Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime filmas projekta kopsavilkums
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Pages: 1, 2
Seven_of_zero
Tātad projekts ir sācies un situācija ir šāda.
1) Story.
Japāņu meitenei skolā visi dara pāri, mājās māte visu laiku uz viņu dusmojas. (tēvs ir Jakudza boss) Meitenei tas apnīk, viņa paņem mātes pasi kredītkarti nedaudz skaidras naudas (ap 200 ls) un dodas uz lidostu. Tur viņa pieprasa biļeti uz tuvāko reisu prom no Japānas. (te sākas si-fi) Viņa dabū biļeti
tiešajam reisam Tokija-Rīga. Aizlidojusi uz Rīgu meitene no lidmašīnas paņem aprakstu par Rīgu. tālāk viņa staigā pa vecrīgu un mēģina atrast lētu hoteli. Viņa atrod viesnīcu saulīte. pēc pāris dienām viņai tiek anulēta kredītkarte. (Tālāk vel nedaudz būs jāpadomā ko viņa darīs 2 mēnešus līdz viņai beidzas vīzas derīguma termiņš). Vīzai ir bedzies termiņš un viņu sāk vajāt imigrācijas departaments. tikai viņai izdodas no tā visādi aizmukt (uzrāpjoties uz māju jumtiem. Speciāla karatē paņēmiena izmantošana utt) Beigās viņu tomēr noķer. No imigrācijas departamenta viņa piezvana uz Japānu savam tēvam kurš pamazām ir sācis domāt kur ir viņa meita. Meitene paziņo ka atrodas Latvijā un viņu ir saņēmis ciet imigrācijas departaments. Tēva birojā nolaižas karte un uz tās parādās kur tā Latvija atrodas. Pēc 4 st Rīgas lidostā nosēžas jakudzas lidmašīna. Tēvs pats sēžas mašinai pie stūres, izbrauc uz šosejas un brīnās kapēc visi brauc nepareizajā pusē. Ceļu policija viņus aptur ( to gan viņiem nevajadzēja darīt). pēc pāris stundām viņus atrada kolēģi. viņi bija sasieti un mutēs katram bija iebāzts japānas karodziņš.( te vel būs jāizdomā jocīgi atgadījumi līdz viņi aizbrauc uz imigrācijas departamentu) Tālāk seko atbrīvošana. tēvs nolemj palikt Latvijā. Kaut kur latgalē- skats ar smukām mazām mājiņām skats vairāk pa kreisi betona bunkuri 100iem jakudza apsargu. tanki, pretgaisa aizsardzības sistēmas, dzeloņdrātis utt. Jakudzas boss sēž istabā un spēlē kokli.

nu tā tas nu būtu neliels ieskats saturā. Papildiniet ja kaut ko aizmirsu vai sajaucu.
Seven_of_zero
Personas. Galvenās
Meitene no Japānas (vārds vēl nav iedots)
Viņas māte.
Tēvs (Jakudza boss) Name: (Ro-sama)
Vietējie. (vēl nav izdomāti)
Imigrācijas departamenta darboņi( divi, vīrietis un sieviete)
Seven_of_zero
Tātad šeit likt tikai informāciju par projekta norisi. Visu pārējo otrā topikā.
Haikis
Apsoluuts sviests. Nekaadu juutu. Tas ir kaa spljaaviens suudu bedree!

Nekur neparaadaas varonju pamatidejas. PIemeeram tos policistus vispaar vairs neatrastu... vai arii kaadu kokli!!!!???? Sviests!

Manupraat koncepts ir aplams.
Roze
Atvainojos par ka ne par teemu, bet taakaa projektam kaa izskataas ir daudz postu un aktivitaates tad vai neveelaties atseviskju foruma kategoriju? Un ja tad ar kaadu nosaukumu (Local anime project vai kaa taa)?

UPDATE: Izveidoju "The Anime Project" taakaa visi posti sakaraa ar juusu projektinju laipni welcomeeti sheit.
Batou
nu ta beidzot wink.gif galvenais, daargie biedri proletaarieshi, veidojiet peec iespeejas vairaak topikus lai tie tredi neaiziet liidz 30+.
Seven_of_zero
Atvaino Haiki, bet "komentārus un visu pārējo atiecīgajā topikā" turklāt tas ir tikai vispārējais uzmetums visam story. Laiks ies un viss pārējais arī būs, pašlaik notiek testi, kādas programās izmantot un kā to visu animēt . tas vis ir tikai sākums.

