Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Witchblade
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
sipps
seriāls relatīvi jauns (06.04.2006 līdz 14.09.2006), nekas jauns un oriģināls protams nav, bet skatīties jau protams vari visu.


kaut gan Witchblade pieder pie Action, SciFi kategorijas. uz pasu Action tomēr ir likts mazāk vairāk uz varoņu savstarpējām attiecībām un to atspoguļojumu. protams arī etchi faniem būs kur pamielot acis.

jāteic gan ka ka seriāls ir pamatideja ir ņemta no ASV tāda paša nosaukuma komiksa,bet japāņi to ir pārvērtusi pēc savas saprašanas un uztveres.,bet taka pie gala rezultāta ir pielikusi savu roku ar GONZO tad varbūt nav nemaz tik slikti nebūs.

sīkāku info par seriālu protams ka var iegūt ŠEIT


savukārt torrentus varam iegūt ka ja allaž TE

atdvancētajiem lietotājiem lūk ŠEIT

image
lastguru
Hmm... meegjinaaju paskatiities... noskatiijos divas serijas bat palika garlaiciigi un izdomaaju taalaak neskatiities.
Psycholog
Patiesiba subi laikam sen nav iznaakushi. Vai es kautko palaidu garam?
r21vo
Cik man zināms, pagaidām ir subi līdz 5. sērijai ieskaitot. Conclave šķiet ir vienīgie kas subbos Witchblade tālāk. Tiesa, viena sērija jāgaida pusmēnesi :/

A pati anime laba - ir gan smuks action, gan arī var pasmieties.
Keydan
Man bija tada pati situacija ka lastguru. Bet no ta ko esmu redzeis 6.5/10
sipps
nu to, ka vinai tik lēni subi tiek taisīt nu nekādi nevarēju zināt. Lai nu kā, tas tomer ir gaumes jutajums, viena patik citam liekas pilnīgs craps.
alt
gaumes lieta..

man itkaa pat tiiri taa neko

jaa leeni naak aaraa smile.gif
risalje
Noskatijos visas sērijas, man patika
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.