Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Air gear
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2
Tjen
Taks nesen izgaja jauna anime Air gear. Jau ir uztaisitas 2 epas un iztulkotas ar fansuberu grupu Kyuu(vel ir pilnais nosaukums bet es vinju nezinu)... Taisija vinju tie pashi animatori kas taisija Tenjou Tenge ittka... REKUR lapaspusite kur var uzinat par vinju sikak... es no divam epam vel nevaru vienoties kadu balli vinja varetu pelnit tapec skatishos talak bet lidz shim anime liekas loti labs smile.gif
Kikumi
Aplūkoju šo brīnumu tikko. Arī likās tīri labs. Protams, vēl pāragri spriest, taču ceru, ka tas aizies labā gultnē. Ja ņem vērā, ka tas pats autors, kas Tenjou Tenge, tad tiešām varētu būt labs.

Btw, suberu grupas Kyuu pilnais nosaukums ir Kyuuketsuki, ja es pareizi no AniDB sapratu... ph34r.gif
Kaede
Noskatiijos pirmaas divas epas kaadas paaris dienas atpakalj. Patiesiibaa ljoti patika. Likaas taads stiliigs seriaals un man iepatikaas- ar nepacietiibu gaidu naakamaas seerijas!!! smile.gif Godiigi sakot patika taa doma par taam skrituleneem. Es arii no taadaam neatteiktos.
Church
redzeetas 2 epas. verdikts: anime-kraps, manga ljoti baudaama. Jeb varbuut pie vainas tas, ka mangu pirmo lasiiju, un reti skaisti-detalizeeti uzziimeetais mangaa ieksh animes izskataas .. well .. saliidzinaajumaa daudz sliktaaks, neizpluustot sliktaak. pie OST arii vareeja piestraadaat vairaak dinamiskuma celshanai.
P.S.
ja kaadu interesee shamaa manga, var skatiities Snoopy Cool scanlators ([Sc-Scans]).. vismaz so far upto v07v56 tikushi.
Kikyou
Hīi, es šito noskatījos, par cik es dzirdēju, ka manga ir laba. :3
100 punkt manga gan jau ir labāka, bet tā kā neesmu redzējusi man ļoti patīk. Uzreiz gribās izvilkt no plaukta ārā skritulenes un iet braukāties... Hīi, žēl, ka manējās nelido. XD
Kikumi
Tās skritulenes ir ģeniālas! Forši, ka kaut ko ikdienišķu pataisa par kaut ko interesantu un neierastu. Vismaz es tā domāju... Ļoti gaidu nākamās sērijas!
Church
QUOTE(Kikyou @ Apr 15 2006, 20:22)
Hīi, es šito noskatījos, par cik es dzirdēju, ka manga ir laba. :3
...
*


shajaa gadiijumaa ne tikai manga laba, bet anime ljoti suudiiga.
volzha
Atļaušos piekrist Kikumi un Kikyou , un pārējiem kas gaida nākamās epizodes, pēc pirmajām divām parasti neko nevar noteikt!
Tjen
Sheit var dabut subotas epas subotaju Kyuu... SPIED TE!
Tigra2
Anime totāli pievelk. Uzreiz pēc skatīšanās izvilku no skapja vecās skritulenes un gāju braukāt. Tās par lidoja:
Nokritu ar tām pa trepēm biggrin.gif
(Es šonedēļ divas reizes pa trepēm jau nokritu, man veicas, ne?(otrajā reizē bez skritulenēm))
Tjen
Nja biggrin.gif tev veicas blink.gif ... nja bet kad patrenesies ta riktigi gan jau viss savas sliedes ieies smile.gif ja ne nu tad... noperc kadu plaksteru konplektu biggrin.gif ...
ja bet anime patiesham laba... vismaz man ta liekas! Bet skritulenes es nevilku lai meginatu tos trikus kas taja anime bija jo nospriedu ka ta butu pashnaviba dry.gif
Righorn
man ljoti patiik saakuma muuzika tongue.gif , mulkjiks ar nav slikt, tikai vel neesmu sapratis kaadeel shis tiek pielkjauts pie ecchi.. unsure.gif , neko ecchi'iigu veel neesmu redzeejis
Jackal
5. episodē kā saka jau sāk parādīties īstais ecchi biggrin.gif