Ps.
Paldies Roze.
Seven_of_zero

Kādi ir panākumi?
Pikis
Asinis buus.......? tongue.gif
Haikis
Par komentaariem: Tie nebija komentaari, bet ieteikums apgrieztaa formaa.
Nedaudz palaboju ... ceru ka nenjemsiet ljaunaa:

apāņu meitenei skolā visi dara pāri, mājās māte visu laiku uz viņu dusmojas. (tēvs ir Jakudza boss) Meitenei tas apnīk, viņa paņem mātes pasi kredītkarti nedaudz skaidras naudas (ap 200 ls) un aizbeeg uz lidostu. Tur viņa pieprasa biļeti uz tuvāko reisu prom no Japānas. Sheit maksaa ar krediitkarti, kuraa ir viiruss un taa netiek regjistreeta. (jakuzu triki)

Viņa dabū biļeti tiešajam reisam Tokija-Rīga. Aizlidojusi uz Rīgu meitene no lidmašīnas paņem aprakstu par Rīgu.

Lidmašīnā kādas kļūmes peec vinja netiek regjistreeta. Iespeejams jakuzu ietekme, jo neviens kriminaalais elements nemiil, kad tiek kaut kur regjistreets. Lidostaa vinju izlaizh pa saanu vaartiem pilots.

Meiteniite staigā pa vecrīgu un mēģina atrast kur apmesties. Leetu hoteli? Ar maates krediitkarti? Nee, vinja dodas uz labaakajiem apartamentiem! Viņa atrod viesnīcu Latvija. Pa ceļam garaamejot saskrienas ar jaunu puisi.

Pēc pāris dienām viņai tiek anulēta kredītkarte.

(Par Viiza? cik tad viņa ir veca?)

Košā dzīve un anuleetaa krediitkarte atklaaj vinjas personas atrashanos Latvijaa. Viņu sāk vajāt imigrācijas departaments. tikai viņai izdodas no tā visādi aizmukt, jo palīdz tas pats savādais puisis ar kepku. Abi iepazīstas.

Beigās viņu tomēr noķer. No imigrācijas departamenta viņa piezvana uz Japānu savam tēvam kurš uztraucies par faktu, ka viņa meitas nav.

Meitene paziņo ka atrodas Latvijā un viņu ir saņēmis ciet imigrācijas departaments. Tēva birojā nolaižas karte un uz tās parādās kur tā Latvija atrodas. Pēc 4 st Rīgas lidostā nosēžas jakudzas lidmašīna.

Tēvs pats sēžas mašinai pie stūres, izbrauc uz šosejas un brīnās kapēc visi brauc nepareizajā pusē. Ceļu policija viņus aptur ( to gan viņiem nevajadzēja darit, ar to pietiek).

Jakuza samaksaa labu naudu un vinja meita tiek atbriivota. bet kad iznaak no policijas eekas, vinjai pienaak klaat tas pats kepkaa teerpies chalis. Teeva miesassardze nogruuzh sho no kaajaam peec nelielas stiiveeshanaas. Meiteniite satraucas, ka jauneklis vinjai paliidzeeja.

Teevs dusmiigs, tad atplaukst un iedod chalim naudas paciņu un piedaavaa darbu - meiteniitei kljuut par miesassargu

Tēvs nolemj palikt kaadu laiku Latvijā, jo japaanaa vinja organizaaciju kaads saak jaukt no pashu cilveekiem un droshaak palikt latvijaa.

Kaut kur latgalē- skats ar smukām mazām mājiņām skats vairāk pa kreisi betona bunkuri 100iem jakudza apsargu. tanki, pretgaisa aizsardzības sistēmas, dzeloņdrātis utt. Jakudzas boss sēž istabā, blakus viņam aldara alus un kokle. Vecais skataas taalumaa... Pirmaas seerijas beigas biggrin.gif
Sigfa
nice... visai labi.
xikes
As simple as possible...
Njaa.. izklausaas tiiri labs story prieksh ievada, prologa, kaut kaa liela saakuma.... wink.gif
tautietis
manupraat arii tiesjais reiss no Tokijas ir mazliet ilgaaks un varbuut no aldara var izpleest finanseejumu par reklaamu?
Kikyou
QUOTE (Haikis @ Jul 2 2004, 09:35 AM)
vairāk pa kreisi betona bunkuri 100iem jakudza apsargu. tanki, pretgaisa aizsardzības sistēmas, dzeloņdrātis utt.

