Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Klubs
Anime forum > Anime > Anime: made in Latvia
Yume
Man te piedaavaajums..
Kaa buutu ja mees visi apvieotos vienaa anime klubaa?
Man dikti gribeetos, jo peec taa ko es redzeeju tajaa vieniigajaa, kas Latvijaa jau ir [ Kampai ] , man ljoti gribaas izveidot kautko pieklaajiigu, nevis paaris cilveekus kas to vien dara, kaa seezh un dzer alu.
Mums vienalga vajadzees nosaukumu, kaa anime veidotaajiem, a taa buus klubs, un varees uzraxtiit ka veidoja LV anime fanklubs...
man pilniigi rokas kasaas logo uzzimeet...
Sigfa
kursh tev liedz logo ziimeet. Tikai man jautajums tev tads: Prieksh kam tev taads klubs, un ar ko taads nodarbojas? Nepietiek jau ar forumu?

PS. es noteikti neesu pret... es pat labpraat piedaliitos, ja redzeetu tam kaadu jeegu bez iespeejas teikt 'esmu anime klubaa'...
Ella
Skan labi, Un veel nosaukumu taasdu reaalu.
(ELLADORA piekjer sevi sapnjojam rolleyes.gif )
Spectre
Ideja laba, atbalstu, piesakos, piedalos utt.
Man ir aizdomas ka shaadaa klubaa cilveecini vareetu sanaakt draudziigaa lokaa paskatiities kaadu jaunu ANIME, sapaziities un mainiities ar cd vai dvd kas nu kuram ir .... utt. arii satikshanaas viea forumieshiem
Ai nu labi es jau te bikiit aizraavos.. tongue.gif
Yume
Khem... Sigfa... priekshkam-priekshkam...
Gribaas un viss....


Taa kas te bija par... kaadi piedaavaajumi nosaukumam?
Sigfa
atkariigs no taa ko juus gribat... nosaukumu kaudzeem...

Silver dragon (Sudraba puukjis, ja gribiet latviski)
LatAnime (LAnime) [laugh.gif]
Yume (kaa sapnis. nez. Man liekas, ka labi izklausaas)

mnjaa... nav radosh gariigais laugh.gif galnais vaig kauko orgjinaalu...
Yume
Aha, originaalu un bez alus, jo tas man tik' ar Kampai arii asocieejaas...

Taa, nu kas man te taads naak praata... nez kaapeec kraasas...
Kurenai [dzilsh sarkans]? naa.. paaraak druumi...
Kouhaku [balts un sarkans]? Makka [dzilsh sarkans]? ... nee, kas tas ir ka uz sarkanaam kraasaam velk, laikam futbolu par daudz saskatiijos, latvijas karogs naak praataa.
Nee, nu veel man patiik Ookami [vilks].. un vairs nekas laadziigs nenak prataa. unsure.gif
Sigfa
eem... atceries, ka mees taga runaajam par KLUBA nosaukumu... ookami? mnja...
xikes
Nosaukums...? hmm.... es ierosinu to muusu apvieniibu, kas projektee Latvijas pirmo anime saukt par "Cristal Cat studios"
Shito jau es sameeraa sen raxtu, kad man kaada softa instalaacijas gaitaa jaaaizpilda aile "Company"
Logo? Luudzu...
user posted image
Guest
Iisteniibaa jau ir 'Crystal'
xikes
QUOTE
Iisteniibaa jau ir 'Crystal'

es zinu(tagad jau kaadu laiku).. tikai, tad kad to izdomaaju man likaas ka to vaardu raxta "cristal" smile.gif eh.. bet vai nav vienalga...
tihiro
Jums neliekas ka jus darat visu caur dibeni???????Pirmkart cilveeki,darbs,peec tam nosukums........nav nopietni!!!
zenofex
Crystal Cat Studions skan baigi smuki wink.gif Taa var nosaukt manupraat apvieniibu.
tihiro - man liekas ka viens otram netraucee, vajag jau arii par kaut ko citu parunaat, avosj veel kadas citas idejas rodas.
Sigfa
jaa, nosaukums smuks, es atbalstu. Tikai logo gan ir pasuudiigs... taakaa man shodien noteikti nebuus ko dariit, tad uzmetiishu kautko..
Sigfa
un ar visu uzrakstu. Neticiigajiem piebildiishu, ka backgrounds ir caurspiidiigs(gifs, kaa nekaa). Buutu neslikti, ja kaads vinju vareetu uztaisiit vairaak kristaaliksu... nav ne jausmas, kaa to izdariit {o.O}

PS. buutu pateiciigs, ja kaads man iedotu kaadu forshu fontinju, kuru es sheit vareetu labi izmantot...

