Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Drawing pad...
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Storm
Sweiki! Man taada doma ka vajadzeetu kaut ko paziimeet arii 2d(visu laiku darbojos ar 3dsmax tobish 3d tongue.gif ) Bet - ar peliiti kaut kaa nesanaak man... unsure.gif Tachu esmu gaajis maaxlenee un ar rocinju sho to pieprotu... ph34r.gif taapeec gribaas nopirth to stucku ar ar kuru (uz kuras) var ziimet ar taadu speciaalu ziimuliiti (kjipa paltaatiite, piesprauzam pie datora un ar taadu "ziimuliiti" maaleejam kaa ar rocinju laugh.gif ) Vai kaadam ir bijusi (ir) saskarshanaas? Plz help me! ph34r.gif
Janus
Tas ir dargs prieks, bet tadu tev jaiet prasit uz datorvaikalu piemeram elkor utt.
Esu tadu redzejis nau nekas ipass tikai cena laba tongue.gif Janemaldos par pa 100Ls normals maksa. tongue.gif
Storm
Da es zinu cik piko! Bet vai kaadam jau nawa? Padomu vajag smile.gif
jurc
pajautā Kikyou, cik zinu viņai liela pieredze ar tabbletiem.
ETM
ir gan nepieklaajiigi uzmest ucilveekam uz kakla citus...

Ir jau taada lieta kaa guugles tante, kur baigi labi var atrast dazhaadus aprakstuskas tas ir un ko tas eed. es atradu... nee, linku nedoshu, slinkajai tautai jaaiemaacaas mekleet.
Ayumi
Hmmmm, es savējo (kurš ir diezgan labs) nopirku pa 50 Ls. Dzirdēju ka tāds īsts tablet (priekš profesionāļiem) maksāja kādus 300Ls...
Storm
Un kur dabuji, cik liels? rolleyes.gif
Church
imho peec price/performancy (kvalitaates&featureem/cenas) vislabaakais buutu kaads lietots wacom e-brejaa
anti
Rīgā Wacom tabletus tirgojot Lāčplēša 36, pati gan tur neesmu bijusi.
Visādus Genius/Trust/etc var dabūt Elkorā un citos tādos, sākot no, šķiet, 35 ls.
Kikyou
QUOTE(JurCHiX @ Apr 18 2006, 13:32)
pajautā Kikyou, cik zinu viņai liela pieredze ar tabbletiem.
*



Vienīgais, ko Kikyou zin par teibletiem ir tas, ka viņai tāds ir. o_ō
Sushi
Lii arī ir tablets! Bet ja jau Ayumi noprika par 50 ls, man liekas, ka tā ir laba cena... Galu galā, ja grib to mākslu taisīt, jāpērk...
(man jāsāk krāt nauda)
Niks
Elkor'ā viņiem tur ar valsts valodu iet labāk kā ar IT pāzināšanu, tadēļ tur labāk nerādieties.
Janus
Nezinu man elkora vienmer ir gadijusies jedzigi pardeveji kas sagada visu ko vajag tongue.gif Nja bet cenas gan tur nav tas zemakas. tongue.gif Letakais Drawing pad ko es redzeju pagajsnedel bij 112 Ls dry.gif Vieglak piezvanit uz elkor vai el planetu Viss kas man ir bijis vajadzigs esu tur atradis. smile.gif
Niks
Elkor jau baigi izpleties, tādēļ nezinu par citiem tā atzariem, taču IT atzars ir nekompetences kalngals.
Church
QUOTE(anti @ Apr 18 2006, 15:03)
Rīgā Wacom tabletus tirgojot Lāčplēša 36, pati gan tur neesmu bijusi.
..
*


biju domaajis nevis jaunus wacomus, ko vidusmeera skoleens/students diez vai atljausies, bet tieshi lietotus. jaunus pa vairaakiem simtiem .. domaaju diezvai pirks. ;>
anti
QUOTE(Church @ Apr 18 2006, 18:33)
biju domaajis nevis jaunus wacomus, ko vidusmeera skoleens/students diez vai atljausies, bet tieshi lietotus. jaunus pa vairaakiem simtiem .. domaaju diezvai pirks. ;>
*



