Help - Search - Members - Calendar
Full Version: The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2
Church
anidb link:
IPB Image
imho pashlaik jeedziigaakaa 2006 sezonas komeedija. subjektiivi protams. nedaudz gribeetu pat genshikenam pieliidzinaat, bet bik savaadaaka. staasts par reti egocentrisku/uzbaaziigu Suzumiya Haruhi, kas iepaziistinoties skolaa pazinjoja, ka vinju neinteresee parasti cilveeki, tikai citplaneetieshi, viesi no naakotnes, esperi utml.
savu garlaiciibu vinja kliedee abjuzeejot jaundibinaataa klubaa paareejos shova varonjus ;>
galvenais male varonis ar niku Kyon lieliski kontrastee ar savu pragmatisko skepsi/pofigismu/ironiskajiem komentaariem uz paareejo varonju nenormaaliibas fona ;>
veelams noskatiities vismaz 2 epas, jo 1.aa ir vienkaarshi skolaa uznjemta filma sci-fi/mahou shoujo/utml parodija, 2.raa - it kaa normaala intro epa, ar galveno varonju iepaziistinaashanu/staasta aizsaakums utjp.
pats njemu pashlaik no vieniigaas grupas, kas subo: afk @ scarywater another afk tracker
IPB Image
---
complete batch: torrent
P.S.
itkaa hronologjiska kaartiiba ir:
Episode 01 = Episode 11
Episode 02 = Episode 01
Episode 03 = Episode 02
Episode 04 = Episode 07
Episode 05 = Episode 03
Episode 06 = Episode 09
Episode 07 = Episode 08
Episode 08 = Episode 10
Episode 09 = Episode 14
Episode 10 = Episode 04
Episode 11 = Episode 13
Episode 12 = Episode 12
Episode 13 = Episode 05
Episode 14 = Episode 06
.. bet ja nemaldos 11taa airota kaa pirmaa ir "with blessing & recommendation of author".
Enjoy.
LeoR
Esmu redzeejis 4 epizodes un varu teikt tikai to labaako. Daudz smiekliigu situaaciju, kaut vai tas vien, kaa Suzumija savaac savam klubinjam biedrus. Mazliet pat palika zheel Mikuru. biggrin.gif
Aa un jaa laikam, ka shii vismaz pagaidaam ir vieniigaa anime, kurai man patiik arii noskatiities endingu smile.gif
Arfija
kaa dauut taas seerijas??? huh.gif
Church
QUOTE(Arfija @ Apr 30 2006, 18:55)
kaa dauut taas seerijas??? huh.gif
*


primajaa postaa ir arii urlji uz trackeriem.
Arfija
Bet kaa tos pashus trackerus var dabuut???Bish neasprotu..plzz helpaa..
alt
biggrin.gif

long sufferning tongue.gif

jaa shis ir labs...
zjeel ka naak aaraa tikai reiz divaas nedeeljaas :/
Church
alt: noskaties kaadreiz bik kvalitatiivaakaa environmentaa .. redzot normaali vienai, un ar kvalitatiivaaku soundu .. lai var redzeet visus siikumus/sejas grimashu mainjas/dzirdeet visus gagus/izlasiit visus kyon komentaarus .. i veerts ;>
kaarleens
Ja prasiisiet ko man shitas atgaadina story - Genshiken, animaacija - FMP3, tas lai gan nav nekas iipashs jo studija viena var just iipasho stilu.
Nezinu pagaidam man story viegli garlaiko, lai gan var buut tas viss iekusteesies katraa zinjaa noteikti pasekoshi liidzi taalaakajam sizheta risinaajumam 4 epas ir ljoti maz.
Kikyou
Man liekās, ka varu Church'am piekrist par to, ka pašlaik labākā komēdija šogad.
Kautkas tik rēcīgs, savāds un enerģisks (šitais man palīdz palikt nomodā labāk nekā kafija!) kādu laiciņu nav skatīts. Nabaga Mikuru... XD

Zīmēšanas stils ļoti patīk. (A kā ta savādāk?)

