Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Taa pat ,)
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
X_Kamui
Ehhh...aizvakar...2:00 no riita peec fizikas zubriišanas, negribot iet guleet un panjemot rokaas ziimuli,man sanaaca šitais:

btw es ar photoshopu aizvaacu netiirumus... pietam nevisus un tas uzraksts nav manu roku darbs dry.gif

IPB Image



--------------------------------------------------------
Un gandriiz visi paarejie ziimejumi no topika:
ir vel bet vairaak nelien... wink.gif
IPB Image


IPB Image


IPB Image


IPB Image


IPB Image


IPB Image


IPB Image


IPB Image

IPB Image
Arts
Jatta!!Vienkārš,bet ļoti labi izstrādāts darbs!!Visas detaļas...malacis tu neesi paviršs! biggrin.gif
Kirara
taa jau tu esi ciitiigi ziimeejis, bet man labaak ka izkraaso darbu vai arii vismaz ieeeno! ;)
Dead Star
Jā lūk šo zīmējumu es sauktu par profesionālu,izstrādātas detaļas un izskatās ļoti labi. Ja būtu ieēnots vairāk,tad rezultāts un kopskats būtu vienkārši ideāls smile.gif
Kikyou
Ideāli... Kā jau visi tavi darbi...
Kur var kādam būt pacietības tik daudz detaļas uzzīmēt... <_>

Pilnībā izkrāsotu darbu gan, liekas, vēl kādu mūžību no tevis tomēr neredzēt? XDD
Tigra2
Perfect, kā jau vienmēr.
Pacietība ir lielā vērtē. Ja slinkums (vai cits imiesls) krāsot vabūt kāds no meistariem to var izdarīttavā vietā
*glares on kikyo* happy.gif
Keydan
Одно слово: Зверски!
rebel
whoa! vareni.tik sīksmalki iedetaļots,ka ne atskatīties.
Erik4xp
Darbs ir reāls, labs utt... ,bet visvairāk patīk proporcijas...
Pirmais kas iešāvas prātā "Cilvēks Dadzis" laugh.gif
Sushi
Njā... zīmējums ir dievīgs.. rolleyes.gif Apskaužu tevi, Kai- tev visi darbi ir SUPER!!! smile.gif
Ehh... ja vien man būtu, kur piesieties... biggrin.gif
asamashii ritori banpaia
ar gurniem kautkas nav tā kā vajag, bet 1 - tā ir sarežģita vieta, 2 - pagrieziens un perspektīva to vēl nedaudz sarežģī smile.gif bet darbs ir labs un sabalansēts - piekrītu pārējiem komentāriem..
X_Kamui
Thx visiem^^


Ok...Saak6u postot manus charus...
image

Un tagad pazudii6u uz nenoteikto laiku xD
kahi
1.am tu kreiso pusi zīmēji ar citu zīmuli, ja. kkas tur tā īsti neštimmē. ja viņš vēl stāvētu ēnā,tad būtu labi, vnk izskatās vina puse tāda izplūdusi. it sevišķi nepatīk vieta pakausī, kur tu beidz ar smalko, sāc tad laikam ēnot-tur nesmuka galvas sašķelšanās sanāk.
par 2. tā ir meitene vai zēns? ja viņš/a ir meitene, tas izskaidro krekliņu uz lencītēm, jo citu dzimuma noteicošo atribūtu nava. ļoti patīk, kā tu zīmē matus. tādi patīkami spuraini tev sanāk, bet, vai viņai/am gaarie nagi ir tikai labajai rokai??, jo 2. ir cimds. uun patīk kaklarotiņa, aka kareklis.

kā vienmēr, slienājos par ieročiem...mmm...
Kirara
Man arii gribeetos zinaat, vai tas ir zeens, jeb meitene. Deguns (man taa liekas) staav nepareizajaa vietaa.
Kikyou
Āaaaa, šito es atceros... Vienkārši super. x_x
Kā var tik detalizēti, kā var tik detalizēti, KĀ VAR TIK DETALIZĒTI... Un kā vienmēr - tas, kas man tavos zīmējumos visvairāk patīk ir acu skatiens. Tāds kā viltīgs. Un tas kareklītis ap kaklu arī ideāls. Es ar tādu gribu. XD

