Help - Search - Members - Calendar
Full Version: trubaz
Anime forum > Anime > Resources
Rufucis
Kapec neiet?
mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
Nu varbut kads zin?
edg
Request sadalja ir prieksh visaada stuff requestiem, ne prieks resursu requestiem. Ar resursiem saistiitaas lietas ir ieksh Resources sadaljas. Topiks paarvietots.
Kikyou
Gadās. Trubas laik' pa laikam nobrūk.
Gan jau būs drīz atpakaļ.
sipps
QUOTE(Rufucis @ Apr 11 2006, 20:05)
Kapec neiet?
mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif  mad.gif
Nu varbut kads zin?
*



kāda starpība ir, nav? nu re atkal ir nav jau jēgas taisīt traci par lietam kas nav mūsu spēkos ph34r.gif
EndlessReality
Iet, tikai visa anime izdzēsta... Kāds nezina, kāpēc tā?
ETM
Mineejums: tapeec ka cietnis serverim nav no gumijas.
EndlessReality
Nu, visu jau dzēst nevajadzēja, varēja kaut ko arī atstāt... Starp citu, visādu drazu gan viņi ir atstājuši.
...Laikam būs jāmeklē kāds cits ftp.
ETM
Pameklee gan kaadu citu ftp mdsl lokaalajaa tiiklaa ar no taa izrietosho trubas platumu! Es tieshaam gribu redzeet ko atradiisi.

Un kaadaa sakaaraa vinjiem tur buutu jaaskjiro ko mest aara un ko nemest? anime sadalja bija pietiekoshi veca un liela lai to izmaaztu. Nemeegjiniet man apgalvot ka ta nav. Viena filma neaiznjem ne tuvu tik daudz vietas cik videejs seriaals.
ShinChan
QUOTE(ETM @ Apr 19 2006, 15:12)
Un kaadaa sakaaraa vinjiem tur buutu jaaskjiro ko mest aara un ko nemest? anime sadalja bija pietiekoshi veca un liela lai to izmaaztu. Nemeegjiniet man apgalvot ka ta nav. Viena filma neaiznjem ne tuvu tik daudz vietas cik videejs seriaals.
*


Tikai XXX sadaļā nez kādēļ filmas ir no Mozus laikiem palikušas un pārcietušas visas tīrīšanas.
Šis ir attieksmes ne cietņa ietilpības jautājums, kaut gan atzīstu, ka turēt visas DB(Z) epas (~300mb katra) ir greznība, ko ne katrs var atļauties. Taču ja cilvēki bija ne pa jokam pūlējušies un augšuplādējuši visu Futuramu, Simpsonus un Dienvidparku, tad to visu tā vienkārši, bez brīdinājuma izfurkņīt laukā ir diezgan nožēlojami un tas nekādi nemotivē šajā serverī turpmāk vispār kaut ko likt.
Taka
Tā kā šī servera saimnieki nekādu atbildību nav uzņēmušies, līdz ar to viss kas ielikts, tur uzturas nenoteiktu laiku. Jo oficiāli šāda servera nav, citādi piekāps mīļā BSA...
Tas ir internets - katra servera saimnieks ir tiesīgs darīt ko grib, atliek tikai to pieņemt un lieki necepties. Kaut gan tas ir arī attieksmes jautājums...
Andromens
QUOTE(ETM @ Apr 19 2006, 15:12)
Pameklee gan kaadu citu ftp mdsl lokaalajaa tiiklaa ar no taa izrietosho trubas platumu! Es tieshaam gribu redzeet ko atradiisi.

Un kaadaa sakaaraa vinjiem tur buutu jaaskjiro ko mest aara un ko nemest? anime sadalja bija pietiekoshi veca un liela lai to izmaaztu. Nemeegjiniet man apgalvot ka ta nav. Viena filma neaiznjem ne tuvu tik daudz vietas cik videejs seriaals.
*


Viens anime seriāls ir arī krietni garāks nekā viena filma, pielidzināsim labāk vienam TV serialam un būs ~ vienādi. Patiesībā būtu ļoti forši ja kāds spētu nodibināt kotnaktu ar FTP īpašnieku un dabūtu tiesības rediģēt ANIME mapītes saturu. Tas manuprāt būtu vienkārši ideāli.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.