Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tikshanaas
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Pages: 1, 2, 3, 4
Sigfa
taatad sheit vaidzeetu runaat par tikshanaam. VNk lai veel vairaak nepiesaarnjotu 'anime filma latvijaa' threadu smile.gif
Yume
o, pareizi, sen vajadzeeja taadu izveidot, tikai es biju domaajusi taisiit vienu topiku veltiitu katrai tikshanaas reizei, lai vareetu peectam kopsavilkumu uztaisiit...
Sigfa
nu, veel vaidzeetu topiku kur kads uznjemaas veidot kopsavilkumu par jau izlemto, lai nav jaarokas tajaa otraa threadaa
Seven_of_zero
Vai nākamā tikšanās bus nākam sestdien?
Un ja būs tad varbūt ejam turpat kur pagājušo reizi.
Sigfa
jaa, domaaju naakam sestdien buutu ok.

Turpataas? nu, var arii turpataas.
xikes
Shkiet ka vietai nav ne vainas... nez.. tikai cerams, ka sestdien vareshu... dry.gif
Spectre
Labpraat piesakos .....
Arii buushu, ja neliis lietus biggrin.gif
Ella
Man zel , bet es diezin vai tikshu man pie Ramonas uz izlidumu jaaiet jo vinja uz manu arii bija.
Yume
Njaa... taa par tikshanos, taa kaa manis peec nedeenjas taa ielgaaku laiku nebuus, tad dereetu vinju saorganizeet shonedeelj... kas kad var?
Spectre
EEmmmm nu es varu tikai kad, kur un cikos ????
Es domaaju, ka tur pat, kur pagaajshreiz, tas ir Pie kongresnama [Riga]
a paareejo neznaju, cikos un kad, domaajiet man ir vienalga, ka tik ne darba diena.....
Haikis
Shosestdien no riita, lai var visu sarunaat un izshtukot.
xikes
Sestdien... dry.gif .. visticamaak ka es tomeer nevareeshu...
Man jau arii tieshi labaak buutu kaadaa darbadienas peecpusdienaa.. bet nu ja jau ne... eh tad laikam nevareeshu piebiedroties... mad.gif dry.gif
Spectre
EEEmmm ir taada interese.... ???? A ko taada klusiiba ???? Kas vai sestdien ieradiishos es un Haikis biggrin.gif
Buus interesanti ..............
Yume
Nee, es arii ieradiishos....
Nu tad taa tagad jaasaak aktiiva agiteeshana, kas naaks sestdien..

A-a.. un cikos? huh.gif
Sigfa
es tieku. Vienalga kad, vainalga cikos.
Seven_of_zero
Es arī.
Yume
nu re, jau 5 cilveeki garanteeti.. happy.gif
Iisteniibaa es domaaju ka pa nedeeljusavaaksies atkal taads labs bars, tikai visi veel neredzeeja sho pavedienu.
Spectre
Kam tas interesee tas redzeeja vai arii redzees, kam tas nav aktuaali tam nav ...
Sestdien, pie [RIGA] Kongresu nama, pie struuklakaam, 12:00
Yume
No riita, taa ap kaadiem pulksten 12:00 Jo es domaaju, ilgi tas neievilksies taa vai taa.
Guest_Duarh
Varbuut ieradiishos - story & music aprunaat, un apskatiities, kaadi forumieshi grozaas. Ja saistiibaa ar filmu kaut kaadi jautaajumi par jap. valodu (protams, ne jau nu literaaro) - vajag kaadus mafijas bosa tekstinjus vai - tur ar bishki vareetu liidzeet.
Ella
Manis diemzeel nebuus man ir iestaajexaamens no riita!!!
Sigfa
redzees, varbut manis tomeer nebuus, bet gan redzees, jums no manis taapat jegas nekaadas =]
Yume
nu bet, kopaa jautraak.. happy.gif
xikes
Par sevi gan es nemaaku teikt... nezinu vai vareeshu sestdien... Iespeejams ka senchi raus uz laukiem.. dry.gif eh... nu bet.. var jau buut ka tomeer uzrodos...
zenofex
Diemzheel nebuushu, patiikams tusinjsh ar meiteneem un ne tikai Valmieras apkaartnee... tongue.gif

