Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kaut kaz no maniim
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Kima
:rolleyes:Ta ka wisi raada sawas bildes me paraadiis sawu:D Ta ir ljoti weca bet mana miiljaka tongue.gif
(bildi skatiit 5 postaa)
Kima
And shii ir wisjaunaakaa biggrin.gif
(bilde 6 postaa)
Kikumi
Nav slikti, nav slikti! Vienīgais ko tu varētu izdarīt, ir tās mazliet samazināt, citādāk īsti nevar saprast, kas tur attēlots. Tā ir labi zīmējumi! happy.gif
Pikis
Godiigi sakot es tur neko nesaprot del taa milziigaa izmeera tongue.gif
Kima
Riktiigakais sorry!Kauns atziities, bet es no datoriem wisu saprotu ljoti primitiivi!Te pameegjinaaju mazaakus.Click to view attachmentClick to view attachment
Kima
un otrais
Kima
Un Kikumi liels paldies tew!Tu man ljoti iispaliidzeeji! biggrin.gif
Kikyou
Wow... Tu maakslas skolaa ej? Superiigi *applaudee*
Jaffa
kaa vienmeer apskauzzu cilveekus kuriem sanaak uzziimeet rokas un kaajas.Man ar to ir lielas probleemas biggrin.gif bet par taviem darbiem.... vis ir ok (tikai nevaig uz ruutinnu lapas kkepaaties) laugh.gif

taa tik tureet un driiz tev sanaaks vel jo labaak un labaak
Kima
Paldies Kikyou, bet nekur negaaju un nemaaciijos. Kad biju maza skatiijos Sailor Moon un Candy Candy, taa saaku winjas kopeet un... redz kas sanaaca!

Man pashai nesanaak pirxti un uz ruutinju lapaam man ir wecie ziimeejumi(bet starp tiem arii ir miiljie un smukie ziim)
Haikis
Slimi.
Kima
Kaa saprast slimi?
Haikis
Asinis, buulta ribaas. Ko vinja pusplika sev lej virsuu?
ShinChan
QUOTE (Haikis @ Jun 29 2004, 04:58 PM)
Ko vinja pusplika sev lej virsuu?

Drosji vien kondenseeto pienu, paskat kaa kakjis apkaart laizaas laugh.gif
Kima
Yeap, Shin Chan tas ir piens!Un naw slimi!Angel Sanctuary un X arii ir asinis, bet maaksliniekus neuzskata par slimiem! biggrin.gif
Sigfa
QUOTE (za4peedinja @ Jun 29 2004, 07:32 PM)
maaksliniekus neuzskata par slimiem! biggrin.gif

haha, WRONG!! tieshi otraadi laugh.gif
Kikumi
Man tev viens ieteikums: tajā bildē ar bultu, varētu tai meitenei roku, kvazi, plaukstu mazāku uzzīmēt. Izskatās drusciņ nedabiski... unsure.gif
ShinChan
QUOTE (za4peedinja @ Jun 29 2004, 06:32 PM)
bet maaksliniekus neuzskata par slimiem! biggrin.gif

Te es ar tevi nebuusju vienispraatis, praksee taadi kadri ir gadiijusjies ph34r.gif
Kikumi
Jā, jā... Arī mākslinieki! smile.gif
darknight
QUOTE (Sigfa @ Jun 29 2004, 07:41 PM)
QUOTE (za4peedinja @ Jun 29 2004, 07:32 PM)
maaksliniekus neuzskata par slimiem! biggrin.gif

haha, WRONG!! tieshi otraadi laugh.gif

Slimos uzskata par māksliniekiem? unsure.gif
Kikumi
Nu, ja tā grib, tad var arī tā. Slimie jau tādi paši cilvēki vien ir, tikai slimi... *lol*
Haikis
Redz, ir degjeneraati maakslinieki un ir normaali maakslinieki.

