Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Brīvajā laikā...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Kirara
Taa ir viena no maneejam pirmajaam bildeem animee stilaa, taapeec vinja nav perfekta.

IPB Image

Laika gaitaa papildinaashu...
Šigeru
dry.gif tīri labi priekš tava vecuma, dienās mēs varbūt ko no tevis sagaidīsim.
Tomoko
QUOTE(Šigeru @ Mar 14 2006, 19:40)
varbūt
*


...

Nu, kljuudas manupraat ir paaraak daudz, lai uzskaitiitu... bet nu...

Pirmkaart, deguns.. tam jaabuut mazaakam, sievishkjiigaakam.. un vinjsh ir diivaini ir uzziimeets.. bet pirms deguna, izlec sejas forma. Sorry, bet taa ir galiigi shkjeersaam.. ja sejas forma buutu pareiza, ziimeejums buutu baudaamaaks... rokas viennoziimiigi par tievu.. kaut kas ar plaukstu nav kaartiibaa.. un krekls arii taa diivaini beidzas... gurnus plataakus...

ceru, ka neesmu sakritizeejusi liidz nervu sabrukumam... vnk jaasaredz kljuudas, lai taas naakoshreiz nepielaistu! and keep on tryin'! wink.gif
oh, and prieksh iesaaceeja (ja viens no pirmajime ziimeejumiem..) diezgan cieshami.. unsure.gif ieliec kko veel, lai vareetu vairaak saprast tavu ziimeeshanas stilu...and... ja njemam veeraa tavu vecumu, tas ir diezgan pienjemami... i guess...

oh, and btw, man liekas, ka mute bik bik pa zemu... bet sho pieziimi vari nenjemt veeraa! tongue.gif


Tieshaam atvainojos par kritiku... unsure.gif
asamashii ritori banpaia
nezinu vai ir jēga vai nav, bet gandrīz visur kā lieliskāko pamatu piedāvā iedomāties visu kā +/- ģeometriskas figūras, netikai dziļumu piedod attēlam, bet arī "sakārto" to.. keep on the good work!
mms61
Naw slikti! smile.gif
gone away
Šādam vecumam patiesi tīri vēl labim, bet kopumā ļoti daudz nepilnību!
Kirara
Pirmaa bilde tika ziimeeta 8 gados, shii bilde ir 9 gados ziimeeta.
Veerteejiet arii sho!
image
Psycholog
9 gadi?
ir, ir ok, leenaam straadaajies cauri, un ja skola tevi nesabeigs, tad gaidu peec dazhiem gadiem no tevis kaadu kaartiigu mangu wink.gif Galvenais tikai nepamet sho nodarbi
Kikyou
Oo, nu šis gan ir pārsteigums. Tev ir cik... 10? uN tU NeRaXxtI kaWtkaA sHitaA. :3

Bet tā vispār nav slikti. Mani pirmie darbi anime stilā bija daudz traģiskāki. Viss nāk ar laiku.
Ja nepadosies, tad man liekās ap to laiku, kad tev būs, nezinu, 14, jau zīmēsi tā ka VĀAAAU.
Tomoko
Nu shis ziimeejums daudzreiz labaaks! (Ceru, ka tu par manu kritiku mani neieniisti.. ja jaa - es eju kaarties.) Mati vareeja buut bik savaadaaki, bet tas jau nekas! smile.gif
Nee, es labaak eju kaarties jau tagad.. blink.gif *saak raudaat*
(bet par kritiku tieshaam - gomen! es nepaskatiijos cik tev gadi..)
Erik4xp
OMG... blink.gif
Tavā vecumā vienkārši fascinējoši... Jo zinu kā zīmē vairums bērnu, es ar laikam tajos laikos zīmēju kā ķēms...
Es labāk neatkārtošos ar kritiku... biggrin.gif
kahi
njaa, 2. tiešām labāx!! pirmajā ir visas kļūdas, kādas vien var pieļaut cilvēks/mākslinieks/amatieris tavā vecumā!! bet, tā kā tev ir tikai...nu, tev ir salīdzinoši maz gadu, tad tas jau nav nekas, tikai nedomā, ka mēs(domājams) turpmāk gaidīsim no tevis sliktākus darbus!!
Kirara
Tomoko netaisi pashvaaviibu!!!.. laugh.gif

Nu, sho bildi es tikko 5 minuutees uzziimeeju.

image

Varbuut par kraasainu?.... huh.gif
Kaede
Man liekas kaut kā pārāk... daudz to zilo punktiņu. Lūk tā. K-kas ir par daudz.
Kirara
tur tev buutu taisniiba.. :|
Tigra2
par to otro zīmējumu.

