Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Project zero 2
Anime forum > Anime > Games
Nerine
Vai kāds šo spēli zin? Es lasīju par šo spēli, man tādas mistiskas patīk, bet pasakiet vai 13 gadus vecai meitenei nav par šerpu?
Es domāju varbūt varētu dabūt, bet pirms dabūšanas pasakiet vai vispār vajadzētu un kāda viņa ir?
Un man liekas ka spēlei ir kaut cik attāla saistība ar Japānu un anime, jo nu, tur ir divas anime meitenes vai..vai ne? unsure.gif
Nu, lai vai kā, ceru ka mani nesitīs! smile.gif

image

image

atļāvos pievienot divas bildes. unsure.gif
EndlessReality
Vispār jau tā spēle saucas Fatal Frame 2... Jā, tā ir japāņu spēle. Starp citu, tā nav mistiska, tas ir pure horror. Spēlē uz veselību, ja nervu nav žēl.
Nerine
tu esi pārliecināts?
tajā žurnālā bija rakstīts "project Zero 2".
un vai par pašu spēli arī varētu pastāstīt? glare.gif
EndlessReality
Pilnīgi. Project Zero ir amerikāņu versijas nosaukums, oriģināls saucas Fatal Frame. Kas attiecas uz informāciju, parakājies šite: http://www.gamefaqs.com/console/ps2/data/915022.html
Nerine
ā, nu paldies. bet vai esi arī spēlējis? rolleyes.gif
EndlessReality
PS2 man pagaidām nespīd... Vispār, ja patīk šādas spēles, vari uzraut Silent Hill- tas ir arī uz PC.
baseboalbatboy
Shii speele ir atziita kaa vis baisaakaa speele uz PS2 Resident Evil pat blakus nestaavot ... tongue.gif Prikols ljaunajiem shaut ar kameru...
7thcrow
laugh.gif Čau!!!
Nu vispār ir otrādāk - fatal frame ir amerikāņu nosaukums, bet PZ ir eiropas variants. Spēlei ir jau iznākusi arī 3. daļa, vismaz amerika... labi, faktus var atrast netā -ja vaig.
Es neuzskatu šo spēli par šausmīgāko uz ps2, personīgi dodu priekšroku silent hill sērijām - tas laikam saistīts ar manu tieksmi pēc slimīgām un mistiskām lietām.
PZ2/FF2 man likās ļoti romantiska : divas masas( jā japāņu, bet ne anime, šai spēlei ar animē ir maz sakara), japāņu miestiņš, japaņu kultūra, japāņu mūzika un vispār viss tur ir ļoti japāņu, kas protams nav nekas slikts, jo šis ir tīrākais japāņu horrors, kurā kā parasti dominē spoki un izmocītas mirušo dvēseles, kas mīl parādīties tā ļoti pēkšņi, bet pie tā var pierast...
Labi. Spēle ir laba, ļoti atmosfēriska. Iesaku visiem horror frīkiem, jo veseli cilvēki neaizraujās ar vardarbību un šausmām( nemaz nemēģiniet mani pārliecināt ka tā nav).
13 gadīgi... nu jā šis laikam atkal ir subjektīvs viedoklis, jo ja tev patīk spēles, kur rozā lācīši skrie pa pļavu un lasa akmentiņus, tad es tev iesaku.. iet kaktā un nokaunēties. However, ja tev patīk atrasties patstāvīgā saspringumā, tad varbūtās šī spēle tev patiks, bet rēķinīs elpot būs gŗti. Viss atkarīgs no tavas gaumes.. un samaitātības, es 13 gados sēdēju viens pats tumšā istabā( vispār es biju viens pats mājās) un skatijos šausmenes, bet tajā vecumā es biju paspējis jau norūdīties.
O.K. Iešu atpakaļ spēlēt SH3, sh4 ir forša, bet vislabākā ir sh2(kas ir spēlējis minimums 2. reizes sapratīs), bet visšausmīgākā, man tomēr liekas pati pirmā sh... nu nezinu. Un vispār SH rūlē... pa nervu šunām un smadzeņu rievām, tā ka ik pēc 40 min. gribās pārslēgt uz tv un paskatīties teletūbijus.
Man šķiet es mazliet aizrāvos.... čau, un lai jums jauka diena ph34r.gif
baseboalbatboy
QUOTE(7thcrow @ Jun 12 2006, 21:03)

Es neuzskatu šo spēli par šausmīgāko uz ps2, personīgi dodu priekšroku silent hill sērijām - tas laikam saistīts ar manu tieksmi pēc slimīgām un mistiskām lietām.
PZ2/FF2 man likās ļoti romantiska : divas masas( jā japāņu, bet ne anime, šai spēlei ar animē ir maz sakara), japāņu miestiņš, japaņu kultūra, japāņu mūzika un vispār viss tur ir ļoti japāņu, kas protams nav nekas slikts, jo šis ir tīrākais japāņu horrors, kurā kā parasti dominē spoki un izmocītas mirušo dvēseles, kas mīl parādīties tā ļoti pēkšņi, bet pie tā var pierast...
:
*




ak jaa likam PZ;3 bija tabulas aukshgalaa ..bet es zinu ka tas bija Kkaads Project Zero
Nerine
7thcrow, man tādas spēles "kur rozā lācīši skrie pa pļavu un lasa akmentiņus"tiešām nepatīk. laugh.gif
ā, un par SH, esmu spēlējusi tikai pirmo, jo man sačakarējās PS, un sh man visulaiku vienā vietā uzkaras. bet esmu tikusi līdz beigām. happy.gif
un ja pareizi sapratu, tad fatal frame jeb project zero ir kruta spēle?
Dabūšu un paspēlēšu. happy.gif
Paldies! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.