Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Changin' My Life
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
mms61
Esmu vienkārši traka par Changin' My Life!! biggrin.gif biggrin.gif

Gribētos zināt visas Changin' My Life dziesmas!

Kādi vēl viedokļi par Changin' My Life?
Shinya
Neesmu ne dzirdeejusi ne redzeejusi... vai vari luudzu noposteet kaadu bildiiti? J-rock biezi vien loti svariigs ir izskats... tongue.gif
Ja vien tas nav j-pop vai kas...nu es nezinu... laugh.gif
mms61
LAikam īstais nosaukums bija MYCO, bet vairāk var atrast meklējot Changin' My Life!

Te būs!

image

image
-kumori-
Jaa, tas ir jpops vislabakaja ta varda nozime... Es 1 reizi vinjas dziesmas noka4aju, diemzhel manu uzmanibu vina nepiesaistija, jo vina skan tapat ka gandriz puse no jpop dziedatajas... Tas, protams, nav nekas slikts, bet prieksh manis vina dzied par lenu. XD
Luk, te linki no Jpopsuki, kur vari noka4at ar torrentu palidzibu vinas dziesmas, tikai nezinu, vai tur vel bus seederu. Ja nebus, tad uztaisi foruma request... happy.gif Spiedu 2 variantos: Changin' My Life un MYCO
Kanon
I L-O-V-E it!
Apofiss
Interesantiii <.< ...būs jāpaklausās
Rika
man patīk!Vispār dzirdēju pirmo reizi tikai tad,kas skatījos Full Moon wo Sagashite.Tagad viņas dziesmas manam prātam tuvas.Itsevišķi man patīk-Myself,Eternal snow,Etrange,New future un Smile!
Kaede
Hmm, tā kā Changing my life skan vienā man diezgan mīļā animē, tad man patīk dauidzas dziesmas. Ljooti patīk Eternal snow un Myself.... rolleyes.gif un veel arii Nostalgia ir laba. Vispār es gan ar popu neaizraujos, bet šis ir ok, eternal snow biju agrāk iemācījusies un līdzi dziedāju, tā ir skaista dziesma ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.