Un vislabaakais ir tas ka neviens changalis to nepamaniis laugh.gif
Sanya
Hmm.. buutu jaaizdomaa kautkas labaaks sakaraa ar to, ka tiek izsniegta lidmashiinas biljete nepilngadiigajam ( ja es pareizi saprotu, vareetu jau izdomaat, ka meitenei ir arii tieshi 18 wink.gif ) . Un weel - nenoziimiigi, bet tomeer - ar cjetraam stundaam iisti nepietiks, lai no Japaanas atlidotu uz Riigu biggrin.gif
not_alone
atwainojoc par iejauk$anoc,bet waru piedaawaat sawu ideju,ko meitene dariis,kameer nebeigsiec wiizac deriiguma termin$:
winjai naudas naw,taapeec pa nakti winja paliek uz ielas,kaadaa waartruumee.ta4u,kad saak aust gaisma,winju izdzen seetniece,un winja dodas k-kur,pati nezinot,kur,wienkaar$i maldaas pa Riigas ielaam....pietur kaada ma$iina($ika ma$iina),no taas izliecas aaraa wecs,biezluupains wecis,kas nograabstaas winjai gar kaajaam un grib iewilkt ma$iinaa.meitene saak beegt,ta4u ma$iina winjai seko,liidz iedzen winju kaadaa mazaa $auraa ielinjaa,kas beidzas ar strupcelju.ma$iina strauji brauc wirsuu meitenei,winja saraujas mazaa kamolinjaa,ar rokaam sargaajot galwu...winjai gar aciim pazib winjas dziiwe..ma$iina tuwojas..winja caur aizweertajiem plakstinjiem juut spiezhamies lukturu uzbaaziigo gaismu....un tad peek$nji wiss.tuk$ums.ma$iinas naw.meitene atwer acis,un redz,ka ir ieraawusies blakus atkritumu twertnei,kas pieder turpat eso$ajam japaanju restoraaninjam.winja skrien prom,bet tad apstaajas..$kjiet,k-ko paardomaa..winja dodas iexaa restoraanaa un griezhas pie kaada draudziiga izskata wiesmiilja,luudzot darbu.par laimi,win$ saprot winju un winja izstaasta winjam sawu staastu.puisim meitene patiik,un win$ sarunaa,lai winjai iedod darbu.un taa winja saak straadaat par trauku mazgaataaju,puisis winjai nes wisaadus na$kjii$us....meitene naktis paarlaizh bezpajumtnieku patwersmee,lai no riita atkal dotos uz darbu.....
nju,kaa patiik?ja kaadu interesee,waru uzraxtiit arii turpinaajumu.starp citu,puisis ar meiteni neiemiileesiec,bet gan sadraudzeesies.taa luuk smile.gif
Yume
mm, nu tā arī protams ir variācija, bet manuprāt parāk banāli.
āa.. un kāds tam visam sakars ar Allichino bildi?
not_alone
njaa,banaali jauw ir smile.gif bet man liekas,ka,ja es ieliktu k-ko sawu,kas tie$aam naak no sirds,tas arii reti kuram patiktu.
un alichino biude tur nonaaca kljuudas peec smile.gif neesmu pieredzeejusi k-ko raxtiit forumos ph34r.gif
xikes
Shitais arii man likaas kaut kaa paaraak... nez.. banaali. Tas ir mans pashreizeejais subjektiivais viedoklis. Iespeejams, ja to story veel apkarinaatu ar dazaadu citu cilveeku dziives notikumiem un veel sho to, tad mosh iznaaktu tiiri normaala graamata, protams ne jau pati labaaka, bet nu ne arii pati sliktaakaa (buutu cilveeki, kas lasiitu un buutu sajuusmaa).

