ar tevi strideties. Es vnk pateicu to, ko domaju un ka tas izklausijas no tavas puses, ka citas grupas nav cienigas but j-rock parstaves. Ja tas tevi kaut cik aizskara, tad ta jau ir tava problema.


P.S. JMe-Forum Tur ir Miaka, kas partulko info no oficiala saita. Ari par vinu vecumiem, izskatiem, notikumiem, darbibam u.t.t.
Shaisuke
Nu tad tev nepareizi izklausijaas tongue.gif Nedomaa ka katrs tevis pateiktais vaards kaadu krata. freak.

vsjo shii teema sleegta.


Runaajot par Antique cafe...

Cik albumu un EP isti shiem ir??

~BN~
Shinya
Ja godiigi es vnk iemaldiijos kaut kaadaa forumaa kur bij noposteeta AnCafe bilde un apakshaa komentaars "these boys are very young about 16-17" ja nekljuudos kas tml. man vnk liekas ka tas bij AnCafe komentaars, nesitiet mani ,ja es ko sajaucu laugh.gif ...
I par Albumiem..neesmu informeeta,ja godiigi... cool.gif
-kumori-
Discography:
[2003.06.17] OOPU.NGU ----> 1. OOPU.NGU

[2003.07.02] UZUMAKI senshokutai ----> 1. UZUMAKI senshokutai 2. HATSUKOI

[2004.03.24] KYANDEE HORIKKU [Candy Holic] ----> 1. KYANDEE HORIKKU 2. Mousou aikouku 3. 3P

[2004.04.06] Kirikiri ----> 1. Kirikiri

[2004.06.06] Square root of 69 ----> 1. Odoru MERUHEN tokei 2. PEARINGU

[2004.09.16] Touhikairo ----> 1. Touhikairo

[2004.11.24] Cosmos ----> 1. Ese Uranai 2. Touhikairo 3. Duck No Magical Adventure [DAKKU no Majiraku Adobenchaa]

[2004.12.02] Ame No Hankagai ----> 1. Ame No Hankagai

[2005.02.23] Amedama ROCK ----> 1. KYANDEE HORIKKU 2. Mousou aikouka 3. 3P 4. HATSUKOI 5. Odoru MERUHEN tokei 6. PEARINGU 7. Takaido

[2005.03.30] KARAKURI hitei ----> 1. Wagamama Koushinkyoku 2. Momo iro PYUA moto dekiai ZAKURA

[2005.04.06] Aurora ----> 1. Aurora

[2005.07.20] TEKESUTA Kousen ~Kurayami Wo Terasu Hikari Wa, Houseki No You Ni~ ----> 1. TEKESUTA Kousen

[2005.08.24] Escapism ~ Amai Milk Wo Sutta Kohitsuji Chan~ ----> 1. Escapism [Esukapizumu]

[2005.09.21] Merrymaking ~ Dekoboko Na Mainichi To, Aikawarazu Na Bokura~ ----> 1. Merrymaking [Merimeikingu]

[2005.11.09] Shikisai Moment ----> 1. O-Pungu 2. Merrymaking 3. Escapism 4. Ippatsu Gyakuten Renai Game 5. Golden Wing 6. Rinne No Tsumi 7. Omocha 8. TEKESUTA Kousen 9. Nyappy In The World 10. 1/2 11. Wagamama Koushinkyoku 12. I Go To School By Bus

[2006.03.01] 10's Collection March ----> 1. Maple Gunman 2. Koukai 3. Funky Fresh Days


Unsorted Singles:
1. Hisoukyou
2. Hana Zo Mukashi No Kaoru Ni Nioikeru
3. Life Is...
4. Kodokusa Yue No Mujoukan
5. Uranaishi
6. Uzumaki Senshokutai