Kaa arii, ja Duarh veelas muzonu taisiit, es atkaapjos, esmu vinja fans kopsh pagaajushaas vasaras animecon'a Somijaa. Tachu paliidzeet gan neatsakos.
Lija
varbūt Lija ar pagodinās ar savu ierašanos... ja vien neiztraucēs nepārvaramas dabas notikumi, vai vienkārši notikumi, vai vienkārši nepamodīšos...ok, varbūt būšu.. wink.gif man arī gribās iebāzt savu degunu - kas jums tur īsti notiekās... un varbūt arī kādu palīdzīgu roku dot (vai varbūt zīmuli) wink.gif
Spectre
Ehhh bloda biju piemirsis, ka man ir jaabuut uz vienu izlaidumu, bet nu es domaaju uz kaadu 1,5 h es vareetu buut. Nedomaaju ka iipashi ilgaak, kas ariii notiks .... nu tas taa, bet buushu ... tongue.gif
keitaro
aj nu labi. lai nebuutu taa ka viena Yume ierodas laugh.gif piesakos ka buushu
xikes
Ehh.. zeel... visticamaak (kaaadi 80%) ka tomeer nebuushu... dry.gif sad.gif Neaizmirstiet tikai peec tam visu aprunaato un nospiresto ieposteet, lai arii cilveeki, kuri netika uz sho satikshanos un kuri veelas piedaliities shajaa projektaa (taadi kaa shajaa gadiijumaa es..) buutu informeeti... cool.gif
Guest_Duarh
QUOTE (zenofex @ Jun 17 2004, 02:48 PM)
Kaa arii, ja Duarh veelas muzonu taisiit, es atkaapjos, esmu vinja fans kopsh pagaajushaas vasaras animecon'a Somijaa. Tachu paliidzeet gan neatsakos.

Heh, nekur nevajag atkaapties - njemot veeraa to, cik maz es buushu Latvijaa, ar mani neko nevar zinaat. Un arii, es jau tikai maaku klavieres paspeelet, ne jau to elektronisko galu nodroshinaat.
Yume
Naa...es te padomaaju par to muuziku, un liekas buutu labi ja Duarh mum sopening un ending uzraxtiitu, bet ZenofeX teemas. Tad buuti ideaali..
Luudzu unsure.gif
Sigfa
ek, vaidzeetu vienoties kaads mums buus muuzikas stils... tikai ne melodraamiski klasisku... baaa... riebjas...
zenofex
Ok, ok. Gaidiet, kad mani muuza apciemos, izdariito ielikshu kaut kur latvijas webaa. Melodramatiski klasisks? Man taadi gabali ne paaraak izdodas, labaak sanaak industriaali kaut kaadi. Bet to jau kaa tauta nolems wink.gif
Pikis
Man ir jautaajums, vai peec 07.07.2004 juus taisat satiksanos, jo ir liela iespeeja ka es buusu Riigaa un logiski, ka gribeesu atnaakt uz kaadu juusu tiksanos..... smile.gif luudzu zinojiet peec iespeejas aatraak, jo driizi vairs pie neta netiksu tik biezi kaa gribeetos. biggrin.gif
Yume
Ganjau ka jaa.
Bet nu parasti tas ir zinaams, tuvaak uz tikshanaas datumu. Bet buus noteikti.
Sigfa
QUOTE (zenofex @ Jun 18 2004, 01:57 PM)
Ok, ok. Gaidiet, kad mani muuza apciemos, izdariito ielikshu kaut kur latvijas webaa. Melodramatiski klasisks? Man taadi gabali ne paaraak izdodas, labaak sanaak industriaali kaut kaadi. Bet to jau kaa tauta nolems wink.gif

ohohoo... jaa, to es saucu par muuziku smile.gif Bet nevaig agresiivu.
Sigfa
tatad, riit 12.oo pie kongresu nama struuklakaam riigaa? buushu =] (tb. ja neaizguleeshos...)

//shaize.. kautkur jaasameklee matu gumija, savaadaak ieradiishos ar rozaa matugumiju laugh.gif tas tik buus skats laugh.gif//
Haikis
Sanaakums bija labs. Taa kaa muuzikas pazineeju bija daudz bet vinji bija neaktiivi noleemaam paarnest muzikas klausiishanos un iedvesmas kjershanu uz meenesi atlikt. Kapeec? Yume, jeb muusu jap meiteniites prototips raujaas prom uz svesham zemeem.

Peec kopeejaa pasaakuma mees ar xikes(laikam), uzzīmējām plānu kā tas viss vareetu izskatiities. Skaneetaas bildiites buus riit.

