Help - Search - Members - Calendar
Full Version: tusinjsh!!!
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Kagome
taak, ir doma uztaisiit 2 dienu tusinju, datums pagaidaam nezinaams, un vietu ljaujam izveeleeties jums biggrin.gif


P.S. tas viss ir nopietni

P.S.S pasaakuma riikotaaji: Pinksakura, Es, Seila

tagd datumi ir skaidri zinaami, visi kas grib braukt, suutiit man PM, nevis rakstiit "es barukshu vai nebraukshu".
EDIT: dazju iemeslu peec tika maniita vieta, kur tiks riikots pasaakums, un vieta kur tas notiks - http://www.pirtis.lv/info/info.php?id=81
Liidz ar to tika mainiits arii pasaakuma datums...

Cena pagaidaam no katra cilveeka ir 5Ls
Par noķļūšnau liidz turienei un citaam lietam iepostošu biki veelaak, jo laika vel ir daudz.


EDIT: luuk brauceeju lists dry.gif
QUOTE

Kagome
Seila
Pinksakura
seven_of_zerro
Tjen
Isabel Carmin fon Edelhain
Kafs (DNX)
Dero
aivvv
Aven (?)
Shaisuke
Jaladin
not_alone
Kaoru-chan
sipps
nu lai taisitu pasakumu ar teltim ir palikušas vairs tiki 2 nedeļas nogales,un tad vel jezga par to ka "a man nav telts,man nav guļammaisa u.t.t" kur nu vel transporta problema, lidzarto šis piedavātajs notikuma scenārijs neliekas diezko saistošs. savukart ar viesu maju izklausas jau cerīgak, tomer ir laikus japasaka kur,kad un cik tas maksās jo atlikt uz pēdejo mirkli draud ar to ka daudzi vienkarši neieradisies jo bus citi plāni.


edit šaja topika var atsvaidzināt ka veicas ar iepriekšeja liela meroga pasakuma organizešanu
GM
Vēl jāņem vērā fakts, ka visi ārpus-Rīgas pasākumi, kuri norit lokācijās, kas kā radītas liela mēroga alkohola patēriņam, vienmēr (aicināt/neaicināti) uzrodas ALK biedri un sagādā ne mazums problēmu pasākuma rīkotājam. Inčukalnā, šķiet, mūs vēl tagad gaida ar mietu un vēlmi nogalināt.
Just to let u know...
sipps
nu piedodiet par jaukšanos jusu pasakuma organizešana,bet es piezvaniju pa noradito telefona numuru un uzinaju kartigi viss ka un cik.

tad luk 8,9 septembris joprojam ir pieejam bet ir jaiemaksa drošibas nauda 20ls apmera, jo kas pirmais brauc tas pirmais atpušas.
ja pasakumam piesakas aptuveni 30 cilveku tad šis pasakums maksas aptuveni 70-80ls. un vieta tiks nodota musu riciba uz 24h
naktsmitnes var nodrošinat 15 cilvekiem kas ir iekļautas cena, parejie var gulet briva daba vai lidz paņemtaja telti,bet tas katra paša ziņa.

taka cilvēks ar ko runaju bridinaja ja drošibas nauda netiks iemaksata tuvakaja laika pasakums var iet gar seci, vai ari var meklet kadu citu vietu.

prātigakais manuprat butu ja kads varetu uztaisit tussu kada sava lauku māja, nesam nu nes nekadi mebeļu lauzeji un huļigani.

taka domajatatri jo laika maz
Church
imho siikaak (cena/laiki/alternatiivas) jaamin transporta iespeejas turp/atpakalj jebkuram pasaacienam pie dabas/aarpus riigas. kaa nekaa no otaku tautas vairumam nav saveejaa vaagja sava vecuma/materiaalo apstaaklju peec. + jaanjem veeraa sabtransa specifika - ar smagaam somaam pilnaam ar fuudu/drinkiem/teltiim/guljammaisiem slaat ar K2 autobusu 5-10km nav iisti .. komfortabli.
sipps
nu ir bagajusi nedeļa, ir kadi jaunumi par pasakuma norisi?
pinksakura
Taatad datumi ir skaidri 23,24 septembris.Kopeejaa pirts cena ir 150 lati.Rokas nauda buutu siikums to mees pashi riikotaaji nokaartosim.
Par visu paareejo veel postosim.

