Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FF
Anime forum > Anime > Requests
Kenshin
kā tad īsti ir? Cik filmiņas ir iznākušas? nevaru un nevarau saprats... es zin`, ka ir FF:Adventh Children un oppats pirmais...( veca datorgrafika...) bet kkā ložņājot pa www, sanāk uzrakt fragmentus no nezināmiem avotiem?? vai tiešam tikai spēle?
sipps
ko tu isti gribi zināt? luk var palasit Final Fantasy nav gan pilnigakais un labakasi informacijas avots, bet tome
Aven
QUOTE(sipps @ Oct 11 2006, 17:48) *

ko tu isti gribi zināt?

grib zināt vai ira turpinājums smile.gif
Kikyou
Jā, tās ir vienīgās filmas, kas iznākušas (un tad vēl FF7 - Last Order un Final Fantasy Unlimited bet tās ir animes). Pārējās visas ir spēles.
Spēlēs ir FMV (full motion video, laikam?), kas laikam arī ir tie fragmenti no nezināmiem avotiem, par ko tu runā. XD
Kenshin
boooy, paldž par inf....un spēle tik us psp ja?
Aven
Uz PSP ir tikai FFVII:Crisis Core,pārējie kkur citur
Kenshin
un kas būtu citur?
sipps
dooh nu droši vien uz citam speļu platformām
Kikyou
Hmm, bail sameloties - vecākos FF (izņemot FF4) vēl neesmu saņēmusies spēlēt, tāpēc negalvoju par pareizumu. Lūgums citiem FF fanātiem mani izlabot.
1 līdz 4 laikam ir uz NES (bet ir remake uz GBA), 5 līdz 9 uz PS, 10 un 12 uz PS2, 13 vēl nav iznācis, bet būs uz PS3. Un tad vēl ir spēles, kuras ir bez numuriem, bet tās es tiešām nezinu.

Bet kā jau teicu, iespējams, ka kļūdos, tā varbūt paskaties wikipedijā. :3
Aven
ff 1&2 ir arī uz PSone smile.gif
Hikaru
FF7 un FF8 ir arī uz PC.
Andromens
Īsumā saraksts: GBA: 1 & 2, 4
SNES: 1,2,3,4,5,6 ( kur 6. ir tā pati 3. tikai US versija )
PSX: 1 & 2 (FF Origns), 4(FF Chronicles),6,7,8,9
PC: 7,8,11(Online)
PS2: 10,11(Online),12

Ir vēl tādas kurām FF ir kā sufixs, piemēram Final Fantasy: Crystal Chrnicles uz GAME CUBE.

Par PSP nav nojausmas, nav gluži bijis intreses.
Un filmas ir 2: Spirits Within, Final Fantasy VII: Advent Children.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.