PS
Tas gan nav noteikts, bet iespeejams shodien aprunaashos ar Autobus debesiis pianistu (kursabiedru) un mosh kautko sashtukosim par muuziku. (ja jau cilveeki ir tik neaktiivi!).
xikes
QUOTE
Peec kopeejaa pasaakuma mees ar xikes(laikam), uzzīmējām plānu kā tas viss vareetu izskatiities. Skaneetaas bildiites buus riit.


heh.. smile.gif nu es jau laikam nebiju... taapeec diez vai tu vraeeji ar mani kaut ko saziimeet... biggrin.gif

Nevareeju tikt, bet naakoshreiz gan centiishos buut klaat..

Pashlaik maajaas censhos radit ko kustiigu, saistiibaa ar sho visu.. veel kaadi paaris frame un tad jau ieposteeshu...
Pikis
Nu taa jaa kaads taisa tiksanos tad tas veelams buutu 11 juulijaa biggrin.gif
Haikis
11 juulijs - garaam. Vismaz man. Tad es bizoshu pa mezhu bljaudams senlatvieshu laastus ienaidniekiem un vicinaadams zobentinu. smile.gif
vareetu kautkad peectam.
Yumes arii nav.
Pikis
uff........... sad.gif
Haikis
Mees ar quiintiessential_rogue sarunaajaam mosh shajaas brrivdienaas (visticamaak sestdien) dabonam kaadu skukjiiti, kas ir ar mieru paleekaat kameras un ziimulju priekshaa, lai mees varam kustiibas un kadru paarvietojumu skatiities. Tikai man paziistamaas meitenes laikam ir paaraak vecas shaadam izklaideem un var manu piedaavaajumu nepareizi saprast. smile.gif Tobish nav anime fanes.
Lija
ko īsti nozīmē palēkāt???? huh.gif moška es būtu ar mieru wink.gif , bet vai es ietilpstu jēdzienā skuķītis???? ohmy.gif
Sigfa
it depends. ieliec fotcheni vai kaa... ko gan var par tevi pateikt, ja par tevi neko nezina... vispaz profila infu buutu aizpildijuse... laugh.gif

paleekaat- papozeet lai vareetu izprast anatomiju un kustiibas... modelja darbs.
ShinChan
Naaksies seedet kailai ar aabolu mutee, tobisj, klusaa daba ar fruktiem
Sigfa
QUOTE (ShinChan @ Jun 28 2004, 09:20 PM)
Naaksies seedet kailai ar aabolu mutee, tobisj, klusaa daba ar fruktiem

luuk te es paarsmeejos laugh.gif

bet viss var gadiities rolleyes.gif /*lol*/
Haikis
Nu pagaidaam paliksim pie paleekaat. Frukti peec pasha sveeleeshanaas biggrin.gif

Galvenais vajag jaunu meiteni (jo galvenaa varone ir jauna) kas buutu gatava pateelot galvenaas epizodes momentus. Taa lai redz, kaa kustaas, ar kuru kaaju celjas.. utt utjp.

Kustiibas vareetu uznjemt ar digitaalo vai fotoaparaatu (maneejais, gan ar
maati uz spaaniju vakar aizbrauca sad.gif Bet ja kaadam ir, vareetu buut lieliski!)

Paareeejais ir tiiri paarunas. Ko meitene dariitu tad un tad un kaa reagjeetu kustiibaas... galu galaa mees, kas tur savaacaamies bijaam zeeni. A meitenes tagad laikam taalu taalu prom iraid. Vaacijaa laikam.


TIKSHANAAS: shosestdien 12-13 piestruuklakaam vai zem taam.
xikes
Taa tikshanaas taatad shodien..? Nekas nav mainiijies? huh.gif
xikes
Taatad... laikam jau nebija shodien... dry.gif
Es biju pie struuklakas apmeeram 12.20 .. tad, veerodams uudens kustiibu struuklakaaa, pavadaiiju apmeeram 40 sameeraa garlaiciigas minuutes... Tad peec paaris reizu aizstaagashanas no struuklakai liidz tam kjiinieshu naminam un atpakal secinaaju ka nevinienu paziistamu seju neesmu pa celam redzeejis.. Peec tam kad tur pie struuklakas saakaas kaut kaads trobuljkoncerts (Riigas Ritmi) es devos prom, jo pulkstens jau bija 13.30 ...
Varbuut naakamreiz vajadzeetu kaut kaa konkreetaak norunaat tikshanaas vietu un varbuut APMAINIITIES AR TELEFONIEM ... jo savaadaak ir nedaudz gruuti vienam otru atrast... dry.gif
PS. mans tel ir 6407435
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.