P.s Ja gribat kasiities ar kaadu tad kasaties ar Kagomi vinjai tas patiik
sipps
tad nevilus rodas jutājums ka summa no 70,80 latiem uzkāpa uz 150ls?? tas nozime ka pasakumu jaierodas ne mazāk ka 30 cilvēkiem, vai ar ir atradies sponsors, jo no prakses zinams jo vairak cilvēku jo mazakas izredzes nokontrolet naudas plūsmu
GM
QUOTE
tad nevilus rodas jutājums ka summa no 70,80 latiem uzkāpa uz 150ls??


Ka tik jaunkundzes nevēlas, kā tautā saka, "uzvārīties" uz šī pasākuma rīkošanas fona? dry.gif
pinksakura
QUOTE(GameMaster @ Aug 17 2006, 15:39) *

QUOTE
tad nevilus rodas jutājums ka summa no 70,80 latiem uzkāpa uz 150ls??


Ka tik jaunkundzes nevēlas, kā tautā saka, "uzvārīties" uz šī pasākuma rīkošanas fona? dry.gif


''Uzvaariities?'' zini tev laikam liekas kad man baigi vajag to paasaakumu? Domaa kad es baigi gribu sapelniit naudu uz citu reekjina?Mini vienu iemeslu kapeec man tas buutu vajadziigs?Visa nauda kas tiek ieguuta tiek ari atdota par pasaakumu un neviena kapeika nepaliek nedz manaa nedz kaada cita riikotaaja makaa.

sheit ir taa pirts kuru pasutiija (taa ir cita taa nav taa kas bija pa 70~80 Ls)
GM
Nu to, ka ir atrasta cita pirts varēji paziņot iepriekš, jo pretējā gadījumā kaut kā dīvaini sanāk, ka 80 latu vietā pēkšņi cena gandrīz dubultojas. Iedzimtais aizdomīgums atrod caurumus loģikā.

QUOTE
Visa nauda kas tiek ieguuta tiek ari atdota par pasaakumu un neviena kapeika nepaliek nedz manaa nedz kaada cita riikotaaja makaa.


Tavs godīgums mani no sirds aizkustina.
Seven_of_zero
Protams neaizmirisim ka pastav tada grupa kā NERV. kura varetu juus pieskatīt. biggrin.gif
Kagome
QUOTE(Shumins @ Aug 17 2006, 20:19) *

tikai tur cena 130ls laugh.gif


Kad runaaju ar saimnieci, vinja teica ka cena ir 150Ls, un drošiibas nauda 30Ls, droshiibas naudu nosedz riikotaaji.
un cena no katra cilveeka ir atkariiga no taa cik daudz cilveeki buus, jovairaak cilveeki, jo mazaak jaamaksaa.
GM
Nedaudz offtopic no šīs ģeniālāa pirts tematikas, bet pasakiet man nezinātājam, nafig atkrita Inčukalna opcija? Tiešām tā saimniece vairs nēvēlas mūs redzēt savā mājiņā/pirtī/whatever?
Sērfijs
Man ir tādas aizdomas, ka es beidzot izmēģināšu savu sen loloto sapni...vai vari dārgais lasītāj uzminēt kāds tas ir?
Drošvien, ka nevari, tāpēc pateikšu priekšā, ieiet pirtī, paķert līdzi absintu un uzgāzt kādu bišķīti (es domāju 0,2 l pudelīti) uz pirts akmeņiem. Cerot, ka pirts neaizdegsies, publikai, kas atradīsies pirtī, sajūtas varētu būt diezgan interesantas hohoho...
+Chibi+
QUOTE(Sephiroth @ Aug 18 2006, 00:42) *

Man ir tādas aizdomas, ka es beidzot izmēģināšu savu sen loloto sapni...vai vari dārgais lasītāj uzminēt kāds tas ir?
Drošvien, ka nevari, tāpēc pateikšu priekšā, ieiet pirtī, paķert līdzi absintu un uzgāzt kādu bišķīti (es domāju 0,2 l pudelīti) uz pirts akmeņiem. Cerot, ka pirts neaizdegsies, publikai, kas atradīsies pirtī, sajūtas varētu būt diezgan interesantas hohoho...


