Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Japan Tribal(senā) music
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
Uneverdie
Man patīk tāda kā senā mūzika, kuru spēlē ar tradicionālie instrumentiem un pa vidu dažreiz iekliedzas koris "Šāaaa" un kaut kā tā. Nemāku īsti aprakstīt bet ceru ka sapratīsiet.
Jautājums:
Kā atrast kādu tādu gabalu. Kā vispār sauc šādu tipu. (apzīmējums)?
Cow
Man arī patīk tāda kā senā mūzika!
Uneverdie
Labi, tāda mūzika bez vārdiem tā kā klasiskā tikai japānas un. Īstenībā jau senā japānas mūzika ir Ķīnas mūzika.

Kāds zin kā to apzīmē? vai kur dabūt?
Kirara
Hmm..mjaa man maajaas nav taadas muuzikas, bet saprotu ko tu domaa. Man liekas, ka shii muuzika vareetu buut laba.
Es neko nevaru pateikt par to apziimeeshanu, kaa arii kur to dabuut.
Kikumi
Apzīmējumi var būt visādi: ambient, classical, traditional, new age, musical, ethnic utt. Tas pašam ir kārtīgi jāmeklē, ja tiešām gribi atrast kaut ko labu un sev tīkamu! happy.gif
Uneverdie
norāde kur meklēt?, jo googlē baigi grūti kautko sakarīgu tā atrast.. -.-
Kikumi
Ehmm, ir tāda lieta kā www.download.com... Un, ja ar to nepietiek, tad atliek vien vecais labais Google. Varbūt vēl kaut ko Mininovā vari atrast. wink.gif
Cow
Un Muzika ir super!!!Es tik labi nemaku muzikas inctrumentus spelet bet klausities super!!!
Hikaru
QUOTE(Uneverdie @ May 24 2006, 18:38)
norāde kur meklēt?, jo googlē baigi grūti kautko sakarīgu tā atrast.. -.-
*


DC++ var atrast, piem., uzrakstot "traditional japanese"... vismaz dažādos anime hubos var atrast... nezinu kā citos.
Tigra2
zinu vienu labu gabalu, kas ir liidziigs tradicionālajiem, bet tomēr tapis muusdienās:
Kenji kawai - kungsuta ura mite chiru < - ceru, ka uzrakstīju pareizi, bet jebkurā gadījumā, tas ir OST no ''Ghost in the shell 2''
Uneverdie
http://www.youtube.com/watch?v=w5D08pyHFM4

Tu domāji to? Bet es domāju kautko pilnīgi senu pavisam vēsturisku.
Tas izklausās pēc viekāršas klavieru und kkāda stīgu instrumenta dziesmas pavadijumā. nepavisam tas ko gribēju. Es - jocīgs laikam.


vai arī tas http://www.youtube.com/watch?v=aMif92wdzqE
Kas arī nav meklētam līdzīgs,.
Isabel Carmin fon Edelhain
Liekas drīzāk gan šito domāja => Click
Uneverdie
Paldies Shumin. Tas bija tieši tas ko es domāju, nevajag nekādas klavieres vai Mocartus, bet īstu Aziātisku bungu ritmu kāds bija ap 1:20 lidz 1:30 (super) taja video.
Un video arī labs, kkur redzēts. Tagad sākšu vairāk sktatīties tādas filmas..
Kirara
Jaa, Shuminam paldies!
Es arii paskatiijos to. Baigi labais video arii. laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.