Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mani pirmie darbi
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
iru-chan
pirmais (es vinu nosaucu par iru)
IPB Image
un te vel divi zimejumi
IPB Image
nu tie pagaidam vis laugh.gif
Keydan
Ezinu ka citi bet viņi ir tik mazi ka es viņus neredzu!
iru-chan
lielaki IPB ImageIPB Image
Arfija
nav peljami!!Tagad panjem ziimuli un papiiru!!Saac skiceet un tad peilabo un atd atkal leic otaku!!labs ziimeejums.man patiik!Bet tas jau laikam tikai manas domas! dry.gif
kaitou-lala
Piekrītu arfijai!Tiešām sāc zīmēt ar zīmuli.. wink.gif
kahi
Dievs, žēlīgais, ar ko tu skenē, fotogrāfē, utt?? palūdz kādam, lai ieliek normāli.

piekrītu visiem, ka laiks sākt ar zīmuli. ar flomīti, vai kās nu tas ir, nevar tik labi kko saprast. kad jauni darbiņi būs, tad sākšu kritizēt.
iru-chan
driz mus ari ar zimuli tikai pagadam nav jo nevaru dabut ieksa datora sad.gif

a nu jat tas ir flomasteris jo tad man nebija nekas cits un bija jaistiek ar to
vanda
normaali zinu esi saakusi zimeet labaak esmu redzeejusi driiz mani darbini arii buuus bet pagaidaam naw esmu uzimeejusi bet... unsure.gif
iru-chan
nu beidzot dabuju ieksa
IPB Image
sorry ka acgarni
kahi
njaa, man vajadzēja ilgu laiku, lai saprastu no kuras puses skatīties. zīmē, zīmē, gan jau tu pati redzi kļūdas... no sērijas par daudz lai uzskaitītu.
iru-chan
ma skiet ka mana kluda ir rokas un viduklii.... rokas man ir pa resnu bet viduklis par tievu un vel dazaslietas sleep.gif

(Dievs, žēlīgais, ar ko tu skenē, fotogrāfē, utt??) diemzel es fotografeju jo neviena manam pazinai vai draugam nav skeneris
Taison
es ieteiktu aistaat to degunu [divus punktinjus] ar kko citu... savadak istaas peec rukmaara...
iru-chan
hmmmmm vai tad tas deguns neiskatas smuki uz vinas ??? unsure.gif
Brendon 2.
Forshi darbi kāda vaina? smile.gif
vēl bik patrenējies un būs ok wink.gif
co2
kaadas muljkjiibas- "ar ziimuli"!
nav jaaiekljaujas kautkaadaas klishejaas- manupraat anime ir pietiekami atveerts un reizee iedvesmojosh stils, lai nebuutu jaatdarina labaakaas multenes.

manupraat ar flomasteri daudz daudz labaak izskataas. un interesantaak

iru-chan
man personigi viss laba patik zimet ar pitspavu
IPB Image ---chii no chobits
soory ka acgarni...
Karamele
smukiņa tev tā Chii ir iznākusi smile.gif patiešām smuki, tkai jautājums uz kāda formāta lapas taisīji?
iru-chan
A4 LAPAS.. NO TAS PUSE

IPB Image
IPB Image
PARIS TERPI VERTEJAT
Keydan
Aj aj aj! Ar ko tu nodarbojies stundu laika??? smile.gif
Patiesiba es soma ari nesu 2-3 burtnicar skicem, ja nav ko darit... you knew what I mean.
iru-chan
IPB Image
sis darbs man ir jau sen... a pa ikskki un uzacim varet neteikt!!!!!
IPB Image
man patik vinas galva
vanda
rokas tieshaam:blink: ohmy.gif huh.gif nu visaz normaals feiss... biggrin.gif
hypnotize
vairaak papeeti kjermenja uzbuuvi...formas....nevis ziimee tikai no galvas....
pirms izlikt sevi..vajag arii pamaaciities...*
iru-chan
nu tas jau bija ta pasens darbs.......nu tagat es zimeju labak
hypnotize
tad pieraadi sevi...smile.gif
paraadi arii cietiem ko proti...
iru-chan
IPB Image
sis ari nav no jaunakajiem bet izdevas labi
IPB Image
sitas tads pajauns bet ir vel jaunaki un labaki
ps.asaras neiznaca tada nesakat
vanda
shii jau labs tikai mati uz muguras aug blink.gif nu lab tas neskaitas es datoraa dabuuju savus zimeejumus biggrin.gif bet kaa tos ielikt unsure.gif sad.gif pasakat man kaads es neprotu ielikt zimeejumus dry.gif sviests!!! mad.gif dry.gif ooouuuu mean this s.cks dry.gif plz help me!!! rolleyes.gif sad.gif
iru-chan
sakuma uzpied addreply+ un pec tam disketite
ups nepAMANIJU KA UZ MUGURAS AUG
vanda
kaa var nepamaniit taadu kuski blink.gif nu labi tnx biggrin.gif nu labi vismaz tagad neesmu stulbene dry.gif driiz mani varees kritizeet tongue.gif unsure.gif gaidu kartiigu kritiku wink.gif
iru-chan
pirms
IPB Image
viens no maniem pirmiem darbiem
pec
IPB Image
parzimets un izskatas daudz reiz labaks
vanda
pirmaa nana vnk drausmiiga blink.gif ohmy.gif unsure.gif huh.gif otraa so so socute biggrin.gif tongue.gif smile.gif laugh.gif rolleyes.gif wink.gif
iru-chan
ta saja es izlabojku tas kludas un ludzu pasakiet kas vel ir pa kludam lai es varetu izlabot
vanda
kapee shiro-chan taada reeta uz sejas ??? huh.gif
iru-chan
QUOTE(vanda @ Sep 26 2006, 12:42) *

