Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Star Ocean
Anime forum > Anime > Games
Miky
Interesanta rpg .Pec manām domām lbāka nekā FF X .Tas tā biggrin.gif .Spele galvenais chars ir 19 gadus vecais Fayt kurs mil simyulātorus.Kadu dienu vins kopā ar (draugu) Sophia nolemj uzgriezt kadu machu, kad negaidīti viņiem uzbruk kautkad apshi. Eh mans apraksts s.cks laugh.gif .

Vienkarsi ja interese ieejiet shini saitā un apskatieties pashi kas un kā: http://www.starocean-europe.com/uk/
Hikaru
Jā spēle ļoti interesanta. Vai interesantāka par FFX gan nezinu... Iespējams. Real-time battle system šeit man patika. Tikai pamaz filmu bija šeit, un ne tik labi uzzīmētas. FFX smukākas filmas.
Rusell the carrotstork
Man patīk tas, ka viņai ir daudzi nobeigumi. Es izgāju vienreiz. Storijs gan ir pārāk jēls. FFX notiekti ir labāka varoņu ziņā. Un tā slepenā eja, kad iziet spēli ir pārāk grūta. biggrin.gif
WKnight
Man FF serija patik vairak neka jebku cita jRPG.
Rusell the carrotstork
QUOTE(Hikaru @ Jul 30 2006, 09:42) *

Jā spēle ļoti interesanta. Vai interesantāka par FFX gan nezinu... Iespējams. Real-time battle system šeit man patika. Tikai pamaz filmu bija šeit, un ne tik labi uzzīmētas. FFX smukākas filmas.



Piekrītu par CG. Filmiņas spēles sākumā bija vairāk nekā visā turpmākajā spēlē. FF paši karakteri ir uztaisīti daudz detalizētāk. Tāpēc arī filmiņās viņi izskatās daudz foršāk. S-E laikam izliek visus spēkus FF spēlēm un pārējās atstāj maliņā.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.