Pazīstot mūsu miermīlīgo publiku, ar šo cēlo, labsirdīgo žestu, tu 30 sekundēs izvirzīsies savā skrējienā uz pēc pasaulē nīstākā cilvēka titula (iesp., būsi jau top30).
Taka
QUOTE(GameMaster @ Aug 18 2006, 00:26) *

Nedaudz offtopic no šīs ģeniālāa pirts tematikas, bet pasakiet man nezinātājam, nafig atkrita Inčukalna opcija? Tiešām tā saimniece vairs nēvēlas mūs redzēt savā mājiņā/pirtī/whatever?

Tā kā esmu pietiekami daudz vazājies pa mīļo tēvzemi un daudz viesu mājās pabijis, gan tusiņos gan vienkārši, var sacīt:
Jā, bieži vien dažu labu kompāniju saimnieki otrreiz redzēt vairāk nevēlas - inventāru labot un telpas remontēt pārāk dārgi sanāk. Vai arī nākamā pasākuma cenrādis tiek uzskrūvēts padebešos - ar jau ierēķinātām atjaunošanas izmaksām. Pālī nolauzti krāni, piecūkotas telpas, sabojāts inventārs (laivas utml.) utt., utjpr...
ReD_FoXy
QUOTE(Taka @ Aug 18 2006, 08:42) *

QUOTE(GameMaster @ Aug 18 2006, 00:26) *

Nedaudz offtopic no šīs ģeniālāa pirts tematikas, bet pasakiet man nezinātājam, nafig atkrita Inčukalna opcija? Tiešām tā saimniece vairs nēvēlas mūs redzēt savā mājiņā/pirtī/whatever?

Tā kā esmu pietiekami daudz vazājies pa mīļo tēvzemi un daudz viesu mājās pabijis, gan tusiņos gan vienkārši, var sacīt:
Jā, bieži vien dažu labu kompāniju saimnieki otrreiz redzēt vairāk nevēlas - inventāru labot un telpas remontēt pārāk dārgi sanāk. Vai arī nākamā pasākuma cenrādis tiek uzskrūvēts padebešos - ar jau ierēķinātām atjaunošanas izmaksām. Pālī nolauzti krāni, piecūkotas telpas, sabojāts inventārs (laivas utml.) utt., utjpr...

Tikai taa starpcitu - inchukalnaa mees neko neesam sapleesushi. Vismaz saimniece nesuudzeejaas ka kaut kas buutu mezhoniigi saaardiits un sapleests liidz nelietojamam staavoklim. Neesu informeeta kaadaa kaartiibaa bija pirts, bet shkjiet taa arii tika daudz maz sakaartota. Vieniigais kas peec mums bija palicis bija viens lietussargs ( otaku ir taads sindroms - aizmirst lietussargus. tas ir atkaartojies blink.gif )

vieniigais kaa tikt inchukalnaa ir sazinaaties ar BN bet nezinu vai vinja veeleesies uznjemties atkal chakareeties ar tamliidziigu pasaakumu. intereseejieties tak pashi ja jums inchukalnaa tik ljoti patika.
GM
QUOTE(+Hachi+ @ Aug 18 2006, 08:25) *

QUOTE(Sephiroth @ Aug 18 2006, 00:42) *

Man ir tādas aizdomas, ka es beidzot izmēģināšu savu sen loloto sapni...vai vari dārgais lasītāj uzminēt kāds tas ir?
Drošvien, ka nevari, tāpēc pateikšu priekšā, ieiet pirtī, paķert līdzi absintu un uzgāzt kādu bišķīti (es domāju 0,2 l pudelīti) uz pirts akmeņiem. Cerot, ka pirts neaizdegsies, publikai, kas atradīsies pirtī, sajūtas varētu būt diezgan interesantas hohoho...