Wau!!! tā zīmēt 9 gados ir gandrīz neticami.
Ja 9 gados tu uzzīmēji ko tādu, tad 15, pavisam droši būsi viens no šī foruma zīmēšanas ģēnijiem.
Ar tādu talantu tu tālu tiksi, ja vien strādāsi pietiekami smagi.

Noteikti dabon tuotriālus, ja nevari dabūt sazinies ar mani caur skype, atsūtīšu.
Sushi
Tiešām, ļoti labi darbi priekš tava vecuma. Wooh.. labāk neatkārtošu iepriekšējos postus.
Man liekas, ka pēdējajā darbā problēma ir- zods. Varēja būt tāds meitenīgāks.. smile.gif
Tomoko
ok,ok, nekaarshos! rolleyes.gif
Mjaa.. piecas minuutes.. varbuut arii taapeec zods sanaaca neakuraats? huh.gif Taa jau viss ir ok, ja zods buutu pareizs, tad vispaar buutu super! Un maupraat tas ziimeejums pajociigs, jo ir paaraak raibs... Bet tik un taa turpini! smile.gif

ohhh, yes, acs baigi labaa!
Kirara
Veel kas no corelpaint. ph34r.gif

image

Drusku nesanaakusi..
Sushi
Ohoo.. labs! smile.gif
Galva gan viņai tā nereāli stāv, un varēji izkrāsot acu baltumus. biggrin.gif
Kirara
iisteniibaa man ir pilna kladiite ar mangaam, tikai ne visas ir labas.. unsure.gif

nu labi, veel kas no paint
komenteejiet taalaak!

image

un galva ir speciaali apalja ja kaadam nav skaidrs dry.gif
Tigra2
progress ir acīmredzams, tev lieliski padodas, tā tik turpināt!
Daudzveidībai pamēģini acis krāsot vairākos toņos. Ņem vienu tumšu pamattoni un atvasini no tā divus gaišākus un tad iekrāso acs varavīksni. (tā es darīju savā avatarā.)
edg
Ar ziimuli tev sanaak daudz labaak.
kahi
tev kaut kā visām vaigi un zodi tādi uzblīduši (turpmāk pacenties), vai man jau zilzaļie rādās??!! nu, bet krāsas labas, mazs gadu skaits... ko nu vairs..
Kikyou
Seja vienkārši ir pilnīgi apaļa. Man ar reiz tā bija.
Reku viens mans vecais zīmējums -> click.

Tas viss ar laiku.
Bet jā, ar zīmuli tev tiešām iznāk labāk. :3
Fausts
Tev ir potenciāls!!! Atliek sapirkties mangas, anime žurnālus utt. un sākt trenēties nozīmējot... it helps trust me happy.gif

Take NOTE!!! Dators nevar izdarīt to, ko cilvēks var ar roku un zīmuli... (vismaz vēl nē dry.gif)

P.S. Kikyou tavs zīmējums ir cute laugh.gif
Kikyou
Nozīmēt tieši nevajag. Jāmēģina pašam visu darīt.

P.S. Tas zīmējums ir divus gadus vecs. >.> Tas nav pat cute, tas ir vienkārši scary.
Kirara
ieprieksheejaa darbaa seja ir speciaali apala, nu shis darbs ir ar ziimuli ziimeets, bet var redzeet to kas neizdzeesaas tik labi.

image

arii shis darbs nav tik svaigs, taadeel tas ir negliits, bet tik un taa ieliku.
Tigra2
rokas daudz par garu.
un seja arī warētu būt drusku īsāka
bet kopskats naw nemaz tik slikts,
dabon baltu papīru bez rūtiņām un līnijām un droši turpini. wink.gif
Kikyou
Mm, roka man liekās tikai plaukstas tiesu par garu. Nav nemaz tik daudz. :3
Oi, tikai zīmējums izskatās tā, itkā kāds būtu uzbradājis (kā jau tu teici - neizdzēsās).