P.S. Teruki ir dzimis 1981. gada, tatad tai bildei jabut loti vecai, ja jau komentars bija "16-17 gadus veci puishi". biggrin.gif
Shinya
Nu jaa kaa jau es teicu, es protams varu kljuudiities, taatad taa bilde bij tieshaam veca, vai ar tas bij par citu grupu, vai ar es kaa parasti kljuudiijos... laugh.gif sorry tongue.gif
-kumori-
Tev nav par ko atvainoties. XD Tapat nav daudz, kas zin cik viniem visiem gadu, varbut ari vini kludijas, tapec vaina nav tevi... happy.gif
Shinya
Jaa, es atceros, kaa es mekleeju kad tiem dzekiem ir dzimshanas dienas, man liekas es pus vakaru pie pc noseedeeju mekleejot vien laugh.gif
Shaisuke
QUOTE(Shinya @ Mar 12 2006, 10:07)
Jaa, es atceros, kaa es mekleeju kad tiem dzekiem ir dzimshanas dienas, man liekas es pus vakaru pie pc noseedeeju mekleejot vien  laugh.gif
*



Gribeeji apsveikt?? biggrin.gif

~BN~
Shinya
Uhu man pie sienas ir kalendaars kur atziimeetas visas manu miiljaako grupu daliibnieku dzimenes tongue.gif Tad var iet tajaa dienaa un teikt "Happy ~insert j-rocker~ `s birthday!" laugh.gif
-kumori-
QUOTE(Shinya @ Mar 12 2006, 23:06)
Uhu man pie sienas ir kalendaars kur atziimeetas visas manu miiljaako grupu daliibnieku dzimenes  tongue.gif  Tad var iet tajaa dienaa un teikt "Happy ~insert j-rocker~ `s birthday!"  laugh.gif
*



*lol!* Un tad sava ~insert j-rocker~ `s dzimene tu noliec mazu pielugshanas vietu vinam ar dzimshanas dienas kucinju vai ka? Vai ari telepatiski suti apsveikumus... Vai ari esi gudraka par tiem parastajiem faniem un TIESHAM aizuti viniem apsveikumu. XD
Bet, pati par sevi, ta ideja NAV slikta atzimet savu j-rock hero dzimenes. Malacis Shinya, par to vispirms ir jaiedomajas. happy.gif
Shaisuke
QUOTE(Shinya @ Mar 12 2006, 22:06)
Uhu man pie sienas ir kalendaars kur atziimeetas visas manu miiljaako grupu daliibnieku dzimenes  tongue.gif  Tad var iet tajaa dienaa un teikt "Happy ~insert j-rocker~ `s birthday!"  laugh.gif
*



Freaky fangirlism.... es taa daru tikai ar Gackt XD

~BN~
Shinya
NEEEEEE nu nav TIK traki...es tik aizeju uz skolu un saku Kaoru - chan to tekstu + msn messengeraa ielieku apsveikumu tongue.gif
But it`s fuuuuuuuuun... laugh.gif
Sairasu-kun
he he, forsa grupa, tiesam forsa, nu ja zinu ka vini izskatas bisku pec ge..., bet nu no saakuma domaaju ka vini sita reklameejas un klust populaari pec sejam, bet nu kad paklausiijos, pat iepatikaas =DDD, par briinumu tiesam iepatikas, ne nu protams nav tik labi ka Gackt, bet klausiities var =)))
Shinya
Runaajot j-rock teemaa un ge... nu netrenneetai acij visi j-rokeri parasti skjiet vai nu sievietes, ge... vai dievs vien zin kas trakaaks... laugh.gif
I vizuaalais izskats jau ir viens no galvenajiem j-rock skatuves "aksesuaariem" tongue.gif
-kumori-
QUOTE(Shinya @ Mar 14 2006, 19:01)
Runaajot j-rock teemaa un ge... nu netrenneetai acij visi j-rokeri parasti skjiet vai nu sievietes, ge... vai dievs vien zin kas trakaaks...  laugh.gif
I vizuaalais izskats jau ir viens no galvenajiem j-rock skatuves "aksesuaariem"  tongue.gif
*



Man pat liekas, ka tas ari vinus atshkir no parastajiem "amerikanismiem" [ka es to saucu], kur visiem jaatbilst standartiem un jabut vai nu Bad Boy vai ari kaut kads Softy X_X ...
J-rockeru izskats ir tas, kas man vinos piesaista, jo vini atshkiras no standarta. Un pat trenetai acij izskatas itka tie smukie dzeki butu meitenes, bet mes visi labi zinam, ka j-rock sievietes ta negerbjas un NEDZIED viriesha balsi. XD