UPDT: bilde nonjemta.
Spectre
Ehhh kaa man gribaas ar ko uztaisiit, bet peedeejaa laikaa ........ nu galiigi nav taa laika un visss. Es paprasiishu savam draugam tas labi nemaas ar fotoshopu mosh shmais maacees sataisiit vinu kristaalisku. Kaa piemeeram shodien man ir tikai tik daudz lai ieposteetu sho te un man jaaskrien atkal eeehhhhh neiet ........ aaa Sigfa atsuuti visas sagataves uz Sergejs@banda.lv suuti cik vien ir vianas vietas tur pietiks biggrin.gif
Sigfa
man jau tikai divas ir laugh.gif

UPDT: aa, nee, veel pati baaze =]
Sigfa
UN! ir! tas ko gribeeju, ir panaakts!

Behold! The crystal cat!

PS. izdzeesiishu ieprieksheejaas bildes, lai mazaak.
Sigfa
Bishku cits. pick one tongue.gif (skatieties uz bildi, ja shii patiks labaak uzlikshu uzrakstu, kuru var zibeniigi nomainiit)

man gan personiigi taa iepreiksheejaa. izskataas vairaak peec kristaala... taadas plaisinjas...

shonakt laikam pietiks... iehsu nu guleet... riit, ja buus laiks un vecaaki neraus uz laukiem, nedaudz sakaartoshu un satiiriishu robainaas liinijas. pamekleeshu kaadu smukaaku un izteiksmiigaaku fontinju ar kuru taisiit tekstu...
aya-angel
Nu nez, man kautaa "pietruukst" vai ir par daudz tavaa pirmajaa variantaa...... Otrais matiik vairaak, tikai tad, ja lietosim otro logo, buus drusku jaapamaina nosaukums uz teiksim "Ghost Cat Studios" biggrin.gif
xikes
Heh.. labs.. iespeejams, ja mani nevienam nekur nezidosies aizvilkt liigot(kas visticamaak taa arii buus) , tad es uztaisiihu arii veel kaadu logo variantu.. smile.gif
Yume
Hmm-- tad mees palikaam pie CCS..aka CristalCatStudio? Man jau arii patiik bet prasaas abriviatuura.. par garu...
Guest
biggrin.gif tikai ne CCS, savaadaak par card captorfaniem noturees
xikes
OK.. te nu buus... viens no maniem peedeejiem garadarbiem...
Pasham liekas, ka nedaudz paarcentos.. bet nu... vispaar patiik... biggrin.gif
user posted image
Seven_of_zero
Labais. biggrin.gif
Ella
Tas peedeelais ir super!!!!!!! cool.gif
Haikis
Sattanistu klubins
zenofex
xikes darbs ir labs, un nemaz neatgaadina saatanistus, kas gan par saatanistiem ir tie, kas savu simbolu kraaso gaishi zilu? biggrin.gif

Ljoti btw patika tas kaa smuki teksts augshpus un lejpus kakja galvai ir ielikts. Tieshaam labi!
xikes
QUOTE (zenofex @ Jun 27 2004, 01:14 PM)
nemaz neatgaadina saatanistus, kas gan par saatanistiem ir tie, kas savu simbolu kraaso gaishi zilu? biggrin.gif