Pazīstot mūsu miermīlīgo publiku, ar šo cēlo, labsirdīgo žestu, tu 30 sekundēs izvirzīsies savā skrējienā uz pēc pasaulē nīstākā cilvēka titula (iesp., būsi jau top30).


Te atļaušos piebilst, ka Sērfija variācija par tēmu "Etanolu saturošs fluīds uz pirts akmeņiem" iespējams būtu daudz interesantāks pasākums par Go spēlēšanu vai diskusijām par encefalogrāfiju ar Ha-sanu.
Taka
QUOTE(Shumins @ Aug 18 2006, 09:43) *

QUOTE(Taka @ Aug 18 2006, 08:42) *

...Pālī nolauzti krāni, piecūkotas telpas, sabojāts inventārs (laivas utml.) utt., utjpr...

Tas nu gan ir aizskaroshi... huh.gif
Mans pat maajaas kurpes sakaarto taa, lai taas buutu 5cm no sienas, un 5cm viena no otras, un da jebkaadaa paalii, nekad neceltos roka ko izdemoleet... dry.gif
Ir vienkaarshi cilveeki ar cuukas raksturu...Kaadreiz dziivoju kojaas un visu laiku besiijos pa istabinjas biedriem...Peec futbulla neiet dushaa, nemazgaa savas maaju paiku burcinjas, kas konkreeti ar laiku smird, taapat traukus, nenes miseni, netiira istabu, piekozjas un pa nakti tev blakus gultaa vemj, kad ejot uz darbu riitaa tu pats arii liidzi smirdi... ph34r.gif Ir normaali cilveeki, un ir taadi, kam liidzi jaanjem mammu... biggrin.gif
Tai pashaa Jukatan, kaut nebija alkahola, arii vienmeer bija bardaks un sadruumusi saimniece... cool.gif
Un miits par to, ka visi alkahola lietotaaji ir vardarbiigi demoleetaaji tieshaam tavaa vecumaa ir stulbs... ohmy.gif
Vienkaarshi ja muljkjim iedot alkaholu, tad vinjsh uzvedas veel muljkjiigaak... ph34r.gif

Tas nav mīts, tā ir realitāte, par kuru runā VISI viesu māju īpašnieki.
Pašam ir nācies būt šādos tusiņos un redzēt šo ārdīšanos, kā arī tās sekas. Ļoti daudzi cilvēki uz tusiņiem brauc ar vienu domu - maksimāli ātri nokļūt četrrāpus. Ko viņi tai laikā dara, otrā rītā protams paši vairs neatceras, bet sekas paliek. Protams arī dažs labs skaidrā gāž ne tādus vien podus.
Ja tev vēl nepieleca - runa iet nevis par iedzeršanu vai piedzeršanos, bet gan lopošanos.
Diemžēl pēc šādiem cilvēkiem spriež par visiem. Daudzi saimnieki labāk izvēlas otrreiz neredzēt šādus "tusētājus" - jo zaudējumi ir lielāki par ienākumiem.
Galvenais ienākumu avots šīm iestādēm ir nedēļās nogaļu tusiņi, kā arī lieli banketi, kāzas utml.
Ja vienā nedēļas nogalē viesu māju izdemolē, nākamajā nebūs kur rīkot kārtējo pasākumu, jo nepaspēs izremontēt. Un maksā tas nevāji.
Tas ka tu visu uztver personīgi ir tava problēma, taču pasaule negriežas ap tevi vien. Diemžēl. Vai par laimi - no kura skatupunkta to uztver smile.gif
ETM
Gribeetu ieteikt pasaakuma riikotaajiem nesteigties ar droshiibas naudu, jo no otaku bara savaakt 150 latus tomeer ir zveeriigs darbs. ievaaciet naudu ieprieksh, lai peec tam nav jaamokaas ar finansiaalajaam probleemaam.

