Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fullmetal Alchemist
Anime forum > Anime > Requests
goku
Karoch nu jau 3dienas velku [KAA]_FullMetal_Alchemist_01-51.DVD(complete) divas epas tongue.gif un saprotu ka neko nesadabūšu tā lai varētu skatīties tuvākajā laikā tongue.gif
Kāds lūdzams var šo te ielikt iekš ftp.trubaz.com jo man ir dsl. un tas būtu ideālākais variants smile.gif paldies jau iepriekš
P.S. Cerams ka nepārkāpju nekādus noteikumus tagad. Miegs nāk un ir jau vēls smile.gif
Spectre
Piedāvāju DVD. Varu iecept FMA KAA rezlīzi 1-51 + mūviks arī no KAA.

P.s.
Pa cik man nav dsl trubu variants atkrīt.

Rīgā esu pirmdiena to piektdiena. var satikties no rīta tas būtu pēc 8:15 kautkur tā or vakarā, bet nespēju garantēt laikus, citreiz ir daudz darba un nespēju vilkties projām jau 17:00 no darba.
(Sestdienas, svētdienas - ja braucu ta braucu, speciāli nevilkšos.)
goku
Hmm.. izklausās jau labi smile.gif Un kas man tev pretī jādod par šādu labdarību ? smile.gif cik matricas pirmkārt ? biggrin.gif Nu var jau arī tā smile.gif A tev ātrs nets ? vēl jau ir tracker.deep.lv utt...
Spectre
Ja nemaldos kopā sanāk 3 DVD - respektīvi pretī 3 tukšus dvd ... mainamies bez koveriem utt... jo pērku bez koveriem un bāžu dvd plānajos vāciņos.

Nets mājās nav ātrs, darba hdd ar incoming stafu ir pārgrūsts, so negribu (nav laika nomest shito infu) te veel gāzt virsū informāciju (FMA). Anyway deep.trackerī neesu reģistrējies.

Nu shodien jau ir pa veelu kko darīt so, uz pirmdienu varam sarunāt. Weekendā šaubos vai būšu centrā.
goku
Nu ok .. karoch saki vietu kur izdevīgi, runājam uz pirmdienu smile.gif
Joe
iekš Tracker.deep.lv ir Fullmetal Alchemist - Completed (rus)
goku
Es jau pirmās 6 epas noskatījos iekš jap\eng sub. Un rus gan negribas vilkt smile.gif ja jau ir iespēja dabūt kaa relīzi uz dvd pa taisno smile.gif

P.S. Spectre. varētu pie tc Origo 1dien tad , tik cikos tev izdevīgāk ?
Spectre
Ehhhh Gome gome ... pa weekendu nesanāca ielīst lapā ... davai uz rītdienu runājam.

Rītdien pie t/c Origo pēc 17:20 kamēr no valdemārenes atklibošu + nav teikts ka uzreizi 17:00 iziešu no darba ...


P.s. anime ar rus subiem neownē tongue.gif

P.s. tā kā vakar atbildes nebija es esmu izmainijis plānus.

Takšto ziņo uz trešdienu.
goku
damn ohmy.gif aimirsu atbildeet dry.gif domaaju tieshi apskatiities tagad.. ehh.. tad shodien vairs ne ja ? tongue.gif nu lab tad riit ///
phe. pilniigi nopietni likaas ka atbildeeju sad.gif
hmm mosh jaapmainaas mob.tel nr. ?
baseboalbatboy
Redzeeju 26 epizodi ...nu nezinu ko teikt noteikti ar vienu epizodi vien nepietiek bet iesaakumam izskataas normaali tikai nesaprotu kaapeec visiem taas metaala rokas?
pienapuika
taada seerija vienkaarshi...tongue.gif
Psycholog
QUOTE(baseboalbatboy @ Jun 13 2006, 16:09)
Redzeeju 26 epizodi ...nu nezinu ko teikt noteikti ar vienu epizodi vien nepietiek bet iesaakumam izskataas normaali tikai nesaprotu kaapeec visiem taas metaala rokas?
*


nekad nespried par anime nostoties tikai vienu seeriju, kura turklaat ir 26., nevis kautkaada tur 1.
nejeedziigi...
goku
shito var sleegt smile.gif sen jau dabuuju un noskatiijos smile.gif paldies spectre cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.