Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Joojis` ART!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
jooji
This post has been deleted by Jooji
LeoR
Interesanti darbinji. Personiigi patiik 2. un 4. smile.gif
Cowkiller
oho
svaiga galja! biggrin.gif
btw patiik peedeejais...
Keydan
Man patik. Pei ierociem vajag pastradat. Bet ta vis ir norm.
jooji
This post has been modified by Jooji
Tigra2
interesants stils.
man visvairāk patīk pirmais, tāpēc, ka detalizēts un uzmanība centrēta uz cilvēku, ne backgraundu, lai gan tas, ka vispār zīmē backgraundu ir cool, ne visi tos zīmē.
vispār, tā tik turēt!
Sorrow
Tiešam ļoti smuki darbi...
vairaak gan piesastīj nekrāsainie - otrais un trešais. Pirmajam darbam, man šķiet, taa viena kaaja ir nedaudz diivaina...
...un vel pats pēdeejais darbiņš - manupratt ļoti interesants!!! laugh.gif
jooji
This post has been modified by Jooji
jooji
This post has been deleted by Jooji
Aven
Baigi labs smile.gif lai arī labu laiku ar flash ņemos, tādu uztaisīt nevarētu..laikam jau slinkums XD, tā turpini..laba ritma izjūta
Erik4xp
Your drawings and images are realy good.
But the clip realy su****.
Tik tiešām klips nebija BAUDĀMS.
Vienīgais, kas ienāca prātā bija: "Kautkāds ###########!!!" ph34r.gif
jooji
This post has been deleted by Jooji
jooji
This post has been modified by Jooji
Miky
pēdējais reāls.
Vislabāk patīk pats chars.
Catgirl
Smuki izskatās, bet viņi ir maziņi....vai tu nevarētu upload and insert image liekt viņas, lai saprastu labāk? laugh.gif
Cowkiller
chitas peedeeejais ir baigi smuks!
vinjai kaajas nav par mazu?? rolleyes.gif
jooji
This post has been deleted by Jooji
minta
skaisti... tieshaam baudaami darbi... man kkaa negribeetos neparko piesieties jo tu ziimee labaak nekaa es
Arfija
superiigi!!Man jau nu baigi patiik! It iipashi pirmajaa[pashaa] postaa pirmais un tas 4 no labaas puses! wub.gif taa tik turpinaat! wink.gif
Sorrow
pedejais sarbs...nju neko teikt - tiesham skaisti.... laugh.gif
sausmiigi gribas redzet izskrasoto variantu...
...gaidishu... laugh.gif
jooji
This post has been deleted by Jooji
Aven
Izskatās jau super biggrin.gif
Sorrow
smuuki...taisni uz Heloviiniem...
tikai taas rokas...nju man škiet ka vai nu viņas ir par mazu vai galva par lielu....
Aven
A tu iedomājies ka tā ir fotogrāfija. Fotoaparātam bija ieliekta/izliekta lēca un fotografēts tika no interesanta leņķa biggrin.gif
Cowkiller
nesaprotu uz kurieni vinja skataas! ka neiegriezh pirkstaa... laugh.gif
jooji
This post has been deleted by Jooji
kahi
finally kāds, kurš ir jauniņais, bet vismaz KAUT KO sajēdz no zīmēšanas. pēdējā viņai ir krimināli maza auss, tā kā es pati ar tām noņemos un cīnos, tad zinu, ko saku. par klipu...hmm... . nu, jā, gaidu vēl kādus darbus.
jooji
This post has been deleted by Jooji
Karamele
O_o labs. ļoooti. manuprāt šito var droši uz festu. tiešām baigi labais. tiešām...wow ^^
Cilveeks
ir jau labs. tikai taaa roka nav taada... maza? huh.gif
jooji
This post has been deleted by Jooji
ReD_FoXy
Man taa roka atgaadina "Scary movie II''
"GRAB MY STRONG HAND!" XDDDD

Bet kopumaa labs, speeciigs darbs. Var redzeet daudz piestraadaats, viss labi paveikts, man patiik kraasas. Var suutiit.
vampire_kiss
oo labs...man patiik taa meitene ,kas staav tajaa skolas fonaa..
labs stils...turpini attistiit.tongue.gif
Keydan
Real good!!! Man ļoti patik. Kajas tomer nav tik labas...
Erik4xp
Baigās proporcijas
Iedomājies ka meitene ar sarkanajiem matiem mēģina sev pakasīt ausi! Varbūt galvas novietojums attiecībā pret pleciem neforš... ph34r.gif
Seto
njaaa ir jau labi , ka cilvēks vismaz mēģina.....tas jau ir daudz ka uzdriikstas prieks , ka kāds kautko dara , a nevis tikai izsaka aizrādījums.... biggrin.gif
jooji
This post has been deleted by Jooji
kahi
patīk saule logā, un sižets kā tāds vispār. meitenīte ir ļoti cute. njā, sūti, neko nezaudēsi!
Cilveeks
QUOTE(kahi @ Nov 23 2006, 17:28) *

patīk saule logā, un sižets kā tāds vispār. meitenīte ir ļoti cute. njā, sūti, neko nezaudēsi!


uzlikt taadu saules efektu ar photoshopu ir elementaaraak pa elementaaru.... dry.gif ...bet ir labi izkraasots....
jooji
This post has been deleted by Jooji
jooji
This post has been deleted by Jooji
hypnotize
ir labs...tikai var saskatiit shaadas taadas probleemas ar proporcijaam un uzbuuvi....
piem.
attaalums no rokas pleca liidz elkonim ir lap iisu....
taalaakaas kaajas augshstilbs bez formas.....nedaudz par tievu...
un peedas ar pa mazinju...

betneskaitot shos paaris iikumus izskataas smukinji
kahi
QUOTE(Cilveeks @ Nov 23 2006, 17:32) *

QUOTE(kahi @ Nov 23 2006, 17:28) *

patīk saule logā, un sižets kā tāds vispār. meitenīte ir ļoti cute. njā, sūti, neko nezaudēsi!


uzlikt taadu saules efektu ar photoshopu ir elementaaraak pa elementaaru.... dry.gif ...bet ir labi izkraasots....


man nav fotošopa, tāpēc ne*irs!
kas attiecas uz elfiņa zīmējumu - nu, piedzima kroplītis, ko padarīsi? un džeks nepavisam neizskatās pēc L. 1. - nav zili mati, un 2. riņķiem vajadzētu būt lielākiem.
Cilveeks
QUOTE(kahi @ Dec 19 2006, 18:07) *

QUOTE(Cilveeks @ Nov 23 2006, 17:32) *

uzlikt taadu saules efektu ar photoshopu ir elementaaraak pa elementaaru.... dry.gif ...bet ir labi izkraasots....


man nav fotošopa, tāpēc ne*irs!


es ne*irshu ar photoshopu tieshaam taadu efektu it viegli uzlikt... biggrin.gif
jooji
This post has been deleted by Jooji
Pinkpanther
man patiik mati un austinjas peedeejajai happy.gif
jooji
This post has been deleted by Jooji
Klokjvaarpsta
O, jomajo - laikam jau ciitiigs darbs un photoshops tieshaam speej jebkuru konceptu atdziivinaat. Impressive!
jooji
This post has been deleted by Jooji
lilion
Labs zīmējums, viegli un lietišķi uzīmēts bez jebkādām kaitinošām ārišķībām. Prasās pēc acu zīlītēm un pēdas neizskatās pabeigtas.Tikai viena neskaidrība ko tā meitene tur rokās Mērkāķīti vai lācīti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.