Pie kam 150 lati noziimee vismaz 30 cilveeki pa 5 lati no kara. Tas tomeer nav maz. Atskatoties uz tiem pashiem pasaakumiem Austrumu Robezhaa... vaaciet naudu ieprieksh.
Tjen
Taks...nezinu ko visi ta streso 5 ls tikaj T_T... 30 gulamvietas normala maja pirts baseins viss ir OK manuprat...bet nu ja naudu gan vajaga savakt laicigi lai nebutu pectam kkadi chakarejumi....nu ko es esmu par to pasacienu uz 23,24 sept. velu veiksmi rikotajiem wink.gif
GM
QUOTE(Tjen @ Aug 18 2006, 15:09) *

Taks...nezinu ko visi ta streso 5 ls tikaj T_T... 30 gulamvietas normala maja pirts baseins viss ir OK manuprat...bet nu ja naudu gan vajaga savakt laicigi lai nebutu pectam kkadi chakarejumi....nu ko es esmu par to pasacienu uz 23,24 sept. velu veiksmi rikotajiem wink.gif


Pierēķini aizkulšanos līdz turienei, prātam neaptveramu alkohola daudzuma iegādi un ceļu mājup, un tie 5'i lati pēkšņi pārvēršas skaitlī, kas sasniedz vienu sesto daļu no skolotāja algas. Padomā par šajā forumā mītošajiem skolotājiem, tumsoni!
Kagome
QUOTE(GameMaster @ Aug 18 2006, 17:30) *

prātam neaptveramu alkohola daudzuma iegādi


pag, pag, pag! kurš teica ka alkaholu varees iegaadaaties praatam neaptveramos daudzumos?
alkaholu varees vest, bet normas robezjaas
xikes
Brr.. Lasot postus šinī topikā, vien pāriet vēlme piedalīties jelkādos otaku pasākumos. Rodas iespaids, ka sagaidāms pasākums, kura galvenais uzsvars likts uz alkohola lietošanu, nejēdzīgu trakošanu(kā rezultātā daudz kas tiek bezjēdzīgi salauzts un varbūt pat kāds savainots) un sazin vēl ko, kam vismazākais sakars ar otaku un anime.
Īsāk sakot, aizbraucam kaut kur un pielejamies ar cerību, ka gan kaut kā nokļūsim atpaķaļ.
Brr.. gluži kā parastajos `tussiņos`, kuros cilvēkiem `tussēšanās` asociējas ar prāta aizmiglošanu.
What`s next? Drugs?
Mani neredzēt uz šādām orģijām.
Laikam jau es tā tik viens šeit domāju un mūsdienās vairums cilvēkiem tas liekas absolūti normāli.
Tad jau labāk lasu zinātnisko literatūru par papīra izgatavošanas tehnoloģijām. Būtu daudz interesantāk.
Oh well..ko nu tur daudz.. lai veicas!
GM
QUOTE(xikes @ Aug 18 2006, 17:58) *

Brr.. Lasot postus šinī topikā, vien pāriet vēlme piedalīties jelkādos otaku pasākumos. Rodas iespaids, ka sagaidāms pasākums, kura galvenais uzsvars likts uz alkohola lietošanu, nejēdzīgu trakošanu(kā rezultātā daudz kas tiek bezjēdzīgi salauzts un varbūt pat kāds savainots) un sazin vēl ko, kam vismazākais sakars ar otaku un anime.
Īsāk sakot, aizbraucam kaut kur un pielejamies ar cerību, ka gan kaut kā nokļūsim atpaķaļ.
Brr.. gluži kā parastajos `tussiņos`, kuros cilvēkiem `tussēšanās` asociējas ar prāta aizmiglošanu.
What`s next? Drugs?
Mani neredzēt uz šādām orģijām.
Laikam jau es tā tik viens šeit domāju un mūsdienās vairums cilvēkiem tas liekas absolūti normāli.
Tad jau labāk lasu zinātnisko literatūru par papīra izgatavošanas tehnoloģijām. Būtu daudz interesantāk.
Oh well..ko nu tur daudz.. lai veicas!


