Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kur var nopirkt ???
Anime forum > Anime > Games > GO
kazhha
Dziivoju Liepaajaa un gribaas nopirkt shameejo speeli.
Varbuut kaads zin, kur var nopirkt? Derees arii noraades uz Riigas veikaliem (bet uz Liepaajas jau buutu paaraak labi. smile.gif
lastguru
diemzheel, neizskatas ka riigas veikalos buutu nopeerkams kaut kas saistiits ar go. Ja piemeeram Praagaa, visu var nopirkt parastajaa lielveikalaa, tipa muusu Alfas, tad sheit taa nav... sad.gif

var pasuutiit no aarzemeem, es pirku saveejo no www.gofigure.de; veel var pirkt piemeeram no www.kiseido.com (eiropaa vinjus paarstaav www.schaakengo.nl - es tur pirku graamatas). Pieziime: abi veikali suuta mantas uz Latviju (pat ja tas nav mineets nekur), paarbaudiits; ja ir velme pasuutiit kaut ko, vajag vinjiem uzrakstiit e-mail.

ja kaads zin veel kaadus veikalus, luudzu padalieties ar informaaciju.
Tutor
17.11.2007 ir atverts jauns veikals Kr.Barona 97, Rīga. Veikals Ludo, www.ludo.lv Tur es redzēju Go komplektus un grāmatas par Go angļu valodā. Sev tur nopirku komplektu for noobs player's 9x9. Pardēvejs Janis pateica, ka būs dienas Go, vai mazie turniri.
Sigfa
super, buus jaapiekaapj.
antresolj
Vēl internetveikalā www.lelle.lv ir spēle "baltie un melnie", kas arī ir GO, 19*19. Spriežot pēc bildes, kvalitāte nav super, bet par 15 Ls normāli
Faplo
Vai kāds, lūdzu, varētu apkopot arī cenas un informāciju par veikalā Ludo atrodošajām go lietiņām.. ??

Ar cieņu Faplo.
Tutor
QUOTE(Faplo @ Dec 4 2007, 02:27) *

Vai kāds, lūdzu, varētu apkopot arī cenas un informāciju par veikalā Ludo atrodošajām go lietiņām.. ??

Ar cieņu Faplo.

Lielie komplekti 19x19 delis no koka, akmēni no stikla, ir divi veidi apmēram 30 LVL, komplekti 9x9 ~10LVL
Grāmatas neatceros nosaukumus par spēles pirmiem 20 gajieniem 13 LVL (4-5 grāmatas).
Ludo biedriem 5% atlaide un plus 10% atlaide uz pirmo pirkumu. Es tur biju sestdien.
Sigfa
mm, a tur lielie galdi ar kaajaam nav? Gribeetos kaadu kvalitatiivu setu iegaadaaties.
sipps
jpcik popcik aizej uz vekalu un apskaties kas tur ir un kas tur nav? vai tad tiesam visi ir palikusi tadi invalidi ka pat no majas nevar iziet? viss ir japienes un jaizstasta?
Sigfa
tur jau pozitiivais aspekts, ka nekur nav jaaiet, lai uzzinaatu informaaciju tongue.gif
Tutor
Ja runa ir par tādu Gobanu, tad tādas nav sad.gif
Sigfa
zheel, ko lai saka. Bet nu jaa, tos jau laikam vispaar var dabuut vai nu specializeetajos veikalos vai pasuutot netaa : /
hateshinai
QUOTE(Tutor @ Dec 4 2007, 11:10) *

QUOTE(Faplo @ Dec 4 2007, 02:27) *

Vai kāds, lūdzu, varētu apkopot arī cenas un informāciju par veikalā Ludo atrodošajām go lietiņām.. ??

Ar cieņu Faplo.

Lielie komplekti 19x19 delis no koka, akmēni no stikla, ir divi veidi apmēram 30 LVL, komplekti 9x9 ~10LVL
Grāmatas neatceros nosaukumus par spēles pirmiem 20 gajieniem 13 LVL (4-5 grāmatas).
Ludo biedriem 5% atlaide un plus 10% atlaide uz pirmo pirkumu. Es tur biju sestdien.


Grāmatas redzēju sekojošas:

Lessons in the Fundamentals of Go x 1
2001 Life & Death Problems x 1
Opening Theory Made Easy x 1

Cenas bija ~13.50 Ls (downside)

Kopumā veikals ļoti drosmīgs bet daudzsološs, prieks smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.