Man tomēr liekas, ka šai animei kaut kas pietrūkst(nav odziņas) un es domāju ka, ja nākamajās 2 epās nenotiks krasa sižeta/charu atīstība tad laikam metīšu plinti krūmā(ļoti negribētos to darīt), kaut gan jāsaka ka mūzika man ļoti simpatizē! smile.gif
+Chibi+
nuuu... kad izlasiiju AniDB aprakstu, man bija abosluuti negatiiva attieksme, domaaju, ka pilniigs crap, bet nu... muuzika ir ok! XD ir savs stils. bet nu taa... kaut kaa iipashi traki neaizraava.
Tjen
Nu ta >SHEIT< ir air gear torrenti lidz 11 epaj... smile.gif
harpy
Labi pirmaa epizode bija laba, nevar noliegt, bet saakot ar 2. ep. man shii anime nepatiik aizvien vairaak un vairaak.....
Labi smukas bildiites, un? Viens skrien visu laiku un nekasvairaak tur a nenotiek pagaidaam....paciinaas a vienu paciinaas a otru un nekas iisti nemainaas....
Kaede
Nostījos beidzot 10 epu.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
To, ka tam puisis trako kreklā ir dalīta personība to es jau sen sapratu. Ārkārtīgi interesanti bija to pavērot. Un vēl norēcos par Ikki, kurš pamodās gultā kopā ar Akito...
laugh.gif
Sword
Tas moments bija interesants pat nedzudz smiekligs. Pats anime ir interesants kaut ari esu redzejis tikai pirmas 7 serijas iesaku paskatities tiem kas nav redzejusi biggrin.gif
Sigfa
10... disturbing. Noteikti fan serviss, vai pareizaak, fangirl serviss.
Church
sigfa: lasiijis mangu varu pateikt. liidziigi kaa gantz mangaa (arii by Oh Great mangaka) fanservisa buus veel ljoti daudz.
Sigfa
*cenosored for great justice* <.< ceru ka vinji to turees pie minimuma robezhas. negribaas to shovu izmest no skataamo saraksta.
Church
depends. mangaa daudz kas tiek liidzsvarots ar ljoti skaisto aartu. skaisti uzziimeetas ecchi sceenas / cute chiki arii i baudaami ;>. animee gan protams daudz kas no skaistuma/detalizaacijas zuud. paliek paari tik pasekls sizhets.
Sigfa
un tomeer, I can`t be bothered with the manga. Man anime tomeer ir relakseeshanaas veids.
Kikumi
Teikšu godīgi, 10 - 11 epas man likās galīgi garām. Biju gaidījusi kaut ko pavisam citu. Man šķiet, ka mazliet pāršauts pār strīpu ar visu to fan service.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Es biju domājusi, ka Akito tik viegli nepiebiedrosies Ikki komandai. Biju gaidījusi, ka Agito kaut kādu pretsparu dos, taču nekā. Jutos ļoti vīlusies. Un, kādā jēgā Akito saķēries Ikki? Tas atkal kaut kāds fan service?


Es ceru, ka turpmākajās epās kaut kas mainīsies uz labo pusi. Negribas pamest šo animi.
Righorn
labs humour....ja muuzhiiigi nelidotu apkaart tas kraukliitis tad kaut kas liidziigs hentajam arii buutu cool.gif
Arfija
netiisham dc++saa sajaucu ar Air un skatiijos Air Gear..Sportiska un interesanta..man patiik..nava slikta nemazaamm..
Kaede
16 sērija nu gan bija kkas lielisks. Apstājās, protams, tieši pašā interesantākajā mirklī, es vnk nespēju agaidīt, kas notiks tālāk.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Man tomēr liekas, ka Ikki komanda zaudēs, tas būtu ļoti nereāli vinnēt tiem A- klases cilvēkiem, kuri izliekas, ka ir tikai D- klases līmenī. Nu nez nez.
Lust
Noskatiijos 18. epu , nu taa.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Man vieniigi saak krist uz nerviem, ka tiem Behemoth dzhekiem piemiit kaut kaadas super speejas , apstaadinaat laiku , pff seriaala aprakstaa nav ieklauts "Super Power" :[ . Un tas cube izskataas peec kautina , deathmatch , nevis AT ciinjas. Nu nezinu nezinu.