Pag, pag, nevajag jau te pārspīlēt. Inčukalns ir diezgan labs piemēras tam, ka IR iespējams apmierināt abas otaku foruma lietotāju puses - gan animes skatīšanās/spēļu spēlēšanas/draudzīgas diskusijas alkstošo pūļa daļu, kas turējās vienkopus mājā, gan ALK kopienu un viņiem līdzīgi domājošos, kam prātā ir tikai alkohols, kārtis un pērkamas sievietes, kuri visai draudzīgi dislocējās pirtiņā un nebūt necentās uzmākties kolēģiem, kas skatījās multenes. Pieņemu, ka abām pusēm bija diezgan jautri, ja atsaucamies uz minēto pasākumu pēcākajām atsauksmēm. So where is da problem?
Protams, ja tu esi vecticībnieku draudzes pravietis, katrs pasākums, kam tuvāko 100 m rādiusā tiek lietota ugunsdzira, varētu šķist spļāviens sejā pārliecībai. Tādā gadījumā tavas pretenzijas ir pieņemamas.
Taka
Heh, xikes nu nebūs jau tik traki. Es vienkārši minēju ekstrēmāko keisu.
+Chibi+



Otaku pasākumi = orģijas. Haha, gadsimta salīdzinājums. O jā, mazu meitenīšu orģijas. Ar spiegšanu un ķiķināšanu un... -woah, oh no! - cepumiem, tēju un animēm. No way!


dry.gif


There is a wast difference between people who cannot hold alcohol and people who know their limits.
Absolūti nevietā sabāzt visus vienā maisā un saukt par pasākuma degradētājiem.
I better have fun with those "alcoholics" as you call them than with the bunch of over-grown grade schoolers.
kaarleens
Nju naz es alhahola lietotaajs juutos bikinj diskrimineets, lai gan ja pasaakumaa uzsvars tiiri uz anime skatiishanos ta vareetu ar nedzert, bet nu vietaa jau akal tiiri taada tusovachnaa akal nevis anime baudiishanai piemeerota. Lab es laikam kaa parasti dzershu savaa neotaku draugu sabiedriibaa cool.gif un anime mieriigi skatiishos maajaas laugh.gif
Ginta
QUOTE
Otaku pasākumi = orģijas. Haha, gadsimta salīdzinājums. O jā, mazu meitenīšu orģijas. Ar spiegšanu un ķiķināšanu un... -woah, oh no! - cepumiem, tēju un animēm. No way!
laugh.gif


..bet ja nopietni, tad izskatās, ka tas tiešām Jums izvērtīsies par parastu tusiņu, ne īpašo otaku tusu.. (bija taču teikts, ka 'kuraa vietaa juus veelaties, lia notiktu otaku pasaakums')
galu galā kādā veidā notiktos anime baudīšana ja vairākums vēlētos brīvā dabā ar teltīm?? visi salīduši pie kāda (brīnumainā kārtā sadabūtā) portatīvā, kurš tāpat nobeigsies pēc nelielas lietusgāzes?? (nu labi, varbūt slīgt interesantās diskusijās ar citiem viesiem par pareizajām tēmām būtu kaut cik, bet.. nu ja)
lai nu kā- hei, ne jau es tur ar Jums tusēšos.. tongue.gif have fun kids!!
+Chibi+
Otaku pasākumi kopumā ir vienkārši pasākumi, kurā sanāk otaku un dara visu to pašu, ko "normāli" cilvēki. Labi, sauksim to par otaku.lv pasākumu, ja tas ir tik nenormāli svarīgi. The point of it all is - meet your friends/ random people and have fun. In any way.

But whatever.


Visas šīs absolūti bezjēdzīgās diskusijas tikai liecina, ka nekāds pasākums jau nemaz nenotiks, vienkārši vietējai publikai nav absolūti nekā cita sakarīga, ko darīt šeit, kā tik strīdēties par visskautko.
Seven_of_zero
"otaku.lv Tusiņš" Taisni tā. Kads skatīsies Anime Kads diskutēs par kautko. Zoli spēlēs. Kāds pirtī sēdes.
And all wil have fun.

