Help - Search - Members - Calendar
Full Version: www.animeblog.lv
Anime forum > Anime > Resources
zenofex
Čau visi!
Laikam lielākā daļa jau zin, ka jau divus mēnešus netā strādā un ir aktīvs jauns Japāņu modernās izklaides blogs www.animeblog.lv

Tie, kuri nezin, aši apciemojiet, komentējiet un bookmarkojiet! smile.gif

Tā kā šeit visai bieži parādās interesantas domas un apraksti par dažādiem seriāliem un filmām no Japānas, tad man ir doma labākos no tiem šad tad pārpublicēt blogā, norādot postotāja niku, kā autoru.

Domāju, ka nevienam nebūs pretenziju šajā sakarā, bet ja tomēr ir, tad tās lūdzu izteikt šeit.
svekris
viens vards LABAIS


p.s. padies ka patexici apnicis jau tiem anglu parakstiem burties cauri smile.gif
X_Kamui
Jau sen bookmarkots saits^^


wink.gif Un vai tad nebija lidziiga topika....http://otaku.lv/index.php?showtopic=2656&hl=blog
Kikyou
Ahahaha... Tas man atgādina, ka man vēljoprojām priekš top banner vajag vēl kautko sazīmēt... Eheheheheheh.... ^_^;;;;;
Dzonis
Kaa jau, liekas, tiku mineejos Kai noraadiitajaa topikaa, tad, ja ar ir veelme ar ko uzskribeleet, tad mieriigi var suutiit uz info@animeblog.lv un attieciigi sarakstiitais garadarbs ar noraadi uz autoru tiks ielikts arii publiskai apskatei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.