Help - Search - Members - Calendar
Full Version: programmas.
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Nerine
Es nezinu, vai pavedienu uztaisīju pareizajā vietā, bet vnk nezināju kur citur.
Šitādu pavedienu arī neatradu. ja ir, piedodiet.
Es gribēju pajautāt kādās prgrammās jūs zīmējat anime? Zinu, ka daudzi zīmē paint'ā bet kur vēl?
Es nezinu kas tās par programmām, bet gribētu uzzināt, varbūt tad varētu zīmēt tur, un man sanāktu labāki zīmējumi.
Paldies jau iepriekšs. smile.gif
Niks
Tas atkarīgs no paša cilvēka, piemēram, mani Photoshop darbi atpaliek pat no maniem GIMP darbiem, savukārt Inkscape tikai tagad sāku vilkt normālus curve, kamēr 3DS Max iemācījos to jau pirmajā vakarā, tā kā nevar pateikt, kura programma būs tev vispiemērotākā. Vari pamēģināt The GIMP (attēlu redaktors), Inkscape (vektorgrafikas redaktors) un Blender (3D modelēšanas rīks).
Nerine
ā, nu tad skaidrs...paldies! happy.gif
bladez
Niks, GIMP gadījumā naw tikai Linuxam???
Church
QUOTE(bladez @ May 27 2006, 14:12)
Niks, GIMP gadījumā naw tikai Linuxam???
*


nee. ne tikai.
Kaede
Nez, man, ja es arī ko no anime zīmēju, ir ērtāk to visu uz painta, ja sanāk datorā. Bet ja vispār kko gribu zīmēt, ne tikai anime, ta man riktīgi patīk Jasc Paint shops.
Niks
MS Paint'ā neko nopietnu neizdarīsi.
anti
QUOTE(Niks @ May 27 2006, 21:17)
MS Paint'ā neko nopietnu neizdarīsi.
*


pārliecināts? iesaku tev apskatīties šo:
http://www.swmoore.com/ultimatepaint.html
Niks
Nekas iespaidīgs tas nav, esmu redzējis arī krietni labākus MS Paint ražojumus, taču, lūdzu, izdari MS Paint'ā patiešām elementāru lietu - 3 attēli, kas ir viens virs otra, taču tā, ka no katra var kaut ko redzēt, tālāk uzliec, lai, skaitot no lejas uz augšu, otrais būtu puscaurspīdīgs un varētu redzēt, kas tam apakšā, tālāk uzliec, lai arī trešais tāds būtu, turklāt arī zem tā jābūt redzamam pirmajam attēlam (arī tur, kur tam virsū atrodās otrais attēls), turklāt vēl gala rezultātam jābūt PNG formātā. Ar The GIMP to var izdarīt pāris minūtēs, taču ar MS Paint, cik zinu, to vispār nevar izdarīt.
anti
QUOTE(Niks @ May 27 2006, 21:57)
Nekas iespaidīgs tas nav, esmu redzējis arī krietni labākus MS Paint ražojumus, taču, lūdzu, izdari MS Paint'ā patiešām elementāru lietu - 3 attēli, kas ir viens virs otra, taču tā, ka no katra var kaut ko redzēt, tālāk uzliec, lai, skaitot no lejas uz augšu, otrais būtu puscaurspīdīgs un varētu redzēt, kas tam apakšā, tālāk uzliec, lai arī trešais tāds būtu, turklāt arī zem tā jābūt redzamam pirmajam attēlam (arī tur, kur tam virsū atrodās otrais attēls), turklāt vēl gala rezultātam jābūt PNG formātā. Ar The GIMP to var izdarīt pāris minūtēs, taču ar MS Paint, cik zinu, to vispār nevar izdarīt.
*



piesiešos vārdiem un teikšu, ka tā vairs nav zīmēšana. cilvēkam jau tikai progu priekš "anime zīmēšanas" vajadzēja, nevis manipulācijām ar transparent attēliem :> tiesa gan, anime kā tādu ne ar Gimp, ne Photoshop, ne arī ar citu līdzīgu neuzzīmēsi, man šķiet :>
Niks
Ar Photoshop laikam var gan.
P.S. Labi, tad beigās vēl pa virsu kaut kas jāuzķēpā. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.