Šis gan ir offtopic, bet... Tigra, cik sen tu ar w raksti? o.ō Tu tak vislaik raktīji ar parasto v.
kahi
kikyou, tavā zīm ir skaidri saskatām smuka ķīniešu smalkā sejiņa, bet kiraras - vienkārši uzblīdums! tā pēdējā ir labāka, seja arī normāla, tikai skumīga sejas izteiksme.

verbūt cilvēks izmantojis rūtiņas, lai vieglāk orientētos proporcijās!
Kirara
Nu shis ziimeejums ir labi padevies (man taa liekas).

image

Vispaar, kaa var bildi mazaakaa formaata ielikt?
ReD_FoXy
Patieshaam padevies. blink.gif Omg, ir labi. Ir LJOTI labi!!! Me likes happy.gif

Ja tu shitaa turpinaasi tu ziimeesi vienkaarshi lieliski!
Kikyou
Izņemot tas, ka viduklis baigi šaurs un kakls garš (uuun, tad vēl plaukstas un pēdas, bet tās ir grūti zīmēt, tā kā piedodams) neko citu neredzu par ko piesieties. :3

Šis tev patiešām labi iznācis. Malacīts! ^_^
Pakkun
es gan redzu veel happy.gif turpmaak njem veeraa,ka kaajas un rokas nav taisnas, bet uz taam ir arii muskulji, vairaak vai mazaak. taatad arii viegli izliekumi. aa un shitajaa kreisaa roka kur nozuud aiz kjermenja ir kkaada jociiga, par resnu. nebaidies vispirms uzskiceet viegli ar ziimuli visu, arii roku vai kaaju, nu jebko, kas aiziet aiz kkaa. iedomaajies, ka redzi cauri.
tev ir talants, bet nav apmaaciibas. redzu lielu, lielu potenciaalu. tongue.gif
Tomoko
OMG!!! *gjiibiens*
Ja tu taadaa garaa turpinaasi, tad mani ziimeejumi buus suuds, saliidzinaajumaa ar taveejiem.... bljin..
Piere liekas par lielu un peedas ir bik strange, bet to jau var arii piedot! rolleyes.gif
Btw, intereses peec, cik ilgi sho ziimeeji?
Kirara
QUOTE(Tomoko @ Apr 9 2006, 00:49)
OMG!!! *gjiibiens*
Ja tu taadaa garaa turpinaasi, tad mani ziimeejumi buus suuds, saliidzinaajumaa ar taveejiem.... bljin..
Piere liekas par lielu un peedas ir bik strange, bet to jau var arii piedot!  rolleyes.gif
Btw, intereses peec, cik ilgi sho ziimeeji?
*



Es nezinu cik ilgi ziimeeju. Kontuuras es ziimeeju kaut kad ziemaa, bet izkraasoju vakar.


Un tagad jauns ziimeejums. Ja kaadam nav skaidrs, taa ir maza meiteniite ziemaa.

image

Kaa var ielikt bildi lai raadaas mazaakaa formaata(izmeeraa)? luudzu pasakiet!!!
Pakkun
taa meiteniite ir baigi parasta, nesteidzies un pieliec puules un izdomu pie darbiem, necep augshaa vienu peec otra!
samazinaat var, kad esi atradusi atteelu un pirms spiest -upload- noraadi izmeeru logos, kaut vai vienaa, izmeers tiek saskanjots. ja bilde vertikaala, pie augstuma ieliec kaut vai 800. buutiibaa, ir taada lieta kaa -preview post- ar to tad arii paarbaudi vai sanaacis.
edg
QUOTE(Kirara @ Apr 9 2006, 16:48)
Kaa var ielikt bildi lai raadaas mazaakaa formaata(izmeeraa)?  luudzu pasakiet!!!
*


1. Atver paintaa
2. Izveelies "Image -> Strech/Skew"
3. Tur, kur ir 100% un 100% ieraksti, piemeeram, 50% un 50%, nospied OK un skaties, kaa izskataas
4. Ja gribi mazaaku vai lielaaku, nospied "Edit -> Undo", lai bilde atkal buutu origjinaalaa izmeeraa, un meegjini veelreiz 3. punktu tikai ar citiem skaitljiem. Skaties tikai lai abaas vietaas buutu viens skaitlis ierakstiits, citaadi bilde izstiepsies vai saspiediisies. Vari pameegjinaat - pati redzeesi. Vienmeer buus "Edit -> Undo", ar kuru nonaakt atpakalj.
5. Kad bilde ir labaa lielumaa, nospied "File -> Save As..." (ieveero, ka nevis "File -> Save", bet "File -> Save As..."! Tas ir svariigi nesajaukt, lai nepaarrakstiitu origjinaalajai bildei paari). Tad ieraksti nosaukumu samazinaatajai bildei. Ja man buutu bilde "koks.jpg", samazinaato nosauktu par "koks_m.jpg", (m=mazs). Tad nospied OK.