P.s Inčukalna tusiņa vieta tika atstāta kartīga arī pēc otrā tusiņa. So tie kas nebija uz tusiņu tur. Lai palasa un tad sāk kautko runāt. http://otaku.lv/index.php?showtopic=2102

Ak jaa, tusiņs es domaju ka notiks gan. biggrin.gif
iesaku novertēt tā tusiņa tapšanas gaitu.
http://otaku.lv/index.php?showtopic=1896
xikes
Mh..
Atvainojos visiem tiem, kurus, varbūt, kaut kādīgi ar savu postu aizskāru.
Es vienkārši raxtīju, basltoties uz citiem postiem šinī topikā. Šeit tika pieminēts gana daudzās vietās alkohols un cilvēki-īpašnieki, kas pēc tusētāju pazušanas nebija diez ko laimīgi.
Var jau būt, ka acīs sitās nepareizie posti.. saskatīju tikai negatīvo..kas zin. Vienkārši, ja palasa no malas, tad rodas specifisks priekšstats par to, kas sagaidāms.

gomen, negribēju nevienam sabojāt noskaņojumu.

Just ignore.. un turpiniet bīdīt plānus.
Kagome
IPB Image

autobusa biljetes cena lai nokļūtu liidz strapes pag. ir 1,50Ls
aivvv
kad izlasiiju "strapes" domaaju velns uz kurieni kuulsimies bet tad paskatiijos kartee un sapratu ka uz straupi kas ir baigi ok

vaardu sakot neko neteikssu vienk gribu zinaat kad un kam var samaksaat par pasaakumu????
Kagome
QUOTE(aivvv @ Aug 23 2006, 13:53) *


vaardu sakot neko neteikssu vienk gribu zinaat kad un kam var samaksaat par pasaakumu????


jaamaksaa buus man vai pinksakurai, un nedeelju pirms brauciena.
Nerine
O. Man ļoti iepriecina, ka atšķirībā no citiem forumiem, jūs visu kārtīgi un skaisti izplānojat. Mani tas dara lepnu. laugh.gif Bet nu pie lietas.
Kā jau xikes pieminēja, ka viņam liekas, ka visi tur aizbrauc pielieties un izārdīties, manas domas par to ir šādas: es personīgi tusiņos neiebilstu pret nelielu iedzeršanu, bet ja jau te pat sāk runāt par "prātam neaptveramu alkohola daudzuma iegādi" tad tas man vairs nepatīk. Saprotiet, ne jau visi šajā forumā ir vecāki par kādiem 16, bet kamēr tā vecākā publika dzers un ārdīsies, ko darīs jaunie, kuriem nepatīk alkohols? rolleyes.gif Nē, nu, labi, ja briesmīgi grib, arī jaunie var pielieties un visu atlikušo dienu koŗķēt, bet es neesmu īpaši pārliecināta, ka kāds to baigi grib. unsure.gif
Alkoholu varētu tiešām normas robežās, jo tad tas ir pat jauki. happy.gif bet man piemēram nepatīk apdzērušies jaunieši, kuri kā gatavie muļķi tērējuši milzu naudu, lai pietemtos un izārdītos. Nu, kas tad tas par tusiņu? Manuprāt ideāli cilvēki ir tad, ja iedzer ar mēru un paliek saprātīgi cilvēki, pēc tam papļāpā, vēl kko padara. Nu, es jau nezinu, ko jūs tusiņos darat, bet nu, tas bija tikai piemērs. laugh.gif
Ek, nu, labi, beigšu te muldēt.

Un pasākuma plānotājiem viens ritīgs turaties!!! IPB Image IPB Image
aivvv
vai tu paskatiijies kaada ir grupa biedram kas iepostoja "neaptveramu daudzumu alkahola" ????

taa saucas ALK vinna grupa vioen jau pieprasa izraadiissanos kaa vien var smile.gif

neviens taccu nav suudzeejies ka mees buutu trauceejussi citiem ieoprieksseejos pasaakumos???
Aven
nop neesat arī, trakojoši sēdējāt pirtī biggrin.gif
aivvv
ak jaa un ja kas nekaa salauzta pietam un es katraa naakamajaa riitaa paliidzu sakopt cool.gif
GM
QUOTE
bet ja jau te pat sāk runāt par "prātam neaptveramu alkohola daudzuma iegādi" tad tas man vairs nepatīk.


