Help - Search - Members - Calendar
Full Version: xxxHOLIC
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Psycholog
image
Title: xxxHOLiC
Genre: Fantasy, Mystery
Year: 2006 (07.04.2006 till ?)
URL: http://www.tbs.co.jp/holic/
Relations: Gekijouban xxxHOLiC - Manatsu no Yo no Yume
Tmp. Rating: 8.41 (187 votes)

Watanuki Kimihiro is pursued by ghosts and spirit. In order to escape, he hires a witch named Yuuko who promises to help him. Hoping to lose the unpleasant pursuers, he strikes a contract and becomes her employee - catapulting him into situations which he could never dream of.

Based on the hit manga by CLAMP.

(According to anidb.info data)

-------------------
Pirmais jau vispar bija movijs, attieciigi: Gekijouban xxxHOLiC - Manatsu no Yo no Yume
-------------------
Manupraat ljoti interesanta anime, arii ar nelielu comedy piedevu. Gruuti pierast neruudiitai acij pie animaacijas stila, bet nu ar laiku pierod un viss ir ok smile.gif Pats personiigi pashlaik kachaaju 4. epu un esmu noskatiijies arii muuviju un diezgan nepacietiigi gaidu jaunus subus.
Iesaku visiem, iisi sakot.

(Mans subjektiivais nepro viedoklis, nepatiik - nekomenteejiet to.)

image
Naktspukjiite
Man tā tīri pie sirds iet šis mistrojums.
Pēc filmas noskatīšanās nācās meklēt žokli, kas kaut kur zem datorgalda mētājās.
Pēdējo reizi tā bija... hmmmm... laikam tad, kad noskatījos mazulīti Kosetti.
Seriāls, lai tik tipina iemīdīto taciņu. ^^
X_Kamui
Awww mana miļaaka anime^^ un mans miļaakais žars!!!
Noskatijos visu, ka tiko iznaaca - gan filmu, gan 4 ep....un gaidu nakamas epizodes xDDDD

Man patika pilniigi viss... ja vieniigi, sakumaa nepatika tas kaa chari uzzimeeti, bet pec neilga laika es tos saku dievinaat...(Yuuko un vinjas acis...iipaši^^)
Un vispaar anime ir ļoooooooti skaisti uzzumeeta!!!!!!!!!

И кто xxxHOLIC непосмотрел - ПОСМОТРИТЕ!!!
Psycholog
Starp citu, kaadam ir no Mishicorp ejoshs 4. epas subs? smile.gif Tikko noka4aju un konstateju, ka neiet, tagad nezinu, vai vaina radaas kachaa6anas procesaa vai taa jau bija ieksh source.
Kikyou
Man ir 4. epa no Mishicorp, iet viss tā kā vajag. o.o;

Man personīgi ĻOTI patīk. ^O^
Zīmēšanas stils ļoti savāds, proti, ļoti gari ķermeņi visiem, bet tas iet klāt savādajai atmosfērai. Āa un, Yuuko rullz.

Gribās fanartus zīmēt, bet manā izpildījumā tas būtu kautkas ļoti... hmm... kā lai tā saudzīgāk pasaka... Very, VERY distorted. XD

Oi, un sākuma dziesma ir super. Kopš pirmās reizes, kad dzirdēju, man vislaik galvā skanēja.
Psycholog
QUOTE(Kikyou @ May 3 2006, 21:22)
Oi, un sākuma dziesma ir super. Kopš pirmās reizes, kad dzirdēju, man vislaik galvā skanēja.
*


Piekriitu, man arii iepatikaas intro dziesma...taa ir pirmaa reize, kad man tieshaam iepatiikas kaada dziesma no anime, ja kas happy.gif
kaarleens
QUOTE(Kikyou @ May 3 2006, 21:22)

Zīmēšanas stils ļoti savāds, proti, ļoti gari ķermeņi visiem, bet tas iet klāt savādajai atmosfērai. Āa un, Yuuko rullz.

*


Nu ziimeeshnas stils ir Clamp un bikinj pavilkts uz taadu kaa ekspresionismu, cilveeku kjermenju shjaa anime biezhi vien nav gluzhi proporcionaali, lai gan tas pieshkjir vinjai iipashu auru.
Ieveerteejot paaris epas ,liekaas ka ir ljoti harizmatiiski chari dazhi paziistami personaazhi no Tsubasas wink.gif, un story arii pavelk.
Nu uz doto briidi trakoshanas veerts shovs noteikti sekoshi liidzi epaam, lai gan intrese var atslaabt kaa tas gadiijaas ar tsubasu
Spectre
image

Shajaa momentaa es gandriiz vai apkritu no smikliem (labi ka nedzeeru teeju biggrin.gif)

P.s.
Njaa sheit kautkaa aizmirsu atziimeeties ka arii sekoju liidzi un fanoju ....
Shonedel ta pamaz laika bija tapee nesanaca skatiities laiciigi visu.