Nu ko! Gaidu nākamās sērijas. ^_^

P.S. Ar Genshikenu praktiski vienīgā līdzība ir tā, ka runa ir par klubu. o_ō
Church
hrm. noskatoties 5.o/6.o epu .. kaut kaa pace saak paleeninaaties .. :/
[edit]
izskataas, ka ar 7.o shiza ir atpakalj ;>
Big Mistake
- Aliens, join my club!

image

image

image

image

image

image

image
- May I?
Church
updeitoju initial postu ar linkiem uz complete batchu boxos.
P.S.
now where is scanlated manga, anyone? ;>
Gawnis
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - neapshaubaami, viena no labaakajaam shii gada komeedijaam. Skatoties pirmo seeriju, taas viduu, var saakt rasties sajuuta: ''wtf?'',
''kas shitas par sviestu?'' ''???'', tachu neljaujiet tam sevi maldinaat! (lai rastos pilniiga izjuuta par shiis anime atmosfeeru, obligaati jaaredz vismaz 2-3 seerijas);seeriju kaartiiba ir nehronoligiska.
Neljaujiet tam sevi aizbaidiit! Manupraat shii anime pieder pie ''masterpiece'' un ''must see'' kategorijas. To, kas shajaa animee nav perfekts, izlabo, padara nenoziimiigu vai nepamanaamu anime temps un atmosfeera!
Keydan
Labs serials!
Pilnigi piekritu Gawnisam ar to "wtf"! Bet pec 2, 3 serijas nevar atrauties!!!
Kikyou
Moins, nu bija vienas savādas beigas... XD
On another note, AniDB top 10 šī anime ir pašā augšā! ^^

P.S. Church, šitam gabalam nav manga.
Church
QUOTE(Kikyou @ Jul 10 2006, 17:48)
...
P.S. Church, šitam gabalam nav manga.
*


zo BigMistake postoja scanus no kaada doujinshi, ne mangas?
harpy
labinji, noskatiijos anime,man nelikas, ka tas ir kas dizhsh, kaarteejaa variaacija par pasaules galu, ties saliidzinoshi orghinaali pasniegta, bet man kaatreejo reizi nesanaaca pasmieties ne reizi, lai ar jokot vinji centaas un taas seerijas, kur nekas nenotiek vel arii. Piemiiliiga animaacija, skanju neatceros taatad ignoreeju un, manupraat, vinja neko laba taatad nebija.
Pamaniiju manga, kas te 1 lapaa iemsta, bah, sveshu un giigera ideju zagshana....pat ja manga ir tik parodija...
Kikyou
Jap, tas ir doujins. ^^
Tigra2
tikko saaku skatiities un atklaaju, ka esmu atradusi savu anime dubultnieku... biggrin.gif
(vieniigais neesmu popular T_T )
Anime man patiik, tas amatieru kino bija lol ,turpinaashu luureet.
labs gabals, labs. wink.gif
Church
http://img47.imageshack.us/img47/5934/suzu...aruhimd8vm6.jpg
"nu, izdari secinaajumus wink.gif" © fxp ;>

[edit]
nenotureejos ieraugot naakosho bildi. jaapievieno ;>
IPB Image
Revol
btw, ja kaads grib palasiit Haruhi Suzumiya noveles [anime bija, vairaak vai mazaak, pirmaas noveles ekranizeejums] tad varat paskatiities shajaas vietaas:
Haruhi Suzumiya Series - a.f.k tulka darbs [pabeigta pirmaa novele un pats saakums otrajai]
Baka-Tsuki Project - japaanju barinjsh kas veelas uzlabot anglju valodas zinaashanas un taadeelj tulko Haruhi Suzumiya noveles

un vispaareejai informaacijai un jaunumiem - SOS団
Ragana
Noskatījos pirmās četras sērijas, likās laba, tikai nevaru īsti saprast, kādā secībā jāskatās, es laikam skatījos nepareizi, pēc tiem failu numuriem...
tāpēc arī drusku nesapratu, bet izsmējos kārtīgi.
Kikyou
Skaties visu pēc kārtas, šajā gabalā sērijas ir nedaudz samaisītas. :)
Ragana
Nu, es tāpat katru sēriju noskatos vismaz divas reizes...
Bet kas ir esperi?
Church
QUOTE(Ragana @ Aug 29 2006, 23:46) *

... Bet kas ir esperi?

telepaati/pirokineetikji/telekineetikji utml. citiem vaardiem sakot - cilveeki ar parapsihologjiskaam speejaam.
Ragana
Paldies.
Beidzot noskatījos visas četrpadsmit sērijas, un beigas bija vnk apburošas, tāpat kā visas parējās sērijas...
Sāku lasīt noveli...
Neptuuns
Kaa juus man ieteiktu skatiities? Hronologjiskajaa seciibaa, vai taa kaa salikts?
Revol
QUOTE(Neptuuns @ Sep 8 2006, 21:09) *

Kaa juus man ieteiktu skatiities? Hronologjiskajaa seciibaa, vai taa kaa salikts?