Nokritu no kreesla biggrin.gif
IPB Image
Catgirl
mhm, es tad kad kometeeju air, jau prasiiju par to air gier, jo biju saakusi vinju skatiities....ar biju sajaukusi.... laugh.gif ....noskatiijos pirmaas divas pirms atklaaju, ka taa nav iistaa... biggrin.gif ...taapeec paaartraucu skatiities, bet tomer bija forsi paskatities, kaadi ir triki ar labaak skritulenem(it kaa skritulenes ir....bet nemaaku ar vinjaam braukt... dry.gif ) heh....forsh saakums, arri inchiigi paskatiities.... biggrin.gif
Tramvajs
hmm..17. seerijaa jau paliek interesanti..wink.gif

dazhreiz man kaitina tas humors, biezhi nevietaa..nu man taa izliekas..laikam vnk patiik nopietnaakas animes..^^
CloudX
20 vnk sugoi ^^ 26 epas nu tokn npspes vnsh kljut par sky king'u ;[

I want i want 21 ......now!
sipps
Tika jau vienreiz apspriests,ka šāda veida atbildes nevienam nav vajadzīgas ja nespējīgs neko sakarīgu pavēstīt pārejiem par šo animi ta nesaki neko, kuram gan ientrese ka tu nevar sagaidit 21 ep?

Rakstīt rakstīšanas pēc?
Kaede
QUOTE(CloudX @ Aug 28 2006, 19:37) *

20 vnk sugoi ^^ 26 epas nu tokn npspes vnsh kljut par sky king'u ;[





Tad, kad tā cīņa starp Kogarasumaru un Behemoss vilkās jau trešo sēriju pēc kārtas un tagad, noskatoties 20 sēriju, es arī esmu pārliecināta, ka nevar viņš 26 epās uzkāpt tik augstu, lai kļūtu par sky kingu. Ja tas tomēr notiks 26 sērijās, es būšu ārkārtīgi pārsteigta, jo tas viss būtu sasteigts. Nu ko, gaidam, protams, kas notiks tālāk, bet godīgi sakot, ja katra nākamā Kogarasumaru cīņa šitā ilgi vilksies, man sāks kļūt bik boring... unsure.gif
CloudX
QUOTE(sipps @ Aug 28 2006, 19:46) *

Tika jau vienreiz apspriests,ka šāda veida atbildes nevienam nav vajadzīgas ja nespējīgs neko sakarīgu pavēstīt pārejiem par šo animi ta nesaki neko, kuram gan ientrese ka tu nevar sagaidit 21 ep?

Rakstīt rakstīšanas pēc?


ko tad tu gribi lai es uzrakstu?
Tramvajs
man interesee, man interesee!!!..tongue.gif biggrin.gif

aa un par air gear..es ieniistu tos melnos putnus..biggrin.gif
Sērfijs
QUOTE(CloudX @ Aug 28 2006, 23:05) *


ko tad tu gribi lai es uzrakstu?


Īsāk sakot, neko, ja nav ko rakstīt - nerakstam.
CloudX
QUOTE(Sephiroth @ Aug 29 2006, 00:29) *

QUOTE(CloudX @ Aug 28 2006, 23:05) *


ko tad tu gribi lai es uzrakstu?


Īsāk sakot, neko, ja nav ko rakstīt - nerakstam.


es tev prasiju?
sipps
tiesi ta nav ko teikt par anime nesaki. un bez sitem "wii noskatijos 4 ep loti patika",kam tas vajadzigs?

nu kas par spamošanu? darit nav ko tāka šis viss neatiecas uz topiku, kur tad ir musu vērigie modi kad vinus vajag?
CloudX
QUOTE(CloudX @ Aug 28 2006, 19:37) *

20 vnk sugoi ^^ 26 epas nu tokn npspes vnsh kljut par sky king'u ;[

I want i want 21 ......now!



