Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ranma 1/2
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kirara
Laba anime, tikai 2 gadus to neesmu redzeejusi.
Skaidri redzams, ka tur ir tas pats Inuyasha zīmētājs.
Shii anime ir veca un es nesen redzeeju, kaadu ljoti mazu dalju no taas. Redzeeju, ka saliidzinot ar Inuyashu tur ir sliktaak uzziimeets.
Ghoul
Uh, viena no labaakajaam animeem vispaar. Bet diemzjeel, jo taalaak gaaja, jo sviestainaak palika. Bet tomeer ljoti patiikama anime. Labs humors, sava ecchi piedeva, forshi chari, aizraujosh sizets un forshas ciinjas smile.gif
Kikumi
Jā, šī anime ir vienkārši vienreizēja. Ļoti patīk! Piesaistīja stāsts un paši čari. Tikai žēl, ka neredzēju līdz galam... sad.gif Interesanti, Ranma un Akane beigās apprecējās vai nē?
Hikaru
Līdz galam neesmu skatījies, bet kaut kur esmu lasījis, ka anime laikam ir bez beigām... visu mangu uz anime nepārtaisīja... pietrūka naudas vai kaut kas tāds... laikam...
Kikumi
Vāaa! Žēl gan! Tik ļoti girbētu redzēt visu līdz beigām, bet, ja jau nav beigu... Tiešām ļoti žēl. Anime bija ļoti daudzsološa (manā skatījumā). ph34r.gif
Church
kaadas probleemas izlasiit mangu? IIRC complete scanlated jaabuut pieejamai.
Kikumi
Slinkums vilkt, tur jau tā lieta. Mangas arī nekad nav bijušas lielā cieņā man. :| Bet nekad jau nav par vēlu kaut ko sākt darīt... ph34r.gif
Kirara
Es neesmu visas seerijas peec kaartas redzeejusi. Dazhreiz esmu taas laikaa prom, jeb tam liidziigi, bet paskatiishos youtube vai tur ir.
Rika
khm....laba jau laba,tikai neapmierina mani tā kvalitāte(ja to vispār tā var nosaukt)Izskatās ļoti veca.Ā,un vēl kas-tur vairāk manuprāt,darbojas ķīnieši nekā japāņi.
Bet skatīties jau var!
Tierra san
Man patiik Ranma 1/2 un nesen skatiijos to. Man patiik vinu humors vnk wink.gif
Šigeru
QUOTE(Rika @ Jun 1 2006, 16:30)
khm....laba jau laba,tikai neapmierina mani tā kvalitāte(ja to vispār tā var nosaukt)Izskatās ļoti veca.Ā,un vēl kas-tur vairāk manuprāt,darbojas ķīnieši nekā japāņi.
Bet skatīties jau var!
*



Shampoo
Colonage(Shampoo's grandma)
Mousse(Shampoo's fiancee)
Ling-ling and lang-lng(Shampoo's sisters)
jocīgais leģendu vecis un radiņš tirgotājs

kas ta vēl? un ti un tā furikan koko(highschool) nepārspēt, kurnu visu Tokiju.
Keydan
Redzeju tikaj pirmus 2 serijus un man patik! Es gribu vel! smile.gif
kaarleens
Ljoti patiikams vecaas skolas gabals, veseliigs humors, neslikts story protams tas viss likties kidy, bet man kau kaa tas neatbaida pagaidaam esmu ieveerteejis 1.5 sezonu, ja pietiks speeka noskatiities visu ta doshu pilniigaaku veerteejumu.
Neptuuns
Pirms es kaut ko saku, piedodiet par nekropostošanu, bet es juutu, ka tepat forumā ir kāds kas izmisīgi meklē ko skatīties un nevar atrast, un viņam tieši Ranma nav redzēta un ir jāredz.

Kā jau teicu vienā citā topikā šitik slimi es aime jau gadiem neesmu skatījies, kā tagad skatījos Ranmu. Man sapņos rādījās džeki kas lietū pārvēršas par sievietēm un no rīta pieceļoties, pirms galva vēl strādā, ja lija likās loģiski neiet ārā lai saglabātu savu vīrietību.

Anime ir, pirmām kārtām tiešām smieklīga. Neesmu drošs, ka pirms Ranmas man ir nācies nopauzēt kādu anime lai varētu izsmieties nepalaižot garām story attīstību, un smējos es riktīgi, gandrīz no krēsla krisdams.

Otrām kārtām, oficiāli paziņoju, ka anime(pff, labi mangas) romantiskā daļa ir man pirmo reizi aizskārusi tik dziļi, ka vēl tagad, pēc divām dienām tāda silta, patīkama sajūta pārņem. Laba undercover romance.

Un, visbeidzot, es jums no visas sirds lūdzu- izlasiet mangu! Lai arī pēdējā cīņa man, priekš Ranmas liekas bišku pārāk episka un grandioza, tomēr beigas bija tieši tas, kas satricināja manu citādi stabilo psihi uz divām pilnām dienām (Labā nozīmē.)