Turpināsi uztvert manis rakstīto nopietni - vienmēr visu pārpratīsi. Vai tiešām visam, ko es rakstu jābāž virsū sarkaniem burtiem lozungs "BE WARNED: Tālāk seko ironija, sarkasms & vienkārši ņirgāšanās"?

Un, kā jau Aivvv paspēja pateikt, uzraksts ALK zem avatāra ne velti atšifrējas kā "Alkohola lietošanas komisija". proti - komisija, kas lieto alkoholu. Ņemot vērā biedru piederību šim vietējam specdienestam, par viņu pieredzi un spēju kontrolēt savus izgājienus vari nešaubīties.
Nerine
Nu, labi, labi. laugh.gif es taču izlasīju to tavu "resident alcoholic" un jau tad sapratu.
Bet man vēl ir viens jautājums: nu, reku, jūs gribat braukt tik tālu? Nu, no Rīgas uz to viesu namu? Man ja godīgi nepatīk tālu braukt... happy.gif
sipps
QUOTE(Thoru Kun @ Aug 24 2006, 12:06) *

Man ja godīgi nepatīk tālu braukt... happy.gif



Ļoti vienkaršs risinajums nebrauc.

un tie kas nav bijuši otaku.lv rīkotajos tusiņos, varat beigt bojat gaisu pašī neast bijušī, bet tadas negacijas izskat ka bail, aizbrauc un uzzini pats ka tas viss notiek, IZLASIET IEPRIEKŠĒJA TUSIŅA ATSAUKSMES.
Kagome
QUOTE(sipps @ Aug 24 2006, 12:29) *

QUOTE(Thoru Kun @ Aug 24 2006, 12:06) *

Man ja godīgi nepatīk tālu braukt... happy.gif



Ļoti vienkaršs risinajums nebrauc.


tieši taa!

un luugums... tie kas grib braukt suutat man PM, jo es no juusu postiem nevaru izziileet, kurš grib braukt un kurš negrib mad.gif
pinksakura
Okei.Luugums pietakties tie kas veelaas braukt citaadi nekas nenotiks.
sipps
cik daudz cilvēku ir pieteikušies? izliec lūdzu sarakstu, lai var spriest par to kādi cilvēki domā ierasties.

vai drošibas nauda jau ir iemāksāta?
Dero
QUOTE(sipps @ Sep 4 2006, 15:24) *

cik daudz cilvēku ir pieteikušies? izliec lūdzu sarakstu, lai var spriest par to kādi cilvēki domā ierasties.

vai drošibas nauda jau ir iemāksāta?



Lūk šeit nevar nepiekrist par organizēšanas pasākumiem, jo ir gandrīz dezinformēta otaku sabiedrība par pasākumu, lai gan esmu redzējis šajā topikā padomus, ko vajadzētu darītun linku uz lielisko organizātorres darbu saistībā ar Inčukalna tusu.
Isabel Carmin fon Edelhain
Cik sapratu partika tiks nodrošināta tepat Rīgā, bet ka ar parējo? Būs noteikti ar cilvēki kas gribēs ko paskatities. Bij ar majiens(personigā sarunā) par iespējamo Go turnīru, bet te kas maz paradās. Diemžēl. Varbūt aktivāk varētu ...
sipps
tieši šī neorganizēta rīciba novedīs pie tā ka nekas nenotiks, ja reiz uzņematies kaut ko darīt tad izdarat līdz galam. Nevis ķap ļāp mes te taisam paskumu visi davai braucam.
aivvv
diemzzeel man jaapazinno ka es neieradiissos nez vai daudzi par to beedasies bet taa nu tas ir...
sis pasaakums sakriit vienaa naktii ar briivdabas lomuspeeli "Sala" un es domaaju piedaliities tajaa...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.