Kā vienmēr man nav par ko piesieties. Pēc manām domām, tu zīmē vislabāk visā forumā. (Bet tas tā - "pēc manām domām". XD)
Zuzix
Nokrīt ceļos un sāk pielūgt diewu -Kai- O.O wnk super! Man sasodīti patīk pēdējais zīmējums *ieseiwo*
rebel
uaaaaah! dailiigi. tik seja vareetu buut nedaudz garaaka, bet taakaataa ir vnk supersmuki.
X_Kamui
QUOTE(kahi @ May 24 2006, 16:44)
1.am tu kreiso pusi zīmēji ar citu zīmuli, ja. kkas tur tā īsti neštimmē. ja viņš vēl stāvētu ēnā,tad būtu labi, vnk izskatās vina puse  tāda izplūdusi. it sevišķi nepatīk vieta pakausī, kur tu beidz ar smalko, sāc tad laikam ēnot-tur nesmuka galvas sašķelšanās sanāk.
par 2. tā ir meitene vai zēns? ja viņš/a ir meitene, tas izskaidro krekliņu uz lencītēm, jo citu dzimuma noteicošo atribūtu nava.  ļoti patīk, kā tu zīmē matus. tādi patīkami spuraini tev sanāk, bet, vai viņai/am gaarie  nagi ir tikai labajai rokai??, jo 2. ir cimds. uun patīk kaklarotiņa, aka kareklis.
1. Viena puse bija zimeeta ar pildspalvu... otru zimeju ar ziimuli...un ta ir vinja, ja kas ,))))
2. looooooooooooooool biggrin.gif Nu gan es suudigi uzzimeeju sievieti, ka to nevar pamaniit ...ok tev tas puisiis buus ^^ Nu un par to cimdu... tam taa ari jaabuut ,))) uztaisiju lai neizskatiitos primitiivi un simetriski...un simetrija man nepatiik >.<
QUOTE(Kirara @ May 24 2006, 16:49)
Man arii gribeetos zinaat, vai tas ir zeens, jeb meitene. Deguns (man taa liekas) staav nepareizajaa vietaa.
Deguns atrodas uz sejas ,)) tur kur vinjam jaabuut, bet deguna forma man pa6am nepatiik xD
QUOTE(Kikyou @ May 25 2006, 07:55)
Āaaaa, šito es atceros... Vienkārši super. x_x
Kā var tik detalizēti, kā var tik detalizēti, KĀ VAR TIK DETALIZĒTI... Un kā vienmēr - tas, kas man tavos zīmējumos visvairāk patīk ir acu skatiens. Tāds kā viltīgs. Un tas kareklītis ap kaklu arī ideāls. Es ar tādu gribu. XD
Es to ziimejumu tagad kraasoju ^^
QUOTE
Kā vienmēr man nav par ko piesieties. Pēc manām domām, tu zīmē vislabāk visā forumā. (Bet tas tā - "pēc manām domām". XD)

Thx, bet diez vai...
QUOTE(Zuzix @ May 25 2006, 08:15)
Nokrīt ceļos un sāk pielūgt diewu -Kai- O.O wnk super! Man sasodīti patīk pēdējais zīmējums *ieseiwo*
Omg thx!
QUOTE(rebel)
Thx ^^
Šokolāde
Interesanti darbi... happy.gif
smuki uzzīmēts! Labi zīmē! biggrin.gif
Kikyou
Krāso? Jeeee! Tu tak šogad viņu domā pabeigt, koaa? o.o
Pakkun
waax! *pwned* debeshkjiigi *D.E.D.* es gan sapratu, ka taa meitene happy.gif kruutis tachu var pie karekliisha maniit.. nav jau jaabuut kruutsgaliem pa visu ekranu, lai zinatu kas par dzimumu. vieniigi man liekas, ka kakls mosh ir mazliet par garu, kkaa nesaskanjojas ar sejas formu.
X_Kamui
Kikyou Ja ljoti sagribesies, tad sesdien 8:00 no riita bus gatavs biggrin.gif
Bet tas diez vai notiks, jo pec ekzaamena nodo6anas(riit)...manis te nedelju nebuus xDDDD

Šokolāde Paldies^^

Pakkun Hmm....kakls....nja mazlietinj vajadzees izlabot, bet ok thx^^




Vo mans miljakais zimejums no visiem maniem ,))))) ...pagaidaam...
ehh... ka man bija žeel vinju nogalinaat, pec scenarija xD
image
Pakkun
S.A.triecoshi! bet vai labaa roka nav bishku par iisu? (jaa, es esmu piekasiigs, ko padariisi tongue.gif )
edit: teelam labaa
Kikyou
Haha, tā jau domāju. xD
Nē nu, ja gribi, es varu priekš tevis izkrāsot, tikai saliec krāsas un punktu, no kura gaisma krīt. Bet tad tas jau vairs nebūs tas. :/ Kad pats krāso, vienmēr labāk iznāk.