mm, zini, es reiz intereses pēc papētīju ebajā.. bija pa normālām cenām gan Wacom graphire, gan Intuos, bet - shippings tik pa ASV, jevropa ni ni. tādi, kas uz šejieni šipojās, toties bij pa gauži nepievilcīgām cenām. vismaz tāda situācija bija tur pirms pāris mēnešiem.
Storm
Izpeetiiju amazoni (vaacieshu un britu) un atradu savu potenciaalo pirkumu... biggrin.gif Tomeer tu tikai jauni pieejami, taapeec vai kaads nezin veel kaadu internetbodi, kur veel vareetu nopaakstot shitaadas mantinjas un veel un muusu miiljo Latviju arii atgaadaat? laugh.gif
Ayumi
QUOTE(Storm @ Apr 18 2006, 21:37)
Izpeetiiju amazoni (vaacieshu un britu) un atradu savu potenciaalo pirkumu...  biggrin.gif Tomeer tu tikai jauni pieejami, taapeec vai kaads nezin veel kaadu internetbodi, kur veel vareetu nopaakstot shitaadas mantinjas un veel un muusu miiljo Latviju arii atgaadaat?  laugh.gif
*


Da ko tu ar to tā aizraujies?? Cik daudz vispār maksā tas ko tu tur nolūkoji?
Nopērc tablet un miers! XD
Storm
Nedriikst pamociities? Nu jau es zinu kaadi tie tableti ir, parametrus, fiichas utt - iemaaciijos daudzko! Par cenaam no amp 60 liidz kaadiem 100 ls jaunu skatos pagaidaam... rolleyes.gif
X_Kamui
Agraak, kad nopietni nodarbojos ar zimee6anu es gribeeju planšeti nopirkt. rolleyes.gif
bet tagad taa man vnk nav vajadziiga.... ari bez taas var iztikt ,)))))
Storm
Paldies visiem par padomiem! Tagad man viss ir piniigi skaidrs gan par plansheteem gan par foruma jauko atmosfeeru wink.gif (ja kaads naw pamaniijis es skaitos "jauninjais" biggrin.gif ) Paldies!

P.S Topicu laikam var sleegt... rolleyes.gif
edg
QUOTE(Storm @ Apr 18 2006, 23:37)
foruma jauko atmosfeeru  wink.gif
*


Welcome to the Happy World! Kad ir apguuts, ka sheit lielaakaa dalja ir laipni, bet edg ir piekasiigs maita, tad tas ir kaa riita rasa tikko diigushaa zaalee!

QUOTE(Storm @ Apr 18 2006, 23:37)
P.S Topicu laikam var sleegt...  rolleyes.gif
*


Un var arii nesleegt. Forumaa nav pienjemts topikus sleegt, ja vien nav iemesla iipashi aizliegt taa turpinaashanos.
Taka
QUOTE(Storm @ Apr 18 2006, 19:51)
Nedriikst pamociities? Nu jau es zinu kaadi tie tableti ir, parametrus, fiichas utt - iemaaciijos daudzko! Par cenaam no amp 60 liidz kaadiem 100 ls jaunu skatos pagaidaam...  rolleyes.gif
*


Piederi pie to maniaku pasugas, kuri pērkot USB flešku izveic zinātnisku pētījumu? laugh.gif
Ir tak nopietnas datorlapas un žurnāli, kur tādas lietas tiek apstītas.
Kaut vai www.ixbt.com un viņu forumi, tur ir gan testi, gan apraksti, gan arī cilvēki, kuri ar tabletiem ņemas ikdienā...
Sigfa
Kaadu laiku atpakalj THG bija tablet tests, visticamaak jaaskataas zem perifeerijas.
To pashu laiku atpakalj pats biju drausmiigi safanojies par tabletu (vai latviski- elektronisko plansheti) un mekleeju visaas malaas. Labaakie varianti, ko uzgaaju ieksh latvijas- [url="www.ms.lv"]Multisisteema[/u] un 636. Beigaas nospreidu, ka nafig man izsviest 75LVL par ko taadu ko iisti pat nemaaku lietot. Labaak palieku pie papiira un peles. Veelaak izraadijaas, ka darbaa ir planshete `darba vajadziibaam` biggrin.gif

Topiks ieksh CGImage.lv sheit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.