Saak likties, ka vajadzeetu kaut ko vairaak dramatisku.. Viena iedeja ir.. Nez, ja kaadreiz arii pabeigshu raxtiit, tad veelaak ieposteeshu..
not_alone
njah...buutu interesanti,ja buutu k-kas paardabisx un nesaprotams...k-kaada dzilja doma un k-kas dzilj$..nju bet ko nu ec waru teikt smile.gif unsure.gif
Yume
Ar pārdabisko mēs jau pirmajā tikšanās reizē norunājām, vienīgais sci-fi elements būs lidmašīna japana-rīga.
Un, Lija un Za4peedina tagad darina mūsu vecā scenārija pieklāīgāku versiju, solija pabeigt un ielikt, tāpēc nu.. vēl ir izredzes visam tapt.
not_alone
njah,za4ux man ir staastiijusi par kaadu anime klubu,tikai ec pie taa nepiederu smile.gif nju lab,paldies tik un taa,ka izlasiijaat manu skribeleejumu rolleyes.gif
Jaladin
huh nu jau tik slikti tikai.... Taa mazliet druumi. Taa anime kjipa comedy tachu...
xikes
QUOTE(Yume @ Dec 6 2004, 16:03)
Un, Lija un Za4peedina tagad darina mūsu vecā scenārija pieklāīgāku versiju, solija pabeigt un ielikt, tāpēc nu.. vēl ir izredzes visam tapt.
*


huh blink.gif kaads pat kaut ko veel dara? Un es domaaju, ka viss jau paputeejis.. Anyway, savu sizeta versiju tomeer centiishos pabeigt un ieposteet..
Kariina
eu, paga baigi laps projekts... rolleyes.gif , gribeetos redzeet kaa jums viss sanaaktu, tikai ar kaadaam programmaam, kaa to visu animeet utt... smile.gif
Yume
ar to problēmas nav. ir problēmas ar laiku, talantu un materiālu. dry.gif un faktiski mums ir slinkums.
xikes
QUOTE
kaadaam programmaam

QUOTE
ar to problēmas nav

Nu, kā nu kuram..
Es vēl joprojām neesmu atradis softu, ar kuru tad būtu gatavs kerties klāt šim projektam.
Ir kaut kāds Toon Boom studio, bet ar to imho aizies stipri daudz vairāk laika, lai kaut ko jēdzīgu iegūtu, jo šamais paredzēts galvenokārt flash-tipa animāciju veidošanai, kas manuprāt šim projektam nebūtu seviški piemērots risinājums.

Ja kaads ir atradis ko piemeerotaaku, tad sakiet. Nu vismaz softa nosaukumu.. tad jau vareetu kaadu dienu e-cafe noziedot, lai novilktu..
DarkRockslizer
Well, kādēļ latvieši nav spējīgi izdomāt kaut ko, kas NAV VIRSPUSĒJS!!??!

Pliekans sižets, super paredzamība, gaidāma garlaicība.

Ko lai vēl saka!? Es 5 sekundēs labāku sižetu izmurgotu!
Un kur fantasy? Kur redzēta riktīga anime bez fantāzijas?!

Piem.: Riez dzīvoja jakuza, ar meitiņu. Meitiņa pamazām kļuva pieaugusi, sāka staigāt pa partyiem, iepazinās ar čali vienā vakarā, pēc pāris stundām čalis ved meiteni uz istabu, lai, you know, tad meitene izbīstas, viņai izdodas izrauties, viņa ieskrien vannasistabā un piezvana pa mobilo tētukam, lai nāk viņu glābt. Čalim izdodas atdabūt vaļā durvis, viņš meiteni ar varu aizved uz savu mašīnu un aizbrauc uz kādu nomaļu vietiņu, lai padarītu, ko ieplānojis.

Rīts. Meitene pamostas, redz to puisi sev blakus, kamēr viņš vēl guļ, piezogas pie sava mobilā, iziet laukā un zvana savam fačukam. Telefonā dzirdama dobja, atbalsota balss kā no viņsaules nesaprotamā valodā. Meitene sāk skatīties apkārt un ierauga, ka atrodas gaišā, klajā pļavā, kāda pirms tam apkārt mājai nebija...