Un Visbeidzot, neļaujiet, lai fakts, ka galvenais varonis ir divdzimumu friiks un vinja teevs puspanda aizbiedē jūs no šī seriāla. Es dēļ tā ilgi atturējos no Ranmas, bet, izrādās, muļķīgi darīju.
Tenma
šitā smējusies sen nebiju - šorīt uzraku pavisam nejauši, bet ne sekundi nenožēloju biggrin.gif nu labi, pāris pirmās minūtes likās galējs bezsakars, bet tad jau aizgāja. burtiski vārtos pa grīdu no smiekliem. veca, bet laba. fantastiska humora deva.
Rika
Man arī sagribējās ie'post'ot kko vecā topic'ā.
Es izlasīju savu post'u augšā un jāsaka,ka man palika kauns!Kā es kko tādu varēju vispār uzraxtīt!?...Tā nebiju es! tongue.gif
Šī anime ir fantastiska,štrunts par kvalitāti,ka nekā,samērā veca jau ir!Goda vārds,es pēc vienas epizodes noskatīšanās vēl ilgi smējos!Mana māte padomāja,ka I'm going insane (baigais jaunums)
Es tiešām,tiešām iesaku noskatīties!Liekas,ka ir baigi daudz,ko skatīties,bet tās epizodes paiet tik ātri,ka pēc beigām gribas vēl un vēl!So damn funny XD *vārtās pa grīdu,jo atcerējās dažus kadrus*
Pakkun
QUOTE(Neptuuns @ Apr 11 2007, 21:57) *

Pirms es kaut ko saku, piedodiet par nekropostošanu, bet es juutu, ka tepat forumā ir kāds kas izmisīgi meklē ko skatīties un nevar atrast, un viņam tieši Ranma nav redzēta un ir jāredz.

Kā jau teicu vienā citā topikā šitik slimi es aime jau gadiem neesmu skatījies, kā tagad skatījos Ranmu. Man sapņos rādījās džeki kas lietū pārvēršas par sievietēm un no rīta pieceļoties, pirms galva vēl strādā, ja lija likās loģiski neiet ārā lai saglabātu savu vīrietību.

Anime ir, pirmām kārtām tiešām smieklīga. Neesmu drošs, ka pirms Ranmas man ir nācies nopauzēt kādu anime lai varētu izsmieties nepalaižot garām story attīstību, un smējos es riktīgi, gandrīz no krēsla krisdams.

Otrām kārtām, oficiāli paziņoju, ka anime(pff, labi mangas) romantiskā daļa ir man pirmo reizi aizskārusi tik dziļi, ka vēl tagad, pēc divām dienām tāda silta, patīkama sajūta pārņem. Laba undercover romance.

Un, visbeidzot, es jums no visas sirds lūdzu- izlasiet mangu! Lai arī pēdējā cīņa man, priekš Ranmas liekas bišku pārāk episka un grandioza, tomēr beigas bija tieši tas, kas satricināja manu citādi stabilo psihi uz divām pilnām dienām (Labā nozīmē.)

Un Visbeidzot, neļaujiet, lai fakts, ka galvenais varonis ir divdzimumu friiks un vinja teevs puspanda aizbiedē jūs no šī seriāla. Es dēļ tā ilgi atturējos no Ranmas, bet, izrādās, muļķīgi darīju.


šā posta dēļ iegūglēju ranma 1/2 un sāku lasīt mangu. nākamais, ko es darīšu, būs animes skatīšanās. es arī esmu ilgus gadus bijs maldīgos priekšstatos par to, ka ranma ir sū** biggrin.gif shame on me.
neatceros, kad lasot mangu(vispār neatceros kad pēdējoreiz būtu mangu lasījis) būtu tā rēcis xD
Seven_of_zero
Man laikam ir vissas sezonas uz DVD. +Movies. Seriaals loti patikams. Manga arii loti forsa, ir gan briiziem diezgan liela atskiriba starp Mangu un Anime.
Pakkun
QUOTE(Seven_of_zero @ Oct 5 2007, 11:10) *

Man laikam ir vissas sezonas uz DVD. +Movies. Seriaals loti patikams. Manga arii loti forsa, ir gan briiziem diezgan liela atskiriba starp Mangu un Anime.

cik kopā tās sezonas aizņem platību datorā?
Jackal
Naiss anime! wink.gif Kaut kā palaidu garām, bet tagad vismaz būs ko pa vakariem skatīties.

@Pakkun - Ranma ½ [aX] + OVAs [aX] + movies [RG] (dual audio) - 42.08GB (Viena bundža disku izies)
Pati manga kaut kur uz 660MB.
DEEP'ā abi mētājas. wink.gif
aruka_sei
forša anime ^__^, skatijos kādreiz pa franču satelītkanālu ''Mangas'', kāmēr viņu stipri nekodēja.
aruka_sei
Noskatijos visu Ranma 1/2 un izlasiju visu mangu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.