kapee shiro-chan taada reeta uz sejas ??? huh.gif

tapatas uzimeju nepatik???
Cilveeks
acis taadas diivainas.... un vareeji arii noeenot.... dry.gif
vanda
patiesiibaa mnam miilajam charinam naw reetas biggrin.gif vina ar to reetu izkataas very creepy unsure.gif ohmy.gif blink.gif taa sakot ieprieksheejaas seja man labak patika...
iru-chan
QUOTE(Cilveeks @ Sep 26 2006, 15:37) *

acis taadas diivainas.... un vareeji arii noeenot.... dry.gif

hmmmmmm vai aci izskatas divaini... nu labi pameidzinasu izlabot
Storm
njus, janjem veeraa tawu vecumu, tad normaali, turklaat jo vairaak zimeesi jo labaax.. happy.gif
iru-chan
QUOTE(vanda @ Sep 26 2006, 16:25) *

patiesiibaa mnam miilajam charinam naw reetas biggrin.gif vina ar to reetu izkataas very creepy unsure.gif ohmy.gif blink.gif taa sakot ieprieksheejaas seja man labak patika...

zinu ka nav vai tad nevar pielikt kaut ko klat??? ta iepriekseja seja bija miligaka bet si man iskatas pieaugušaka!!! dry.gif
vanda
tici man baismiiga vina izkataas man naak reeka par sho zimeejumu baisiigi un reeciigi.. huh.gif biggrin.gif sad.gif tongue.gif
iru-chan
iru chan man izdomatasi tels

QUOTE(vanda @ Sep 26 2006, 16:33) *

tici man baismiiga vina izkataas man naak reeka par sho zimeejumu baisiigi un reeciigi.. huh.gif biggrin.gif sad.gif tongue.gif

nu tik baismigi nemaz nevar but nu labi bisķin baiskin baismigi bet ta ne
vanda
what the hell mean "deat 1725 ''... huh.gif
iru-chan
gads kad vina nomira
vanda
vina veel naw beigta un jaraksta nevis deat bet dead...ai forgot it... dry.gif
iru-chan
ne jau ta bet ta ar sarkanaja acim tas gars saprati???
iru-chan
hmmm es meidzinu uzimet kailu cilveku ludzu palidziet
ps es macos jo es taisu komiksu
Cilveeks
QUOTE(iru-chan @ Sep 26 2006, 17:06) *

hmmm es meidzinu uzimet kailu cilveku ludzu palidziet
ps es macos jo es taisu komiksu


plikus cilveekus var ziimeet tikai no 18... biggrin.gif
kahi
mh, ierunājās cilveeks ar savām dubult D izmēra krūtīm.
nē, zīmēt var, tikai nemāku pateikt, vai tu to verēsi te postot. ja vajag petrenēties, pavisam vienkārši - norauj kādam drēbes un kārtīgi apskaties, vai pārsteidz brāli dušā - pieļauju, ka efekts varētu būt tīri labs.

nē, ja nopietni - ir taču grāmatas, kurās ir aprakstīts viss par TO. un krūtis zīmējumā ir vnk šķērsām. tev pazūs plecs un puse rokas. ja vien tas nav kkāds mutants (par austiņām nerunāsim), tad dzīvē tā nenotiek.
Cilveeks
apskati shito! lai gan nav prieksh iesaaceejiem, tomeer der ieluukoties.... happy.gif
Drink
QUOTE(Cilveeks @ Sep 26 2006, 17:35) *

apskati shito! lai gan nav prieksh iesaaceejiem, tomeer der ieluukoties.... happy.gif


Šis resurss ir tomēr iesācējiem.
Iru-chan. Negribas tevi kk apvainot, tomēr ja to nepateikšu es, tad neviens cits ari.
Tu sava mūžā dzīvo cilvēku redzēji ? Man tomēr liekas, ka nē. Es, nekad mūžā neesmu zīmējis cilvēkus, un nu, re, paņemu samplu ... un pamēģināju to nokopēt.
Darbā ir <censored> skeneris, tad es vienkārši paņemu paintu, un apvelku līnijas. Sanāca ->
Click to view attachment

P.S. Ja, man nav talanta, bet esmu tik programetais, nedz CO %)
P.P.S. No visa sirds ieteicu tev sakumā iemācīties _tikai_ un _vienīgi_ kopēt. Ka paraugu var ņemt visus zīmējumus, kuri ir pie rokas. Un tik tad, kad būs skills, tad ņemties pie saviem.
P.P.P.S. Ceru, ja tevi mans komentārs neapvainos, bet nu tikai līdzēs.
iru-chan



plikus cilveekus var ziimeet tikai no 18... biggrin.gif

betkapec gan nevar 13 gado tas tak nav tik loti slikti ???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.