Nu ko, enough, man pašam savas idejas realizēt svarīgāk. Ceru, ka šitas noderēs. No tā varēs kaut ko daudz labāku uztaisīt. Tikai mani neaizmirstiet pieaicināt, lai nesalaistu visu sviestā. Ok? smile.gif
Seven_of_zero
Story var izdomat 1000000000000 gabalu. bet paslaik vajag to visu uzzimet un animet!!!
Kima
Abi ir oki!!!man patiik, un not alone (sorry bet saukshu kaa ir, KRIXI) wienmeer raxtaas taa nedaudz druumi, bet ir oki, ja wisu kopu staastus salikt, wareetu sanaakt kaurt kas patiesham labs!!!!Kameer ziimeetaaju kaut ko ziimee un domaa, raxtnieki raxtiis un gudros, saliksim wisu idejas kopaa un domaaju sanaax kaut kas weertiigs.
Duarh
QUOTE(DarkRockslizer @ Dec 16 2004, 18:43)
Well, kādēļ latvieši nav spējīgi izdomāt kaut ko, kas NAV VIRSPUSĒJS!!??!

Pliekans sižets, super paredzamība, gaidāma garlaicība.

Ko lai vēl saka!? Es 5 sekundēs labāku sižetu izmurgotu!
Un kur fantasy? Kur redzēta riktīga anime bez fantāzijas?!


Tu smejies, vai? Vai tikai pokemonus vien esi skatiijies?

QUOTE
Piem.: Riez dzīvoja jakuza, ar meitiņu. Meitiņa pamazām kļuva pieaugusi, sāka staigāt pa partyiem, iepazinās ar čali vienā vakarā, pēc pāris stundām čalis ved meiteni uz istabu, lai, you know, tad meitene izbīstas, viņai izdodas izrauties, viņa ieskrien vannasistabā un piezvana pa mobilo tētukam, lai nāk viņu glābt. Čalim izdodas atdabūt vaļā durvis, viņš meiteni ar varu aizved uz savu mašīnu un aizbrauc uz kādu nomaļu vietiņu, lai padarītu, ko ieplānojis.

Rīts. Meitene pamostas, redz to puisi sev blakus, kamēr viņš vēl guļ, piezogas pie sava mobilā, iziet laukā un zvana savam fačukam. Telefonā dzirdama dobja, atbalsota balss kā no viņsaules nesaprotamā valodā. Meitene sāk skatīties apkārt un ierauga, ka atrodas gaišā, klajā pļavā, kāda pirms tam apkārt mājai nebija...

Nu ko, enough, man pašam savas idejas realizēt svarīgāk. Ceru, ka šitas noderēs. No tā varēs kaut ko daudz labāku uztaisīt. Tikai mani neaizmirstiet pieaicināt, lai nesalaistu visu sviestā. Ok? smile.gif
*



blink.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Un veel lamaa citus par pliekaniibu..
ShinChan
QUOTE(DarkRockslizer @ Dec 16 2004, 18:43)
Nu ko, enough, man pašam savas idejas realizēt svarīgāk. Ceru, ka šitas noderēs. No tā varēs kaut ko daudz labāku uztaisīt. Tikai mani neaizmirstiet pieaicināt, lai nesalaistu visu sviestā. Ok? smile.gif
*


Ja tu šo vai kaut ko šim līdzīgu jelkad realizeesi uzskatīšu tevi par ģēniju, jo tad tev vajadzēs gan milzu apņēmību, mežonīgas darbaspējas un nerimstošu pakaļā līšanu. ph34r.gif
Es līdzīgi, kā Duarh varu vien aizrādīt, ka nevajag mētāties ar frāzēm, ko tik pat labi var attiecinaat uz tevi pašu.
Kima
Tas bija ljauni.... dry.gif
ShinChan
QUOTE(za4peedinja @ Dec 22 2004, 13:19)
Tas bija ļauni.... dry.gif
*


Taa tas arī bija domāts
Kima
es jau neteicu, ka neatbalstu.....
DarkRockslizer
QUOTE(ShinChan @ Dec 22 2004, 15:06)
QUOTE(za4peedinja @ Dec 22 2004, 13:19)
Tas bija ļauni.... dry.gif
*


Taa tas arī bija domāts
*


Tu jau vari izdomāt labāk, ja? Baigais, kad pie runāšanas, bet kad pašam jādara... dry.gif
ShinChan
QUOTE(DarkRockslizer @ Dec 24 2004, 10:40)
Tu jau vari izdomāt labāk, ja? Baigais, kad pie runāšanas, bet kad pašam jādara... dry.gif
*