Pēdējais, kā jau Pakkun teica, satriecošs. O.O Tik daudz bultas... au au au... x_x
Nez, man liekās tā labā roka ir tā kā vajag. Tev vajag mangu zīmēt. :|
Kirara
Dievishkjapburoshi cooliigs darbs!
Pakkun
QUOTE(Kikyou @ May 26 2006, 10:00)
Nez, man liekās tā labā roka ir tā kā vajag. Tev vajag mangu zīmēt. :|
*


elkonim jaabuut tuuliit virs gurna
Kirara
Tas labaas rokas elkonis staav tur pat kur kreisajai rokai vinjsh staav.
Keydan
Nē, ar roku vis ir kartibe! Problēa ir cita: VIŅAM IR BULTAS AP VISU ĶERMEŅI!!! ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
Kikyou
QUOTE(Pakkun @ May 26 2006, 14:48)
QUOTE(Kikyou @ May 26 2006, 10:00)
Nez, man liekās tā labā roka ir tā kā vajag. Tev vajag mangu zīmēt. :|
*


elkonim jaabuut tuuliit virs gurna
*



A viņam roka nedaudz uz atpakaļu atlocīta un saliekta. o.ō
kahi
tjaa, vislabāk patīk gredzentiņš kreisajā rokā. un bultas pat sanākušas... ahhh, šitādu džeku...ja tavi zīmējumi spētu atdzīvoties...*slienājas*

a kas i S.A.? vai es kko nezinu??
Kirara
Varbuut vaarda pirmais burts un uzvaarda pirmais?

Kad buus beidzot kraasoti darbi? Kaut vai ieeenoti, bet labaak buutu, ka kraasoti+ieeenoti.
Kikyou
QUOTE(kahi @ May 27 2006, 11:54)
a kas i S.A.? vai es kko nezinu??
*



Sinful Angel, ja pareizi atceros. XD
Kirara
Sinful Angel ir S.A.?
un es domaaju.. biggrin.gif laugh.gif
lilion
Dauzu galvu pret galdu un līdz ar to pa savu viduvējo ķēpu.
Visko tev varu pateikt
Malacis tā turpini ( var arī vel labāk)
X_Kamui
QUOTE(Keydan @ May 26 2006, 19:05)
VIŅAM IR BULTAS AP VISU ĶERMEŅI!!!

Vel bija daudz asiņu, bet es to nodzeesu xD
Vajag taču nogalinaat galveno ļaundari taa, lai vinju paliktu zeel sad.gif
QUOTE(Kirara @ May 27 2006, 12:14)
Kad buus beidzot kraasoti darbi? Kaut vai ieeenoti, bet labaak buutu, ka kraasoti+ieeenoti.

Never biggrin.gif
QUOTE(Kikyou @ May 26 2006, 10:00)
Tev vajag mangu zīmēt. :|

Jau sen tiek dariits(S.A.)...no pagaju6as vasaras beigaam...un daru to ljoti leeni nekur nesteidzoties^^



Un vispaar es par 6ito topiku jau biju aizmirsis ,))))
bet nu tik un taa man laika nava un zimeet negribaas(ko es ari nedaru)
driiz jakravaa mantinjas, jo šosveetdien, vai nu pec nedeljas aizbraucu....taalu, taalu kur man nava PC un atgriezi6os ne agraak ka pec 2 meenešiem rolleyes.gif
Ja vel atgriezi6os hehe biggrin.gif


A un tas ir tikai dazi layeri no visa zimejuma (tur vel blakaam staav viens deemons ^^)
image
Erik4xp
Es nesaprast - kāpēc tad nerādīt visus leyerus? dry.gif
Redzot šito tā vien gribās redzēt visu biggrin.gif
Kikyou
Kā tu tādas līnijas dabū? >_< Rrr....