Ka man vienu reizi saraxtoties ar draugu sanaca,es pateicu, ka es gaidu savu sapnu princi, j-rockeri, ja tadu nedabushu, tad palikshu par lesbi... Vins teica, ka man lesbes tels nepiestavetu, uz ko es atbildeju. "ja tu redzetu, kadu sapnu princi es gaidu, tad tu savas domas mainitu." Pec tas zinas vins likas miera, jo vinam linku iedevu uz An Cafe saitu *lol*
Shinya
QUOTE(MIMI @ Mar 14 2006, 21:33)
bet mes visi labi zinam, ka j-rock sievietes ta negerbjas un NEDZIED viriesha balsi. XD
*



laugh.gif Agree...
Kaa man patiik fangirlism, tas var buut soooo fun dazkaart laugh.gif , ja vien to dara ar zinaamu meeru ( ko gan es veel neesmu uzodusi, oh well cool.gif laugh.gif )
-kumori-
QUOTE(Shinya @ Mar 16 2006, 20:53)
Kaa man patiik fangirlism, tas var buut soooo fun dazkaart  laugh.gif  , ja vien to dara ar zinaamu meeru ( ko gan es veel neesmu uzodusi, oh well  cool.gif   laugh.gif  )
*



Man tas vairs nav fangirlisms, bet gan apsestiba... XD
Es esmu pargajusi uz nakamo fazi un tagad esmu jau officiali pasludinata par vajpratigu/kjertu u.t.t. Mana kaisle pret j-rock aizgajusi tada stadija, ka es uztaisiju projektu skola/muzika par j-rock [bija uzdots raxtit par savu milako grupu]. Es nevareju izlemt par ko es un izdomaju, ka raxtishu par visiem... so... 5lpp projekta vieta man tagad ir 15lpp un + vel Power Point prezentacija, kura radishu bildes, klipus, speleshu muziku. Luk tas ir fangirlisms. *lol*
P.S. To visu esmu izdarijusi pa 3 dienam... [tulkoshana, sagatavoshana, sakartoshana]
Puse no manam sienam sastav no izprintetam Miyavi & Co bilditem, kuras man milakas [*ghm* "milakas", kadas 40...], visu dienu to vien daru, ka klausos j-music.
Vai nav tada iestade, kur tadus ka es arste no savas atkaribas? laugh.gif laugh.gif
Shinya
XD
Kewl... a ko tu domaa ko tad es klausos? laugh.gif

Atgriezoties pie AnCafe- Kam veel garsho piens? Es piesakos laugh.gif
image
-kumori-
QUOTE(Shinya @ Mar 17 2006, 22:39)
Atgriezoties pie AnCafe- Kam veel garsho piens? Es piesakos laugh.gif
*



HA! Brinums, ka viniem tur bilde ir piens. Parasti visur vini metajas ar mineralkas pudeli [klipos ari],bet tagad jau piens... Pat izlasiju, ka Miaka, no JMe-Forum bija uz vinu koncertu un parrunas ar An Cafe puishiem [lucky her dry.gif] un tur bija ari raxtits, ka puishi atkal ar udens pudelem metajas, vai kaut ka ta, isti neiedzilinajos...
Der palasit to "report", tas ir gandriz ka pashai but uz konci, vieniga atshkiriba, ka suvenirus nevar dabut. ^^
ReD_FoXy
Mana peedeejaa ideja ir par to ka Bou - miniatuurs Mana.
Vokaalists - miniatuurs Hide.
Gjitaarists - miniatuurs Miyavi.

Par bundzinieku veel neko neizdomaaju...
anishuara
Miyavi?!? nope! nekaadaa veidaa... laugh.gif un Mana diez vai... Bou nav tik traki liidziigs meitenei... redzu ka tev keeriens uz Malce Mizer... blink.gif laugh.gif happy.gif
Shinya
QUOTE(anishuara @ Mar 19 2006, 23:45)
Bou nav tik traki liidziigs meitenei...
*



Nuu,dazkaart jau nu ir, bet atskiriiba ir milziigi starp tiem diviem, jo Bou izskataas kaa maza piemiiliiga meiteniite, turpretim mana dod priekshroku tiirai elegancei un vinja izpildiijumaa tas izskataas vairaak peec "sievietes" ne "meiteniites"... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.