Shii metode atshkjiras no Pakkun metodes ar to, ka:
- tu redzi, cik liela buus samazinaataa bilde, un vari speeleeties ar lielumiem vienkaarshi, nepiesaarnjojot otaku.lv ar dazhaada lieluma bildes versijaam
- samazinaataa versija paliek uz tava datora, un, ja izdomaasi veel kaut kur ielikt, buus tev uzreiz samazinaata jau.

Bet Pakkun mineetaa metode ir daudz vieglaaka, taa kaa izveelies pati.

Un, vispaar, man liekas, ka tie ziimeejumi ir diezgan dazhaadi. Nav parasti un vienkaarshi.
Erik4xp
Par attēla samazināšanu:
Man visas babeiktās bildes ir ar 1000x1000 - 3000x3000 pixeļiem
Man ir tāda bilžu apstrādes programma kura darbojas ātri un tai ir opcija "resize" izvēlos atēla vienas malas garumu pixeļos un automātiski tiek pārveidota otra... piu piu
Es nemaz nezināju ka var pirms upload izvēlēties izmērus biggrin.gif laugh.gif

Par meiteni ziemā:
Pie darbiem piestrādā un zīmē kad gribās un ir iedvesma...
Kirara
image

Parasts portrets.... dry.gif
Negribeejaas izkraasot.
kahi
pēdējo nekrāso!! lai ko tu darītu, nedari neko, tas tā pat ir labs darbs! (pat varētu būt vislabākais, bet es vaal padomāšu!)
Kirara
Paldies kahi, liels paldies!!!
Kikyou
Pēdējais... Nothing special.
Nav slikts, bet nav arī labs. Plus vēl no tā zīmējuma tīiiik maz var redzēt... x_x
Kirara
Es darbu ziimeeju paaris minuutees, jo aatri vairs negribeeju ziimeet..
Luudzu nepieveeshat lielu uzmaniibu rokaam un kaajaam! unsure.gif

image

Vispaar man nepatiik shis darbs, taapeec es uzziimeeju meiteni dusmiigu.
rebel
varbuut darbs kaa taads nav iipashi izdevies,bet man patiik,kaa Tev izdevies uzziimeet apgjerbu - svaarki ar visaam ieloceem taa,ka izskataas pilniigi ok... man ziimeeshanas saakumposmaa kkas taads nekur neparaadiijaas. ^^
pemeegjini piestraadaat ilgaak, kaut vai atstaajot darbu nepabegtu un paturpinot veelaak,kad atkal uznaak veeleeshanaas - iespeejams,ka sanaaktu kkas ljoti skataams..
Kirara
Ieskeneeju veelvienu darbu!! Neienaaca pareizaas kraasas praataa lai kraasotu, taapeec palika tikai kontuuras.
Tikai kontuuras ieskeneejot palika stipri baalaakas, un vispaar manai catgirl ausis, kaaja un aste bija liidzgalam uzziimeetas tikai skeneejot man kaut kaa taas nozuda.. unsure.gif

image
Pakkun
o! progress ir manaams happy.gif *paspiezh roku* man patiik, ka jaunie otakieshi daudzmaz censhas. smile.gif
Karamele
malacis...man tīri labi patīk...vēl ņemot cik tev gadu...nu labi es labi uja par gadu vecāka un zīmēju drausmonīgi XDD turpini trenēties zīmēšānā un sanāks ļoti labi... smile.gif
Tomoko
Njā, pēdējais diezgan labs! Pirmspēdējais baigi labs, tikai šur tur parādās mazas kļūdas.. nu, piem tavas minētās plaukstas un pēdas. Bet tā jau oki!
Tikai nez kādēļ, man liekas, ka pēdējā darbā vajadzētu būt garākām kājām.. vai arī man tikai liekas?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.