Negribu nevienu aizvainot (ko es muldu, protams, ka gribu tongue.gif ), bet tev ar savu savārstījumu tiešām nevajadzētu lepoties, tad jau labāk tas pats vecais "pliekanais, super paredzamais, garlaicīgais" storis. Neribu arī īpaši izvērsties par tēmu "kuram gailītis garāks", bet labākus stāstus par tavējo es rakstīju jau pamatskolā.
Shinobi-sama
neviens te negrib izveersties ar sava Gailiisha garumu bet beigu beigaas faktu(gailiisha parametrus un veeturi) vienalga piemin, pat ja tas ir ar shrifta izmeeru 1.
Tapee ierosinu beigu beigaas profilaa ievietot sadalju "gailiisha parametri" kaa arii oibligaatu foto... tad beigu beigaas varees veerteet viedokljus atsuacoties uz sho profila iedalju kaa peedeejo trumpi rolleyes.gif
DasH
Man taa liekas, ka ShinChans nevienam nepatiik... (vismaz nepaaraak..)
Kikyou
QUOTE(DasH @ Dec 29 2004, 11:58)
Man taa liekas, ka ShinChans nevienam nepatiik... (vismaz nepaaraak..)
*



Jaa jaa sliktais onkulis ohmy.gif Pateikshu mammai, tad buus!............... o__O

QUOTE(DarkRockslizer)
Tu jau vari izdomāt labāk, ja? Baigais, kad pie runāšanas, bet kad pašam jādara...

....lol. laugh.gif
ShinChan
QUOTE(DasH @ Dec 29 2004, 11:58)
Man tā liekas, ka ShinChans nevienam nepatīk... (vismaz nepaaraak..)
*


Nevaru nepiekrist. Liels un gļotains ar 13 lipīgiem taustekļiem un sešām zobu rindām trejās mutēs. Patīk pa naktīm klusi sļūkt pa vecrīgas bruģi un meklēt 13 gadīgus duelantus lai atņemtu viņiem dekus, bet pašus iebāztu atkritumu tvertnēs. Tā ka bīsties manis

P.s. Man tā liekas ka tev nevajadzētu turpmāk bāzt degunu laukā no YGO sadaļas un lasīt savus nervus bendējošus tekstus topikos, kuru saturs tev ir grūti izprotams.
DasH
QUOTE(ShinChan @ Dec 30 2004, 12:19)
QUOTE(DasH @ Dec 29 2004, 11:58)
Man tā liekas, ka ShinChans nevienam nepatīk... (vismaz nepaaraak..)
*


Nevaru nepiekrist. Liels un gļotains ar 13 lipīgiem taustekļiem un sešām zobu rindām trejās mutēs. Patīk pa naktīm klusi sļūkt pa vecrīgas bruģi un meklēt 13 gadīgus duelantus lai atņemtu viņiem dekus, bet pašus iebāztu atkritumu tvertnēs. Tā ka bīsties manis

P.s. Man tā liekas ka tev nevajadzētu turpmāk bāzt degunu laukā no YGO sadaļas un lasīt savus nervus bendējošus tekstus topikos, kuru saturs tev ir grūti izprotams.
*



Runaa, runaa... Taapat tevii neviens neklausaas wink.gif
ShinChan
Tu burtiski lūgšus lūdzies, lai tevi izbano. Man jau pilnīgi roka ceļas rakstīt PM Rozem, lai vinš man piesķir moda statusu un es ar lielu prieku to izdariitu.
Kā bija viedi teikts vienā labā datorspēlē, kuru es cienu dēļ tajā skanošā radio vien: "You shut your mouth. Shut it now and keep it shut. Do not push me, you shiny-suited
prick. Do not push me!"
Sigfa
mm, ja nemaldos GTA seerijas...

Esmu spiests piekrist Shin-Chanam. Dash, ja tu vareetu uzrakstiit kautko saturiigaaku par iepreiksheejiem diviem postiem, tad pretenzijas pret tevi buutu mazaakas. Tiktieshaam, liel vien atpakalj savaa jurgja sadaljaa un baudi dziivi tur, nevis bojaa nervus ev un citiem lielot no taas laukaa.