kaarleens
Nu vienkaarshi ideaals humors un noskanja man pamazaam saak likties ka shis ir viens no 2 labaakajiem gabaliem jaunajaa sezonaa (2 ir ergo proxy), noteikti iesaku skatiities Tsubasas hronikas saliidzinoshi ir daudz suudiigaakas.
X_Kamui
Man Holic jau sen 1 vietaa xD
Dievinu 6o animi!!!
Janus
Skatos holic un domaju ka sis ir divains tongue.gif Bet baigi labs anime tongue.gif Vina genialie izgajieni ir vienkarsi smiekligi laugh.gif Bet sizets labs interesants biki atgadina bleach ne ? tongue.gif
Ginta
nessen tikai sāku skatīties. (xxxHOLiC Manatsu no Yo no Yume esmu redzējusi)
par pašu anime kopumā: ir pat ļoti labs
man tas humors.. umm.. nu jā.. ~puse ir ok, puse- ne sevišķi..
all'n'all: vēl viens tīri labs 'skatāmgabals', kura pirmssākumi meklējami Clamp.
Tigra2
esmu liels fans jau kopš izdeva 6 seeeriju, jotad saaku skatiities. Kopumaa man ļoti, ļoti patīk. Pie stila pieradu viegli, Tsubasa chronicle taads pats, kaa nekaa.
Openings - ļoti patīk; pirmais engings - ljoti, ljoti; otrais endings - ne tik ljoti, bet arii patiik.
Mīļākais chars: Watanuki! <- tieshaam interesanta personiiba, neemu veel nevienaaa anime redzeejusi personu, kas liidzinaas vinjam raksturaa.

Vērtējums pašlaik : 9/10 < - nepatiik, ka paareejaas personas ir baltas, laikam slinkums ziimeet kaadam. biggrin.gif
Keydan
Ļoti labs anime! Mistisks tads. Varoņi ir originali. Lieliskas OP un EN. 9/10
Kikyou
Hm... Kādam ir subota 24. sērija? :/
Mishicorp noņēmuši nost torentus, jo xxxHolic tagad ir licenzēts, meklēju meklēju torentu, nekur neatradu.
Church
QUOTE(Kikyou @ Oct 6 2006, 21:59) *

Hm... Kādam ir subota 24. sērija? :/
Mishicorp noņēmuši nost torentus, jo xxxHolic tagad ir licenzēts, meklēju meklēju torentu, nekur neatradu.

here
Ginta
tatad xxxHolic tikai 24 sērijas..?? bet sākumā - kā liekas - bija paredzēts nedaudz vairāk.. ekh.. man jau īstenībā patika, bet liekas, ka varēja būt vēl mazliet..
Karamele
Es arī iesāku šito skatīties ^^ jāsecina, ka really goodie. zīmēšanas stils ir savdabīgs tāpat kā sižets un tie abi baigi pievelk un neļauj atrauties no animes pēc vairākām epām.
Church
animaacijas/ziimeeshanas stils ir raksturiigs CLAMP. taapat kaa sizhetiski/ar varonjiem nedauz saistiitais Tsubasa Chronicles, + kaudze romantisku shoujo animju/mangu.
Kaede
Beidzot esmu ķērusies klāt arī šim te darbam. Pagaidām viss liekas pietiekami interesanti un noslēpumā tītas paliek daudzas lietas, bet katra līdz šim redzētā sērija liekas ārkārtīgi aizraujoša, šo anime noteikti ir vērts skatīties! smile.gif
+Chibi+
Taa kaa man te no saakuma naimes nebija pieejamas, tad es aizkjeeros aiz mangas, bet nu... Sizhetiski Tsubasa tomeer ir interesantaaka/smiekliigaaka, bet xxxHolic ir kas taads, kaa veerts lasiit, lasiit un tad veel skatiities un skatiities - Yuuko. She's.. hot. Really, really hot. Un man pilniigi vienalga, ka stasti ir aiz ausiim pavilkti un klishejiski, galvenais, lai vinji biezhaak raada Yuuko.
Ah, bet anime. No saakuma vieniigais, kas man pievilka bez Yuuko, bija jau izslaveetee onpening dziesma, bet tad kljuva labaak. Staasti ir tikpat banaali un klishejiski, bet tie paaris, kas atshkjiiraas no mangas, bija pat tiiri fun. Bet to meerkji, ar kuru es saaku skatiities animi, es taa arii nesasniedzu. *sniff* Franchiem tikai 8 volumes izdoti, un es gribeeju zinaat, kas buus taalaak ar to Watanuki aci/pusaci.... BAAAAH.
Anyway.

Itv was okay, but nothing much.

Aaa, peedeejais ending arii bija cute.
Ginta
..lai gan vel pat nav zināms, kad to sāks rādīt, izskatās, ka top jauna sezona happy.gif ~ ANN; official
Ginta
Tiem, kas nav pamanījuši: Ir sācies xxxHolic -Kei- (t.i. 2. sezona) :3
Sakuja
xxxHolic:Kei
(season 2)

IPB Image


Genres: comedy, drama, fantasy, horror, mystery, psychological, slice of life, supernatural

Number of episodes: 26

Vintage: 2008-04-03

Plot Summary: Vēljoprojām strādājot, lai piepildītu savu vēlēšanos, Watanuki atopas lielākā ķezē nekā spēj iedomāties, savā ikdienas dzīvē, un saņem mācību no Yuuko smagākajā ceļā.


Opening Theme:
"Nobody Knows" by Shikao Suga

Ending Theme:
"Honey Honey" by SEAMO feat. AYUSE KOZUE
Miyako
Otrā sezona, manuprāt, atšķiras no pirmās ar lielāku nopietnību, pirmais "notikums" jau izstiepās pa trim sērijām. Noteikti gaidīšu nākamās ar lielu nepacietību.
Sakuja
Pievienojos Miyako..
Church
nopietniiba, sizhets joprojaam labi. bet lieliskie OP/ED no pirmaas sezonas ir aizgaajushi nebuutiibaa. siikums, bet nepatiikami.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.