Es ieteiktu, vismaz pirmo reizi, skatiities taa kaa vinjas originaali tika raadiitas.
Keydan
Labak ta ka originala. Ta hronologija man nekaiteja, un vispar šeit vairum serijas ir vaji saistitas tapec tu neko nezaud.
Neptuuns
Noskatiijos un ir tikai viens ko teikt- wow. Pilniigi noteikti labaakais anime ko esmu redzeejis, kopsh nu pat nezinu, laikam triguna. Pilniigi jau biju gatavs atmest anime, bet shitas tieshaam ljoti patika. Pirmkaart tur bija tieshaam smiekliigi (gah kaa mani kaitina kad smejas par jokiem kas nav pa manai gaumei un visiem veel staasta par to cik smiekliigi biggrin.gif) atgadiijumi, bet otrkaart tur bija arii tieshaam diezgan labi gabali kas uzdzina uz domaashanu. Nu sakot taadiem ljoti vienkaarshiem vaardiem: man ljoti patika.

Edit: Un PATS GALVANAIS (IMO, endings dod 70% no iespaida, saakums dod 20) par spiiti tam ka endings nebija hronologjiski peedeejaa seerija tas izcili iedereejaas, pat ja mees zinaajaam kaa buus taalaak nekas nebija iisti paredzams.
Naktspukjiite
Dikti jauka anime.
No sākuma gan bija tāds veselīgs "wtf? o.O", bet ar laiku pārgāja. ^^
Tikai viena lieta man traucēja... visu laiku radās vēlme salīdzināt ar Genshiken'u,
Seniorita
Riktigi patik shita anime! especially love to see Mikuru suffering! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Church
Suzumiya's mangas 1.aas voluumes BT
bet ne iipashi iesaku. rets gadiijums, kad manga < anime. gan drawing style inferrior to anime's, gan sizhets mazaak detalizeetaaks.
.. still waiting for season 2 of Haruhi [tm] ;D
Ragana
Zināju, ka šitā anime dabūs entās balvas.
animeec
Hehhh, noskatiijos liidz galam, bet nepatika. Nelikaas, ka tur bija kaut kas taads tik aizraujos un smiekliigs, pat neatceros vai es vispar smeejos kaut reizi. hehh. Domaju, ka par daudz vina ir apbalvota, bet nu OST man patika biggrin.gif skaniiga taa dziesminja smile.gif ... Paardomaajot visu noskatiito, neko es tajaa animee iipasu arii nesaskatiiju...
Church
a kaapeec obligaati 'jaapavelk'? cilveeki, kas augstu veerteeja, to dariija izejot no _savas_ gaumes. nebriinos, ka daudzi gagi var tik laisti garaam / likties neinteresanti, ja nav zinaama backgrounda/bagaazhas. liidziigi kaa ar genshiken. pashaa jaabuut nedaudz no 'otaku', lai vareetu pasmaidiit par redzeeto ironiju, varbuut pat nedaudz piemeerojot sev.
Rusell the carrotstork
QUOTE(Church @ Apr 29 2007, 17:18) *

a kaapeec obligaati 'jaapavelk'? cilveeki, kas augstu veerteeja, to dariija izejot no _savas_ gaumes. nebriinos, ka daudzi gagi var tik laisti garaam / likties neinteresanti, ja nav zinaama backgrounda/bagaazhas. liidziigi kaa ar genshiken. pashaa jaabuut nedaudz no 'otaku', lai vareetu pasmaidiit par redzeeto ironiju, varbuut pat nedaudz piemeerojot sev.