Vieni meklee savu tumsho pretiigo ieksheejo monstru atbriivoshanas veidu un atrod to ziimeejot, vai taa saucamajaa dekadentajaa "maakslaa".
Otri meklee skaistumu un esteetiku un shajos mekleejumos veido maakslu.
ShinChan
QUOTE (Haikis @ Jun 30 2004, 01:30 PM)
Redz, ir degjeneraati maakslinieki un ir normaali maakslinieki.

Vieni meklee savu tumsho pretiigo ieksheejo monstru atbriivoshanas veidu un atrod to ziimeejot, vai taa saucamajaa dekadentajaa "maakslaa".
Otri meklee skaistumu un esteetiku un shajos mekleejumos veido maakslu.

...un mani uzjautrina tas, ka abos gadiijumos tiek lietots jeedziens maaksla. Kazi, buutu man vairaak smadzenju, nekauniibas un uznjeemiibas varbut es arii par saviem ar pliku dibenu ziimeetajiem darbiem sanjemtu elitaaru maakslas miilju atziniibu huh.gif
Kima
Nju patiesham dazhi maxlinieki ir slimi un meegjina sawas emocijas izraadiit uzziimeejot sewi no sliktas un labas puses, un iedvesmi mekleejot dara trakas lietas (Vangogs sew ausi nogrieza), bet manupraat katraa no mumz ir kaut kas labs un slikts un skatoties noteiktu ziimeejumu tas mums kaut ko izraisa atkariibaa no taa kaadi mees esam, bet tie kas ziimee censhas to paraadiit no sewis...Bet taa naw wisiem, un tie ir tikai mani uzskati...

Bet iisteniibaa tie , cilweecinji kas mani sen un labi paziists saka ka esmu ka Alli McBill nr. 2 biggrin.gif
Kima
Iisteniibaa es zinu ka jums nepatiik ruutinjas, bet shis ziimeejums man baigi patiik...Sorry
Haikis
Peedeejais ir labs.

Bet tam, kas komenteeja mani (ShinChan) ieveero, ka es lietoju peedinjas. Neveeleejos rupji izteikties.
Kima
Jaa, Haikis laikam tawu atbalsu gribeejaas dabuut wiswairaak!Es weel joprojam esmu slimaa? tongue.gif
Kima
Shitais man ir no ieprieksheejaas vasaras, es meegjinaaju zimeet komiksu, man taadu nepabeigtu darbu daudz laugh.gif
Yume
Hmm... es e papeetiiju, papeetiiju, un nonaacu pie viedokla ka man patiik kaa tu sejas ziimee, bet kermenis veel bish taads palauzts.
Kautgan tiiri labi.. a kraasot tu nemeeginaaji? huh.gif
Kima
nea, tad mn vairs nesanaak, bet sejaam tew taisniiba. biggrin.gif jaapilnveidojaas.
Yume
Pameegini, pameegini kraasot, es arii ilgi to nedariiju, un seedeeju chupaa ziimuldarbu, bet zini kraasoti vinji ir smukaaki...
Kima
Warbuut, bet kraasainus ziimuljus newar izdzeest...Es bez taa paarkaapu sew paari, kad saaku ziimeet eenas.
Kikyou
Heh... Negribeeju jaunu topicu taisiit taapeeec shite iepostoju sleep.gif;

user posted image

O_o; Ir vasaras vidus un es ziimeeju cilveekus shallees? O_o;
kitty
sleep.gif za4peedinja es tadus zimejumus neraditu dry.gif
Kikyou
QUOTE (kitty @ Jul 18 2004, 06:57 PM)
sleep.gif za4peedinja es tadus zimejumus neraditu dry.gif