PS. jau kuro reizi pieraadaas, ka 90% jurgja sadaljaa seedoshie ir apbizhoti(lasi- aprobezhoti) nabadzinji
xikes
(IMHO) Bez ShinChan shis forums buutu saturiski daudz peleeciigaaks un tukshaks. Vispaar ir kaadi ~10 cilveeki shinii forumaa, pateicoties kuriem ir interesanti lasiit pat taadas teemas, kuras normaalos apstaaklos nespeetu aizraut un piesaistiit ilgaak par 10 min, un tu DasH paviesam noteikti neesi sho cilveeku viduu.

Taadas ir manas domas shii (kaarteejaa) offtopic dreifeejuma sakaraa..
DarkRockslizer
Klau, lieciet viens otru mierā te. Vairs jau ne kopsavilkums, bet kautiņš kaut kāds. Besides, tā mana ideja bija tikai doma, kā vēl varētu iesākt šo stāstu.. ok, shinam nepatīk mana aizraušanās ar surreality u.c. phantasy padarīšanām. Tad es jau sacīju, uzraksti savu versiju, papildinājumu, utt.! No lamām scenario netaps! dry.gif
Ella
QUOTE(DarkRockslizer @ Jan 5 2005, 18:36)
Klau, lieciet viens otru mierā te. Vairs jau ne kopsavilkums, bet kautiņš kaut kāds. Besides, tā mana ideja bija tikai doma, kā vēl varētu iesākt šo stāstu.. ok, shinam nepatīk mana aizraušanās ar surreality u.c. phantasy padarīšanām. Tad es jau sacīju, uzraksti savu versiju, papildinājumu, utt.! No lamām scenario netaps! dry.gif
*


ShinChanam nepatiik nekas ko nav izdomaajis vinj6 dry.gif Un nekas nepatiik arii taads ko vinj6 pats nevar izdariit dry.gif Un 6kjiet ka vinja uzskats ir taads "Kas patiik man jaapatiik citiem, kas man nepatiik nedriikst patikt nevienam" vieniigaa persona kuru vinj6 kaa 6kjiet te kautcik respektee ir Yume. (Bet Yume jau ir cienjaa pie visiem smile.gif )
SheWr
nezinu, nezinu...sizhets liekas taads....diivains.

Katram cilveekam ir atljauts izteikt domas, un ShinChans to izmanto...Varbuut vins mazliet vairaak kritizee, bet taas ir vinja domas, un taas juus nekad neizmainiisiet...
Yume
Hehe, Aikis nav, sadaļā bardaks.
A es nedzēsīšu, patikšu Aikim lai pat to dara. tongue.gif
Nez, īstenībā, par to sižetu, kas tur netīšām paša sākumā, galīgi lieki tika pieminēts.
Tas kas musm tagad ir ir liela darba auglis, jo pirmkārt, no vasaras "strelkām" tika izspriezts cik daudz mēs no sevis reāli varam izspiest, kas tad mums zīmēs, kas ir tas zīmuļa ģēnijs kas uzņemās attēlot surrealistisku sci-fi sižetu? Es zinu kas es pat tuvu to neizvilkšu, un reāli novērtējot mūsu spēkus, ne xikes, ne Kvints nedz pat Pikis to neizvilks, un arī visi kopā nē. Tāpēc neko sarazgitaku mēs neaiztiekam.
ShinChan
Mjā, interesantas lietas jūs par mani neklātienē esat sarakstījuši. Bet vai bij vērts, un jo īpaši šajā sadaļā? Ja jums ir nepārvarama tieksme par mani kaut ko pateikt - izteikt savus novērojumu, aizrādīt kaut ko, piedāvāt veidu kā pilnveidoties vai arī izteikt pateicību, ka es tāds esmu tad, lūdzu, sūtiet man PM. Būšu jums ļoti pateicīgs, tikai nepiedrazojiet pilnīgi nesaistītu topiku ar manas necilās personas apspriešanu. Ja ir luste varu izveidot specīālu topiku "Kas tev patīk vai nepatīk ShinChan'a izdarībās forumā?" offtopic sadaļā. Tur Elladora varēs manī strostēt par sapurgāto dzejoli (laikam grūti tikt tam paari?) un jūgisti izkliegt savu saapi un atspeekot manus paarmetumus. Ok?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.