Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fushugi yuugi
Anime forum > Anime > Art > centrēti
Mei
image
image
image
Isabel Carmin fon Edelhain
image
image

Vairāk ko pamelkēt datorā slinkums.
Mei
image
image
image

ja gadās skreenshotita nevainot mani es bildes tgd kačāju no photobuckletun minitokyo.
Zuzix
Es ļoti ceru, ka Tu, Tairanda, neposto iekš otaku wisu pēc kārtas ko uzrāda minitokyo wai photobucket... tomēr swarīgāka ir kwalitāte newis kwantitāte ^^

image
image
image
image
image
image
Mei
image
image
image
image
image
pinksakura
image

image

image

image
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Tairanda @ May 6 2006, 18:15)
ja gadās skreenshotita nevainot mani es bildes tgd kačāju no photobuckletun minitokyo.
*


Mīļum, tev visi ir skrīni. Varbūt pacenties un pameklē nopietnākās galerijās vai vismaz Gogles tantei paprasi.

image
AnGeL_LoVe
yay my favourite anime ^^... i just love it
image
image
image
Janus
image
image
image
image
Mei
image
image
image
image
AnGeL_LoVe
QUOTE
image

tairanda this character is from yu yu hakusho, not fushigi yuugi wink.gif
AnGeL_LoVe
image
image
image
image
image
Mei
image
image
image
Yume
no more screenshots- PLEASE!!!!!!! Vai nu vismaz pieklāīgā lielumā un kvalitātē.

image
pinksakura
es luudzu nekaadus screen...luudzuu....luuuuuudddddzzzzuuuuu meklee bildes sheit --> (klikshkjinaat sheit) un veel var arii te klik klik klik....

SAY NO TO SPAM!
image
Yume
mhahaha, un daudz tu Fushigi Yuugi deviantarta atradi? tur tak nekā ievērības cienīga jau sen nav šādāš jomās. Tur tagad tikai printiem ir kulturāla vērtība.

image

image
pinksakura
QUOTE(Yume @ May 10 2006, 19:33)
mhahaha, un daudz tu Fushigi Yuugi deviantarta atradi? tur tak nekā ievērības cienīga jau sen nav šādāš jomās. Tur tagad tikai printiem ir kulturāla vērtība.


nju ja labi parokas k-ko jau var atrast nav taa kad tur nekaa nebuutu vismaz nebuus (varbuut screeni) nez es vnk centos ieteikt labas lapas kur mekleet

shito es atradu devianartaa ph34r.gif
image
Yume
khekhe.. un kas Nuriko ar roku noticis? Fiziski viņa tā negriežās. plus... tā bilde ir soso... tieši tas, ko es teicu par deviantartu.

image
AnGeL_LoVe
image
image
image
image
image
image
Mei
image
image
image
image
AnGeL_LoVe
image
image
image
image
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.