Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime uploderi
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Crono
Varbuut sheit ir kads, kas veletos pievienoties shim torentam----> http://venom-speed.sytes.net/
Mums buutu vajadziigi cilveeki, kas varetu iemest iekshaa torentus ar anime un protams vairaak cilveku, kas tos vilktu.... smile.gif Ta ka droshi registrejieties, nenozhelosiet!
Niks
QUOTE
Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\include\cleanup.php on line 86

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\include\cleanup.php on line 87
ROFL laugh.gif
bubu
C:\AppServ\...
Ar to arī viss skaidrs.

Un kas vainas uploadot normālā trakerī, piemēram, SiGMĀ?
Crono
Shim serverim vienkarshi ir vajadziiga neliela attistiba un tas ari viss. Es tikai paliidzu ar nelielu reklamu un nevaru atbildet par eroriem.... Starp citu pievienojieties ka lietotaji, jo shim te trakerim ir nakotne. Protams Sigmai ari nav ne vainas, bet no turienes jau arii visu vajadziigo nenovilksi...
bubu
Nu bet, ja cilvēki uloadēs sigmā, tad varēs novilkt. Kāds man būtu iemesls iet uz tavu trakeri, ja varu labāk attīstīt jau normālu trakeri? Kāda tur vēl nākotne? Vai tad Latvija tik nenormāli liela, ka uz katru rajonu vajag pa 10 trakeriem?
Niks
Tam trakerim vajag nevis reklāmu, bet normālu adminstrātoru!
Crono
Pirmkart tas nav "mans" trakeris, otrkart es tur neesmu admins , tapec vari arii iztikt bez apvainojumiem mad.gif Es uzskatu, ka nav ne vainas leechot no vairakiem trakeriem jo katra jau ir kaut kas cits...! Un beigu beigas shis ja njem veraa, ka shaja trakeri ir jau 600+ cilveki, tad vinjam arii ir visas iespejas izaugt lidz taas pashas sigmas limenim!
Jebkura gadijuma, taa jau ir juusu pashu izveele vai iet tur vai nee.
Church
vainas nav. bet centralizeeta atrashanas vieta sekoshanai kaudzei visdaazhaadaako trakeru vietaa - nemaisa. un adminu roku taisnums arii tajaa skaitaa ir viena no lietaam kas vairo/vai sagrauj popularitaati. not that i care about lv trackers myself.
Taka
QUOTE(Church @ Apr 30 2006, 19:38)
vainas nav. bet centralizeeta atrashanas vieta sekoshanai kaudzei visdaazhaadaako trakeru vietaa - nemaisa. un adminu roku taisnums arii tajaa skaitaa ir viena no lietaam kas vairo/vai sagrauj popularitaati. not that i care about lv trackers myself.
*


I second that
Niks
QUOTE(Crono @ Apr 30 2006, 19:14)
Pirmkart tas nav "mans" trakeris, otrkart es tur neesmu admins , tapec vari arii iztikt bez apvainojumiem  mad.gif Es uzskatu, ka nav ne vainas leechot no vairakiem trakeriem jo katra jau ir kaut kas cits...! Un beigu beigas shis ja njem veraa, ka shaja trakeri ir jau 600+ cilveki, tad vinjam arii ir visas iespejas izaugt lidz taas pashas sigmas limenim!
Jebkura gadijuma, taa jau ir juusu pashu izveele vai iet tur vai nee.
*

1. Zinu - tu to jau teici.
2. Kur es tevi apvainoju? Es vienkārši teicu, ka vajag normālu administrātoru, jo uz Windows hostēt nav prāts, un IIS lietot ir vēl neprātīgāk.
lastguru
piekriitu bubu, kaapeec vajag veel vienu tracketu ja jau ir kaudze citu ar milziigu userbase? kaut vai tracker.deep.lv vai nezinu kas tur veel ir (latvijas trackerus iipashi neapmekleeju) - paliidziet labaak tiem attiistiities... es nedomaaju ka ja cilveeks tieshaam speej normaali adminot savu trackeru, vinjam buutu gruuti kljuut par kaada cita trackera modu un veelaak arii par adminu... vajag tikai zinaashanas un pietiekoshi daudz energjijas. bet ja tam adminam entuziasma tik uz divaam nedeeljaam labaakajaa gadiijumaa, un peec tam vinjsh vnk nodarbosies ar narcisizmu, tad jau kaada jeega uz vinja trackeri iet? tas laikam tieshaam ir kkaada narcisizma izpausme: "es arii gribu buut admins, es gribu savu trackeri".

var buut es kljuudos un tur ir kkas savaadaaks... jaa... ja taisi kko kas eksistee, bring new ideas there, dari to labaak kaa citi, aatraak, eertaak. ja taa ir vnk kopija no kkaa kas jau ir un straadaa, aizmirsti to! ja tas trackeris piedaavaa ko taau ko neviens cits piedaavaat nevar, tad uz to ir veerts skatiities (bet tik un taa paliks jautaajums, kapeec to nevar integreet kaadaa esoshajaa trackerii, un ja kaadam ir labas idejas, un energjija taas realizeet, tad jau vnk pameegjini parunaat ar vadosho trackeru sisopiem, varbuut tev dos iespeeju idejas realizeet ar esosho userbase; ja bail ar sisopiem runaat, vari meegjinaat piespiest mani ar kaadiem no tiem parunaat)
Crono

QUOTE
2. Kur es tevi apvainoju? Es vienkārši teicu, ka vajag normālu administrātoru, jo uz Windows hostēt nav prāts, un IIS lietot ir vēl neprātīgāk.


Drusku parpratu... biggrin.gif , bet runaajot par hosteshanu, serveris tiek kuru katru bridi uzlikts uz normala hosta, kas speetu apmierinat visas prasiibas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.