Sou kaaa~ Tā jau man arī likās, ka tu zīmē mangu, tikai pārliecinājos. Jo itkā kautkas bija dzirdēts, bet, pazīstot manus atmiņas apmērus, tikpat labi tas varēja būt kāds cits. BET NEBIJA. *fail*

Hmm. Šitais atgādina, ka es savai mangai neko neesmu jau kādu pusgadu zīmējusi.
*paķer motivāciju un skrien uz lielo istabu zīmēt nākamās lapas*
Kirara
Drucinj no eenojuma tak ir. dry.gif
Keydan
Tad kad mes redzesim šo demonu?
P.S. Zimejums - Lielisks.
Storm
Kaa tu dabuu taadas liinijas? blink.gif (varbuut iesaki kaadu tutoru? rolleyes.gif )
Keydan
-Kai- ! Ar ko tu zime?
X_Kamui
QUOTE(Erik4xp @ Jun 8 2006, 08:27)
Es nesaprast - kāpēc tad nerādīt visus leyerus?

Jo man nepatiik ka tas izskatas kopaa xD
vismaz nepabeigts sad.gif
[img]

QUOTE(Kirara @ Jun 8 2006, 11:27)
Drucinj no eenojuma tak ir.
^^zinu, tapeec ari ieliku un pateicu, ka Never! xDDDD


Un zimeju es vnk, ka visi,
vispirms ar ziimuli, tad ar tinti un tad dzee6u visu ziimuli un skaneju xD
talak ja ko vajaga taisu photoshopaa...




Awww, 6odien 1:00 naktii aizbraucu takaa bb xD
+Chibi+
Es nolēmu, ka beidzot laiks arī man kaut ko te iespostot, citādi tikai skatos un skatos. Congratulations, tu esi šī foruma labāko artistu Top5. ^^ Respect. Man personīgi, ļtoi imponē tieši tavs lineart. ^^v Grreat.


Edit: es pārskaitīju. Neke, vismaz 8 labi artisti mums ir, so you're in Top8. ^^
Keydan
Man ari vajadzetu meiģinat ar tinti... Vai tas ir gruti? Tur ir vajadziga tada divaina pilcpalva...
Ka vienmer... Zimejums A+
Kirara
Peedeejo manir gruutaak saprast nekaa pirmspeedeejo.
Kikyou
Šodien? Es sapratu, ka tu rīt brauc.
Bleh. Kam es atlikušo vasaru dzīvot traucēšu? :/ (Laikam jau Hachi-sensei!)

A bet ar to dēmonu ir vēllabāk! happy.gif Tas dēmons vispār super, tāpat kā iepriekšējā lapā. Ehh moins nevaru beigt priecāties... Man nežēlīgi patīk melnbalti darbi; laikam tāpēc, ka es tā nemāku. Reāli super.
You just wait! By the time you come back I will be as good as you are!
+Chibi+
QUOTE(Kikyou @ Jun 12 2006, 21:04)
Šodien? Es sapratu, ka tu rīt brauc.
Bleh. Kam es atlikušo vasaru dzīvot traucēšu? :/ (Laikam jau Hachi-sensei!)


You just wait! By the time you come back I will be as good as you are!
*



I don't really mind, actually.

And i promise tio suprvise you in this, heheh. That's a nice determination. Won't be hard to follow. XD
Pakkun
AAAAA!!! >_< kaa taa var (man ir aizdomas, ka esmu kko taadu jau teicis tongue.gif ) kaa taa var ziimeet!? .. bet nu jaabut tachu arii latvijaa kaadam manga meistaram. ir!
X_Kamui
Aaaaaaaaaaaaa kur taa ficha, kura saucaas Upload image xD
damn you *****....... biggrin.gif


Es nereali daudz pa vasaru paspeju uzzimeet un visus ziimejumus atstaaju laukos xD
jo atbraucu tikai uz paaris dienaam(vai nedelju max) wink.gif


A un Keydan ar tinti zimeet ir taa pat ka ar pildspalvu...viegli karo4^^



biggrin.gif Ok man sodien paaaraaak labs noskanjojums, tapee negribu to teret uz zimejumu samazinaa6anu xD
soo neko neielik6u laugh.gif

varbut riit, peec darba, kko atradii6u no veciem zimejumiem, kurus es vel neesmu seit radijis un ielik6u...
Keydan
Gaidam, gaidam!
Mazs lugums: ZOBENS!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.