Nja.. biggrin.gif Kad veel nebija izkraasots man arii likaas loti deemonisks logo, bet kad pievienoju taadu kaa kristaalisku kraasu, tad nemaz tik traki nebija... smile.gif
Sigfa
veciit, kas tas par logo? bilde jau smuka, bet pasaki, kuraa galaa tur ir logo? laugh.gif paarak 'smalks' ... es pameegjinaashu taalaak to saveejo pamociit... bet shitam vaidzeetu pirmkaart backgroundu izgriezt, otrkaart, sarkano kraasu paartaisiit par gaishi peleeku vai baltu (vai vispaar iemest lens flare). taads nu mans sb viedoklis.
xikes
Kaads tur veel background? Taa jau tikai melna kraasa... wink.gif
Nu par paareejo ..vari kaut ko meegiaat pamainiit... Ja gribi varu tev pieshkirt photoshopa failu, tad vareesi visu daudz labaak redigeet...
Sigfa
nee nee, es saveejo veel pamociishu smile.gif tu paliec pie saveejaa, un uzlabo sho to...
Kima
Klausaaties Tihiro ir taisniiba! Saakumaa darbs peec paareejai, lai gan piekriitu ka nosaukums ir ljoti swaariigs, bet kaa buutu ar apsprieshanu ko daram? Noskatiities kaadu jaunu Anime apmainiities ar diskiem, supper! Diwu stundu darbs! Bet tomeer kljuuda, ja skataamies filmu tad jaaiet pie kaada maajaas... Pa kiniiti... nestabils gadiijums, zinu gaaja Gariem liidzi, Vampiiru mednieks D un Interstella 5555...Taisniiba arii Sigfa'i ja esam klubaa mums vajag kaut ko dariit lai vareetu ar lepnumu teikt...
Weel pie taa no saakuma jaasataisa kaut kaadas sacensiibas wai orienteeshanas speeles lai wisi labi sapazistaas, kafeiniica arii der, bet... Kur tad teiciens "Draugu atrodi brismu mirkljos"... vai kaut kaa taa.
Ja ir sacensiibas tad jaabuut arii eedamajai(Zinu ka dazhi war pateikt ka tas liex, bet taa naw!Cik organizeeju tik arii zinu)dzeramais. Tam wajadziiga nauda. Wai arii wisi naak ar grozinjiem un tad weel wieta... Nebuus wiegli... Lai to wisu organizeetu ( Wai kaut ko liidziigu naw obligaati speeles) vajadziigi wismaz 3/5 cilweeki, lai peec wareetu pienjemt wisus pareejos. Un jaanjem weeraa ka wietai jaabut tadai lai nebuutu atkariiga no tilpuma...Bet taa ka tagad vasara, war aaraa...
Nju turpiniet... tongue.gif
Sigfa
*lol* SigfAM, SigfAM! esmu viirieshu kaartas paarstaavis!!! XD comeon, nevar pastiities profilaa?
Kima
sorry! Es negribeeju!( un me zinaaja, nezinu kas uznaaca) sorry!
Yume
Taa, nu daargie, paklau... tas ka vajag visiem saakumaa kautko dariir, un trali-vali, bet man ienemsi ir vajag saakumaa kautko zem kaa vienot cilveekus, kautvai pielietojot to pashu agitaaciju, un tad jau var zem taada un taada karoga dariit to un to. Vai tad tas ir tik nesaprotams. Bet nu kas zin, var buut es domaaju savaadaak kaa paareejie, tad luudzu mani atvainot.
Taa, nu par to " visiem satikties un iepaziities" a tas jau ir bijis, un kas neatnaaca pats vainiigs. Bet noteikti, taa kaa tagad ir vasara, un daudziem tomeer ir briivs laiks, tad var visi kopaa piemeeram uz juuru aizlaist, un pie reizes uztaisiit kaadu ziimeeshanas sesiju.
Bet ar taadu laiku kaa tagad ir, ma piemeeram nekur negribaas iet. Pie pirmajaam karstuma paziimeem, es apsolos kautko taadu noorganizeet.
Kima
Yume, tew jau viegli teikt, me par sho forumu tikai nesen uzzinaaju un galvenokaart es sedeeju art...
Unmei
Za4peedinja: Taisniiba gan! Arī es nesen tik kā pievienojusies.. un nav bijusi tā laime visus satikt un sapazīties, pie tam vēl VISUS laikam jau nekad nesatikt, jo nez vai visi esam no Rīgas.. sleep.gif
Seven_of_zero
Laba ideja nākamā tikšanās pie jūras. Man ta nav grūti nieka 800 metri līdz jūrai.
Ella
Aha Juura super un laikam beidzot taa vasara atnaakusi cool.gif
tihiro
Nezinu,ko jus gribat,bet esmu parliecinaata,ka jums nekas nesanaks........jo sheit sezh tikai tie kuram patik anime(nav slikti),.........no muusu iepazishanas es neko neieguvu,es domaju mums maz kopiiga,vajag skatities reali uz lietam..........
Yume
oi-oi, tihiro, es es labaak neizteiksho par tavu pesimismu un par to a neko neieguvi no tikshanaas, es jau saku ka juutos vainiiga ka taa sanaaca, parasti viss ir shtokos. Tev dereetu redzeet kaadu no sestdienas strelkam un tad kautko izteikties.
Nu jaa un par to, ..tikai tie kam patiik anime.. zini, ir taada lieta kaa kurbijkurne, un tur seezh visi kam nav slinkums, bet zini, tur ir taa dikti labas tikshanaas, tieshaam palikosh iespaids. Un vispaar, nevar buut ka tev nav irteresanti paskatiities uz cilveekiem ar ko tu runaa... dry.gif
ShinChan
QUOTE (Yume @ Jul 9 2004, 10:53 PM)
Un vispaar, nevar buut ka tev nav irteresanti paskatiities uz cilveekiem ar ko tu runaa... dry.gif

Tas vai ir interesanti ir atkariigs no taa vai tu sarunaajoties skaties no augsjas uz leju vai no lejas uz augsju. ceru ka domu saprati wink.gif
Yume
Nesapratu gan.
Kautgan nee, sapratu bet ceru ka nepareizi.
Ella
QUOTE (Yume @ Jul 9 2004, 10:53 PM)
ir taada lieta kaa kurbijkurne

biggrin.gif Mans ari tusee Kurbijkurnee un 6kiet esu redzeejusi veel kaadu no 6ii foruma!!
Zeel bet uz nevienu tik6anos ga neesu bijusi, pat dzirdeejusi par taadu neesu! sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.