QUOTE(sipps @ Aug 28 2006, 19:46) *

Tika jau vienreiz apspriests,ka šāda veida atbildes nevienam nav vajadzīgas ja nespējīgs neko sakarīgu pavēstīt pārejiem par šo animi ta nesaki neko, kuram gan ientrese ka tu nevar sagaidit 21 ep?

Rakstīt rakstīšanas pēc?


ar ko tavs posts atshkiraas no maneejaa?
Es tev pateikshu ar ko , tavs posts ir pillniigs un galiigs oftopspams ne pa teemu.
Varbuut pirms aizraadiit citiem , padoma pats ar galvu ko raksti.
Ja esi taads pareizai tad to tu man mieriigi vareeji pa privaato aizsuutiit.
miers.
edg
... jo modiem neinteresee "Air gear".
Sipps posts vareetu tikt suutiits PM, bet te vairaakiem velk uz spama pusi, un arii vinjiem buutu veerts aizdomaaties. Ir ok, ja noskatoties kaarteejo seeriju, paarnjem speeciigas emocijas, bet vai tas jaazina visai pasaulei?
CloudX, ja tu neveelies "buut taads pareizais", respektiivi, paarkaapt noteikumus, taadeejaadi bojaajot forumu, tad, luudzu, bojaa citu forumu!
sipps
JA nu kadu tas intrese ir pieejams ari Air Gear Original Soundtrack, sintetiskas mūzikas miļotajiem būs ka reiz laikā.
Kaede
23 sērija bija vienkārši lieliska. Nabaga Ringo. kā man patika šitā vieta:

IPB Image

Spectre
Paldies sipps - kā reizi šodien domāju pameklēt ostu šim darbam a te jau links happy.gif
Vienīgi žēl ka šis gabals (visticamāk) beigsies tāpak kā iepriekšējais ši autora darbs - nekā (refering to Tenjou Tenge).

Vienīgi varbūt var cerēt uz otro sezonu, bet nu - dream on.
CirvjaKaac
24. sērijas beigās - Next, the final episode of Air Gear: I'm a genius
Žēl, biju cerējis redzēt daudz vairāk.. dry.gif
Sigfa
patiikams fan serviss un stila izjuuta biggrin.gif Interesanti bija. Gan jau ka buus arii season 2.
Sword
Sis bija interesants anime, bet mac saubas ka kads iedomasies uztaisit ari 2 sezonu nu bet ceresim
Spectre
Hvz - autora vards uzvards liek domat ka maksimums bus kada ova ... maybee movie.
Atceramies visi Tenjou Tenge ... ari beidzas tur kur deretu sakties pasham asumam smile.gif
~Nefi~
Riktīgi labais seriāls, noskatījos neatrāvusies visu pagājušo nakti. laugh.gif
Ikki un Kazu ur ļoti interesanti izveidot tēli, nabaga Ringo! sad.gif Animācija man ļoti patīk un sižets aizrauj. Addictive!
Arta
Šodien beidzot nosaktījos.

Tātad ..

..līdz kkādai 8 ep skatoties, likās, ka tūlīt droppošu, bet pēc tam jau riktīgi ieinteresēja. ^^ Patiešām interesanti tas viss pasākums izvērsās & ļoti patika battle ar tiem tur [aizmirsu kā sauc to komandu] tajos ''kambaros'', kur beigās nedaudz sabruka viss tas pasākums etc. Well u know. ;D Un pašas beigas arī bija foršas .^^

Tomēr iesaku, ja kāds domā skatīties vai ne. :]
8/10
Spectre
Joprojām lasu mangu šim gabalam smile.gif
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Viņš jau sen sastrīdējās ar Māsām (sleeping forest) un tagad cīnās Trophaeum Tower turnamentā, drīz jau drīz būs jācīnās ar Sleeping Forestu - ko Ikki apsolījās iznīcināt.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.