Nuja, un lai izprastu The Melancholy of Haruhi Suzumiya jābūt ir citplanētietim, īsperam, sliktākā gadījumā ir jāatceļo no nākotnes.
Man patika, bet tas notiekti nav "must see".
Kaut gan ir tādi must see, must play, must feel gabali/lietas.
asfiksija
tā kā es no sākuma nevarēju saprast to secību, kādā jāskatās, bija nedaudz izbesīta un atmetu ar roku.
bet, nu, gan jau kaut kad ķeršos klāt laugh.gif
Kaede
Pavisam biju jau aizmirsusi, ka novilku un noskatījos vienā vakarā. Kas tad tur tās padsmit sērijas. Kaut kas nepatika, es tikai nekādi nezinu un nespēju īsti izdomāt, kas. Kaut kādā ziņā mani Haruhi kaitināja, bet reizē arī ļoti piesaistīja. Kopumā jau šitais bija tīri skatāms, bet kaut kā neaizrāva. Nevisai.
Silhouette
Bāāā, šodien sāku skatīties, tā patīk! Ellīgi smieklīga. Pirmā/vienpadsmitā sērija vienkārši spārdija. biggrin.gif
Tikai tā secība, kaut gan būdama kaut kas, ar ko vēl neesmu saskārusies ir interesanta, ir arī bonuss, bez kura es mierīgi varētu iztikt. biggrin.gif
Alisy
Man kopumā patīk. Dažās epizodēs ir smieklīgi brīži, dažās epizodes atkal ir garlaicīgi. Bet tā man patīk,patīk arī characteri. biggrin.gif
Misa
Laba anime, dažos momentos smieklīga, bet citos wnk šķita wtf? XD
kopumā patika, tikai ar to sēriju secību gan kkas nav tā kā vajadzētu...
Righorn
lidz shai baltai dienai nesmu sapratis, kas te butu smiekliigs, tad, kad vinja iznaca "nomociju" sevi lidz 7 epai, un sapratu ka esmu aizpisis veejaa to laiku


pedejais mesls, leets, paredzams humors

2/10
Church
o. beidzot pirmais/vieniigais negatiivais viedoklis par haruhi smile.gif
pasham protams HSnJ ir in personal top 20, bet kontrastam bija interesanti pamaniit, ka ir arii cilveeki ar diametraali preteeju gaumi. smile.gif
Niks
Es vispār nesauktu SHnY par komēdiju - tā ir ļoti laba zinātniskā fantastika, kas izliekas par visu pārējo: romantisku komēdiju, parodiju, cinisma paraugstundu un gan jau vēl kaut ko, par ko esmu jau aizmirsis.
Miyako
man ļoti patika, bija grūti pārtraukt skatīties, lai aizietu gulēt.
ļoti ceru, ka būs arī 2. sezona
Hikaru
Kā SciFi diezgan interesanta anime. Par smieklīgu komēdiju nenosauktu, bet bija fun. Vispār te gribējās vairāk SciFi notikumu/action nekā... kaut kas cits.
Ļoti daudz runāja/domāja vajadzēja bieži pauzi spiest. Otreiz skatīties vajadzēs bez subiem un izbaudīt animāciju. smile.gif
FuschichO
Jā, bija tāda lieta, ka daudz runāja. Redzēju pasen un.. izņemot galvenos sižeta vilcienus, neko jēdzīgu neatceros. Ja nepaliek atmiņā, tad jau laikam nav īpaši interesanta likusies.

Tikai tas matriksa efekts, ka viss ir cilvēka galvā lika bik padomāt, un es nedomāju, ka Haruhi būtu kādas īpašas spējas- manuprāt tā ir tāda globāla doma, ka mēs viens otru iedomājamies, pieņemam savās smadzenēs, bet patiesībā esam spējīgi visu šo pasauli arī izdzēst no tām un uzbūvēt jaunu, kurā tavs kaimiņš Jurijs klausās mūziku klusāk un pārdevēja tuvējā bodē tev vēlīgi uzsmaida.... Pieņemu, ka doma bija pavisam cita, bet tieši tādas asociatīvas domas man radās
ankhu
in4iigs sizets..baigi uz beigam saka palikt interesanti..ritigs notikumu paversiens uz beigam sakas sakuma viss likas tik berniskigi nevainigi bet uz beigam jau labais...un ost ari kruts +10
Tenma
taaaa... šī posta ietekmē novilku un tikko noskatiijos pirmo seeriju (oriģinālajā secībā) atkāries žoklis un morālā trauma. tiesa gan - nevienā momentā neiestājās wtf. *sajūsmas spiedziens* protams skatīšos vēl! esmu starā!

Edit: pēc otrās sērijas Tenma tup stūrīti un klusi bimbā par faktu, ka ir izrādījusies absolūti normāla (es līdz šim sevi uzskatīju par kārtīgu manujaku)... tongue.gif žoklis lēnām sāk atgriezties vietā, bet piere jau sāk sāpēt no regulāriem facepalm biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.