Response: sleep.gif Kitty, es taadus komentaarus neopstotu dry.gif =D

Nav jau tik trakim ja jau cilveekam gribaas tad lai tak...
Guest
kikyou.....tew sanaacis ljoti laps ziimeejumz tik naakoshreiz pameegjini kaartiigaak izkraasot un ar 1 liiniju ziimeet .....taa izskataas lapaak
Sigfa
kik: paaraak daudz liiniju lai apziimeetu vienu formu. centies ieeenot savus darbus arii, tad nebuus taada plakanuma sajuuta, kaa tagad.
Kikumi
Kikyou: Ļoti labs zīmējums (manā skatījumā), tikai pacenties mazāk līnijas pārvilkt. happy.gif
Kikyou
Ja jau 3 cilveeki taa jau teica tad laikam buus jaameegjina nevilkt tik daudz liinijas =D
Dzonis
Hm...nez...man tieshi kaut kaa pievelk shie nepro(viss ar laiku wink.gif ),sviitrotie ziimeejumi.(varbuut taapeec ka pats taadus taisu? huh.gif )....patiik shii bilde,patiik smile.gif
kitty
Kikyou ko domaju,to rakstu.piemeram,tavas ieliktas bildes un zimejums patik,bet za4peedinja parak uzbaziga,taisa liekus komplimentus sleep.gif ,izlikas par baigi labo meiteni! rolleyes.gif
Kima
Warbuut arii esu..

Kikyou, ziimeejums man liekas forsh! Taads baigi miiljsh... smile.gif
kitty
vai kada jauka meitene!nevienam neko sliktu neraksta,ists engelitis!!! wub.gif

blink.gif PIELIDEJA blink.gif
Kima
Shitais ir kautkas jauns no maniz, ko es uzziimeeju prombuutnes laikaa wink.gif Un par shitiem es gribeetu komentaaru kaut ko liidziigu "ko vajag uzlabot" es ljoti centos ar kjermenja proporcijaam tongue.gif
user posted image

melnais humorinjsh
user posted image

experementaalais
user posted image

P.S. naakoshos pacentiishos kraasainos... ph34r.gif
Yume
blink.gif Tas pirmais.. saku godiigi.. nav kur piesieties... varbuut acs vareetu buut dziivaaka, bet taa.. visu cienju...
Nu paareejie gan, taa ir kaa ir... tie kermenji taadi palauzti izskataas un sejas ari nepabeigtas, bet kopsumma.. turpini.. tev noteikti sanaaks...
tihiro
za4peedinja,hot-bi priznalas,chto srisovala,aj kak ne horosho........................
Jaffa
ja veelies kritiku sannemsi biggrin.gif (joks) nedaudz tiessaam piestraadaa pie aciim un pie taa kaa kkermenis ieliecaas dazzaadaas pozaas.Otrajaa ziimeejumaa tos spaarninnus gan vareeji uztaisiit ka spaarninnus izskataas peec maakoniissiem smile.gif

ko lai pasaka ideju truukums izskataas ka tev nav probleema un ja taa tad tik turpini ziimeet un ar laiku saliidzinot pirmos ar peedeejiem darbiem redzeesi grandiozu rezultaatus.

nezinu varbuut arii tu noziimee bet par to paaraak nesatraucies(protams ja taa ir) jo tikai taa peec manaam domaam var ievingrinaat roku

Vaiksmi wink.gif

Piedod ja varbuut liekos paaraak kritisks unsure.gif bet tu taccu gribeeji lai tev pasaka ko uzlabot
SikS
njuubi dry.gif
Kikyou
QUOTE (SikS @ Aug 16 2004, 04:52 PM)
njuubi  dry.gif

njuubs laugh.gif

Nesapratu to dziljo domu tavaa postaa, negribi iztulkot? =3

Ak ja vien es pe sava skenera vareetu tikt... rolleyes.gif
Kima
Tihiro, nemaz nenoliedzu ka otrais "Melnais Humorinjsh" ir noziimeet no Lamp. Es nekur neeju un man nav kas pozee, taapeec kad ieraugu kaut ko interesantu paarziimeeju to no seviim...Un iisteniibaa es no taa nekaunos. Es taa maacos...Bet ja tas kaadu aizskar, es varu taadus ziimeejumus neposteet.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.